Wejherowo, Reda, Rumia (małe trójmiasto) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Ten wątek został zamknięty i nie można dodawać postów.
Sprawdź, czy dyskusja trwa w innych wątkach.

• Szukam dobrego i co ważne niedrogiego ginekologa z tych okolic. Stwierdziłam,
    ostatnio, pojadę do Gdyni, bo tam są "specjaliści"... Może i tak, ale
    ginekolog, który mnie badał (Andrzej Golonko) był baaaaardzo niesympatyczny:[
    Co poradzicie?
    --
    lepiej grzeszyć i później żałować, że się grzeszyło, niż nie grzeszyć i
    żałować, że się nie grzeszyło...
    • Znam tylko w Redzie panią dr Kozakiewicz-Cerek, ale byłam tylko raz i jeszcze
      nie wyrobiłam sobie ostatecznego zdania. Chociaz przyznaję, że wrażenie miałam
      pozytywne, tym bardziej, że mi pomogła w problemie, ż którym się męczyłam rok u
      pana Wąsewicza. Pani Cerek sprawia wrażenie konkretnej kobiety. Zapisała mi
      tanie leki, które mi lepiej pomogły niż wiele innych - droższych, które
      wcześniej używałam. Próbowałam do niej się przepisac na NFZ, ale ma komplet do
      końca roku. Co do cennika, to super tania nie jest, ale taniej niż w Gdyni.
      Chętnie poznałabym o niej zdanie kogoś komu prowadziła ciążę. Najlepiej na GG
      5911380 albo magdas@inweco.pl. Pozdrawiam.
      • Hm...dr Golonko jest okropny tak wiec Ci sie nie dziwie . To gbur , malo
        delikatny .
        Ja chodze do przychodni w Gdyni na ul.Zwirki i Wigury(kolo pogotowia)
        Mozna w tej przychodni isc i prywatnie(wizyta 30 zl).
        Jest tam surer doktor Ewa Pilarskasmile)))))
        Przyjmuje tez w Evi Medzie w Gdyni na Swietojanskiej.
        Prowadzila moja druga ciaze a teraz trzeciasmile
        Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru. Renata.
        • Powtarzam opinie mej zony, bo ona nie ma i nie chce miec konta w gazeta.pl
          Twa opinia o dr Golonko jest nieco niesprawiedliwa i przesadzona. To bardzo mily czlowiek i dobry specjalista. Zona chodzi do niego od prawie 2 lat. Dr Golonko jest jej lekarzem prowadzacym ciaze, wiec i ja mam nim do czynienia.. wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie!
          Ponadto uratowal mojej tesciowej zycie (ona tak twierdzi!), bo zdecydowal za nia, ze nie ma co czekac z operacja i trzeba ja natychmist przeprowadzac. Operacja jego zespolowi udala sie.
          Przyjmuje w Clinica Medica w Gdyni, wizyta 50pln. Uwaga na strone Clinici.. dziala dobrze tylko pod IE oraz lepiej nie wierzyc na slowo godzinom przyjec!!
      • zarchiwizowany
        03.11.04, 09:05
        Wczoraj u niej byłam. Za cytologie USG i wizytę zapłaciłam 100. Cena więc
        normalna. Ale myślę, że warto. Chociaż postawiła mi taką diagnozę, że muszę sie
        dokształcić, żeby ją zrozumieć. Nie chodzi, że tak zamotała doktorską łaciną,
        ale po prostu nie wiedziałam, że tak można. No teraz to ja się zamotałam.
        Ale ogólnie polecam. Chociaż ciągle mam nadzieję poznać inne opinie.
        • zarchiwizowany
          06.12.05, 15:59
          Wiesz moze kiedy i w jaki dni ta dr przyjmuje ona ma prywatny gabinet? prosze o
          jej namiary. pozdr.
          • zarchiwizowany
            23.10.09, 09:57
            Pani Cerek nie jest wcale dobrym ginekologiem.Mojej koleżance stwierdziła martwą
            ciąże i kazała usunąć.Gdyby nie to że w szpitalu zbadali ją jeszcze raz nie
            miała by dzisiaj synka
      • Absolutnie nie polecam dr. Kozakiewicz-Cerek z Redy!! Ta kobieta tylko sprawia wrażenie profesjonalistki, a tak naprawde nią nie jest. Miałam wizytę u tej pani dr. była miła owszem. Byłam z objawami choroby, której oczywiście nie wykryła, pomimo tego że sugerowałam jej, że coś mi dolega. Stierdziła że jest ok, i pobrała cytologie za dodatkowa opłatą, którą po tygodniu miałam odebrać. Gdy zadzwoniłam po tygodniu zapytac czy są już wyniki cytologi to położna, która tam pracuje stwierdziła że nie ma żadnych wyników i chyba musiało mi się coś pomylić. Wyników cytologi nie otzymałam. Dodatkowo choroba się zdązyła rozwinąć i musiałam wydać dodatkowe pieniądze na kolejna wizytę u innego już ginekologa + badania cytologiczne. Jakby tego było mało to pani dr bardzo zalezalo żebym wpisała ją jako swojego lekarza ginekologa, na co bezmyślnie się zgodziłam - jeżeli ktoś nie wie to pani dr ciągnie teraz z tego tytułu kasę. Pomijam to że jak na rejony małego Trojmiasta to wizyta u niej nie była tania. Z dobrych źródeł wiem również że pacjentki w przychodni są traktowane jeszcze gorzej - ja byłam prywatnie.
