• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

DĄBROWA GÓRNICZA Dodaj do ulubionych

• 26.08.04, 19:06
    Czy naprawdę w Dąbrowie nie ma ani jednego dobrego ginekologa? Bardzo mi
    zależy, bo jestem w ciąży. Dziewczyny pomóżcie proszę! Lekarza z Dąbrowy
    znalazłam tylko na czarnej liście.
    • 26.08.04, 22:21
      A czy może być Sosnowiec- Zagórze?Polecić moge dr. n. med. Barbare
      Kowalska(specjalista położnik- ginekolog). Prywatny gabinet jest w S-cu
      (zagórze)przy ul. Lenartowicza 110, nr.tel 291-06-79, zapisy od 8.30-13.00.
      przyjmuje pon, wt, czw 16-18. Ma dość nowoczesny sprzęt. jest bardzo miła i
      cieszy się bardzo dobrą opinią. Jesli dobrze pamiętam to wizyta u niej kosztuje
      70 zl. Mama moja też do niej chodzi i klika koleżanek i nie narzekają.
      Przeprowadza m.in badania: Usg( sonomammografia sutka głowicą,
      położnicze głowicą, ginekologiczne głowicą dopochwową), krioterapię-wymrażanie
      nadżerek, cytologie(profilaktyka raka piersi-biopsje cienkoigłowe, profilaktyka
      raka szyjkii trzonu macicy), osteoporoza(Badanie gęstości kości).Prowadzi
      również ciąże Polecam!!!
      Ale na wizyte trzeba czekać nawet do 3 tygodni wiec sie trzeba zapisać. A jeśli
      jesteś jednak w pilnej potrzebie to przyjmie bez większego problemu od zaraz.
      • 27.08.04, 00:52
        Bardzo dziękuję! Zagórze jest blisko smile. Powiedz proszę czy Twoja pani doktor
        pracuje w jakimś szpitalu, tak żeby można było u niej rodzić?
        • 30.08.04, 23:08
          k_joanna napisała:

> Bardzo dziękuję! Zagórze jest blisko smile. Powiedz proszę czy Twoja pani doktor
          > pracuje w jakimś szpitalu, tak żeby można było u niej rodzić?

tak, pracuje w szpitalu nr 3 w Sosnowcu- Zagórzu. Życzę powodzenia i udanego
          porodu oraz słodziuniego maluszkasmile
      • 15.02.05, 17:10
        Nie polecam!!Poleciła mi ją koleżanka,Prowadzila mi ciążę.Rodziłam ze stanem
        zapalnym,co jest niedopuszczalne.W szpitalu była u mnie tylko raz w dwa dni po
        porodzie na wizycie rannej.Może ginekolog z niej dobry ale położnik
        żaden.Koleżance nie rozpoznała toksoplazmozy, czego wynikiem dziecko nie miało
        zrośniętej powłoki brzusznej.Obiecała jej,że będzie rodzić w klinice,a rodziła
        w Zagórzu.Pani doktor ja podwiozła i zwyczajnie zostawiła.Dziecko żyło pół
        godziny.Aparatura dobra a co z wiedzą?Decyzja należy do Was.Pozdrawiam
      • 19.11.05, 21:27
        Moim zdaniem bardzo dobrym ginekologiem jest dr. Joanna Wróbel.Prowadziła moją
        ciąże i dzięki jej podejściu mam córkę.Dodam że dwie ciąże straciłam .Pani dr
        prowadzi poradnie na ul.Strzemieszyckiej
        • 13.04.07, 12:04
          czy mogłabyś mi podać dokłądne namiary na doktor Wróbel. ja od niedawna
          mieszkam w Dąbrowie. czy jescze ktoś jest lub był jej pacjentem? jakie
          wrażenia??
          • 29.09.08, 13:16
            absolutnie nie polecam !Rozpoznała u mnie ciążę zamiast cysty
            jajnika. Po dwóch miesiącach ze skierowaniem od innego ginekologa
            trafiłam do szpitala na operację wyciecia cyst -już z obu
            jajników
            • 27.07.09, 10:25
              Odradzam, odradzam, odradzam. Człowiek ufa mu przez wiele lat a
              potem traci przez niego dziecko. Ostrzegali mnie przed nim, a jednak
              ja móiwlam że jest rewelacyjne, profesjonalista. Gdybym sama nie
              zgłosila sie do szpitala to jeszcze ja bym umarła. Dziecko nie mialo
              juz szans a ja ledwo ledwo. Dziewczyny nie usłyszalam słowa
              przepraszam nawet. Minąłą rok ja chodze na cmentarz. Kupiłam pomnik
              zamiast wózka. Podałabym go do Sądu, ale ta cholerna klika lekarzy.
              Polska to chory kraj. Pisze to dla dobra innych. Pozdrawiam
      • 22.03.07, 11:58
        A ja chciałam zapytać rodzące w szpitalu mamy o ginekologów tam pracujących?
        Jakie są opinie na oddziale o lekarzach? ( m.in Wróbel, Ziembiński )
        • 08.01.08, 11:24
          nie daj Bóg dr Ziembiński i dr stachowicz przez nich jedna noga
          byłam na tamtym swiecie. Przy cesarce zostawili mi łożysko i robiąc
          mi USG po porodzie nie widzieli że ono tam zostało.Katastrofa.
          Najlepsza lekarka to dr. Klimczyk, nie była moją prowadzącą a zajeła
          się mną jak nikt inny.
      • 06.12.11, 19:06
        Pani kowalska to ginekolog,który jest nastawiony na pieniązki i nic innego. Dzięki niej miałam operację,gdyż zaniedbała swoje obowiązki.Nie będe opisywac całego zdarzenia-ale to nie jest dobry ginekolog.
    • 31.08.04, 23:10
      Ja polecam dr Madeja z Dąbrowy Górniczej. Według mnie fantastyczny człowiek i
      lekarz. Jak na razie mogłam na nim polegać-nie tylko jako na ginekologu (można
      z nim pogadać na luzie-o wszystkim). Numer kontaktowy z przychodnią to: 764-53-
      24 smile
      • 08.09.04, 13:27
        Dziękuję Marlenko, nazwisko Madej jest mi znane, ale nie słyszałam o nim nic
        bliższego.
        • 29.09.04, 00:43
          Joanno a ja proponuje ci doktora Jackiewicza ktory przyjmuje w sosnowcu na ul
          legionow i jest tez ordynatorem w sosnowcu. chodze do niego juz ktorys rok i
          moje kolezanki rowniez go sobie chwala. Ma tez syna ktory tez jest strasznie
          przyjemny. naprawde warto zajrzec do niego
          • 06.12.04, 08:56
            POTWIERDZAM.Moją ciążę prowadził syn pana doktora Jackiewicza. Jest przemiłym
            człowiekiem, aczkolwiek ostatnio bardzo zapracowany , więc możę troche mniej
            czasu poświęca pacjentkom.
            Natomiast Pana dr Jackiewicza (seniora) miałam okazję kilka razy spotkać w
            gabinecie w trakcie wizyty jest również bardzo miły i z tego co wiem jest b.
            dobrym fachowcem.Przy okazji polecam szpital w sosnowcu nr 2, w którym jest
            ordynatorem.ABSOLUTNIE nie polecam szpitala w zagorzu - koleżanka ma baaardzo
            niedobre doświadzenia z porodu ( zreszta ilośc przyjmowanych pacjentek świadczy
            o fachowości szpitala).
            • 27.02.05, 20:37
              niestety nic dobrego na temat dr jackiewicza seniora nie mogę powiedzieć -
              zapomniał założyć kartę ciąży - moja siostra prawie straciłaby dziecko - tak
              się interesował. Zapomniał poinformować że szpital nie ma zastrzyków i nawet
              nie przepisał recepty żebyśmy mogli je gdzieś zakupić - siostra miałą ciąże
              zagrożoną - bardzo źle wpspominam - raczej jako sklerotyka
            • 09.09.05, 15:42
              Ja natomiast nie polecam szpitala w DG. Owszem niektórzy lekarze są całkiem
              wporządku, ale niestety oddział ginekologiczny jest całkowicie zdominowany
              przez pana ordynatora- dr Radeckiego, który patrzy tylko na to żeby mu cos do
              kieszeni włożyć.
              • 03.03.08, 11:07
                Dziewczyny ja powiem tak, że ilu lekarzy, tyle opinii i lepszych i gorszych. Ja
                podczas ciąży chodziłam do Kmiotek-Treli i byłam bardzo zadowolona z niej.
                Rodziłam w szpitalu w Dąbrowie Górniczej i z położnictwo też mile wspominam (
                poród odbierał mi Dr. Ziembiński), później przeniosłam się do Dr. Beaty Wróbel (
                siostra tej Pani Wróbel, która jest na oddziale dąbrowskim. I w sumie nie było
                źle tylko wizyty strasznie drogie, teraz jestem w kropce i poszukuję znowu
                dobrego ginekologa takiego już na stałe, kogo mi polecicie, bo tu tyle opinii,
                że sama już nie wiem do kogo mam sie wybrać, co myślicie o Bożenie Kasner????

