• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 08.08.04, 11:37
    dr.M.Muchametczyn przyjmuje w politechnice na Lukasiewicza we wtorki i piatki
    od 16 nie trzeba sie umawiac na wizyte wystarczy przyjsc i czekac w kolejce
    tel.do gabinetu:367-22-30 tel.kom.601-950-135.pozdrawiam i zycze powodzenia
    Ania
    • 11.08.04, 00:54
      Dr Muchametczyn jest super. Prowadził moją pierwszą ciążę i nigdy nie spotkałam
      bardziej troskliwego lekarza. Wręcz "dmucha na zimne".
      --
      Aneta Mama Adrianka ur. 04.03.2001r.
      • 15.08.04, 05:58
        Dr W.Panek jest super. Polecam bardzo.Sama jestem w 34 tc i właśnie on prowadzi
        moją ciążę.
        • 29.10.04, 14:53
          ja rownież polecam doktora Panka poradził sobie z moimi problemami i nie
          spotkałam bardziej miłego i sympatycznego lekarza
          • 06.12.04, 13:40
            Zdecydowanie polecam doktora Majewskiego.Fachowiec w każdym calu. Sprawdźcie:
            przyjmuje we wtorki i piątki w gabinecie na ulicy Tumskiej( brama na przeciwko
            kina "Przedwiośnie")
          • hej dziewczyny piszecie o samych facetach a czy w plocku nie ma lekarzy
            kobiet!!!!!!!!!!!!!!ja osobiscie chodze do dr sabatowskiej .jest mloda i
            delikatna,super lekarz przyjmuje rog otolinskiej i szopena
      • 14.06.09, 10:27
        Jakies opinie o dr.Marzenie Lemiec-Brzózka?
    • CYTAT

dr Marek Muchametczyn
      --
      Aneta Mama Adrianka ur. 04.03.2001r.

• 01.09.04, 14:47
        Dr.W.Panek.Bardzo miły,sympatyczny lekarz. Prowadził moją ciążę.Przyjmuje w
        poniedziałki(ciąże),wtorki i czwartki na ul.Jachowicza 19a,tel.364-98-80
        • W pełni zasłużony tytuł "lekarza-przyjaciela
          kobiety".Troskliwy,sympatyczny,delikatny (to też nie bez znaczenia bo
          znalazłoby się kilku "hydraulików"),kompetentny a do tego potrafi pomóc w
          innych chorobach-nieginekologicznych
        • potwierdzam, dr.W. Panek- wspaniały lekarz,kulturalny, dobry fachowiec,
          dziękuje i pozdrawiam
    • Płock

Data: 29.10.2004 18:23 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Doktor Białecki.
      Przyjmuje W środy, czwartki od 16-18 i soboty 10-12, ul. Tysiąclecia (z tyłu
      banku BPH). Pierwszy lekarz, który zajął się moim problemem niemożności
      zajścia w ciążę. Inni lekarze mówili, że jest wszystko w porządku, a on jeden
      przedstawił mi konkretny plan działania od A do Z. I zaowocowało to,
      półtoramiesiączną w tej chwili, dzidzią.Po kilku latach prób. Gorąco polecam.

--
      Dla tych co szukaja i polecaja lista DOBRYCH ginekologów
      oraz niestety CZARNA lista ginekologów
      • To naprawdę bardzo dobry lekarz!Ja też dzięki niemu zostałam mamą,po ponad 2
        latach intensywnego leczenia udało się,moja coreczka ma już 1,5 roku smile. Przez
        ten czas doktor Białecki okazał się nie tylko dobrym specjalistą, ale
        wyrozumiałym, cierpliwym,godnym 100% zaufania lekarzem. W chwilach zwątpienia,
        ktore znają pewnie wszystkie leczące się na niepłodność panie, doktor zawsze
        potrafił zmobilizować mnie do dalszej walki o moją upragnioną dzidzię! Jestem
        pewna, że w Jego gabinecie każda z Was znajdzie pomoc i zrozumienie.Jeszcze raz
        bardzo dziękuję za Martę Doktorze! Cuda się jednak zdarzająsmile!
    • 17.11.04, 16:21
      A ja chodzę do dr Żurawika i jest bardzo OK. Nigdy nie miałam większych
      problemów, dzieciaczków też nie mam, więc nie wiem jak to jest u niego z ciążą
      czy poważniejszymi powikłaniami. Moje potrzeby realizuje bardzo fachowo wink i
      zawsze wychodzę o wszystkim dobrze poinformowana.