        Polecam natomiast dr.Bodwińska-Lewkowicz z Rumi - starsza pani, ale naprawde posiada dużą więdzę i dużo mi pomogła. Dobre opinie słyszałam również o dr. Chlebek -Gustkowicz. Pozdrawiam.
        • ja równiez nie polecam. to niemiła osoba i nieprofesjonalna rowniez.
          nadzerke zaklasyfikowala jako objaw wczesneijszego usniecia ciazy.
          nie dosc ze mnie skrzyczała odzywała sie wrecz"chamsko" to nie
          chciala mnie zbadac poniewaz uznala ze dokonalam usuniecia
          ciazy...tylko ciekawe jak nadzerka mogla byc usunieta ciaza w
          ktorej nie byłam nigdy....odpowiedzi nie uzyskałam.... !
    • Witam! Również szukam gina w tej okolicy (9 tydzień, a jeszcze nie wybrałam).
      Wszystkie znajome polecają mi dr Maciejewskiego z Gdyni (jest ordynatorem
      ginekologii w We-wie). Ale przyjmuje podobno tylko w Gdyni prywatnie, w dwóch
      miejscach). Cena też "gdyńska". Jak macie kogoś innego - podajcie namiary.
      Pozdrawiam!
      • Hej!
        W Wejcherowie jako połóżnika polecam dr. Anne CHlebek -Gustkowicz. Przyjmuje
        prywatnie na ul.Kusocińskiego 1/9 chyba we wtorki i czwartki po południu i w
        soboty rano. Tel. 0-602-890-555. Poza tym pracuje w Szpitalu w Wejherowie.
        niestety nie bada piersi,ale jest dokładna i ma wyczucie. Bardzo dba o
        wszystkie "cięzarówki". Można dzwonic o każdej porze i rozwiewa wszystkie
        wątpliwosci. Za wizytę bierze 50 zł z cytologia,a na USG jeżdzi sie do szpitala
        na dyżur Pani doktor (nic się nie płaci). Badania robi tak często jak tego
        potrzeba-u mnie USG co tydzień-zagrożona ciąża,która niestety obumarła. Dzieki
        Pani doktor odkryła to bardzo szybko i uniknełam zakarzenia macicy przez
        rozkładający się płód. Sytuacja przykra,ale pani doktor zrobiła wszystko by
        ratować te ciąże. Poprostu tak musiało sie stać (najpewniej wada genetyczna
        płodu). Po poronieniu dalej zamierzam do niej chodzic, bo już uprzedziła,ze
        przed nsatępna ciązą trzeba zrobic badania,aby sytuacja się nie powtórzyła.
        I odrazu dodaje: dr. Żabiński - krótki kontakt,ale zachował sie nietaktownie.
        Pani doktor wezwała go na konsultacje w sprawie obumarłej ciąży (ja byłam w
        szoku,bo nie miałam już zadnych objawów poronienia-to miała byc rutynowa
        kontrola),a pan doktor po obejrzeniu USG żartował sobie. Żarty nawet fajne,ale
        ja byłam w szoku i nie wiedziałam czy nie zemdleję,a on taki wesolutki.
        Kompletny brak wyczucia!
        • A jak wygląda ginekologia w Wejherowie po remoncie i zmianie ordynatora? Znacie
          jakąś dziewczynę, która tam rodziła po tych zmianach? I jae oczywiście
          zadowolona! Po opini jaka krąży o tym szpitalu nie wiem, czy nie lepiej jechać
          do Trójmiasta na poród.
          ------
          truskawka
          • Hej!
            Nie rodziłam w Wejherowie,ale miałam tam zabieg. Ginelologia i patologia cięży
            sale 2-3 osobowe, czyset, ładne, wygodne łóżka z fajnymi materacami, bardzo
            dobra opieka pielegniarska, telewizja w kazdym pokoju (na monety,ale jest...).
            Nietety gorzej z lekarzami których prawie nie widać na salach chorych,ale jak
            potrzeba to przychodzą bez problemu... Ogólnie jestem zadowolona i wiem,ze
            gdyby było trzeba to pójde tam ponownie i tak urodzę moje dzieci. (a jestem z
            Gdynii, ale nam zostało tylko Redłowo,a tam ponoć jest kiepsko...). Poza tym
            moja super lekarka jest z Wejherowa i tam pozostanę.
            • Dzięki Yadrall. Zbieram opinie po koleżankach i chyba Wejherowo poprawiło się w
              ostatnich latach. A jakiej specjalizacji masz tam super lekarkę?
              ---
              truskawka
              • Hej!
                Moją lekarkę zachwalałam kilka postów wyżej i tam są szczegółowe namiary- na
                wizytówce jest napisane specjalista położnictwa i ginekologii. Ale ona zajmuje
                sie głównie przygotowaniem do ciąży, prowadzeniem ciezarnych (jest super) i
                ciezarnymi po przejsciach (poronienia i tu jest rewelacja-dla niej kazde
                poronienie jest tragedia kobiety i robi wszystko,żeby następnym razem był
                zdrowy dzidzius-bez łaski daje skierowania już po pierwszym poronieniu nie
                czeka ze samo przejdzie).
                • Faktycznie pisałaś. Sorry nie zauważyłam. Życzę ci powodzenia następnym razem!
                  ---
                  truskawka
                  • Witam!
                    Polecam:
                    1. Dr Chlebek - Wejherowo
                    2. dr Cerek - Reda

