ZIELONA GÓRA Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • dr ANDRZEJ NONCKIEWICZ
    UL Wyspianskiego 13/109
    bardzo miły i kompetentny pan doktor,dobry sprzęt Polecam
    budynek obok Urzędu Pracy - niestety nie mam teraz przy sobie numeru telefonu

• •****** Re: A w Zielonej Górze????????
      atina1 27.05.2004 23:27 + odpowiedz

SUPER PANI DR MIROSŁAWA ROSIŃSKA.POLECAM!!!

•******* Re: A w Zielonej Górze????????
      maniakow 11.08.2004 12:01 + odpowiedz

dr. Rosinska
      dr. Baryla - oboje pracuja w zielonogorskim szpitalu
      Pani Rosinska byla przy moim porodzie, a Baryla byl lekarzem prowadzacym. Poza
      tym Rosinska leczyla moja mame i ciocie, a Baryla leczy moje kuzynki wink)).
      Wszystkie jestesmy zachwyconewink.

• Ja jestem bardzo zadowolona z doktora Baryły,byłam pod jego opieką prawie calą
        ciaze.. , miałam super opieke.Wart polecenia...A zanim poszłam do doktora
        Baryły byłam u jednego ginekologa w Aldemedzie, mało brakowało bym przez niego
        poroniła .., będac w 10 tygodniu ciazy powiedział mi ze nie wie czy w ogóle
        jestem w ciazy...Mało brakowało bym poroniła, mam nadzieje ze ten pan juz nie
        przyjmuje.I oby jak najmniej takich lekarzy.. Pozdrawiam.
      • witam...potrzebuje pomocy aleniewiem czy tam ktos jest?!jak ktos
        jest to prosze odpisac
    • dr Baryła - namiary - przyjmuje na ul. Szczekocińskiej; tel. do rejestracji 068
      325 55 06; przyjmuje we wtorki i piątki (tak mi się wydaje )

dr Rosińska przyjmuje koło apteki pod filarami (nad sklepem tkaniny - niestety
      nie pamietam jaka to ulica i nie mam jej nr tel.)
    • CYTAT

ZIELONA GÓRA -dr Sławomir Laber
      Autor: lili-26
      Data: 25.11.2004 09:10 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

------------------------------------------------------------------------------
      --
      Jeśli potrzebuje lekarza, który pomimo swojego młodego wieku posiada ogromną
      wiedzę i doświadczenie gorąco polecam dr Sławomira Labera z Zielonej Góry.
      Mogę śmiało powiedzieć, że to lekarz nie Z PRZYPADKU lecz z powołania.
      Potrafi i co najważniejsze CHCE!, otoczyć pacjentkę fachową opieką oraz
      szczerą atencją. Na dokłądkę nie spoczął na laurach i stale zdobywa nową
      wiedzę związaną z rozwojem medycyny. Gorąco polecam. Oprócz prywatnego
      gabinetu w Zielonej, pracuje też w szpitalu w Nowej Soli, który również
      cieszy się (i słusznie) dobra opinią.

Posiadam nr telefonu komórkowego, wiec dla zainteresowanych prosze o mejla
      albo dzwońcie do szpitala w Nowej Soli.

• Tak zdecydowanie polecam dra Labera. Pofesjonalizm, wiedza i ciepłe podejście
        do pacjentki. Rok trwało zanim do niego trafiłam po kilku wizytach u innych
        zielonogórskich lekarzy i dopiero on prawidłowo zdiagnozował wbrew pozorom
        błachą dolegliwość. Żałuję, że straciłam rok. Teraz szykuję się do ciąży i
        wybiorę się do niego z całą pewnością.
      • Ja wlasnie sie lecze u dr Labera na nieplodnosc. Musze przyznac ze jako jedyny
        stwierdzil o mojej przypadlosci, wczesniej inni lekarze nic nie widzieli i
        zawsze bylo ok. dr Laber na pewno przeprowadzi badanie dokladnie i rzetelnie, o
        wszystko wypyta, zrobi usg, cytologie i badanie piersi.jesli trzeba to wysle na
        badania.
        Matwi mnie tylko jedna rzecz. Od innego lekarza uslyszalam ze taka metoda jak
        chce mnie leczyc dr Laber to ja nie zajde w ciaze.na razie czekam cierpliwie
        mysle ze jeszcze z 6 miesiecy.Jesli nie bedzie efektow to niestety ale nie
        bedzie on w moich oczach az tak dobrym specjalista.zobaczymy
      • Witam,ja chodze do Labera 3 lata,jestem z niego bardzo zadowolona,
        przez kilka lat mialam nawracajace stany zapalne,wszystkie wczesniej
        brane tabletki i globulki pomagaly na krótko, on przepisal mi takie
        ktorych dotad nie bralam(oczywiscie moj chlopak tez je brał)był to
        jakiś bardzo sliny antybiotyk i odpukac jak ręka odjął o 3 lat
        nic,czasami wezme jedna globulke, ale ogolnie nie mam juz zadnych
        problemow,za co jestem mu wdzieczna-trafił z lekiemsmilepo za tym jest
        przemiły, wychodzac od niego nie zaluje ze tyle zapłaciłam (jest
        dosyć drogi)minusik mały ze na wizyte czeka sie ponad miesiąc,i
        ostatnio slyszalam 2 złe opinie na jego temat -niestety nie ma
        lekarza idealnego..poki co uwazam ze warto do nie go pójśćsmile
      • "Jeśli potrzebuje lekarza, który pomimo swojego młodego wieku posiada ogromną
        wiedzę i doświadczenie gorąco polecam dr Sławomira Labera z Zielonej Góry"

Nie kwestionuję jego wiedzy i doświadczenia ogólnie, a jedynie wątpię w jego kompetencje w kwestiach ciąży obarczonej konfliktem serologicznym. Ja również byłam u niego na badaniach genetycznych (jestem w 6 m-cu ciąży) i jestem zadowolona. Jedyne, na czym się zawiodłam, to odwrotna interpretacja wyniku badania miana przeciwciał (miano wzrosło, a wg dr zmalało), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku takiej właśnie ciąży.