Przyjmuje na podolszycach północnych w przychodni Terapia
      ul. Łączniczek 2
      tel. 2666644 lub 2364261

można się zapisać wczesniej na kasę chorych
      we wtorek i piątek 16.00 - 19.00

ewentualnie gabinet prywatny:
      czwartek 17.00 - 18.30
      sobota 10.00 - 12.00
      -
      oldbay
      • 06.12.04, 19:14
        Dr Żurawik kazal placic za wizyty mojej siostrze kiedy byla w ciąży, a jak
        wiadomo wszystkie kobiety w ciąży mają zapewnioną darmową opieke lekarską.
        • Ja jeszcze do niedawna mieszkalam w Plocku i przez wiele lat leczylam sie u
          dr.Juchnowicza,ktorego serdecznie polecam.Mi polecily go kolezanki,korzystajace
          rowniez z jego porad,sprobowalam i zostalam na stale jego
          pacjentka.Nadmienie,ze wczesniej korzystalam z uslug roznych
          ginekologow,rowniez wymienionych wczesniej na tej liscie,jednak dr.Juchnowicza
          cenie najbardziej pod kazdym wzgledem.Prawdziwy profesjonalista,czlowiek o
          wysokiej kulturze osobistej,nie zalaujacy swojego czasu na wyjasnienie problemu
          i swiadczacy usluge kompleksowa-w cenie wizyty est badanie,USG i co pol roku
          cytologia.Za to nie placi sie grosza dodatkowo!Jesli potrzeba,to zawsze mozna
          uzyskac porade telefoniczna,z ktorej ja czesto korzystalam.Wlasciwie mozna
          liczyc na bardzo fachowa opieke w kazdej chwili,bo doktor nie robi zadnego
          problemu,kiedy pacjentka prosi o pilna rade i pomoc.Wielokrotnie z takowej
          korzystalam i ja i moje kolezanki i wszystkie mamy jak najbardziej pozytywna
          opinie o tym lekarzu.
          Przyjmuje od poniedzialku do srody wlacznie na ul.Kwiatka, wejscie od
          tylu.Polecam wszystkim kobietom!
        • 24.02.05, 19:33
          annixa napisała:

> Dr Żurawik kazal placic za wizyty mojej siostrze kiedy byla w ciąży, a jak
          > wiadomo wszystkie kobiety w ciąży mają zapewnioną darmową opieke lekarską.ten
          kto to napisła jest w błędzie od dawna kobieta w ciąży wcale nie jest obięta
          darmową opieką (panstwo nie ma na to pieniedzy). Dr Żurawik to super lekarz.