Moi faworyci:
                    3. Dr Romuald Wajlonis - Wejehrowo szpital/ prywatnie
                    4. Dr marek Foltman - Wejehrowo szpital/ prywatnie

Odradzam - lekarze z Wejehrowa:
                    1. Dr Kaczor - złe diagnozy
                    2. Dr Berendt - -II-
                    3. Dr Żabiński - bezczelny!!!
                    4. Dr Chęćka - brak higieny
                    5. Dr Borowska - nietrafność diagnoz, ma na koncie obumarłe ciąże - leczyła na
                    ciąże lekami, bo nie umie rozpoznać ciąży, biedne Maleństwa, biedni rodzice...

Wybór należy do Was.
                    Czekam na nowe opinie dotyczące lekarzy z Wejherowa smile
                    Pozdrawiam!
                    • Leczę się u Dr. Chlebek-Gustkowicz (Wejherowo). Uważam, że jest bardzo miła,
                      bezpośrednia i gorąco ją polecam. Ostatnio poprosiłam ją o skierowanie mnie na
                      badanie jajników (USG dopochwowe) i poleciła mi Dr. Wajlonisa, byłam już u
                      niego i również gorąco go polecam. Po badaniu zastanawiam się czy dalsze
                      leczenie kontynować właśnie u niego (prowadził on ciąże mojej koleżanki i była
                      bardzo zadowolona, podobno do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie).
                    • jestem zszokowana ta twoja lista!! sama lezalam w tym roku 2 x na patologii
                      ciazy w Wejherowie i wszyscy lekarze+stazysci+pielegniarki byli na
                      medal...zyczylabym sobie takiej obslugi i opieki w kazdym szpitalu! dr Marek
                      Zabinski najbardziej z wszystkich lekarzy wspieral mnie i inne pacjentki na
                      duchu, byl pelen optymizmu i jako jeden z niewielu idealnie wykonywal usg mojej
                      dzidzi-po porodzie okazalo sie ,ze mial we wszystkim racje (waga, wymiary itp)a
                      inni lekarze sie mylili smile poza tym mimo ,ze nie jest moim lekarzem prowadzacym
                      doradzal,pomagal i odpowiadal na telefony gdy mu zawracalam glowe-to naprawde
                      fajny lekarz i ciesze sie ze na niego trafilam od poczatku..inni lekarze tez
                      naprawde pelna fachowosc- np. Foltman, Wajlonis, Chlebek, Kielkowski, Goworek no
                      i ordynator dr Maciejewski(super czlowiek-bardzo dokladny i uprzejmy choc troche
                      zasadniczy i chlodny na pierwszy rzut okasmile...jedynie dr Karas mi podpadł(taki
                      starszy pan)- w ogole nie umial obslugiwac sprzetu usg i jakies dziwne sposoby
                      rozmawiania z pacjentkami ma.. ja rodzilam w wejherowie w 2006 r. i na sali
                      porodowej wszystko bylo super, zszywal mnie dr Foltman(szybko i zgrabnie, nic
                      nie widac teraz smile) ja tez mam tylko zastrzezenia co do opieki siostr juz na
                      oddziale polozniczym...fajnie,ze promuja akcje karmienia piersia(ja tez jestem
                      za),ale zdecydowanie za malo sie przykladaja by pomoc nowym mamom sad dali nam
                      ulotki jak karmic i myslaly,ze same sie nauczymy wszystkiego....ja jestem taka
                      ,ze ciagle łazilam i pytalam sie o wszystko i widzialam jakie byly wkurzone te
                      siostry,ale mam to gdzies-dziecko i karmienie wazniejsze...aha-jak ktoras z was
                      wie czy dr zabinski przyjmuje prywatnie to prosze o namiary-polecam go
                      goracao..a sama jestem z Gdyni i od kilkunastu lat chodze do dr Piotra
                      Chmielewskiego(on tez sporadycznie przyjmuje w szpitalu wejherowskim)-przyjmuje
                      w szpitalu miejskim w Gdyni i prywatnie na Placu kaszubskim-on jest the best! smile
        • Potwierdzam: Chlebek - Gustkowicz. Spokój, opanowanie, uśmiech na ustach,
          odwracanie uwagi od badania miłą rozmowę. I słucha, o czym się jej mówi!!! Za