• 11.04.08, 20:29
                  Dziewczyny wiem jak dobre opinie słyszałyście na pewno o dr Klimczyk z Dąbrowy Górniczej! Ja posłuchałam koleżanek, które mi ją doradzały i bardzo tego żałuję, choć chodziłam prywatnie i powinnam oczekiwać należytej opieki sad dla pani doktor wszsytko było normalne, to, że mdlałam, krwotoki co dzień z nosa. to że zamiast kataru leciała mi krew non stop, ze mam niskie cisnienie, moje słabe wyniki badań! wszsytko było ok!!! jak wymiotowałam przez 3 dni pod koniec 3 miesiaca ciąży, miałam drgawki i goraczke (nie wiedziałam co się dzieje z Maleństwe, bo doszły do tego okropne bóle brzucha)to usłyszałam, że nie ma dla mnie czasu, bo akurat za tydzień jedzie na urlop!!! no, może mnie przyjąć za jakies 3 tygdonie, 20 minut dla mnie znajdzie! czułam się slabo i źle, ale jak mówiła- kobieta powinna pracować- ciąża to nie choroba! Kiedy odebrałam wyniki badań z toksoplazmozy i były dodatnie, wpadłam w panikę. Zadzwoniłam do Pani doktor i prosiłam o wizytę, ale niestety po raz drugi nie miała czasu!!!! mogyśmy się spotkać za 4 tygodnie!!!! bo przecież jak sie wyraziła toksoplazmoza to nic strasznego, poczekamy i zobaczymy, co będzie dalej!!!! no, może jakeiś dodatkowe badania sobie zrobię jak będę chciała??? Dziewczyny, nie skomentuję tego same pomyślicie, co trzeba. Wiem jedno nie życzę nikomu, zeby spotkał się z tą Pania! Może jest i dobra, ale jeśli ciąża przechodzi prawidłowo i wszsytko jest ok. W innym wypadku nie polecam. Nadmienię tylko, ze od razu zgłosiłam się do innego lekarza ten zaczął od razu mnie leczyć. Każda godzina, każdy dzień jest ważny w przypadku toxo!!! poza tym zlecił mi podstawowe badania, o ktorych Pani Klimczyk jakoś nie wspomniała nigdy! Po obejrzeniu moich badań od razu skeirował mnie do domu na L4 i tylko zadał mi 1 pytanie czy moja poprzednia doktórka to jakaś młoda dziewczyna, co dopiero zaczyna praktykę może świeżo upieczona magister?? nic więcej nie potrzeba dodać!
          • 06.12.04, 09:31
            Pięc lat temu przyszedł na świat mo syn Szymon i dzięi panu doktorowi
            Gosciniewiczowi obydwoje jesteśmy na tym świecie...cała ciąża przebiegała
            prawidłowo ale poród...(bardzo żle to wspominam), muszę dodac ze całą moją
            ciąże prowadził immy lekaż. W trakcie akcji porodowej urodziłam sama mojemu
            synowi Tylko pół główki a potem zemdlałam...ocknełam się juz po wszystkim moje
            dziecko ważyło 4.100g i długi 58cm więc wszystko jasne...Doktor Gosciniewicz
            zakładał mojemu synowi kleszcze (poród kleszczowy) dzięki temu odydwoje
            zyjemy...
            • 06.12.04, 12:57
              No właśnie p.dr Gościniewicz znany jest w całym regionie z porodów
              kleszczowych, choć dzisiaj do tego typu porodów raczej używa się vacum. Zamiast
              w odpowiednim czasie zrobić cesarskie cięcie, gdy jest problem z wydostaniem
              sie dziecka to matki mdleją a on wtedy zabiera sie do dzieła.Dziecko mojej
              znajomej urodzone w ten sposób dostało 2 Apg.i wylądowało na intensywnej
              terapii, a teraz niestety wielka niewiadoma czy kiedykolwiek będzie zdrowe(duże
              problemy neurologiczne).Cieszę się że w pani przypadku wygląda to troche
              lepiej, nie mniej jednak bałabym się przy nim rodzić.
          • 09.09.05, 15:39
            Owszem dr Jacek Jackiewicz- syn jest bardzo przyjemny, ale polecam go tylko w
            przypadku profilaktycznych badań. Jeśli chodzi o starania przy zajściu w ciążę
            lub prowadzenie trudnej ciąży pan doktor sobie niestety nie radzi.
    • 29.10.04, 09:59
      Witam! Znam super ginekologa lek.med.Iga Kasner-Krupa ginekolog położnik. To
      jest prywatny lekarz. Jest super w tym co robi. Nie znam nikogo lepszego! podam
      nr telefonu: 501577227. Myślę, że będziesz zadowolna. Pozdrawiam!!!
      • 27.02.05, 20:40
        trafiłąś jak kulą wpłot - dobra to ona może i jest w nagabywaniu pacjentów
        mamusi do szpitala - trzeba czy nie trzeba wyciąć należy - rewelacyjny to był
        Kasner senior - lekarz z powołaniem - córka daleko od ideału
        • 15.04.05, 21:08
          mamusia Igi jeszcze bardzo łatwo wyciąga rękę po kasę
        • 08.05.05, 12:59
          Co do Pani dr jest bezbłędna, oto cytat "lepiej jednak zapinać pasy
          bezpieczeństwa w samochodzie, najważniejsze jest wasze zdrowie, a dziecko można
          sobie inne urodzić". Pozostawiam bez komentarza.
      • 15.04.05, 21:07
        witam, nie znam dr Igi Kasner-Krupy, ale biorąc pod uwagę że jest córką dr
        Bożeny Kasner, to długoooooo musiałabym się zastanawiać zanim skorzystałabym z
        jej usług
    • 29.10.04, 22:33
      Witam! Mam dla Pani dobrą wiadomość, polecam dobreg ginekologa- Panią Igę
      Kasner-Krupa. Poznałam ją na początku ciąży, tj.przeszło 2 lata temu. ujęła
      mnie osobistym zainteresowaniem jakie okazuje chyba każdej pacjentce. Prosz
      samej sprawdzić. teraz namiary : komórka- 501577227, przyjmuje prywatnie w All-
      Medzie na Królowej Jadwigi
      • 02.11.04, 08:14
        ja niestety nie mam najlepszego zdania o tej lekarce...owszem jesli byłam u
        niej w prywatnym gabinecie, to nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. natomiat w
        przychodni ogólnej, niezachowała sie profesjonalnie, ot co, tak to juz jest w
        państwowej słuzbie zdrowia...