• 25.11.04, 09:16
      dwóch super ginekologów:
      M.Lemiec-Brzóska (śr. pt. od 15-tej) i R.Brzóska (wt. czw. od 15-tej)
      ekstra gabinet, miła pani położna
      tel. 264-59-79, ul. Norbertańska 9
      lepiej się umówić telefonicznie bo zdarza się długa kolejka
      • Polecam gorąco Doktora R. Brzóskę i oczywiście Panią doktor Lemiec-Brzóskę, ja
        leczę się u Pana Doktora, to doskonały fachowiec i konkretny człowiek, mój
        problem jest złożony więc i leczenie nie jest proste, ale bardzo sobie cenię
        każdą wskazówkę i każdą radę, jak na razie nie poszły one na marne. Panie
        Doktorze gorące dzięki i mam nadzieję, że niedługo oboje będziemy się cieszyć z
        udanego leczenia. Pozdrawiam.
      • Dziwi mnie, że nie pojawiło sie tu jeszcze nazwisko doktora Mirosława Dudziaka.
        Lekarz o bardzo dużej kulturze osobistej , dużej wiedzy i ogromnym poczuciu
        humoru (co kto lubi). Solidny, opiekuńczy
        • Ja polecam dr. Jędrzejewskiego.Przyjmuje w Orlen Medica na ul Otolińskiej.
          Bardzo troskliwy, sympatyczny lekarz.
          • Nikomu, ale to absolutnie nikomu nie polecam wizyty u Pana Jedrzejewskiego. Pan
            ma jedną diagnozę dla wszystkich niewyjaśnionych wypadków - poronienie( to nie
            ważne , ze nie mogło dość do poronienia, bo nie było ciaży. W takim razie to
            jeszcze gorzej).Przestraszy pacjentkę i zaproponuje prywatną wizytę w gabinecie
            (mowię o przypadkach kiedy przyjmował w Orlen Medice a każdej pacjentce
            wręczał swoją prywatną wizytwkę )oraz odpłatne badanie USG, które wykona na
            dyżurze w szpitalu na państwowym sprzęcie. Mało tego. Nie da nawet wydruku z
            USG (może żeby nie było śladu jego zaradności?)
            Niesety nie jestem jedyną niezadowoloną pacjentką. Na tego Pan były już
            niejednokrotnie skargi i za żalenia.
            Stanowczo odradzam.