          przyjście po wyniki i recepty wystarczy powiedzieć "Dziękuję"
      • polecam ci dr.Bierżyńskiego pracuje w miejskim szpitalu w gdyni a przyjmuje w
        Orłowie na jodłowej 2 tel kom.0 602 642 790.jest BOSKI to lekarz z prawdziwego
        powołania!
        • czy mógłby ktoś podać w jakich godzinach i w jakie dni przyjmuje dr Pilarska w
          Gdyni? Ile wcześniej trzeba przyjść aby mnie przyjęła i czy przyjmuje też
          prywatnie?
          • Jestem z Wejherowa. Poniewaz mieszkalam dlugo w Gdyni, moja lekarka - najlepsza
            i jedyna w swoim rodzaju - jest wlasnie dr Pilarska = prowadzila moja ciaze.
            Goraco polecam, ale strasznie trudno sie do niej bezplatnie dostac. Przyjmuje
            taj jak ktoras z was juz wsponmiala, w dwoch miejscach w Gdyni.Gdy nie mam
            czasu jechac do niej ,ide do dr Chlebek, ktora takze polcam jak osympatyczna i
            taktowna. Jesli chodzi o szpital, rodzenie ,to rzeczywiscie dr Ż. ma dziwne
            zarciki...O dr Borowskiej tez slyszalam rozne historie.... Nie znam
            bezposrednio, ale raczej nie pojde....
            --
            Forum Wejherowo - forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=169
            • zarchiwizowany
              23.03.05, 10:49
              Bardzo polecam dr Foltmana.Kiedys przyjmowal w Redzie,teraz niestety nie wiem
              gdzie,jezeli ktos wie to prosze o namiary.
              • zarchiwizowany
                04.05.05, 18:57
                Jestem pacjentką Dr a Foltmana i jestem z niego jako lekarza prowadzącego ciążę
                zadowolona. Przyjmuje on prywatnie w Wejherowie na ul.Puckiej 3.Można się
                umówić na wizytę pod nr672-38-41 w środę, czw. i pt.
                • zarchiwizowany
                  06.05.05, 20:59
                  Potwierdzam, że dr Foltman jest bardzo dobrym lekarzem. Moją ciążę również
                  prowadził i jeste(śmy)m zadowolona. A czy wiesz może czy przyjmuje on jeszcze w
                  Redzie. Gabinet, w którym przyjmował jest zamknięty i nie ma żadnej informacji.
                  • zarchiwizowany
                    06.12.05, 12:15
                    nie polecam dr foltmana!!! fakt jest mily sympatyczny kulturalny, ale co do
                    jego kwalifikacji mam niestety wielkie zastrzezenia. Jesli wasze ciaze
                    rozwijaja sie poprawnie to ok, u mnie pojawily sie powazne klopoty i dr w ogole
                    tego nie zauwazyl!!! jego usg w prywatnym gabinecie jest fatalne albo on nie
                    potrafi z niego niczego odczytac
                    • zarchiwizowany
                      22.05.07, 11:43
                      no coz chyba musze sie z tym zgodzic, jest to super lekarz, bardzo mily i
                      naprawde fajny ale co do jego profesjonalizmu mam tez duze zastrzezenia,
                      poprowadzil moja ciaze do konca, ale choruje na tarzcyce, w ciazy nie kazal
                      robic roznych badan, mozecie poczytac jakby sie skonczyla cal aprzygoda w ciazy
                      gdyby skoczyly hormony, po drugie malo mowi, odpowiada tylko na zadane pytania
                      sam nie mowi co sie dzieje, nie kazal robic zadnych badan takich jak toxo,
                      cytomegalia, i juz nawet nie pamietam jakich jeszcze
                      w 37 tyg powiedzial ze juz koniec i jakby cos sie dzialo mam jechac do
                      szpitala, jak przychodzilam do szpitala to on zawsze umawial mnie na taki dzien
                      zeby tylko go nie bylo
                      lezalam 3 dni na patologi tez sie nie interesowal
                      ale jest bardzo mily to przyznaje
                      na szczescie wszystko skonczylo si edobrze i mam teraz super dzidzie
                      aha nie potrafil okreslic plci dziecka, na tym swoim usg

