• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Zabrze Dodaj do ulubionych

• 12.01.05, 17:13
    Polecam wszystkim Paniom p. dr Andrzeja Dłubaka dyrektora prywatnej kliniki
    Salubris - jest wspaniały długo szukałam tak dobrego ginekologa - wizyta z
    USG wynosi 60 zł. Kobitki przyjeżdzają, aż z Częstochowy!
    • 13.01.05, 09:46

• a w Zabrzu ??????????????
      23angel 14.09.2004 09:58 + odpowiedz

czy w Zabrzu jest dobry ginekolog?

• Re: a w Zabrzu ??????????????
      agapk 13.10.2004 10:29 + odpowiedz

Pewnie że jest.
      Maciej Tyczyński, przyjmuje w przychodni na Janika, ale oprócz tego ma swoj
      prywatny gabinet.
      nr tel do przychodni na Janika - 271-84-06 do 07
      Gabinet Prywatny, ul. Wolności 310 - tel. kom. 0 601 732 736
      Naprawdę gorąco polecam, bo to świetny lekarz i ma fantastyczne podejście do
      pacjentek.
      Agapk
      --
      Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia...

justyhna 04.12.2004 19:36 + odpowiedz

też polecam jestem b. zadowolona, tylko że mała zmiana: nowy gabinet ul.
      Dworcowa 6 w Zabrzusmile

boman26 06.12.2004 09:20 + odpowiedz

BArdzo dobra Pani ginekolog jest w przychodni CEntrum na Pułaskiego koło
      biedronki dr Wawrzkiewicz Pracuje tez w klinice w Zabrzu gorąco polecam gdyby
      nie ona nie cieszylibysmy sie z slicznej coreczki

otylka1 06.12.2004 15:51 + odpowiedz

na problemy z zajściem w ciążę - prof. Skałba (po prostu The Best)

bs_81 06.12.2004 22:15 + odpowiedz

jeśli zabrze to tylko dr Tyczyński, to się nazywa dobre i fachowe podejście do
      sprawy. Lekarz bardzo wyrozumiały, taktowny, sympatyczny i przyjacielski,
      szybko nawiązuje się z nim konkat, budzi zaufanie. Gabinet pryw. na ul.
      Dworcowej koło Tęczy.

• 10.02.05, 18:35
        Zgadzam się z poprzednimi paniami.Jeśli Zabrze to dr.Tyczyński,bardzo miły,sympatyczny doktorek,który naprawde troszczy się o swoje pacjentki.Jest lekarzem który "dmucha na zimne"czyli woli dwa razy sprawdzić niż coś "olać".Polecam,naprawde świetny ginekolog.
        • 15.04.05, 10:09
          Stanowczo odradzam dr Tyczyńskiego.

Cham, nie zna się na niczym niczego nie sprawdza dwa razy i nie dmucha nan
          zimne, nie zna sie na USG, wciska kity i dobry jest tylko w gadce!!! Niby miły
          a zależy mu tylko na pieniądzach i w nosie ma pacjętke i to co ona czuje!!!
          Chodziłam do niego przez pewien okres, bo nie mogłam zajść w ciążę.
          Przeprowadzał mi „jakieś” zabiegi, co jak się okazało później w ogóle nie było
          potrzebne, bo po prostu mam ją tak zbudowaną i w niczym to nie przeszkadza.
          Przepisywał drogie leki i niepotrzebne hormony. I w końcu stwierdził, że nie
          mogę zajść w ciążę. Poszłam do innego lekarza (dr Tiszlera, z którego jestem
          bardzo zadowolona) i o dziwo zaszłam w ciążę już po trzeciej wizycie i mam
          kochanego 10 – cio miesięcznego synka.
          Oczywiście straciłam dużo kasy, nerwów a przede wszystkim zdrowia (co chyba
          najważniejsze) bo wiadomo co czułam jak mi powiedział, że nigdy nie zajde w
          ciążę. Jak się później okazało nie byłam jedyną niezadowoloną z wizyt u niego i
          co mnie nie dziwi, ma kilka spraw w sądzie. Sam personel w Klinice na ul.Janika
          go nie poleca – a oni chyba wiedzą najlepiej, w końcu z nim współpracują.

Natomiast gorąco polecam dr Tiszlera. Posiada fachową wiedzę, jest konkretny,
          nie zajmuje czasu niepotrzebnym gadaniem. Gdy chciałam zajść w ciąże zlecił mi
          zrobienie wszystkich koniecznych badań, nie przepisywał niepotrzebnych leków i
          hormonów. Gdy byłam w ciąży (już po trzeciej wizycie, a wcześniej nie mogłam
          zajść w ciążę) na każdej wizycie mnie dokładnie badał i robił USG. Przyjmuje do
          próżnych godzin, co jest dla mnie istotne, bo długo pracuje i nie zawsze mam
          czas o 16 (jest jeszcze dom i rodzina na głowie), nie siedzi się długimi
          godzinami w jego gabinecie wysłuchując jego miłych a zarazemi durnych
          historyjek. Na pytania odpowiada konkretnie bez lania wody. Konieczna była
          cesarka, zrobił ją osobiście (bez dodatkowych opłat), a w szpitalu codziennie
          mnie kontrolował.