Drugim minusem jest czas oczekiwania na wizytę. Ja byłam zarejestrowana na 16:30 a do gabinetu weszłam ok. 18:00! Kobieta czekająca za mną w kolejce opowiadała, że zdażyło jej się czekać 4 godziny! Była zarejstrowana na 20:00 a przyjął ją o 24:00! W dodatku tkwiła na poczekalni z niemałym już brzuszkiem (była chyba w 8 m-cu ciąży). Dla wyjaśnienia: poślizgi czseowe wcale nie wynikają z dokładności badania i chęci poświęcenia pacjentce zadowalającej ilości czasu (jak to sobie niektóre kobiety tłumaczą). Czas oczekiwania wynika z tego, że rejestrują po 2-3 kobiety na tę samą godzinę!! Zupełny brak organizacji i poszanowania czasu i cierpliwości kobiet (głównie przecież ciężarnych). Chyba chodzi tu wyłącznie o pieniążki...
      • Czy ktoś mógłby podać ile obecnie kosztuje wizyta u dr Labera? Chciałabym też
        zrobić cytologię. Z góry dziękuję za info!
    • CYTAT

• Re: ZIELONA GÓRA
      loreleyray 25.11.2004 17:13 + odpowiedz

poprosze o nr kom. do dra Labera i jesli mozna takze do szpitala.
      L.R.

• Mam tylko nr kom. 606-207-775. Nr do szpitala w Nowej Soli (oddz.
        ginekologiczno-położniczy) można zdobyć z informacji telefonicznej.