dopiero lekarz ogólny wysłał mnie na badania( z wczesniejszymi pretensjami
        czemu nie zrobił tego mój ginekolog), i jestem w tej chwili leczona w
        katowicach.

żeby nie było niedomówień nie wypowadam sie na temat ciąży, a jedynie problemów
        hormonalnych.

wniosek z tego taki że polecam prywatne wizyty u pani doktor..
        --
        żyj i pozwól żyć innym!
        • 03.11.04, 12:21
          Ja tez chodze do dr Kasner od 8lat (panstwowo) i dla mnie jest to bardzo
          konkretna osoba. Pojawia sie problem i od razu znajduje rozwiazanie (a tych
          problemow to jest troche).Napisalam niedawno na forum o testach owu o moim
          sposobie leczenia i dostalam odpowiedz

Autor: ewa.analityk1
          -------------------------------------------------------------------------------
          bierz Duphaston to nic nie grozi smile ale masz mądrego lekarza smile
          --

• 07.11.04, 15:18
            włąsnie dostałąm wyniki z badań , na które dr kasner powinna mnie wysłac 2 lata
            temu...nie jest dobrze..teraz szukam innego ginekologa
            --
            żyj i pozwól żyć innym!
            • 08.11.04, 06:54
              Szukam lekarza w DG i zastanawialam sie nad dr Kasner. Jesli mozesz to napisz
              co Ci dolego i czego nie zdiagnozowala lekarka (prawdopodobnie mam problemy z
              jakimis hormonami)
              • 08.11.04, 08:26
                Wiesz dr Kasner i jej matka-ginekolog są dobrymi lekarzam, jak juz pisałam na
                jej prywatne wizyty nie mogę narzekać (usunęła mi nadrzerke) i wyleczyła nerki..

Natomiast miał bardzo nieregularne miesiączki (np 60 dni ) i nadwage...a pani
                dr przepisała mi tabletki antykoncepcyjne. Nie zaszkodził mi ale też dopiero po
                2 latach lekarz ogólny (!!!) wysłał mnie na do endokrynologa a ten na badania
                hormonalne. Okazało sie że mam za duzo hormonu męskiego(przyczena
                nieregularnych miesiączek) i najprawdopodobniej zespół policystycznych
                jajników. Lekarka nie wysłał mnie tez na usg jajników...

Każdemu dobremu lekarzowi raz na jakiś czas trafi sie błedna diagnoza. Ale
                skoro padło właśnie na mnie to jestem na etapie szukania nowego ginekologa...