• Nikomu, również absolutnie nikomu nie polecam wizyty u Jędrzejewskiego. Lekarz
              jest lekceważący i proponuje wizyty prywatnie. Ciężarnej nie zleca wszytkich
              koniecznych badań i zapomina o zleceniu badań podstawowych. Trzeba samemu
              pamiętać o wszytkich badaniach i o wszystkie sprawy się dopytać, inaczej nic Ci
              nie powie. Kiedy zasugerowałam USG powiedział, że jest za wcześnie, po czym po
              miesiącu przy następnej wizycie stwierdził, że jest już za późno na USG, aby
              właściwie określić zdrowie dziecka. Nie pozwolił ojcu dziecka obejrzeć ze mną
              USG twierdząc, że panuje grypa. Trzy razy prosiłam o wydruk z USG, bo nie
              widział potrzeby, aby mi taki wydruk dać, choć zajmuje to dosłownie jedno
              kliknięcie guzikiem. Na moją prośbę o poznanie płci dziecka, stwierdził, że nie
              może zobaczyć. W trakcie badania USG nie mogłam oglądać monitora, ponieważ pan
              Jędrzejewski odwrócił monitor, mówiąc, że mu niewygodnie. Tym samym
              uniemożliwił mi oglądanie dziecka, choć wcześniej go o to poprosiłam. Zapomniał
              nie raz o skierowniu na badania krwi, moczu i inne. Na pytanie położnej jakie
              badania zlecić stwierdził "a bo ja wiem". Nieodpowiedzialny lekarz, dla którego
              najważniejsze są pieniądze. Nie troszczy się o dziecko i o matkę. Zdecydowanie
              odradzam wizytę o tego ginekologa, tym bardziej, że jest to nie tylko moja
              opinia, ale również wielu innych kobiet.
              • Kujawa-bardzo sympatyczny dobry fachowiec, Muchametczyn również, a jeśli chodzi
                o dr Jędrzejewskiego-prywatnie w porządku, sympatyczny.
              • A ja chodziłam w ciąży do dr Jędrzejewskiego, poleciła mi go moja przyjaciółka,
                jej siostra też jest w ciąży i do niego chodzi. Wszystkie jesteśmy bardzo
                zadowolone.
                Nie zgadzam się w żadnym wypadku z tym co napisała Lilia19, to stek bzdur. Było
                dokładnie na odwrót.
                Pozdrawiam serdecznie i moja 6 miesiączna córeczka.
                • Majka.Majka - pewnie razem z przyjaciółką i jej siostrą chodziły lub chodzą do
                  Pana Pawła Jędrzejewskiego prywatnie, stąd jego zupełnie odmienne zachowanie w
                  stosunku do pacjentek. Jędrzejewski powiedział mi wprost, abym odwiedziła go
                  prywatnie, a kiedy odmówiłam potraktował mnie totalnie lekceważąco i
                  nieodpowiedzialnie, dlatego postanowiłam napisać o tym na forum. Wizyta była
                  dla mnie bardzo przykra, szczególnie w ciąży. Tak na zakończenie chcę tylko
                  dodać,że Majka.Majka nie była razem ze mną w gabinecie lekarza, dlatego nie
                  powinna oskarżać mnie o kłamstwa i bzdury. Wszystko to, co napisałam jest
                  szczerą prawdą.
                  • 19.03.07, 19:19
                    Dzień dobry
                    Chciałabym wybrac się na wizytę do dr Hawryluka. Czy mogłybyście podzielić się
                    ze mną opiniemi na jego temat? Baaaaardzo mi zależy na fachowcu. Potrzebuje
                    pomocy po poronieniu. Dziekuję za odpowiedzi.
      • faktycznie dr Lemiec-Brzoska to dobra ginekolog ale tylko na wizyty kontrolne i
        ewentualnie na przepisywanie recept choć trzeba przyznać ze jest bardzo miła.
        natomiast jeśli ktoś ma poważniejsze problemy ginekologiczne polecam np dr Panka
        ja zmieniłam na tego pana i jestem bardzo zadowolona nie dosyć ze nie czekam w
        kolejce mimo umówienia 2 godzin (jak w przypadku wizyt u dr Lemiec-Brzoski) to w
        dodatku dr Panek potrafił wyleczyć mnie z dolegliwości z którymi dr
        Lemiec-Brzóska nie potrafiła poradzić sobie przez bardzo długi czas, co za tym
        idzie wiele straconych pieniędzy...
        • Ja dr. Panka odradzam. Straciłam ciążę przez tego pana. Doigrałam
          się ostrego zapalenia, które podobno widać na USG. On nie zauważył.
          Kiedy przyjmował mnie na oddział nie miał czasu na badania. Czekałam
          na niego pełna strachu o dziecko 3 godziny. Po zabiegu nie zajrzał i
          nie pocieszył ani razu. Wiem, facet może być zabiegany, ale bez
          przesady. To była moja druga stracona ciąża
        • Zgadzam się w 100%. Doktor Panek to porządny fachowiec. Ja trafiłam do niego od
          Pana Juchnowicza i ciesze się że nie czekałam kolejnych 4 lat. Miałam pewne
          problemy zdrowotne. Dr. Panek od razu wziął się ostro do roboty i powoli z tego
          wychodzę. Pomijam fakt który jest nawet trochę istotny - doktor jest
          sympatycznym i baaaaardzo cierpliwym człowiekiem.
        • Witam Was,
          jestem juz na finiszu ciąży, którą prowadzi pani doktor Lemiec -
          Brzoska z Medifemme przy Norbertańskiej. Pierwsze dwie- trzy wizyty
          były całkiem udane -w miare fachowe i miłe(pomijając te
          półtoragodzinne!!! opóznienia w przyjęciach pacjentek). Z każdą
          kolejną wizytą czułam się jednak coraz bardziej "odkreślana" z listy
          i byle do następnej wizyty. Mam naprawde wiele poważnych!zastrzeżeń
          co do umiejętności pani Brzóski, ale podziele się nimi z Wami po
          porodzie.Wtedy też napiszę, dlaczego nie zdecydowałam sie na zmianę
          lekarza w 4-5 miesiącu.