Pozdrawiam.
        • dla mnie niezastąpiony jest Pan Doktor Krzysztof Rzepka przyjmuje w Sulechowie.
          Jego pewność, spokój, doświadczenie i wiedza są dla mnie najważniejsze i czuję
          się pod dobrą opieką, a jestem w ciązy.
          Leżałam u niego na oddziale w Sulechowie i wspaniale traktuje wszystkie
          pacjentki. Sporo osób dojezdza do niego z ZG. Bo warto, jestem przykładem.
          Pa
        • A gdzie ten doktor przyjmuje, w którym miejscu? Ile kosztuje typowa wizyta? I
          młody, tzn ile lat - mniej więcej? Czy zleca dodatkowe badania?
          • Jest ok, przyjmuje na Armii Ludowej 44 wink. Zrobił mi usg genetyczne i całe
            badania prenatalne juz są niepotrzebne zadowolona jestem.
            • Doktor Krzysztof Rzepka jest fatajny - zdufany w sobie, patrialchalny, wiedzący
              wszystko najlepiej.
              Nawprawę wspaniały był jego krewny - nieżyjący od niedawna Ryszard Rzepka. Cała
              familia Rzepków jechała tylko i wyłącznie na jego nazwisku.
              A USG "genetyczne" to bzdura - w trakcie przprowadzania USG bardzo czułym
              aparatem (którym dr Rzepka nie dysponuje) można z jakimś prawdopodobieństwem
              określić, na podstawie występowania zgrubień na nosie i szyi płodu, czy dziecko
              będzie miało zespół Dawna.
              Przy użyciu, takiego aparatu, jaki ma dr Rzepka jest to mało pracyzyjne, a poza
              tym nie wykrywa się innych chorób genetycznych. Pogadaj z nim - zobaczysz jak
              się zdenerwuje.
              • 23.12.04, 08:51
                ja jestem z Zielonej Góry i całą ciążę chodziłam do K.Rzepki - byłam
                zadowolona, ale nigdy nie zadawałam zbyt wielu pytań, uważałam, ze nie jest to
                konieczne, albo z zasady "nikomu nie przeszkadzać. Niestety, to podobno
                rewelacyjne usg nie wykrywa wszystkich wad, na badaniu serduszko było zdrowe, a
                po porodzie (w czerwcu) okazało się, że moja córeczka ma poważną wadę
                serca...przeżyła 6 i pół dnia. Byłam u niego na badaniach kontrolnych - m-c po
                porodzie i całkiem niedawno - myślałam,że może jestem w ciąży. Na wszystkie
                moje pytania odpowiadał, teraz, po tej tragedii w kolejnej ciąży będę musiała
                robić specjalistyczne badania w Łodzi, czyli nie wszystko można wykryć.
                Powiedział, że kieruje się na takie badania, albo jeśli podstawowe badania nie
                są w porządku, albo w przypadku takiej sytuacji jak moja-jeśli już ma się,
                miało chore dziecko. Tak sobie czytam o lekarzach i nie wiem co robić, bo
                niedługo chciałabym zajść w ciążę i nie wiem, do jakiego lekarza wybrać???
                Myśleliśmy o K.Rzepce...ale teraz, nie wiem.
                • Jeszcze raz odradzam dr Rzepkę. Polecam dr Rosińską.
                  To zreszą skandal, akurat co jak co, ale wady rozwojowe serca są dobrze
                  widoczne na USG, robionym w późniejszych etapach życia płodu. Nie wykrycie
                  czegoś takiego to bład w sztuce. Rzepka ma aparat dp d..., albo taki z niego
                  fachwiec.
                  Powinnaś go podać do sądu!
                  • 24.07.05, 23:11
                    Akurat wady serca są najtrudniejsze w diagnostyce USG.jasne, że trzeba mieć
                    dobry sprzęt, ale najważniejsze jest doświadczenie lekarza oglądającego.
                    Uwidocznieni prawidłowej sylwetki serca (obraz 4jamowy + jak się uda odejścia
                    tętnic głównych z ich skrzyżowaniem ) to około 90- 95% pewności, że jest OK. A
                    nalepiej serce oglądać około 20 tyg.c. im później tym serce może być gorzej
                    widoczne ze względu na mineralizację kości (żeber). pa
                    • straciłam dziecko w 12tc, na początku byłam pod opieką lekarza z Ars medica w
                      Nowej Soli, kiedy zaczeły się problemy i lekarz stwierdził, że jest to "puste
                      jajo płodowe" udałam się na dodatkową wizytę do dr K. Rzepki, który przyjmuje w
                      Sulechowie, okazało się, że nie jest to żadne puste jajo płodowe tylko
                      zarodek,którego rozwój zatrzymał się w 6tc.Następnego dnia miałam wykonany
                      zabieg abrazji w Sulechowskim szpitalu, gdzie opieka medyczna była na wysokim
                      poziomie, również pod względem podejścia do pacjentki.Wyniki histop. wykazały
                      zaśniad groniasty dr Rzepka sprawnie pokierował moim leczeniem, na tyle, że pół
                      roku po stracie mogę starać się o kolejną dzidzie, wcześniej oczywiście musze
                      wykonać serję badań, które dr mi zlecił.Chciałabym jeszcze zaznaczyć , że lekarz
                      z Nowej Soli wiedząc, że podjęłam decyzję o posiadaniu dziecka nie zlecił
                      żadnego badania, choć od lat mam problemy ginekologiczne (które leczyłam właśnie
                      u niego), ponad to gdy w 7tc zaczełam krwawić przepisał tylko leki
                      przeciwporonne niewykonując nawet kontrolnego usg, nie wspomnę już o skierowaniu
                      do szpitala, a szkoda bo prawdopodobnie wstrzymał naturalne poronienie
                      obumarłego już maleństwa.Po tych wszystkich przejściach darze ogromnym zaufaniem
                      dr K. Rzepkę i napewno pozostanę przy nim jako lekarzu prowadzącym.
    • Zdecydowanie pani doktor Rosinska. Jest to lekarz z prawdziwego powolania
      wykazujacy sie przede wszystkim profesjonalizmem, niezwyklym podejsciem do
      pacjenta a takze wyjatkowa delikatnoscia i zrozumieniem.
      • Proszę o adres gabinetu, nr telefonu i ewentualnie o informacje dotyczące dni
        oraz godzin przyjęć dr Rosińskiej. Bardzo dziękuję!
        • Pani doktor Rosinska jest najlepszym ginekologiem, u jakiego zdarzylo mi sie
          byc. Jest wspaniala osoba, ma bardzo dobre podejscie do pacjentek, jest bardzo
          delikatna i wyrozumiala dla co bardziej "strachliwych" smile
          Jestem Jej pacjentka od kilku lat, prowadzila moja ciaze i odbierala porod,
          dzieki czemu nie wspominam tego przezycia jako koszmar, jak niektore kobiety. I
          mam dobre zdanie o zielonogorskiej porodowce.
          Wracajac do dr Rosinskiej - przyjmuje na ul. Sobieskiego 2/4 we wtroki, czwartki
          i piatki od 15.00 do 18.00. Tel. do gabinetu: 327-01-47.
          Polecam!!!
      • A czy jest jakiś lekarz ginekolog, który pracuje na oddziale położniczym w
        Sulechowie i ma też gabinet prywatny w Zielonej Górze? Nie mam samochodu i nie
        uśmiecha mi się jeździć PKS-em do Sulechowasad Będę bardzo wdzięczna za
        jakiekolwiek namiary.
    • Ile może kosztować taka wizyta ?
      • Wizyta u dr Rosińskiej (którą szczerze polecam) kosztuje 70 zł. Wizyta trwała
        ok. pół godziny, przeprowadzony został szczegółowy wywiad na temat chorób w
        rodzinie, mojego samopoczucia, następnie badanie ginekologiczne, usg i na
        koniec badanie piersi.
    • Czy jakikolwiek dobry, rzetelny i kompetentny ginekolog przyjmuje w naszym
      mieście "bezpłatnie" - czyli w ramach umowy NFZ?

Nie stać mnie na prywatne wizyty, a mój "darmowy" lekarz jak się okazało
      już "zwinął" gabinet (słynna sprawa z zaginionymi kartami sad
      • szcerze mowiac nie wiem, ktorego dotyczy ta afera, ale dobry jest dr Lach on
        przyjmuje na podgornej kolo kwiaciarni fanatazja.
        • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=8482139&a=17221180
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=8482139&a=17628743
          Ja chodziłam do dr.Cegielskiej,przyjmuje ona w Aldemedzie w ramach NFZ,
          chodziłam do niej przed ciążą w trakcie i kilka miesięcy po. Jednak nie polecam
          jej, za jej gburowatość i niezbyt miły stosunek do pacjenta. Znalazłam jej
          nazwisko również na Czarnej liscie. Tak wiec jej nie polecam.