polecam dr Chlebek
                      --
                      Moja kochana Amelusia
                • zarchiwizowany
                  22.05.06, 14:37
                  Czesc
                  Ja już słyszałam o dr Foltmanie nie tylko z tego forum, że jest dobrym
                  specjalistą. Chciałam się umówić na wizytę, ale niestety ten telefon co podałaś
                  nie odpowiada (dzwoniłam w poniedziałek). Czy muszę dzwonić w środę lub w
                  czwartek i piątek ?.
                • zarchiwizowany
                  31.07.06, 19:43
                  Cześc,
                  jestem w ciąży i chiałabym aby dr Foltman był lekarzem prowadzącym. czy mozesz
                  napisac więcej informacji jak przyjmuje i w jakich godzinach można sie
                  rejestrowac. Telefon który podałas nie odpowiada moze znasz jakis inny?
                  będę wdzieczna za info (gg 9583421)
                  pozdrawiam
                • zarchiwizowany
                  25.04.07, 08:52
                  szukam aktualnych namiarów na dr. Foltmana, czy któraś z was dziewczyny mogłaby
                  mnie poratować nr telefonu? smile
        • zarchiwizowany
          17.04.05, 12:16
          czesc dziewczyny! czy moze ktos mi cos wiecej powiedziec o dr ostrowskiej-
          ciskowskiej? wlasnie sie do niej wybieram... i chetnie bym posluchala opini na
          jej temat... z gory dziekuje.... smile
          • zarchiwizowany
            27.05.05, 22:20
            Prowadzila moja I ciaze. Jestem zadowolona ze "wspolpracy". Odpowiada
            konkretnie na pytania i jest rzeczowa. Polecam. Jedyny minus (dla mnie) to to,
            ze przyjmuje w Rumi,a dla mnie to daleko...
          • zarchiwizowany
            10.10.05, 18:41
            zaczęłam do niej chodzić po porodzie-rzeczowa i konkretna, przy każdej wizycie
            bada piersi,
            z tym że radzę umawiać sie poza godzinami przyjmowania, bo wtedy jest pełno
            pacjentek, nawet jak umówisz sie na konkretną godzinę. Mnie zawsze przyjmuje w
            inny dzień i nie muszę czekać.
            W tej chwili ma nowy gabinet i nareszcie usg w gabinecie (z tego co wiem
            wczesniej dziewczyny jeździły na usg do szpitala). wizyta kosztuje 60 zł.,
            cytologia +20 zł., nie wiem czy dodatkowo kasuje za usg bo nie obiłam
            pozdróweczki!
          • zarchiwizowany
            20.03.08, 08:11
            Jak chcesz konkrety rzetelną wiedzę bez zbytniego owijania w
            bawełnę to idź do dr. Ostrowskiej . Jak chcesz miłe słówka ,słyszeć
            to co ty chcesz usłyszeć itd. idź gdzie indziej.
    • Nie orientuję się,ale w Redzie pewnie już nie przyjmuje, bo oprócz gabinetu w
      We-wie współpracuje ze szpitalem.
    • moją ciaze prowadzila dr Chlebek-Gustkowicz i jestem bardzo
      zadowolona,mila,sympatyczna,niedroga i od czerwca ma swoje usg za ktore
      dodatkowo nie brala kasy.Nie robi problemow ze zwolnieniem ani z
      badaniami.Pochwala badania prenatalne.Rodzilam w Wejherowie i jestem srednio
      zadowolona.Zbyt wielki naciskna naturalne metody az do przesady.Mialam pecha bo
      trafilam akurat na lekarza dyzurujacego z Gdyni(Bogdan Koprowski)i mimo ze porod
      byl bez komplikacji to on szyl mnie az poltorej godziny a i tak nie zrobil tego
      dobrze.Az sie polozne zza jego ramion dziwily.Jezeli chodzi o wyglad porodowki i
      poloznictwa to jest super a polozne jak to polozne ,jedne ok a inne nie.No i do
      tego dochodza niekompetentni pediatrzy.Ale w sumie nie bylo zle.
    • CYTAT:

• Wejherowo
      ellla22 02.02.06, 09:31 + odpowiedz

Bardzo proszę o namiary dobrych ginekologów z Wejherowa.
      Dotychczas chodziłam do dr.Borowskiej, ale ostatnio słyszałam na jej temet
      niezbyt dobre opinie. Gdzie przyjmuje dr.Foltman, może ktoś ma do niego numer
      telefonu? Dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdrowienia, pa.
      • CZesc.. wlasnie zamierzam isc pierwszy raz do ginekologa. Chyba wybiore sie do
        dr Chlebek. Powiedzcie mi co powinnam wczesniej wiedziec ? jak wyglada pierwsze
        badanie? Iel taka wizyta kosztuje? dziekuje za wszelkie informacje
        • Czy ktoś zna aktualny nr do dr Chlebkowej?
        • czesc, lezalam kiedys na patologii z dziewczyna ,ktora chodzila długo do dr
          Chlebek no i ja sama mialam z nia kilka razy kontakt w szpitalu...bardzo mila
          lekarka,choc slyszalam,ze miewa humory i wtedy bardzo oschle i stanowczo sie
          zachowuje, a czasem to do rany przyloz(coz, lekarze tez ludzie...) moim zdaniem
          ona i dr Zabinski to najmilsi lekarze w szpitalu wejherowskim, na izbie przyjec
          kazdym sie szczegolowo zajmuja! numeru do niej nie mam,ale zawsze mozna
          zadzwonic do szpitla ai zapytac kiedy ma dyzur i tam podejsc i podpytac smile o dr
          Chlebek slyszalam tez,ze bardzo dokladnie badania prenatalne kaze robic(zanim
          jeszcze zajdziesz w ciaze, co ja tez pochwalam!) i ze nie duzo bierze.Powodzenia!
    • zarchiwizowany
      27.02.07, 22:58
      Nie polecam zupełnie - zachęcona Waszym zachwytem nad ta lekarką poszłam do
      niej na wizytę. Nie znając mnie zupełnie przepisała mi niepotrzebnie hormon,
      nie przeprowadziła ze mną podczas pierwszej wizyty wywiadu (!!!) i NIGDY -
      podczas moich trzech u niej wizyt - nie wysiliła się nawet, żeby mnie
      zbadać!!!! Wizyta u niej trwa maksymalnie 15 minut - za co kasuje 50 zł, a
      wizyta wygląda tak, że pani doktor pyta się co jest i przepisuje recepty BEZ
      PODSTAWOWEGO BADANIA ginekologicznego.
      Jak dla mnie to nie jest po prostu żaden lekarz.
    • Od kilu lat jestem stała pacjentka dr Ostrowskiej - super babka i kompetentny
      lekarz. Miałam do czynienia z dr Chlebek - polecam, to wszytko co o niej
      piszecie pozytywnego to racja. Dr Żabiński - konkretny, miły, jako jedyny trafił
      w rozmiary dziecka na usg - to on rozwiał moje obawy, że dziecko jest dystroficzne.
      Nie polecam Maciejewskiego - gbur, cham jakich mało, chociaż... o swoje
      pacjentki w szpitalu dba jak kura o pisklaki, ale TYLKO o swoje pacjentki uncertain
      --
      moja klawiatura nie pisze c z kreską, więc sobie dopiszcie gdzieniegdzie tongue_out
      • Nie zgadzam się z Twoją opinią na temat dra Maciejewskiego! To bardzo dobry i dokładny lekarz, a do tego bardzo miły człowiek. Trafiłam do niego ponad rok temu i od razu mnie wyleczył (inna lekarka leczyła mnie ponad 2 lata bez skutku).
        Niedawno leżałam w szpitalu w Wejherowie i też muszę przyznać, że obsługa tam była rewelacyjna, mąż mógł być przy mnie dzień i noc (straciliśmy dziecko i to, że mógł być przy mnie było dla mnie bardzo ważne), pielęgniarki bardzo sympatyczne, lekarze też (poza jednym, który mnie niepotrzebnie nastraszył, niejaki Wajlonis, nie wiem może miał gorszy dzień, nie znam go i nie chcę go pochopnie oceniać). Lekarze w tym szpitalu nie robią niczego na odwal, najważniejsze jest dla nich dobro pacjentek (przynajmniej Ci, na których ja tam trafiłam). Dodam, że leżałam przez weekend, dra Maciejewskiego nie było, a jak go w niedziele przypadkowo spotkałam (był na jakiejś konsultacji) to o wszystkim wiedział i pocieszał mnie, że wszystko będzie dobrze i żebym się nie martwiła. Kiedy źle się czułam po szpitalu, kazał przyjechać do szpitala, sam mnie zbadał, zrobił usg i rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Cieszę się, że to właśnie on jest moim lekarzem, bo mam poczucie bezpieczeństwa, wiem, że niczego nie zbagatelizuje, że wszystko mi wytłumaczy i zajmie się mną jak należy. Gorąco polecam tego lekarza. Z pobytu w szpitalu bardzo miło też wspominam dr Ciołkowską - dokładna, opanowana, konkretna, wszystko na bieżąco tłumaczyła i mnie i mężowi.
    • czy któras z Was słyszała coś o dr Ciskowska-Ostrowska, przyjmuje w rumi, jest
      ginek.położ i endykronologiem? z góry dzieki za info.
    • szukam aktualnych namiarów na dr Foltmana, czy któraś z was dziewczyny mogłaby
      mnie poratować nr telefonu? smile
    • dziewczyny a znacie dr kowalczyk-ciołkowska? przeczytalam jedna
      opinie a to troche za malo.

z listy polecanych tu wybralam sobie dr ostrowska, ale po
      zadzwonieniu do niej zrezygnowalam. przez telefon byla niemila i
      taka strasznie władcza. jak dla mnie nieuprzejma po prostu. a
      szkoda, bo wiazalam z nia duze nadzieje.

teraz sie zastanawiam miedzy dr ciolkowska ewentualnie dr
      maciejewskim.
      • moja przyjaciolka leczy sie u ostrowskiej-ciskowskiej i tez
        potwierdza, ze jest niemila przez telefon, al e na wizycie wszystko
        jest tw porzadku. poza tym jest dobra specjalistka. sama sie do niej
        wybieram.

dr chlebek aktualnie bierze za wizyte 80 zl. powiem jedno - kiedys
        byla lepsza.
        • hej dziewczyny.czy moze ktoras z was tez poronila dwa razy??szukam
          gin.ktory potrafi prowadzic trudne ciaze,dziekuje
          • zarchiwizowany
            06.10.07, 21:05
            dr foltman - prowadzil moja cala ciaze, bardzo mily swietny facet,
            naprawde jestem zadowolona, ale slaby specjalista, troche leniwy i
            juz do niego nie pojde
            dr chlebek gustkowicz - swietna specjalistka, znajaca sie na rzeczy,
            na poczatku moze troche nie mila ale naprawde jest w porzadku i ma
            poczucie humoru, to moj numer jeden i teraz do niej bede chodzic

oboje maja w gabinecie usg

dr ostrowska - boze straszna kobieta, nie wiem jaka jest na wizytach
            ale po rozmowie z nia nie mialam ani nie mam juz ochoty isc do niej
            do gabinetu, powiedziala mi prosto w twarz ze jak chce to moge sobie
            przyjsc do niej prywatnie bo panstwowo ona mnie nie przyjmie i juz,
            a bylam w ciazy i mialam okropne bole

dr maciejewski - ordynator szpitala w wejherowie, ok nie znam
            osobiscie, ale slyszalam mnostwo takich opinii