pani dr Lemiec- Brzóska NIE, ponieważ:
          -moje drogie ciężarne koleżanki w którymś momencie na pewno
          poczujecie się "odhaczane z listy"
          -badania prenatalne..no cóż,postarajcie się znaleźć kogoś innego.
          tyle powiem teraz. 4czy 5cio- stronnicowy wynik badania z wykresami(-
          taki szablon, który pani doktor drukuje z komputera) wcale nie
          świadczy o umiejętnościach lekarza(...) a badania pranatalne są
          trzy, po 200-220 zł każde.. Może się zdarzyć ze wyjdziecie z badania
          z "lekkim" niedosytem i poczuciem winy, gdyz to, ze obraz usg był
          zamazany <wg pani Brzóski> spowodowało użycie kremu na rozstępy (!!!)
          - pani doktor bywa roztrzepana, może zapomnieć przekazać Wam cennych
          wskazówek co do przyjmowania leków lub innych preparatów (jej
          komórki dzwonią(b.ważne rozmowy), mąż<-lekarz co prawda>- potrafi
          wejsc do gabinetu podczas, gdy pacjentka się przebiera i w tym
          momencie biedna niewiasta świeci pupą pacjentom z poczekalni /w
          gabinetach nie ma kotar ani przebieralni-przebieracie sie przy
          samych drzwiach/)
          -pani doktor często niewiele tłumaczy, a potrafi zupełnie
          niepotrzebnie i bezpodstawnie nastraszyć ciężarną(...)
          - pani w recepcji (pani położna) jest miła..do momentu,gdy telefony
          czy pacjenci nie wymykają jej się spod kontroli (lepiej bądźcie miłe
          i usmiechajcie się niezaleznie od tego co mówi). czasem wepchnie
          kogos w kolejke przed Wami,takze z półtorej godziny czekania moga
          nagle zrobić się dwie.pani położna wypisuje zwolnienia lekarskie.
          ciężarnym robi to, co miesiąc-dla własnego dobra starajcie się
          pamietać,którego dnia poprzedniego miesiąca skończyło Wam się
          ostatnie zwolnienie(..)

pani dr Lemiec- Brzóska TAK, ponieważ:
          -ma całkiem fajną poczekalnie- z telewizorem, piecykiem- zimą i
          wentylatorkiem latem,
          -pani doktor często się uśmiecha (czasem tylko nie..),mówi miłym
          spokojnym tonem (czysty relaks dla ucha...)
          -za każdy odebrany telefon podczas waszej wizyty serdecznie Was
          przeprosi(...)
          -poswięci Wam naprawde dużo czasu(dużo za dużo i często zupełnie
          niepotrzebnie, no ale lekarz tez człowiek i chce sie wygadać)