--
          moja Ziuleczka [20.10.2003]
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10056223&v=2&s=0
        • dr Lach moz ejest dobry jak przyjmuje prywatnie.
          na podgórnej non stop jest u niego jakis przedstawiciel medyczny albo doktor je
          sniadanko,nie ma czasu dla pacjentek ,zawsze poslizg w przyjmowaniu na
          godzine,nigdy nie ma miejsc na cytologie,inne badania ,doktor zmienia zdanie jak
          chorągiewka jak mu pasuje ,o nic nie pyta tylko wypisuje recepte i next please a
          baba w rejestracji jest okropna .
          trudno bede chodzic prywatnie -tylko do kogo?
          pzdr
          p.
          • Chodze do doktora Lacha regularnie w ramach NFZ. Nigdy nie spotkalam tam
            zadnego przedstawiciela medycznego. Zawsze jest bardzo mily i taktowny. O
            cytologii sam przypomina raz w roku, tak samo jak raz na jakis czasa bada
            piersi. Z "baba" w rejestracji nigdy nie mialam problemow (nawiasem mowiac sa
            dwie)- recepty mozna podac poza kolejka, a jak jest pilna sprawa to zawsze
            jakos wcisnie w kolejke. Ostatnio z winy lekarza wypadl jeden dzien wizyt -
            dostalam telefon do domu, ze wizyta sie nie odbedzie i na jaki dzien moznaby ja
            przelozyc.
            Lekarz ma w gabinecie aparat USG - gdy jest potrzeba, od razu na miejscu
            wykonuje badanie. Wykryl u mnie torbiele na jajniku - w zwiazku z tym mialam
            operacje w szpitalu w Nowej Soli, ktory mi polecil. Tamtejszy oddzial
            ginekologiczny jest naprawde super - czasami czulam sie jak w "Na dobre i na
            zle". Lekarze sympatyczni, usmiechnieci, bardzo interesujacy sie pacjentami, to
            samo dotyczy pielegniarek i salowych - ani jednej naburmuszonej i wrednej. W
            tamtejszym szpitalu zetknelam sie takze z dr Laberem, ktory byl moim lekarzem
            prowadzacym. Faktycznie, bardzo kompetentny i bardzo mily lekarz, takze
            polecam. Aha - i to wszystko oczywiscie ZA DARMO, w ramach NFZ. Nikomu nie
            dalam do kieszeni ani zlotowki.
        • Nie polecam Lacha. Nie moglam doprosic sie u niego cytologii przez rok. Wkoncu
          sie przenioslam do innego lekarza.
      • Polecam dr Soroczyńskiego, który przyjmuje w Aldemedzie i ma podpisaną umowę z
        NFZ. Sympatyczny i kompetenty lekarz.
      • Witamsmile
        A ja polecam dr Trusza. Bradzo młody ale kompetentny lekarz. Na razie prowadzi
        moja ciążę i jestem zadowolona. Jak ide na wizyte to nie czuje sie jak na
        rzucona na tasme (pacjentki po 5min), tylko jak pacjent na którego nie ma
        wyliczonego czasu. Co prawda zazwyczaj sa przez to korki na poczekalni ale cóz
        cos kosztem czegos. Dr przyjmuje w poliklinice tam gdzie dr Bartkiewicz tyle ze
        raz w tygodniu i tylko przez kilka godzin i jeszcze w przychodni w Pomosie.
        Dodatkowo pracuje w szpitalu w Szprotawie.
        Pozdrawiam.
    • Z papierami zwinął się doktor Owsianowski.
      Moje notowania to:
      1)Arkadiusz Bartkiewicz- na NFZ w Poliklinice.Bardzo miły, chętnie odpowiada na
      pytania (po pólrocznym pobycie na tym forum wiem o co pytać), sprawy przykre
      załatwia w sposób niezwykle taktowny (np. moje puste jajo), zawsze pomaga wstać
      z fotela.
      Prywatnie są oprócz ww. jeszcze :
      2)doktor Sandecki- suuuuper
      3)doktor Baryła- suuuuper
      Właściwie możnaby ich traktować zamiennie.
      Niestety koleżanki "przejechały się" na pani Rosińskiej. Mimo prowadzenia ciąży
      za grube pieniądze, od kilku wzięła po .... zł za poród mimo, że był na jej
      dyżurze, a one biedne w desperacji nie wiedzialy co robić. Nawiasem mówiąc to
      i tak pojawiła się na 15 minut do samego "odbioru", a nie siedziała cały czas.
    • CYTAT

Zielona Góra - Sulechów
      Autor: magjug
      Data: 02.02.2005 11:45 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz cytując + odpowiedz

------------------------------- ------------------------------- ------------------
      Cześć. Jedno pytanko - czy ktoś zna może jakiegoś dobrego, sprawdzonego
      lekarza ginekologa, który pracuje w szpitalu na oddziale położniczym w
      Sulechowie i ma dodatkowo swój gabinet prywatny w Zielonej Górze? Nie
      posiadam niestety samochodu, a jazda PKS-em to średnia przyjemność, nie
      mówiąc już o dodatkowych kosztach i straconym czasie.... Będę bardzo
      wdzięczna za wszelkie namiary! I z góry dzięki!