dr Kielkowski ze szpitala w wejherowie - tragedia, w czasie ciazy w
            szpitalu wiele razy na niego trafilam i naprawde byl niemily, a to
            mial jakies waty do moich zebow, ze krzywe, ze dziurawe itp, a
            naprawde mam zeby cale, wszystkie i bez dziur, zarzucal mi ze nie
            chodze do kosciola!!!!, co chwile powtarzal ze jestem taka gruba a
            nie dalam rady urodzic dziecka naturalnie, moja corka urodzila sie
            przez cc wazyla 4,2
            jak dla mnie calkowicie odpada

dr Zabinski - mialam z nim stycznosc w szpitalu dwa razy, na te dwa
            razy ok

wybor nalezy do was
            --
            Moja kochana Amelusia
            • zarchiwizowany
              20.03.08, 07:59
              Z tego co mi wiadomo dr. Ostrowska pracuje w szpitalu w Wejherowie
              tylko jeden dzień. Nie pracuje w przychodni ani też nie ma umowy
              z "chorą kasą" tak też trudno żeby przyjmowała "państwowo " Sądzę
              że nie mogła tego też powiedzić inaczej niż " prosto w twarz" cóż
              za bezczelność no nie ( wężykiem panie majster ). Powracając do
              tematu jak chce się coś "załatwić" w szpitalu w Wejherowie
              najlepiej pójść do dr. Maciejewskiego . Zapłacisz za wizytę
              prywatnie ale później jak jedna z pań tu pisała biega jak wokół
              kury ( znoszącej dla niego ).
      • ja osobiście polecam dr ciołkowską - kowalczyk z gdynie, prowadziła
        moje 2 zagrożone ciąże, chodze do niej już około 11 lat i jestem
        bardzo zadowolona, jest bardzo dobrym specjalista, przez tel
        rzeczywiście głos wydaje sie nie za radosny ale wizyty wygladaja
        zupelnie inaczej, gabinet moze nie wygląda za bogato i nie ma USG
        ale kobieta jest świetnym specjalista- chyba własnie tego szukamy
        idąc po porady smile)) pozdrawiam i polecam.
    • Witajcie drogie kobietki.
      Mam zapytanie do was. Otóż ostatnio zostałam zmuszona do zmiany
      ginekologa i szukałam innego, tym tazem w Rumii (poprzednio
      chodziłam w wejherowie). Wybrałam Panią Anne Sepioło.
      Czy ktoś cos o niej słyszal? Jakieś opinie?. Wiem ze posiada sprzęt
      i można wykonać badania itd. Jakie ma podejście do pacjenta, jak
      prowadzi ciąże.
      Jak wyglądają wizyty? Czy jeżeli na drugiej wizycie, powiedzmy po 5
      miesiacach gdy bede chciała przyjsc ponownie po recepty to czy
      odbywa się to według wejherowskich systemów czyli wchodzi sie bez
      kolejki po recepty i wychodzi, bez zadnej opłaty?

pozdrawiam,
      dziekuje z góry za wszelkie opinie.
    • Nie polecam dr Foltmana!!!!!!!!! Przez jego niekompetentność straciłam ciążę.
      Sytuacja wyglądała tak: w okolicy 14 tyg ciąży pojawiły się u mnie okropne bóle
      brzucha, potem doszła temperatura, a ze byłam jego prywatną pacjentką biegałam
      do niego co 2 dni ( za każdym razem kasował) i się śmiał, ze panikuję, ze tu są
      rączki,a tu nóżki i czego ja chcę. Pewnej nocy tak mnie bolało, ze myślałam, ze
      umrę pojechałam na pogotowie, tam akurat obejrzeli mnie dr Chlebek i dr Karaś i
      stwierdzili, że dr Foltman ma rację, bo oni nic nie widzą. Rano obudziłam się na
      mokrym łóżku ( odeszły mi wody). Kiedy byłam po zabiegu dr Foltman stanął w
      drzwiach, bo akurat przyszedł do pracy i powiedział: "no cóż - poleciało...".
      Tych słów nie zapomnę do końca życia.
      Aktualnie nie mieszkam w Wejherowie, a lekarze, u których szukałam przyczyn
      wyjaśnień ewidentnie dawali mi znać, że miałam objawy zwyczajnej infekcji
      zlekceważonej prze dr Foltmana.
      Dziewczyny uważajcie na siebie i Wasze maleństwa, nie idźcie do niego.
      Zdrową ciążę owszem poprowadzi, ale jak co się dzieje to już nie.
      Wszystkim życzę dzieciaczków. Ja sama niedługo rodzę i czekam na córeczkęsmile
      Pozdrawiam
      • to już nie pierwsza i pewnie nie ostatnia taka opinia o dr Foltmanie
        i co ważne nie tylko na tym forum są takie opinie, jak ciąza
        prawidłowa nie ma się czego obawiać, przy jakichkolwiek problemach
        ten lekarz chyba sobie nie radzi, tyle wiem z netu, bo moją ciążę
        doprowadził do końca bez żadnych problemów, ale o tym pisałam wyżej
        niestety po wielu podobnych komentarzach nie pójdę już do tego
        lekarza, a szkoda bo lekarz miły i przyjazny
        --
        Moja kochana Amelusia
    • czy ktos wie czy doktor chlebek juz przyjmuje???prosze o odp.
    • zarchiwizowany
      25.03.08, 20:06
      Witam