Bardzo mozliwe, ze Pani Lemiec- Brzóska jest dobra lekarka na wizyty
          kontrolne, ale mówie z czystym sumieniem- szkoda zostawiać u niej
          tyle pieniędzy na prowadzenie ciąży.
          Ciesze się, ze moja ciąża dobiega końca i ze udało mi się ją przejśc
          bez WIĘKSZYCH problemów, ale to naprawde nie-dzięki tej pani.
          Do napisania pozniej... Pozdrawiam
    • 21.02.05, 19:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=20144707
      na stronie plocka rozwinal sie calkiem mocno ten tematsmile
    • 28.02.05, 12:25
      A co sądzicie o dr Florczak ?
      • Bogdan Więcek przyjmuje w poniedziałki, środy i czwartki od 16-18 ul Bytnara10!
        super lekarz!bardzo troskliwy!
        • Prawie wysłał mnie na tamten świat....Starszy pan powinien już dawno zakończyć
          swoją specjalizację i siedzieć w wygodnym fotelu.Byłam młodą mężatką lat temu
          8,nie dostałam miesiączki w określonym terminie po dwóch dniach poszłam z
          polecenia do dr.Więcka o on stwierdził że jestem w ciąży...nafaszerował mnie
          lekami i załatwił mi torbiel wielkości 3 miesięcznego płodu ..Prawie
          umarłam,chciał mi zrobi operację bo uznał że ciąża jest pozamaciczna a ja wcale
          nie byłam w ciąży.Gdybym zaufała mu dziś nie miała bym dzieci-udałam się o pomoc
          do dr.Białeckiego który pomógł mi i dziś mam 5 letniego chłopca.Swoje
          doświadczenie prowadził Więcek na mojej osobie 3 miesiące przez ten czas
          miesiączkowałam co 5 dni.Ludzie nie chodźcie do tego ginekologa ....Polecam
          dr.Białeckiego.
    • 24.03.05, 12:19
      A ja gorąco polecam dr Ryszarda Kruczyńskiego. Fachowiec, zawsze wytłumaczy,
      wyjaśni wątpliwości,odpowie na pytania, po prostu służy swoją wiedzą i
      doświadczeniem. Jest przy tym miłym i sympatycznym lekarzem, na którego zawsze
      można liczyć. I według mnie delikatny [wiecie o co chodzi smile]Pomógł mi, kiedy
      inne środki zawiodły by mieć upragnioną dzidzię. Jestem Mu za to bardzo
      wdzięczna. Zawsze mogę do niego zadzwonić i otrzymać poradę.
      Przyjmuje na Piłsudskiego 31 w poniedziałki (18-19:30)i środy (16-18), trzeba
      zapisać się telefonicznie: tel dom.263-63-97, tel do gabinetu 262-03-79.
      Pozdrawiam
      • 03.10.08, 11:52
        Dr Kruczyński to rzeźnik. Byłem ze swoją dziewczyną w szpitalu bo bolał ją
        brzuch, ten facet zaczął ją badać i wtedy zaczął się dla nas prawdziwy koszmar.
        Koleś nie dosyć, że niemiły to bardzo był niedelikatny, nie chcieli mnie wpuścić
        na te badanie, musiałem się po prostu wepchać. Sprawił mojej dziewczynie wiele
        bólu. Nagabywał ją na antykoncepcje jakby to było remedium na kobiece
        dolegliwości, sugerował nachalnie, że chętnie założy jej spiralę poronną. Kiedy
        powiedziała, że nie ma zamiaru się tym wszystkim faszerować to stał się chamski
        i arogancki do tego stopnia, że miałem ochotę mu przyłożyć. Dziewczyna nie
        chciała zostawać w szpitalu na noc i wypisała się zaraz po zapisaniu na własną
        odpowiedzialność. Następnego dnia poszliśmy prywatnie do innego ginekologa i
        wszystko przebiegało w sposób przyzwoity i kulturalny. Nie było chamskich
        tekstów i niedelikatności oraz wychwalania antykoncepcji. Lekarz po prostu
        zbadał moją dziewczynę i zaczął ją leczyć. A przepisując lekarstwa zalecił jak
        najszybszą wizytę, aby sprawdzić czy wszystko jest dobrze żeby nie truć się
        lekarstwami zbyt długo, gdyż narządy rodne kobiet są bardzo delikatne i nie
        należy bombardować ich chemią i hormonami bez konieczności. Gorąco odradzam
        rzeźnika Kruczyńskiego wszystkim paniom. Pozdrawiam, Maro.
    • 25.08.05, 09:58
      Ja rownież gorąco polecam dr. Marzenę Lemiec-Brzóskę
      Jest super!
      • 12.11.05, 17:29
        serdecznie polecam dr Annę Kacprowicz super babka opiekuncza II stopień
        ginekologii fachowiec w każdym calu
        • 11.10.06, 11:49
          Polecam dr Grzegorza Kruczyńskiego. Bardzo fajny, miły lekarz
          • 25.11.06, 09:07
            a ja polecam Dr Hadrowicza!
            • Gorąco polecam! Kobieta z podejściem do pacjetki! Nie traktuje pasjetki
              jak "kolejnej" poświeca zcas,wszystko dokłądnie wytłumaczy!
              Trafiłam do niej z momentem wykrycia ciązy obumarłej...potem zajeła sie mna jak
              neleży..zrobiła serie badań po starcie ciąży! Inni lekarze powiedzieli "zdarza
              się" ale ona zrobiła najpierw postawowe badania(one nic nie wykryły) odrazu
              dostałam skierowanie na przeciwciała antykardiolipinowe!W ten sposób znalazła
              przyczyne starty!POtem zaproponowała lecznie...rewelacyjna kobieta!
              Serdecznai ciepła!
              Moi poprzedni ginekolodzy traktowali mnie jako "kolejną" z wielu...
              Polecam serdecznie!i z czystym sumieniem! wink
    • czy ktoś był u dr Pawła Jędrzejewskiego. Przyjmuje na Otolińskiej w Orlen
      Medica. Proszę o komentarze.
    • 18.04.07, 22:01
      Polecam dr Witold Piechna.Dr w wieku >50>lat.Nadzwyczaj miły,pomocny.Zadaje
      pytanie i wszystko wytłumaczy.Pyta sie pacjentki ktora droge leczenia
      wybierze.Podaje swoje propozycje, ale od pacjentki zalezy wybor.Dla mnie wazne
      bylo ze jako jedyny ginekolog zrobił mi USG dopochwowe.Przyjmuje na
      ul.Kolegialnej w INTERMED.Poniedziałki i czwartki 8.00-18.00.Pozdrawiam
      • Nie polecam doktora Kruczynskiego zajmowal sie mna w ciazy kiedy
        lezalam w szpitalu i szczerze to nawet nie potafil powiedziec mi
        czemu trzyma mnie 2 tygodnie,jak jeden wynik byl dobry to drugi zly
        az pewnego dnia poprostu wypuscil mnie do domu,z tego co zauwazylam
        to swoje pacjentki trzyma po 2 tygodnie na oddziale-nie wiem czy
        placa za to wiecej ale pewnie tak,poprostu szok.Tyle stresu ile sie
        przez niego najadlam w 36 tyg ciazu-to nie zycze nikomu.A badanie to
        juz nie mowie po kazdym krwawilam caly dzien.Polecam natomiast
        doktora Dudziaka-bardzo delikatny,wszystko wytlumaczy-spoko facet.
        Pozdrawiam!!!
        • 04.01.08, 00:34
          O którym dr Kruczyńskim piszesz.Jest ich dwóch.GRZEGORZ pracuje w szpitalu ŚW. Trócy i RYSZARD w WSsZ na Winiarach
    • Moim zdaniem najlepszym ginekologiem jest Pan Dariusz Ostrowski,
      który przyjmuje w przychodni na Łączniczek, jest bardzo miły,
      cierpliwy, wszystko wyjaśni, dla każdego pacjenta ma czas
    • Sama tego lekarza poznałam tylko dzięki położnej-wczesniej nic o nim
      nie słyszałam, ale jest to lekarz, który sam wypytuje pacjentkę jak
      się czuje, czy nie ma takich albo takich dolegliwości. Wizyta u
      niego nie wygląda jak czekanie na kolejnego pacjenta-nieważne ile
      siedzisz, jesteś dobrze potraktowana.Nie patrzy na zegarek.
      Przyjmuje w poniedziałki i czwartki na ul.Tysiąclecia.BARDZO POLECAM.