• A co sądzicie o dr Herbichu??
      Dr Laber u niego praktykuje na Akademickiej. Chodziłam do niego prez cała
      pierwszą ciążę. Teraz chciałabym zająć w drugą, i przyznanm się, że zastanawiam
      sie czy znów iść do niego. Sprzęt ma chyba dobrej jakości, przynajniej dużo o
      tym mówi podczas wizyt... No, najtańszy nie jest, ale przyznam że jeśli
      miałabym ryzykowac gorszy sprzęt to wolę juz iść do niego. Panie w rejestracji
      ok. sam lekarz też, delikatny, pomocny. Może tylko zbyt mało mówił o samej
      ciąży, a zbyt dużo o sprzęcie i tłumaczył się wciąż, dlaczego tyle bierze za
      wizytę. Co wy na to ???????
      • aniakw
        byłam kilka razy u dr Herbicha i zrobił na mnie bardzo dobre wrazenie.Starania
        chcemy zacząć od kwietnia i zastanawiam się czy właśnie jego nie wybrać jako
        prowadzącego.Napisz mi proszę coś więcej o jego podejściu i czy był przy
        porodzie.Pozdrawiam smile
        • Co do dr Herbicha, leczyłam się u niego ponad rok na niepłodność. Owszem ma
          dobry sprzęt, jest kulturalny i taktowny i ma bardzo miłą obsługę. Jednak
          zrezygnowałam z leczenia u niego gdy po roku leczenia i dwóch IUI nadal nie
          zaszłam w ciążę. Jak dla mnie jest trochę zbyt ogólnikowy i mało mówi pacjentkom
          o ich problemach, owija w przysłowiową bawełnę. Ja szukam ginekologa konkretnego
          i otwartego, który wprost mi powie dlaczego nie mogę zajść w ciążę i który nie
          będzie wyciągał kasy. Dlatego chcę się udać do dr Labera, gdyż słyszałm o nim
          dużo pochlebnych opini.
    • zdecydowanie polecam dr.Onichimowska z przychodni Poles przy Winiarni!
      Przeurocza pani, z duzym poczuciem humoru i zapasami cierpliwosci. Przez
      kochana smile
      • osobiście nie polecam pani Onichimowskiej u mojej koleżanki nie wykryła
        nadrzerki i dziewczyna miała trochę problemów.
        • ja trafiłam do dr Onichimowskiej w pierwszym m-cu ciąży, teraz jestem w piątym,
          na ostatniej wizycie tydzień temu poinformowała mnie, ze odchodzi na emeryturę
          jeszcze w tym m-cu, szkoda, że nie wcześniej, na gwałt szukam learza na nfz,
          poleciła dr Rosińską prywatnie... jeszcze nie wiem, na kogo się zdecydować,
          zależy mi , żeby nie płącić za wizyty
      • Zdecydowanie nie polecam dr.Onichimowska z przychodni Poles,gdyż idąc pierwszy
        raz do ginekologa należy zrobić podstawowe badania typu cytologia-nie miałam
        tego badania zrobionego mimo kłopotów ginekologicznych które przedstawiłam
        dr.Onichimowska .Czy jak będę mieć podejrzenie raka to mi dopiero zleci
        cytologie-bezsens!
        MIŁA TO ONA JEST,ALE NIC POZA TYM.
        • Ja od początku ciąży chodzę do Labera. I w końcu mogę powiedzieć, że trafiłam
          na dobrego ginekologa. Nie jest tani (za wizytę bierze 100zł), ale:
          - na pierwszej wizycie, po szczegółowym wywiadzie miałam zrobioną cytologię,
          badanie piersi i USG na którym już w 5 tygodniu ciąży zobaczyłam serduszko
          maleństwa,
          - kolejne wizyty w czasie ciąży poprzedzone są zawsze dokładnym wywiadem,
          później inne potrzebne badania (pH itp.) i oczywiście USG na świetnym nowym
          sprzęcie,
          - na wizytę można umawiać się w dogodnych dla pacjentki terminach (nas przyjął
          np. w niedzielę przed naszym wyjazdem na urlop), wizyta trwa ok 30-40 minut, do
          wyczerpania wszystkich pytań i wątpliwości, w trakcie badań lekarz cały czas
          mówi co bada i jakie sa normy,
          Poza tym dr Laber w szpitalu w Nowej Soli przeprowadza badania prenatalne na
          takim samym nowym sprzęcie jaki ma u siebie w gabinecie, wiem że jest w tej
          dziedzinie (badań prenatalnych) przeszkolony, więc to doadtkowo uspakaja i
          jeszcze fajna sprawa, nagrywa na płytę lub inne nośniki zdjęcia z badań USG, a
          nawet krótkie filmiki - świetna sprawa!
          Acha i jeszcze jedno, wiem od koleżanki, że właśnie on u Herbicha zajmował się
          prowadzeniem pacjentek z problemami z zajściem w ciążę bo ma duże
          doświadczenie a teraz pracuje już tylko na własny rachunek.
    • A co sądzicie o dr Hołowczycu? chciałabym sie bo Niego wybrać ale czy jest
      dobry, kompetentny? prosze, poradżcie. Pare dni temu zobaczylam Dwie kreseczki i
      jestem b. szczęśliwa
    • czy ktoś coś wie na temat Dr Barskiej
    • Czy mogłabym prosić o dokładne namiary na dr Labera. Czy to ten lekarz który
      przyjmuje w okolicach b. Politechniki?
      Jeśli tak to słyszałam o nim wiele dobrego.
      • Jesli to ta sama osoba ,o ktorej myslimy to posiadam tylko numer tel. 606 20 77
        75. Podobno przyjmuje na Armii Ludowej, na osiedlu domkow jednorodzinnych.
        niestety nie wiem pod jakim numerem domu. Gdyby ktos wiedzial, to takze
        poprosze o dokladny adres i jakies opinie na temat pana dr., poniewaz rowniez
        zamierzam wybrac sie do niego na pierwsza wizyte. Pozdrawiam.
    • Dziewczyny macie jakies opinie o dr Holowczycu?