pozdrawiam
                --
                żyj i pozwól żyć innym!
              • 15.04.05, 21:15
                ja chodziłam przez długi czas do dr Bożeny Kasner - do momentu, gdy bez badania
                dała mi zaszczyk na wywołanie miesiączki (bez upewnienia się, czy przypadkiem
                nie jestem w ciąży)
            • 06.12.04, 05:36
              polecam dr,Jackiewicza , który przyjmuje w sosnowcu ul. legionów 23 jest super
              dzięki niemu mam synka a lekarze z dąbrowy nie dawali szans on jeden mi dał
              szanse i urodziłam zdrowe dziecko
          • 08.11.05, 11:50
            Po roku od tej wypowiedzi musze jednak zmienic troche zdanie o Pani doktor.
            Jest ona w porzadku lekarzem do latwych przypadkow, ale w sytuacji problemow z
            zajsciem w ciaze lepiej od razu szukac specjaliste w dziedzinie nieplodnosci
    • 01.12.04, 15:23
      Czy któraś z Was zna dr.Gościniewicza.Jest on zastępcą ordynatora w Szpitalu na
      Zagórzu?Bardzo prosze o opinie.Dziekuje. Kasia
      • 02.12.04, 21:27
        O doktorze Gościniewiczu slyszałam,ale nie znam go osobiście.Osoby,które znam i
        ktore do niego chodzą,są o nim dobrego zdania.
      • 04.12.04, 14:44
        Co do Gościniewicza,wiem,że za wizytę prywatna płaci sie 50 zł,badania i usg
        robi w szpitalu.Pozdrawiam.
      • 06.12.04, 09:01
        Nie polecam!!! Bardzo mi bliska osoba prowadziła ciążę u niego i miała poród
        jednym słowem dziecko jest poważnie chore przez źle przeprowadzony poród, a
        takie miała do niego zaufanie.
    • 06.12.04, 00:31
      ja osobiście polecam dr W. Lisiaka z dg, jest fantastycznym lekarzem i
      prywatnie i w przychodni , miałam bardzo ciężką ciąże blizniaczą i dzięki niemu
      żyje ja i moich 2 2.puł rocznych synków polecam go bardzo przyjmuje w
      przychodni na adamieckiego a prywatnie na dąbrowskiego
      pozdrawiam ciepło
      • 06.12.04, 09:19
        ja także polecam ci dr Lisiaka jest super lekarzem dodatkowo pracuje także w
        Szpitalu w DG.Dr Lisiak prowadził mi dwie ciąże i jestem z niego naprawde
        zadowolona .Z drugą ciążą miałam problemy i właśnie byłam w szpitalu uwież że
        bardzo dużo daje to jeśli masz lekarza prowadzącego który właśnie pracuje w
        szpitalu. Pozatym można odczuć że ten lekarz naprawde się tobą opiekuje jeszcze
        raz polecam i życze ci zdrowego ślicznego bobaska
        • 24.01.05, 22:50
          Pan Lisiak był moim pierwszym ginekologiem, opiekuńczy, ujmujący i
          sympatyczny, przepisał mi na piękne oczy Dianę 35, bez badania
          ginekologicznego, hormonów i piersi. "Ładną cerę będziesz skarbie miała" -
          usłyszałam. Pół roku później usuwali mi na gliwickiej onkologii 2 guzy piersi
          (miałam 19 lat, a jeden był już aplastyczny )
          Wystarczyłoby usg piersi i wiedziałby, że mam jakąś zmianę, która przy
          hormonach urośnie i uzłośliwi się. Zaniedbał podstawowych badań i przepisał
          ciężki hormonalny lek. Jednorazowa wpadka pana "doktora", czy jednak niezbyt
          dobry lekarz?
      • 06.12.04, 10:06
        Uważam,że kazdy ginekolog ma na swoim koncie jakąś "wpadkę".Polecacie dr Kasner-
        Krupe ja niestety mam niemiłe wspomnienia.Pani doktor jest osobą
        przesympatyczną jednak z nawału pacjentek podchodzi do swojej pracy zbyt
        rutynowo.Chodziłam do niej prywatnie przez 2 lata,zaszlam w ciążę i mogę
        powiedzieć że dzięki pani doktor ją straciłam.Polecam za to dr Jerzego
        Chrobaka.przyjmuje prywatnie w poniedziałki i czwartki na ulicy kościuszki(obok
        Tele pizzy)prowadził moją ciąże która była zagrożona (od 4 miesiąca leżałam)
        lekarz byl cały czas dostępny pod telefonem i dzięki niemu mam cudownego
        syneczka.jeszcze raz goraco polecam.
        • 08.02.05, 20:53
          A czy mogłabyś podac numer telefonu do doktora Chrobaka?? Byłabym bardzo
          wdzięczna smile
        • 21.08.06, 20:47
          Gorąco polecam dr Jerzego Chrobaka jako ginekologa. Nie było mi dane jeszcze
          doświadczyc cudu macierzyństwa przez co nie mogę go ocenic jako położnika, ale
          w kwestii opieki ginekologicznej jest reweracyjny. Prócz dostępności dla
          pacjentki niemal 24h poprzez telefon, za zaufaniem do niego przemawiają takie
          fakty jak: praktyka szpitalna, liczne nagrody (m.in. Lekarz Roku wg czasopisna
          Twój Styl), wyrozumiałość, rzetelność i po prostu życzliwość. Kiedy w 2000 roku
          mało znane były krioterapie dr Chrobak praktykował tę technikę i mogę
          powiedzieć, że nie mam śladu po nadżerce 2-go stopnia, którą wówczas wyleczył
          mi właśnie krioterapią. Prócz przychodni specjalistycznej na Adamieckiego, dr
          Chrobak przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie na Kosciuszki w poniedziałki i
          czwartki miedzy 16.30 a 19. Wiem, że pacjentki chwalą go bardzo za prowadzenie
          ciązy, i z tego punktu widzenia czuję się zupełnie spokojna o przyszłą ciązę i
          opiekę nade mną w jej czasie i po porodzie.
      • 22.02.05, 20:37
        Fajny lekarz - tez go "zaliczyłam" :] Ale skończyło się na
        jednej wizycie, po której od razu chciał mnie operowac (bo
        oni maja taka nowa metode itp. - a ja bede królikiem
        doświadczalnym :]) Bardzo sympatyczny facet, jeśli chcesz
        pogadac o metodach depilacji (moje pochwalił tongue_out) itp. to
        polecam :] Do reszty niestety nie!!! A i zapomniałabym, na
        pierwszej wizycie byłam w szpitalu na nastepna zapraszał
        mnie juz na Dąbrowskiego - do prywatnego gabinetu smile

--
        Uśmiecham się do każdej z chwil, którą los daje nam.
        (...) jesteś blisko mnie, więc o najwyższą stawkę gram.