Zas co się tyczy dr.Kruczyskiego... (tego z Winiar) MASAKRA!!!!!
      Trafiłam do szpitala z martwą ciążą w 33 tc...NIGDY, ale to NIGDY
      żaden lekarz nie był tak niedelikatny. W pewnym momencie musiałam
      wyłączać się (dosłownie!!) kiedy wiedziałam,ze ma sprawdzić jak
      idzie indukcja porodu. Dziewczyny UNIKAJCIE tego pana!!! Może i jest
      dobrym fachowcem, (tak twierdzą) ale obejscie to naprawde bardzo
      wazna sprawa w przypadku ciąży szczególnie!!!
      --
      mama Szymonka (+20.08.2008) i ...
      http://www.suwaczek.pl/cache/cd346e3451.png
    • 10.02.09, 17:30
      Zdecydowanie polecam Dr Panka.Miły,sympatyczny,zawsze słuzy pomocą.
      Moim zdaniem najlepszy specjalista z jakim miałam styczność,daże go
      100% zaufaniem.
    • dla mnie najlepszy lekarz pomogl mi gdy poronilam szczera rozmowa polecam
      • gorąco polecam dr. Julię Lewandowską, ma doskonałe podejście do pacjentek jest
        profesjonalna i przy tym bardzo sympatyczna !