pozdrawiam
      • Sorki, mialo byc Jerzy Cholowczyc.
      • Chodzę do Hołowczyca, prowadzi moją ciążę, jest bardzo miły, kompetentny i
        wpoił mi takie poczucie spokoju i bezpieczeństwa, niczym się w ciąży nie
        schizuję. Słyszałam opinie, że "załatwia pacjentkę, bierze kasę i w 5 minut ma
        z głowy" - bardzo przepraszam, skoro przebada, wszystko jest w porządku a
        delikwentka nie ma żadnych pytań to co, ma ją na kawę prosić? wink Przeciętnie
        siedzę u niego ok. 15 minut.
        No i bardzo mi pomógł na początku ciąży, kiedy miałam dziwne silne bóle - nie
        chciał słyszeć o puszczeniu mnie do domu, natychmiast wysłał mnie do szpitala
        na obserwację i badania (wszystko okazało się ok i wróciłam do domu następnego
        dnia) smile

--
        Leon (Helenka?)
        • Zdecydowanie odradzam: Lacha, Chołowczyca i Barską
          Wszyscy mili i w ogóle wszystko ok.
          Każdy z nich mnie badał, robił USG..
          Z tym, że:
          -żaden z nich nie umiał wykryć u mnie PCO -choć nie miałam okresu, na badaniu
          USG widać było niepęknięte pęcherzyki no i wynik moich hormonów był nieprawidłowy...
          To są klasyczne objawy PCO -(jak się później dowiedziałam).. Ale jakoś oni
          mówili mi, że jest wszystko OK...
          Zdecydowanie -(na razie)- polecam Dr Labera -od razu wiedział, co mi jest>>>
          Chociaż jest dość drogi...

• Chodzę do dr. Jerzego Hołowczyca od 15 lat
        prowadził mi trzy ciąże na wizyty chodziłam co trzy tygodnie, nigdy nie miałam
        (i nie mam do dziś) problemów z uzyskaniem żadnych informacji i mogę z czystym
        sumieniem go polecić. Nie polecam nikomu pani JURAK (NFZ na Wyszyńskiego koło
        Mrowiska) u niej wizyta to koszmar wywołała mi poród ( z pewnych względów byłam
        zmuszona pójść do przychodni). Życze szczęścia wszystkim przyszłym mamusią!!

• Ja zdecydowanie nie polecam dr. Bartkiewicza. Przynajmniej tym dziewczynom,
      które mają problem z zajściem w ciążę. Mi powiedział, nie robiąc żądnych badań,
      miesiąc po poronieniu, że najprawdopodobniej nie będę mogła mieć nigdy dzieci.
      Na szczęście znalazłam fantastycznego lekarza, dr Janusza Gawrona i po
      wyleczeniu nadżerki i obniżeniu prolaktyny bez problemu zaszłam w ciążę. Teraz
      mój synek ma prawie roczek smile
      • 05.09.06, 18:36
        Hej! Czy któraś z Was miała styczność z dr Gawronem?
        Podobno to ginekolog - endokrynolog. Na gwałt potrzebuję dobrego endokrynologa
        z Zielonej lub okolic. Jeżeli macie jakieś info napiszcie. Dzieki!
        • 08.11.06, 11:05
          leczę się u Gawrona od 4 lat... serdecznie polecam... serdeczny i przede wszystkim rzetelny lekarz
          --
          Niech się dzieje...
          • 15.11.06, 14:11
            Mam pytanko, w związku z lekarzem R. Wasińskim, który przyjmuje na Szafrana.
            Czy ktoś ma o nim jakąś dobrą opinię? Prowadził czyjąś ciążę? Odbierał poród?
        • Gawron jest ok. Chodze do niego od 4 lat. Bardzo dobry lekarz.
    • Czy ktos wie coś dobrego na temat dr. Wasińskiego? Właśnie czy prowadził czyjąś
      ciąże?
      • o Wasińskim slyszalam jedna historyjkę (od jego pacjentki), na podstawie której
        dla mnie ten lekarz jest na czarnej liście.
        • hej, jakbym mogła Cię prosić o jakieś szczegóły, na maila lub na forum. Bardzo
          mi zależy ponieważ chodzę do tego lekarza, jestem w ciąży, a chciałabym
          wiedzieć o nim jak najwięcej.
    • Zdecydowanie on jeśli ma się problemy. Chodzę do niego od parunastu lat. Ma
      bardzo dobry sprzęt i podejście naukowe do rzeczy, fakt, że mało mówi ale to
      taki typ, ja jestem pewna, że mimo to jest to dobry lekarz. Chodziłam do
      Hołowczyca, Radocha, Wasińskiego, i jeszcze paru innych,... nie podwarzam ich
      kompetencji ale jednk Herbich wygrywa. I wcale nie jest taki drogi - u Radocha
      leczenie niepłodności kosztowałoby mnie więcej.
    • sympatyczny i wg mnie dobry, moze tylko nie tani