Naprawdę polecam
          • 07.06.05, 11:13
            Każdy ma inne doświadczenia, ja dość długo chodziłam do doktora Tiszlera i
            tylko na pierwszej wizycie był miły i miał czas...Potem juz tylko dwie
            minutki...Pewnego dnia przyszłam z utrzymującym sie krwawieniem po okresie,
            mimo, że brałam i wówczas wzięłam z nowego opakowania pigułki. Poświęcił mi
            może minutę stwierdzając, że "popieprzyłam coś w pigułkach i jestem pewnie w
            ciąży", na test wysłał mnie do swojej pani pielęgniarki-recepcjonistki. Nic nie
            wytłumaczył, nie wysłuchał mnie, a miałam jeszcze gorączkę, dreszcze...Byłam
            zastresowana, bo jakoś na trzecim roku studiów nie oczekiwałam dziecka i
            pigułki brałam czysto antykoncepcyjnie. Pani recepcjonistka darła się na mnie,
            że nie może mnie nakłuć, bo jestem taka spięta. Potem okazało się, że mam ostre
            zapalenie przydatków i stąd to krwawienie. Nie chodzi mi nawet o rozpoznanie
            itp.(z ciążą zawsze należy się liczyć), ale o fakt, że niemal wyrzucił mnie z
            gabinetu...

Teraz jestem w siódmym miesiącu ciąży. Dziecko upragnione i zaplanowane,
            prowadzę ciążę u doktora Tyczyńskiego. W gabinecie mogę pytać o wszystko i
            zawsze i jestem w gabinecie z mężem tak długo jak chcę, dr Tiszler jak
            przyszłam wtedy z moim chłopakiem, to go wyprosił. Do Tyczyńskiego zawsze mogę
            zadzwonić na komórkę jak się denerwuję i nie chodzi mu o kasę, bo jak trzeba to
            przyjmuje w klinice, w poradni, jeśli nie chcę czekać do popołudniowej wizyty.
            Właśnie, zaczynałam od wizyt w poradni na Janika i nigdy nie wysłal mnie do
            prywatnego gabinetu (tak jak inni lekarze to robią), przepisywał badania, badał
            i pokazywał wszystko na usg z dokładnym objaśnieniem co widzimy tak samo jak w
            prywatnym gabinecie. Prywatnie chodzę ze względu na męża, który po południu
            może iśc ze mną i conieco zobaczyć...O adresie gabinetu dowiedziałam się z tej
            listy. W ciąży mam problemy różne, zajmuje się mną troskliwie, a jak leżałam na
            Janika, to pamiętał wszystkie swoje pacjentki i te "prywatne" i te z poradni i
            zawsze miał je na względzie.

Chamem nie jest napewno, dogadujemy się i zawsze jest pogodny, miły i
            sympatyczny.

Ponadto nie masz przecież pewności, że u Tyczyńskiego za trzy miesiące też nie
            zaszłabyś w ciążę...

Moja koleżanka leczyła się u dr Tiszlera i tez była bardzo zadowolona...Sama
            uważam, że to dobry lekarz, ale pewne rzeczy mi nie odpowiadają. Kompetencjom
            dr Tyczyńskiego nic nie zarzucę. Badali mnie w szpitalu, przy nim, jako
            prowadzącym inni lekarze i mieli tę samą opinię.

A jeszcze jedno, skoro ma tyle spraw w sądzie, to podaj chociaż jedną...jakiś
            przykład, bo ja nie słyszałam. A na Janika nie wiem, kto opinię wystawiał... W
            poradni jest zawsze mnóstwo kobitek w ciąży do niego...Widać mają inną opinię.
            W gabinecie nie czekam nigdy długo, przynajmniej nikt nie zapisuje pacjentek w
            grafiku - każda wizyta co 10 minut....