tickers.TickerFactory.com/ezt/d/3;10722;104;1;0/c/-10/t/-18/k/f00d/weight.png
    • 14.12.04, 09:34
      A co sądzicie o paniach Beata i (chyba) Jolanta Wróbel? Są siostrami i
      przyjmują na Staszicu. Obie wydają się bardzo zaangażowane w zdrowie pacjentek.
      Czy macie jekieś opinie o nich? Byłam dopiero raz u pani Beaty.
      • 19.12.04, 10:27
        Czekając na swojego lekarza w szpitalu(przed porodem)badała mnie pani
        Jola.Polecam fachowo, konkretnie i bardzo sympatyczna.
      • 13.01.05, 22:04
        O Pani Joli sie nie wypowiem, ale sie wypowiem o Pani Beacie. leczylam sie u
        niej przez ok. 9 meisiecy, jak mwoila mialam najpierw torbiele pozniej
        torbieliki, jak przychodzilo co do nastepnej wizyty to nigdy nic nie
        pamietala ,mylila fakty itp. ale najgorsze jest to ze kiedy postanowilam
        zmienic gina odiwedzilam paru innych praywatnie i co pwoiiedzieli? ze nie mam
        zadnych torbieli ani torbielikow!!! ja to odebralam tak, ze tabletki diane
        ktore mi przepisywlala, byly tylko po to zebym ja odiwedziala - kasa koncu dla
        niej, a mi nic w sumie po nich by nie bylo.. usuwala mi rowzniez nadzerke -
        teraz zaluje bo mzoe nie byla taka wielka jak ona mowila - moze bym
        zaoszczedzila kase... nie przepisala mi zadnych tabletek dopochwowych pozniej,
        na co sie bardzo zdziwili inni gini... jestem nie zadowolona!
      • 16.02.05, 08:54
        Uczęszczam do pani Beaty Wróbel miałam poronienie i zmieniłam po nim na Pania
        Wróbel, super lekarz, wyrozumiała kobieta doskonały seksuolog, naprawdę jestem
        zadowolona
        • 17.09.05, 22:25
          Ja plecam dr Marka kowalczyka - przyjmuje w ośrodku na cedlera ale ma równiez
          bardzo dobre kontakty w szpitalu w sosonowcu nr 2. Jest nie tylko dobrym
          lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Gdzie jest czarna lista chętnie
          polecę dr Michalczyka sad
      • 27.02.05, 20:58
        moja koleżanka straciłą dwoje dzieci - cóż skróconą szyjkę macicy ciężko wykryć
    • 11.01.05, 02:34
      A ja chciałabym poruszyć 2 kwestie. Co sądzicie o doktorze Ziembińskim albo
      Chrobaku? Podobno to jedni z najlepszych w Dąbrowie!czy ktoś ma już jakieś
      doświadczeniea? A po drugie który z Dąbrowskich lekarzy jest na czarnej liście
      bo jakoś nie mogę tego znaleźć.
      P.S Pozdrawiam wszystkie dąbrowianki!!!
      • 11.01.05, 17:41
        Ja chodziłam do dr Lisiaka, wyleczył mnie z cysty. oczywiście prywatnie. potem
        zaczełam do niego chodzić państwowo i zaczął mnie traktować bardzo niemiło. I
        nie wyleczył mnie z grzybicy ,wiec poszłam do pani Beaty Wróbel. Jest całkiem
        miła i w ogóle niezła z niej też psychoterapeutka... Ale z leczeniem np
        grzybicy to chyba u każdego ciężko sad(((
      • 09.09.05, 15:50
        Dr Ziembiński- jaknajbardziej polecamsmile
    • 12.01.05, 09:33
      JEST DOBRY LEKARZ W D. GÓRNICZEJ PRZYJMUJE NA POGORI PRYWATNIE NAZYWA SIE
      KASNER TO JEST UL. SKALSKIEGO LUB CUPIALA TO JEST JEDNA Z TYCH ULIC ONE SA OBOK
      SIEBIE ALE JAK TYLKO ZAPYTASZ SIE KOGOS NA JEDNEJ Z TYCH ULIC GDZIE PRZYJMUJE
      GINEKOLOG KASNER TO CI KAZDY POWIE NAPISALAM CI TE DWIE ULICE BO JA U NIEJ
      BYLAM 4 LATA TEMUI I NIE PAMIENTAM JUZ KTURA TO BYLA Z NICH ALE NAPRAWDE WARTO
      JEST DOBRYM LEKARZEM ONA JEST ORDYNATORKA W ZAGURZU
      • 24.01.05, 22:43
        Pani Kasner wyleciała z Zagórza z hukiem i nigdy nie była tam
        ordynatorem ,choć faktycznie pomiatała całym oddziałem lepiej niż ordynator.
        Ani ona , ani jej córka (nawiasem mówiąc po wielu latach od skończenia studiów,
        po powrocie ze Szwecji gdzie nie uprawiała zawodu, udało jej się zdobyć z
        trudem uprawnienia do jego wykonywania ) nie mają dobrej opini (w kwestii ich
        umiejętności i fachowości) wśród ludzi z którymi w zagórskim szpitalu pracowała.
        Prawda jest taka, że jeśli masz poważny problem zdrowotny to lepiej znaleźć
        fachowca, a nie iść do Kasnerek, którym tylko czasem uda się czegoś nie
        spartolić.
      • 15.04.05, 21:30
        nie dziwię sie że uwazasz że jest dobrym lekarzem skoro byłaś u niej raz i to
        cztery lata temu, ja na początku też tak myślałam - bo potrafi sobie zjednać
        sympatię, ale badaniem to ona już jest znudzona - najlepiej jej się wypisuje
        recepty na tabletki antykoncepcyjne
        a poza tym kiedyś w trakcie rozmowy powiedziała "że gdyby miała się przejmowac
        wszystkimi martwymi ciążami, to by osiwiała"
    • 12.01.05, 13:26
      A czy ktoś może się wypowiedzieć nt dr Lesławy Kmiotek Trela - przyjmuje w
      prywatnym gabinecie na Mydlicach???
      • 12.01.05, 16:05
        Cześc - ja od początkuciązy chodze do dr Kmitek - Trela - bardzo rzeczowa,
        dokłądna, sumienne. Od początku zaleciła odpowiedni tryb odzywiania, zleciła
        WSZYSTKIE badania, USG robił mi natomiast Dr Jacek Jackiewicz - i tez złego
        słowa nie powiem - oboje pracują również w Poliklinice Dąbwoskiej - tam dr
        Kmiotek jest kierownikiem i przyjmuje tez w poradni chorób sutka - ZDECYDOWANIE
        POLECAM JĄ!!!!
      • 12.01.05, 19:11
        Ja słyszałam o niej dobre opinie tylko czy ktoś mógłby mi podać dokładny adres
        pod którym przyjmuje.
        • 27.01.05, 07:27
          Jasne Ale ja znam tylko adres gdzie pani doktor przyjmuje prywatnie ul.
          Legionów Polskich 101 (jest duży szyld nad wejściem do klatki) we wtorki i
          czwartki od 17'00
          • 13.09.05, 14:49
            Czy mogłabyś mi napisać czy Pani doktor Kmiotek-Trela ma w gabinecie USG oraz
            jaki jest koszt wizyty??