a jakie sa ceny wizyt u tych dobrych waszym zdaniem ginekologow?
    • dr Grzegorz Jaraczewski jest po prostu fenomenalny. To wielka
      odmiana po mojej wcześniejszej lekarce. Do jaraczewskiego chodzę od
      początku ciąży, poleciła mi go koleżanka. Jest kompetentny (praktyka
      nie tylko w gabinecie, ale pracuje też w szpitalu - a przecież jest
      to niezwykle ważne!), czas spędzony w gabinecie (ostatnio bita
      godzina!) nie jest czasem straconym, dokładnie wszystko tłumaczy,
      czuje że nie ma głupich pytań (a przecież niktórzy lekaze tak
      właśnie reagują na dociekliwą pacjentkę), miły i pogodny smile Polecam
      gorąco, w moim gronie znajomych już kilka kobitek do niego chodzi i
      wszystkie są bardzo zadowolone. tel. do rejestracji (gabinet
      prywatny) 068 452 41 11.
      • Czy ktos posiada opinie o dr Sandeckim..nie dlugo sie do niego
        wybieram i chcialabym wiedziec cos wiecej...czy jest tez ktos kto
        posiada link lub adres stronki czarnej-ginekologow?
      • Zgadzam się z tym, że pan doktor Jaraczewski jest miły i uprzejmy.
        Wyczerpująco odpowiada na pytania, w razie problemów wystawia
        niezbędne skierowania do placówek specjalistycznych, bez żadnej
        łaski kieruje na dodatkowe badania. Jedyne, co mogę mu zarzucic, to
        to, że przez całą ciążę zrobił mi tylko jedno badanie ginekologiczne
        (na moją wyraźną prośbę), za to USG nigdy nie opuścił. U mnie na
        szczęście nie było problemów, ale skąd mogłam wiedziec, czy z szyjką
        macicy wszystko w porządku?
        • Mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentakami dr Jaraczewskiego, czy wiecie, gdzie teraz przyjmuje w Zielonej Górze i w jakich dniach? Wiem, że wcześniej miał swój gabinet w przychodni Uro-Medic, ale niestety już tam nie pracuje. Byłabym wdzięczna także za info dot. ceny wizyty.
          • obecnie dr jaraczewski przyjmuje na słowackiego w zielonej górze

• Ja z kolei polecam Labera.Zawsze służy pomocą,odbiera telefon,odpisuje na smsy.Mnie przypadł do gustu.A byłam u wielu ginekologów przeprowadzajac sie do zg.
            Byłam u Sandeckiego,miałam monitoring cyklu a on nawet mnie nie kojarzył,pytał o nasienie męża a wszystko miał napisane w karcie.
            Polecam również dr Muszyńską.Bardzo sympatyczna,jak nie jest pewna umawia do szpitala na usg na lepszym sprzęcie.Szkoda ze nie przyjmuje na NFZ.
    • Witam.

Zapraszam wszystkich na nowo otwartą wyszukiwarkę i ranking lekarzy!

Arrow --->>> www.znanylekarz.pl <<<-----

Zapraszamy do wypowiadania się i oceniania swoich lekarzy.
      Jeśli go nie ma w łatwy sposób można go dodać i pozwolić ocenić innym.
      Dzięki temu inne osoby w bardzo łatwy i szybki sposób będą mogły znaleźć
      informacje na temat swojego ulubionego lekarza!

Pozdrawiam KeBe
    • witam
      planujemy z mezem dziecko i nie wiem jakiego lekarza wybrac. pomorzcie dziewczyny i powiedzcie co myslicie o lekarzu MARIUSZ LACH,bo slyszalam o nim rozne opinie i nie wiem czy faktycznie jest taki zly jak mowia.
      pozdrawiam
    • dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was chodziła do dr
      Cerbińskiego? Nigdzie nie widzę opinii na jego temat.
    • CYTAT
      dziewczyny licze na wassmile
      AUTOR: niecierpie_wymyslac_nazw 29.02.08, 01:29