Podrzucam link z adresami ginekologów:
        www.ginweb.pl/ginekolog.php?&nazwisko=&miasto=P%C5%82ock&wojewodztwo=mazowieckie&pleck=k&plecm=m
    • Powinno się odświeżać takie tematy.

Do listy dopisuję dr Sławomira Artymiaka. Zajął się mną w pełni profesjonalnie, a wizyta u tego lekarza nie kojarzy mi się ze stresem. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Nie zbywa. Stara się pomóc.
    • przeszłam przez wielu ginów i szczerze polecam dr Muhamedczyna, który prowadził moją ciążę.
      MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY GINEKOLOG W PŁOCKU.
    • wedlug mnie to zdecydowanie najbardziej przykladajacxy sie do swojej pracy lekarz, w Płocku przyjmuje raz w tygoniu, mi polecila go kolezanka z sieprca, ktora rowniez do niego chodzila, ma nowy sprzet, wizyta nie trwa jak to zwykle bywa 10 min, tylko dluzej bo liczy sie dla niego jakos uslug a nie zarobione masowa pieniadze no i ma niezwykly fioletowy fotel, nigdzye takiego nie widzialam, zawsze mowie ze mjoglabym miec taki w domu,,eheh polecam i podaje nr. 243643141
      • hej, a czy ktos moze napisac co sadzi o dr Pendraszewskim
        pozdr
        --
        "Jeden doświadczony lekarz wart jest więcej niż stu wojowników"
        mail: snp1978@wp.pl
    • Chcę odświeżyć temat. Szukam dobrego lekarza w Płocku - dobre opinie mają P. Anna Kacprowicz- ale chyba ma dużo pacjentek, bo zaporoponowała mi wizytę o godz. 22.15 albo 21.15 (dwa różne dni), to trochę późna pora moim zdaniem, nie chcę być niefachowo potraktowana przez zmęczonego lekarza. Jeszcze jest dr Hawryluk, ale on wygląda na cudotwórcę od narodzin, a ja jestem młodą osobą - szukam kogoś kto pomoże mi dobrać metodę antykoncepcyjną, zrobi badania i nie przepisze bylejakich tabletek "na odwal się".
      • Polecam doktora Bąka. Wcześniej jeździłam na wizyty do Sierpca, bo tylko tam przyjmował, ale teraz jest już w Płocku. Ja leczyłam u niego nadżerki, ale koleżanka ustawiała sobie antykoncepcję. Obie jesteśmy zadowolone. Oby więcej takich lekarzy.
        • Chciałam podziękować za podpowiedź skorzystania z doktora Bąka. Już mocno wątpiłam w możliwość posiadania dzidziusia, ale jednak się udało! Myślę, że to nie tylko zasługa leczenia, ale przede wszystkim podejścia do mnie i do męża z dużą empatią. Dzięki doktorowi udało nam się odstresować i mamy już 5 tygodniowy maleńki efekt!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.