      • 09.09.05, 15:55
        Dr Lesława Kmiotek- Trela wg mnie jest bardzo dobrą lekarką.Wykryła u mnie w
        czasie badania na fotelu torbiele,których inny lekarz- także z DG, nie widział
        nawet na USG. Jaknajbadziej polecam. Pani dr przyjmuje prywatnie w DG na
        Mydlicach, a w przychodni przy Hucie "Katowice"- na kasę chorych.Oprócz tego dr
        Kmiotek- Trela pracuje w szpitalu na Zagórzu.
        • 23.09.05, 11:37
          Cześć.
          Czy mogłabyś mi napisać ulicę, na której znajduje się Szpital (ponieważ nie
          znam dokładnie Sosnowca). Mam jeszcze pytanie, czy chodisz do Pani doktor
          Kmiotek-Trela prywatnie czy do przychodni przy Hucie "Katowice"??
          Z góry dzięki za odpowiedź.
        • 06.04.11, 22:07
          Nie zgodzę się. ani doktor sympatyczna, jednakże nigdy nie zrobi żadnego usg, wszystko robi `na dotyk` i bardzo pochopnie wszystko wrzuca do szuflady `grzybica`. Nadżerki wypalać nie umie, musiała mi to robić wielokrotnie, bo jak sama przyznała ni zrobiła tego dokładnie za 1 razem ...
    • 12.01.05, 19:08
      Ja chodziłam do dr.Radeckiego nie narzekam choć wiem ze istnieją lepsi on jest
      ordynatorem w szpitalu w Dąbrowie. Zbyt rutynowo podchodzi do pacjentki i cały
      czas jest zaganiany
      • 09.09.05, 15:29
        Dr Radecki, który jest ordynatorem w DG powinien się jaknajbardziej znaleźć
        na "czarnej" liście. Trafiłam do niego z torbielą na jajniku i przez pół roku
        nie mogłam się doprosić laparoskopii. Cały czas mnie zbywał, na wizyty nie
        chciał się umawiać ze mną w szpitalu tylko w swoim gabinecie prywatnym na 3- go
        Maja- 100zł za wizytę.W czasie wizyty żadnych badań tylko recepty lub L4. W
        końcu zrezygnowana zmieniłam lekarza( dr Blecharz- Mysłowice- jaknajbardziej
        polecam), który w ciągu 3 dni załatwił mi termin zabiegu- zaznaczę, że
        laparoskopię miałam robioną na kasę chorych i bez żadnych " prezentów" dla pana
        doktora. Po zabiegu dowiedziałam się, że gdybym jeszcze trochę poczekała to bym
        straciła oba jajniki.
    • 23.01.05, 21:41
      Ja znalazłam dobrego ginekologa w Dąbrowie Górniczej i lecze się u niego już 4
      lata. Nazywa się Jerzy Chrobak ma prywatną praktykę na ul.Kościuszki i pracuje w
      szpitalu.Jest facetem, którym zawsze można pogadac i jeśli masz jakiekolwiek
      wątpliwości możesz o kazdej porze dnia lub nocy do niego zadzwonić i nigdy Cię
      nie zbędzie głupią odpowiedzią. Prowadził moją ciążę i przyjmował poród. Fakt
      miałam troche przebojów w ciąży(krwawienia itp.) i zawsze mogłam na niego
      liczyć. Traktuje swoje pacentki jak kumpel(jest może w wieku naszych rodziców,
      ale poglądy ma zupełnie czasowesmile))Jestem bardzo zadowlona. Po porodzie
      wszystkiego dopilnował sprawdzał pytał i troszczył się.Za to pozostała ekipa ze
      szpitala na czele z panem ordynatorem powinna zamienić się ze swoimi pacjentami
      to wtedy na pewno by się u siebie nie leczyli. Tylko mój ginekolog miała zawsze
      dla mnie czas i odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania, znalazł ofertę
      firmy zajmującą się krwią pępowonwą bo byliśmy zainteresowani(pobrano ją podczas
      porodu i polecam innym warto).
      Wiecej o moim lekarzu nie będę sie rozpisywać przekonaj sie sama.
    • 29.01.05, 18:09
      A ja chciałam sie dowiedzieć czy może był ktoś w przychodni na wawelu u
      jakiegoś lekarza? np. u drDzedzyka? Słyszał ktoś coś o nim? Albo wogóle czy są
      tam dobrzy lekarze w tej przychodni? czekam i thx
      • 29.01.05, 18:11
        zapomniałam dodać, że chodzi mi o przychodnię w sosnowcu na wawelu.
    • 08.02.05, 22:11
      Czesc moge polecic ci dr.n.med.Der Joanna przyjmuje w Będzine na oś.Zamkowe w
      budynku zajezdni tramwajowej nazywa sie Profemina tel.2674150.,przyjmuje w
      ponidzialki i piątki od 16.00.Wizyta kosztuje 40zł. Jest fantastycznym lekarzem
      naprawde polecam!!!Prowadziła cały okres mojej ciąży i rodziłam przy niej syna
      dokładnie 8 tygodni temu i jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam pa>Joasiu
      trzymaj sie pozdrawiam!!!magda
      • 10.02.05, 23:59
        Witajcie
        Polecam jak najbardziej, leczę się u niego juz 5 rok, trafiłam do niego zaraz
        po porodzie i bardzo żałuję że to nie on prowadził mojej ciąży. Jest bardzo
        sympatyczny, kulturalny, poświęca dużo czasu każdej pacjence, wytłumaczy
        wszystko dokładnie, systematycznie robi wszystkie zalecane badania, oczywiście
        po konsultacji z pacjentką. Po przepisaniu tabletek antykoncepcyjnych zalecił
        mi zrobienie kontrolnych badań i szybciutko okazało się że miałam coś z
        wątrobą, tak że musiałam je ostawić, wyleczył mi farmakologicznie nadżerkę,
        przy mojej niesystematyczności i opieszałosci...uf tyle dobrego, jest naprawde
        przesympatyczny. Przyjmuje w DG na Manhatanie, prywatnie, jeśli ktoś chciałby
        namiary to prosze pisać.
        Pozdrawiam
        • 15.04.05, 21:34
          proszę Cię o bliższe namiary na doktora
        • 09.09.05, 15:33
          Dr Ziembiński pracuje również w szpitalu w DG
        • 31.08.06, 21:38
          nie polecam! przez miego straciłam ciąże. Najpierw dał mi duphaston a po dwóch
          tygodniach powiedział, żeby już nie brać. Za kilka dni nie było ciąży. Wszyscy
          późniejsi lekarze mówili,że to była przyczyna poronienia. Poza tym widzi tylko
          pieniądze!
      • 19.02.05, 18:02
        Cześć! Czy mogłabyś napisać, w którym szpitalu rodziłaś i czy dr.Der była przy
        porodzie? Będę wdzięczna za info.
    • 16.02.05, 16:48
      cytat