Mieszkam w zielonej krótko, jestem biedną studentką i zachorowałam.
      Widzę, że
      w miescie paranoja z lekarzami, a ja potrzebuje ginekologasad
      najlepiej
      bezpłatnie, chociaż po przeczytaniu kilku postów zaczynam wątpić,
      czy to
      możliwe i bezpieczne. Napiszcie dokąd wyruszyć i o kogo pytać.
      Błąkam się po
      mieście, wszędzie mnie spławiają i chcą pieniędzysad Z góry dziękuje
    • witam...mam pytanie spadlami tabletka anty...za segment i wzielam
      druga z tego samego opakowanie i co teraz? prosze o pomoc
    • Polecam dr Sławomira Labera.(Przyjmuje na Armii Ludowej 44 w Zielonej Górze,tel.683209434).W ciągu ostatnich dwóch lat miałam styczność z kilkunastoma ginekologami...Z Warszawy,Poznania,Nowej Soli ...I polecam właśnie Jego.To kompetentny,rzeczowy i konkretny lekarz.Dobry człowiek.Profesjonalista( doskonały specjalista od USG).Doprowadził moją skomplikowaną,bliźnaczą ciążę do szczęśliwego rozwiązania.Nękany telefonami przez męża nigdy nie odmówił pomocy.Skontaktował nas z lekarzami z Poznania,gdzie rodziłam i kiedy potrzebowaliśmy pomocy już po porodzie,również jej udzielił.Mimo,że nie musiał-odbierał telefony w niedziele,przyjmował w soboty...Lubi ludzi i na pewno kocha dziecismileNie jest obojętny ,widzi człowieka nie przypadek.A przy tym posiada rzetelną wiedzę popartą doświadczeniem.
      • trafiłam do niego ponad 5 lat temu, na poczatku wydawał mi sie kompetentny, sprawiał miłe wrazenie, przyjemny w odbiorze, jednak koncówka mojej ciazy do przyjemnych nei nalezała, w ogole z czasem poszedł nie na jakosc usług ale na ilosc przyjmowanych pacjentek, i w koncówce ciazy robione od 7,5 msc miałam tylko ktg, mimo ze połozna widziała obrzeki nie było reakcji, trafiłam do szpitala z nadcisnieniem, gastoza, rzucawka, wymiotami i wielkimi obrzekami, w nocy dostałam wysokiej temperatury i drgawek, okazało sie równiez ze mam powiekszona nerke odmieniczkowe zapalenie nerek, trafiłam na stoł i szybka cc, wody mimo 38 tyg były juz zielone.... w kazdym badz razie po tamtym zdarzeniu omijam go z daleka, teraz jezdze do Sulechowa
        • A co myślicie o Sandeckim??grono moich koleźanek do niego chodzi i bardzo sobie chwalą.Ja szukam odpowiedniego gina od leczenia niepłodności bo zajść w ciąże nie moge//
    • A czy ktos wie cos na temat pani Loroch?
      • Dr Małgorzata Loroch prowadzi moja ciążę, jestem zadowolona, bo
        wczesniej był sandecki, ale z niego zrezygnowalam. Dr Loroch
        przyjmuje na Łuzyckiej tam gdzie video planet czy jakos tak. Polecam!
    • Namiary już ktoś podał, uważam, że lakarz godny polecenia.

Pozdrowienia
      • a co sadzicie o dr Jaskulowskim??
        prosze o pomoc chce zajsc w ciaze uczeszczam do niego i nie wiem czy dobrze robie
        czy ktos ma jakies doswiadczenia??
        • 10.09.09, 15:23
          Według mnie w Zielonej nie ma dobrego ginekologa. Zdecydowanie odradzam
          Sandeckiego który może i za kasę jest miły ale jak trafiłam do szpitala to amało
          nie poroniłam po jego badaniu, odradzam Cerbińskiego którego też miałam niestety
          okazje spotkać w szpitalu nie wiem jaki jest za kase ale w szpitalu z wielką
          łacha mnie zbadał kiedy trafiłam w ciazy z krwawieniem do tego chcial sie mnie
          pozbyc ze szpitala jak najszybciel mimo ze plamienia byly nadal i nie bylo
          poprawy, Odradzam Wasinskiego przez ktorego znalazłam sie w szpitalu z zagrożona
          ciążą. Obecnie chodze do Baryły jak bedzie sie okaze .

n
    • Niestety, mam odmienną opinię od tym lekarzu. Sprzęt dobry, ale jak
      dla mnie sam lekarz jest mało konkretny i nie odpowiada na pytania.
      Miałam wrażenie, że chce, żebym jak najszybciej wyszła z gabinetu.
    • Niestety, mam inną opinię o tym lekarzu. Sprzęt dobry, ale jak dla
      mnie sam lekarzjest mało konkretny i nie odpowiada na pytania.
      Mialam wrażenie, że chce, żebym jak najszybciej wyszła z gabinetu.
    • Odradzam doktora Nonckiewciza. Niestety, mam kiepską opinię o nim.
      Sprzęt dobry, ale jak dla
      mnie sam lekarz jest mało konkretny i nie odpowiada na pytania.
      Mialam wrażenie, że chce, żebym jak najszybciej wyszła z gabinetu.
    • Obaj lekarze przyjmują w Aldemedzie.

Dr Bartkiewicz
      Polecam gorąco. Może Pan doktor i jest mało rozmowny, ale ma sporą wiedzę. I zauważyłam, że lubi, jak pacjentka się orientuje (kiedyś usłyszałam od niego, że sporo kobiet nie wie, który dzień cyklu bierze się za jego początek). Wszelkie badania, USG czy monitoring cyklu za darmo. Pomaga wstać z fotela przez podanie dłoni. I bardzo nie lubi spóźnialskich smile

Dr Soroczyński
      Nadaje się tylko i wyłącznie do wypisywania recept - zapisze Wam wszystko, co zechcecie. Nie ma nawet USG w gabinecie, bada paluszkiem uncertain Koleżanka zgłosiła się do niego z nasilającym się od miesiąca bólem podbrzusza - zbadał paluszkiem i kazał pójść do rodzinnego po skierowanie na USG brzucha, bo on pod względem ginekologicznym nic nie podejrzewa. Ale ona poszła najpierw na konsultacje właśnie do Bartkiewicza. Zapytał tylko o objawy - od razu na fotel i USG. Diagnoza - torbiel jajnika średnicy 3 cm. No comment.
    • Może ktoś powiedzieć ile kostuje wizyta u tego dr i jak z badaniami (własny sprzęt usg itp)
    • Polecam bardzo dra Nonckiewicza. Świetny lekarz a przede wszystkim sympatyczny i bardzo delikatny, czego nie mogę powiedzieć o doktorze Kierkusie. Jego zdecydowanie odradzam. Na pewno w jego gabinecie moja noga nigdy więcej nie stanie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.