Chciałabym sie dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat ginekolog Lidi
      Głuchowskkiej-Tokć?
      Jakiś czas temu byłam w Evi-Med w Gdyni gdzie przyjmuje Pani doktor.
      Pani bardzo wygadana, miła wydaje mi się , że konkretna kobieta..ale jednak
      chciałbym dowiedzieć się wiecej od Was?Bardzo szybko musiałam zmiec ginekologa
      więc każda informacja będzie cenna .Może wiecie coś?Jakie jest wasze zdanie?
      W Evi med jest dr Ewa Pilarska ( czytałam na forum ze też w rumi przyjmuje)
      dr Grażyna Klimek (nie znam)
      dr Agata Grzybowska (też nie znam )
      dr Elżbieta Ostrowska-Ciskowska (
      dr Katarzyna Bladocha-Kołodziej
      Powiedzcie , którą polecacie, u której byłyście
      Dzięki z góry.

Pozdrawiam
      • zarchiwizowany
        18.07.08, 21:58
        Z calym przekonaniem ODRADZAM dr. Cerek z Redy. Prowadzila ona moja
        ciaze do 11t. do czasu gdy p.dr. próbowala mi wmówić ze wykonuje
        badanie (dla mnie bardzo istotne, chodzi o przeziernosc karkowa
        plodu), ktorego jak sie potem okazalo nie zrobila. Z mojej
        nieswiadomosci i niedouczenia skasowala pieniazki a mnie
        zafundowala "błogi" spokoj. Na szczescie bylam przezorna i umówiona
        z innym, tym razem specjalista, ktory na dzien dzisiejszy prowadzi
        moja ciaze. Co sie okazalo... o maly wlos a byloby za pozno na
        wykonanie tak istotnego badania, na szczescie udalo sie to zrobic
        choc bylam juz w 14tc. do tego zasekurowalam sie rowniez testem
        potrojnym, aby miec pewnosc. P.dr. Cerek zafundowala mi niepotrzebny
        stres, ponadto zdaje sie, ze pani ignoruje wiele istotnych kwestii..
        nie wie, badz zapomiala o istnieniu cytomegalii..jesli chodzi o
        toksoplazmoze musialam sie domagac skierowania na powtorzenie
        badania, poniewaz wynik wyszedl podwyzszony a od p. dr uslyszalam
        przechorowane...i tyle... na co z innych zrodel doczytalam ze bad.
        powinno byc powtorzone po 3tyg. Nie wspomne o opisach badania usg.,
        ktore wygladaja jakby pisal je analfabeta a nie lekarz...brak
        podstawowych kryteriow, ktore powinien zawierac KAZDY dobrze
        wykonany opis badania prenatalnego, a slynnej "amcicy" p.dr. nie
        zapomne chyba do konca zyciasmile Szanowne panie sprawdzajcie wszystko
        na wlasna reke, nie ma co wierzyc na slowo lekarzowi. Z calym
        przekonaniem polecam dr. WÓjcika z gdyni.
    • Witam,

Czy któraś z Was miała kontakt z dr Chrostowską z Pucka?
      Jakie opinie?
      • Witam,obecnie chodzę do dr.Aleksandry Dubaniewicz która przyjmuje w szpitalnej
        przychodni w Wejherowie.Jest to lekarka z którą można porozmawiać o wszystkim ,
        za każdym razem mam robione wewnętrzne usg(bezpłatnie)jest super.Wcześniej
        chodziłam do dr.Ewy Borowskiej i nie byłam zadowolona i nie polecam jej jako
        lekarza.
        • Witam. Mam problemy z piersią. Nie chcę przesądzać i panikować, dlatego potrzebuję jakiegoś specjalisty (najlepiej z Wejherowa), który ma większe doświadczenie w tej dziedzinie, a najlepiej specjalność. Niedawno przeprowadziłam się z południa Polski i nie mam pojęcia do kogo się zgłosić. Proszę o radę.

• zarchiwizowany
            03.03.09, 21:37
            dziewczyny moze wiecie ktory gin.z wejherowa ma doswiadczenie przy
            ciazach po poronieniu? Poronilam wlasnie trzeci raz,bylam u
            dr.Foltmana i wlasnie czytalam opinie...
            • zarchiwizowany
              26.03.09, 14:55
              cześć dziewczyny.mam problemy z za wysoka prolaktyna a co z tym idzie problemy z zajściem w ciażę.zaczęłam chodzić do gin.Jowity Hrycyny.czy ktos ma jakies doswiatczenia jesli chodzi o tą p.doktor...
              prosze o opinie
              z góry dziekuje.
    • Poszukuję dobrego ginekologa, polećcie jakiegoś?

O dr Dubaniewicz słyszałam ale ona przyjmuje tylko na NFZ więc szans na dostanie się do niej nie ma.

A gdzie przyjmuje dr Wajlonis - prywatnie, macie jakiś numer tel.?
      --
      Tiry na tory - podpisz

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.