dobry ginekolog w Dąbrowie Górniczej
      Autor: olla11
      Data: 16.02.2005 10:40 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
      Kobietki pomóżcie! Przymierzamy się do dzidziusia a w kwestii sprawdzonego
      lekarza ciągle wiem niewiele. Przez ostatnie 6 lat chodziłam do rejonu do
      pani dr Łojko, ale wydawała mi się słabo zaangażowana, kiepsko jak na
      endokrynologa pomagała mi walczyć z kłopotami z cerą, przez 3 lata
      przepisywała mi Minulet antykoncepcyjny, nie sugerowała w ogóle przerw w
      braniu tabletek. Teraz odwiedziłam dr Juszczyk w poradni przyszpitalnej w DG,
      ale też wydaje się nijaka. Co sądzicie o dr Chrobaku z DG? Chciałabym
      lekarza "na miejscu", który potrafi podejść indywidualnie do pacjentki,
      któremu wiem, za co płacę i takiego, który będzie przy porodzie. To chyba
      niewiele jak na taką ważną sprawę jak poród. Pozdrawiam ciepło!

• 06.04.05, 18:36
        Ja chodziłam przy pierwszej ciazy do dr Bozeny Klimczyk, kobietka super. Fajnie
        mozna z nia pogadac na kazdy temat, wtajemnicza meza w kazda wizyte, podobał mi
        bardzo klimat jaki potrafi stworzyć. Przemiła kobieta. Co do fachowości, nie
        było dobrze. Mój poród trwał całą noc i jak wynikało z usg zrobionego przez
        pania dr, dziecko było bardzo duże (4500 g) i zabrakło decyzji o cesarce.
        Czekałam do rannego obchodu, żeby pan ordynator o tym sam zadecydował. Dodam że
        chodziłam prywatnie na wizyty. Przy drugiej ciąży zrezygnowałam z usług pani
        doktor. Z polecenia poszłam do Pani dr Beaty Wróbel. Fachowo zajeła się ciążą,
        miałam krwawienia w 6 tygodniu ciązy, przeprowadziała mnie super a na koniec
        oddała pod opiekę do siostry Joli, bo Beata nie pracuje w szpitalu w Dabrowie.
        Miałam cesarskie cięcie planowe, na 2 tygodnie przed terminem. Dla mnie lekarki
        są ok. Zawsze zainteresowana moim stanem zdrowia, zdarzało się że sama dzwoniła
        zapytać czy wszystko w porządku (miałam założony pessar od 34 tygodnia).
        Cesarke robiła p dr Jola. Urodziłam mała Joasie 2 tygodnie temu.
        Pozdrawiam
        Edyta mama Kubusia i Joasi
    • 16.02.05, 20:12
      Witam
      Nie mam pojęcia czy przyjmuje tam gdzie podałaś, natomiast ja chodzę do jego
      prywatnego gabinetu, który się mieści w DG, Al. J. Piłsudskiego 32/291, tel.264
      70 80 to adres gabinetu, mam jeszcze adres domowy, przyjmuje w poniedziałki i
      czwartki, ja ostatnio płaciłam chyba 60 albo 70 zł za wizytę i raczej badania
      są dodatkowo płatne.
      Pozdrawiam=)
    • 19.02.05, 20:22
      nevelig dr.Ziembinski w dalszym ciągu przyjmuje na Adamieckiego ale z tego co
      wiem bardzo trudno sie do niedo dostać ja też słyszałam o nim wiele dobrego ale
      własnego zdania jeszcze nie wyrobiłam to że przyjmując prywatnie jest super
      mnie wcale nie pociesz bo nie stać mnie na takie wizyty ale musze przyznać ze
      jak narazie jestem bardzo zadowolona poznałam go w szpitalu przy zagrożeniu
      ciąży niestety musiałam mieć zabieg bo jajo było puste ale własnie on
      odpowiednio mnie do tego przygotował (fizycznie i psychicznie)wprawdzie
      prywatnie bo tesciowa mu zapłaciła ale ja byłam zadowolona.Jeszcze nie wiem
      jaki jest w stosunku do pacjentek w przychodni bo byłam tylko z wynikami badań
      histopatologicznych i po tabletki ale teraz sie okaże bo chce zeby mnie
      odpowiednio przygotował do kolejnej ciąży i mam nadzieje ze bedzie taki jak
      prywatnie a ty jakie opinie słyszałaś na jego temat?
      • 27.02.05, 21:10
        muszę go bardzo pochwalić,
        rzeczywiście stosunek do pacjenta jest taki jaki powinien być - wszystko
        wyjaśnia - zawsze co roku mam zalecane badania i wymazy - jest zainteresowany.
        Zawsze pyta jak się czuję - to był drugi lekarz ginekolog w moim życiu który
        kontrolował mi piersi.
        raczej nazwałabym go lekarzem rodzinnym prawie cała moja rodzina do niego
        cgodzi - przyjmował już dwójkę dzieci w naszej rodzinie - i wszyscy byli
        zadowoleni
    • 11.04.05, 13:34
      Ja chodze do dr Gościniewicza Wszystko byłoby OK gdyby nie to, ze nie chce
      wykonywać badań np krwi...Czy któraś z was rodziła pod jego okiem? Co myslicie?
    • 26.04.05, 23:26
      Ja również leczę się u doktora Ziembińskiego i muszę przyznać że to świetny
      lekarz,zawsze opanowany i zna się na rzeczysmile Z reszta o Jego prestiżu świadczy
      czas oczekiwania na wizytę u Niego. Średnio trzeba zapisywać się 3-4 tygodnie
      wcześniej a nieraz wizyta po prostu wypada np. z powodu Jego dyżuru w szpitalu,
      bo jest tam bodajże zastępcą ordynatora. Mimo długiego czasu czekania, warto
      udać się właśnie do Niego bo przynajmniej będziemy miały fachowe badanie i
      poradę a nie jak u większości lekarzy żeby tylko "odbębnić" kolejna pacjentkę.
      Gorąco polecamsmile
    • 18.09.05, 18:29
      Czy któras zna dobrego lekarza w poradni dla kobiet w szpitalu miejskim ??
      • 20.09.05, 08:55
        Ja ostatnio odwiedziłam doktora Radeckiego z przychodni przyszpitalnej w
        Dąbrowie Górniczej. Byłam u niego już kilka razy i to na razie najlepszy lekarz
        z tych, których spotkałam na swojej drodze. Jest konkretny i rzeczowy, dokładnie
        wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Pytałam też inne kobietki w kolejce do
        niego i też go polecają. Wcześniej byłam jeszcze u doktor Juszczyk,ale wrażenia
        nna mnie nie zrobiła.
        • 20.09.05, 15:22
          Hej dziewczyny! Chcialam sie zapytac czy ktoras z Was miala do czynienia
          z dr. Mariuszem Rokickim? Chcialabym sie dowiedziec czegos o nim jako
          lekarzu. Niedawno przeprowadzilam sie do Dabrowy i nie mam jeszcze zadnego
          rozeznania.
          Z gory bardzo dziekuje!
      • 23.09.05, 12:55
        Ja chodzę do doktor Bożeny Klimczyk. Jest fachowa, miła i delikatna. Koleżanka
        chodziłą do niej w ciąży i jest zadowolona. Nawet przyjechała do szpitala jak
        rodziła.
        Przyjmuje tylko w poniedziałki.
    • 23.10.05, 16:16
      Cześć!
      Mam pytanie: Znacie może dobrego ginekologa-położnika w Dąbrowie Górniczej
      (najlepiej kobietę)? Interesuje mnie ktoś, kto ma w gabinecie USG i w miarę
      przystępne ceny wizyt! Zależy mi na czasie!!!Z góry dziękuje za wszystkie
      odpowiedzi!
      • 26.10.05, 08:09
        Czy ktoś wie gdzie na NFZ przyjmuje dr Stefan Madej?
      • 08.11.05, 11:09
        powyzej pisze o pani Bożenie Klimczyk. Ja wprawdzie do niej nie chodze
        prywatnie, ale wizyta kosztuje 50zł. zawsze można zadzownic do niej i
        zapytać smile pozdrawiam
    • 09.11.05, 16:16
      Czy ktos zna może pania doktor Ewe Łojko?
      • 10.11.05, 14:53
        Sympatyczna i miła, dobra dla kogoś, kto nie ma poważniejszych problemów. Dla
        mnie mało konkretna, z moimi problemami sobie nie radziła.
        • 13.11.05, 16:23
          Dzięki że odpisałaś!!!
          Wiesz może ile kosztuje u niej wizyta? i czy pracuje w szpitalu?
          • 14.11.05, 07:42
            Z tego co wiem to nie pracuje w szpitalu w Dąbrowie Górniczej, a czy w innym to
            nie wiem. Prywatnie przyjmuje na Adamieckiego (tel. 761 77 89), jakiś czas temu
            wizyta kosztowała 50 zł ale mogło się zmienić. Przyjmuje też w którejś
            przychodni w D.G. na NFZ ale nie wiem gdzie.
            • 17.11.05, 15:40
              Dzięki WIELKIE!!!!!
              • 04.12.05, 20:04
                dr. Ewa Łojko przyjmuje na NFZ w przychodni na Kasprzaka, a prywatnie też na
                kasprzaka w takim pawilonie gdzie jest stomatologia Wilków. Nie pracuje obecnie
                w żadnym ze szpitali. prowadziła moje dwie ciąże. Jest ok, ale dla kogoś z
                problemami nie za bardzo polecam....
      • 18.02.08, 15:59
        A więc tak po przeczytaniu wszystkich postów jestem w szoku. 2
        tygodnie temu rodziłam córeczkę i jestem bardz zadowolona z opieki w
        szpitalu. Nigdy w życiu nie polecam dr. Ewy Łojko. Dla tej pani
        wszystko jest normalne. Moje ciśnienie 180 na 115 też było normalne.
        Dzięki lekarzom w szpitalu moja córunia jest zdrowa i żyje, bo
        przyjęto mnie do szpitala z zagrożeniem rzucawką. Teraz szukam
        Jakiegoś ginekologa bo musze iść za 4 tygodnie i nie mam pojęcia do
        kogo.
        • 27.07.09, 10:23
          Odradzam, odradzam, odradzam. Człowiek ufa mu przez wiele lat a
          potem traci przez niego dziecko. Ostrzegali mnie przed nim, a jednak
          ja móiwlam że jest rewelacyjne, profesjonalista. Gdybym sama nie
          zgłosila sie do szpitala to jeszcze ja bym umarła. Dziecko nie mialo
          juz szans a ja ledwo ledwo. Dziewczyny nie usłyszalam słowa
          przepraszam nawet. Minąłą rok ja chodze na cmentarz. Kupiłam pomnik
          zamiast wózka. Podałabym go do Sądu, ale ta cholerna klika lekarzy.
          Polska to chory kraj. Pisze to dla dobra innych. Pozdrawiam
    • 13.12.05, 14:00
      Mam pytanie i bardzo zależy mi na czasie!
      Gdzie przyjmuje na kasę dr Beata Wróbel i dr Bożena Klimczyk?
      • 27.12.05, 12:52
        dr Klimczyk przyjmuje w szpitalu w Dąbrowie Górniczej, w poniedziałki od 7.00
        do 11.00 (ale może cos się zmieniło)
        • 24.04.06, 09:25
          jakieś opinie na jej temat- negatywne czy tylko same pozytywne ?
          • 13.03.09, 11:15
            Co do Pani doktor, to mam mieszane uczucia - na początku "zepsuła" mi nadżerkę -
            pewnego razu stwierdziła, że jest maleńka, ale nic nie będziemy z nią robić,
            tylko poobserwujemy i kazała za 2 miesiące na kontrolę przyjść. Kiedy przyszłam,
            okazało się, że nadżerka jest już wielkości 50gr i nie nadaje się do żadnego
            leczenia, tylko do wymrażania (a to tylko odpłatnie i prywatnie u niej). A
            wystarczyło dać leki na początku...
            Teraz jestem w ciąży - ok 7 tydzień. Pracuję w zakładzie produkcyjnym, wykonuję
            dość ciężką pracę fizyczną przez 8 godz na stojąco, szkodliwe opary wokoło -
            kiedy zapytałam o l4, bo źle się czuję, brałam urlopy, bo nie mogłam ustać w
            pracy, to mi powiedziała, że na l4 dopiero koło 20 tygodnia... Wczoraj koleżanka
            z pracy poszła na l4, okazało się, że jest w ok5-6 tygodniu i lekarz jej jak się
            dowiedział, gdzie pracuje od razu zareagował i powiedział, że w tym zakładzie
            nie ma miejsca dla ciężarnej... Jestem zniesmaczona - szukam lekarza, który się
            mną zajmie fachowo i będzie miał na uwadze dobro moje i dziecka, przede
            wszystkim... Doktor Klimczyk uważa, że najlepiej pracować jak najdłużej i ma
            gdzieś moje obawy związane z sytuacją w zakładzie. Po badaniu nie skierowała na
            żadne usg, tylko krew i mocz do badania... Źle się czuję, ale dla pani doktor to
            nie problem - "koło 12 tygodnia POWINNO przejść" - jej słowa. Czuję się
            zlekceważona i szukam innego lekarza, ale nie mogę trafić na konkretne opinie...
            Dr Jackiewicz (młodszy) leczył koleżankę - kiedy w 4 miesiącu powiedziała, ze
            chce już na l45 iść to bez ogródek powiedział, że po l4 to musi przyjść do
            prywatnego gabinetu...paranoja.

Proszę, powiedzcie krótko i na temat - gdzie państwowo udać się do lekarza,
            który nie zbagatelizuje ciąży?? Może dr Dzedzyk na Wawelu? Proszę, pomóżcie...
            • 15.04.09, 00:54
              Nie polecam też niestety dr Dzedzyka. 8 lat temu prowadziłam u niego pierwszą
              ciążę i podjął parę niezbyt korzystnych decyzji co do samego porodu, po czym
              nie zgodził się być przy samym porodzie. Teraz zrezygnowałam z niego w czasie
              trwania drugiej ciąży, gdyż chwilami sprawiał wrażenie, jakby nie wiedział, co
              mówi i wymyślał też różne nieprawidłowości. Zmieniłam w końcu lekarza w 5
              miesiącu ciąży na dr Ślęczkę w prywatnym szpitalu na Łubinowej w Katowicach,
              gdzie urodziłam mojego synka (bezpłatnie - umowa z NFZ) i była to chyba jedna z
              najlepszych decyzji w moim życiu. Gorąco polecam!
        • 08.01.10, 22:17
          Kmiotek-Trela Lesława powiedzcie co oniej myslicie ??
    • 05.07.06, 22:58
      Mogę polecić doktora Radeckiego. ( ordynator położnictwa w dąbrowskim szpitalu )
      Bardzo konkretny i rzeczowy człowiek. Gabinet prywatny ma na Zagórzu. Co prawda
      wizyta kosztuje 100 zł ale warto .
      Co do szpitala to rodziłam w Dąbrowie i mogę powiedzieć, że jego poziom w
      stosunku do będzińskiego czy okolicznych jest o wiele lepszy. Czysto i
      przyjemnie. Toalety nie odstraszają. Bardzo dobra organizacja .
      Pacjentki dr Radeckiego mają w szpitalu dużo lepszą opiekę.
      Miłe i przyjemne siostry z porodówki, natomiast niespecjalnie można dogadać się
      z paniami z odziału noworodków ( nie ze wszystkimi ale z większością ).

Tak czy inaczej jestem zadowolona i polecam .
      • 26.09.06, 20:41
        marcia_73, czy dr Radecki ma w gabinecie usg? I czy te 100 zł to koszt samej
        wizyty a za badania dodatkowo trzeba płacić?Jak na razie chodzę do niego do
        przychodni przyszpitalnej, ale tam na wizytę u niego czeka się 3-4 tygodnie.
        Nigdy nie byłam prywatnie u gina, i nie wiem za co w końcu się płaci.
        • 03.10.06, 13:19
          Dziewczyny, które leczą się u dr Chrobaka- mam pytanie, ile kosztuje wizyta w
          gabinecie prywatnym, a może przyjmuje też w ramach NFZ.
          Podzielcie się informacjami.
          Z góry dziękuję!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.