Pozdrawiam
          • 20.11.07, 18:16
            Dziewczyny może i Tyczyński jest dobrym poloznikiem w ciązy bez komplikacji. Ja
            mam obecnie 24 lata i gdybym uwierzyla w diagnozę ów lekarza, to pewnie bym nie
            dziś nie było, a na pewno nie mialabym przydatków. Trafiłam do niego ze
            skierowaniem na operacje z diagnozą Tumor adnexorum dextri a on powiedzial po
            USG, a to tylko jajnik przesuniety, a na bóle damy hormony i bedzie dobrze. Ja
            wykupiłam receptę, ale coś mi nie dało spokoju, i do tego jeszcze silniejsze
            bóle i krwawienie,szok. Poszłam do dr Wojdały, oczywiście mój stan był bardzo
            cięzki, zostałam od razu operowana. Dr Dąbrowski mnie operował na Traugutta.
            Uratował mi moje wszystkie przydatki i szczerze się mną opiekował. Polecam
            również dr Grzonkę, można sie umówić w szpitalu na Traugutta. Są to niezwykli
            fachowcy i wspaniali ludzie. Pozdrawiam
      • 15.04.05, 10:20
        Znakomitym ginekologiem w Zabrzu jest dr Maciej Tyczyński- nie tylko ma
        fanastyczne podejście do pacjentek, ale i wiedzę!! To przesympatyczny człowiek,
        polecam z czystym sumieniem smile)))) Pracuje w Szpitalu na ul. Janika a także
        posiada gabinet prywatny na ul.Dworcowej.
        • 16.05.06, 07:09
          Droga kolezanko
          Co do Dr Tyczynskiego to sie w 100% mylisz!!
          NIE POLECAM
          • 23.04.07, 17:27
            też Tyczyńskiego nie polecam.miły jest dopóki musi wypisać recepte i na tym
            koniec kłopotu z pacjentką.poszłam do niego z infekcją pochwy a on momentalnie
            z przemiłego pana przeobraził się w chama,jeszcze mi powie że mam się
            zastanowić co ja robię!!!dotychczas myślałam że ginekolog jest od tego żeby z
            pacjentką porozmawiać,razem poszukać przyczyn problemu itd.ale nie w tym
            przypadku.jeszcze usłyszałam że nie jest wróżką i nie wie czy ta infekcja się
            wyleczy!!absolutnie nie polecam
    • 01.02.05, 13:47
      U dr Dłubaka niestety długie czekanie przed gabinetem, poślizgi w godzinach
      przyjęć. Bardzo namawia na prywatne zabiegi, małe szanse na załatwienie czegoś
      z kasy chorych. Ogólnie podejście fajne, raczej dobry lekarz...ale ja mam jedno
      ALE. Stwierdził,że nie mam szans na ciąże,a za miesiąc - poronienie. Chyba
      zapomniał mnie zbadać na wizycie sad(((( albo wziąść pod uwagę taką możliwość.
      • 05.03.05, 13:01
        Podnoszę temat, bo akurat szukam gin. z Zabrza a wybór w opiniach niewielki.
        Może się cos zmieniło albo ktoś ma nowe doświadeczenia?
        Pomóżcie - Najlepiej taki, który pracuje również w Klinice na Traugutta
        • 10.03.05, 19:04
          Proponuję zajrzeć na forum regionalne miasta Zabrze, całkiem niedawno był tam
          poruszany ten wątek _ "adres dobrego ginekologa", sporo opinii - warto poczytać
          • 22.03.05, 01:08
            Witam. Czy wiecie coś na temat dr n.med.Stanisława Dąbrowskiego?
            • 30.03.05, 11:03
              prosze o opinie odnośnie Kliniki Enokrynologicznej w Zabrzu ul.3-go Maja 15. i
              pani doktor Prof. Beata Kos-Kudła. Czy ktos sie u niej leczył? bardzo mi zależy
              na opiniach!!
        • 10.04.05, 21:30
          Witam Cie serdecznie.
          Rozumiem Twoj problem - mialam taki sam kilka lat temu, kiedy w wielkich
          poszukiwaniach znalazla dr Tomka KOWALSKIEGO - swietny facet - i swietny
          lekarz - i pracuje w Klinice na Tragutta. Przyjmuje tez w swoim gabinecie
          ARSMEDICA. Moj syn rodzil sie przy nim, i polecilam Go kilku moim kolezankom -
          wszystkie byly bardzo zadowolone.
          Pozdrawiam. Ola.
      • 20.02.06, 14:25
        Fantastyczny lekarz.
    • 15.04.05, 10:57
      Polecam dr Adama Tiszlera
    • 17.04.05, 00:25
      bardzo polecam pana doktora marcina muszera. Choruje na cukrzyce o ktorej
      dowiedzialam sie bedac w pierwszej ciazy w 1999 roku dzieki badaniom ktore mi
      zlecil a wtedy nie byly jeszcze powszechne. W ubieglym roku urodzilam druga
      corke- zdrowa dzieki opiece jaka mialam z jego strony. Gdy masz cukrzyce i
      jestes w ciazy wiekszosc lekarzy chce sie ciebie pozbyc. Glownie balam sie ze
      dziecko bedzie mialo wady ale doktor bardzo dokladnie zrobil mi usg w 3
      najwaznieszych okresach ciazy i bardzo mnie uspokoil. Chodzi do niego
      duzopacjentek ktore wyleczyl z nieplodnosci. Wizyta kosztuje 50 pln. Przyjmuje
      w gabinecie w Rudzie slaskiej ul .Westerplatte 36 w budynku gdzie jest sklep
      meblowy cyron gdzies w zabrzu i w swietochlowicach. Tel. 601527807. Mozna sie
      go o wszystko zapytac i zawsze dokladnie ci odpowie. Dla mnie bylo wazne ze
      zawsze moglam do niego zadzwonic i sie poradzic nawet pozno wieczorem i nie
      bylo problemu. Zrobil mi tez obydwa ciecia cesarskie i nawet nie mam sladu.
      Polecam.
    • 19.04.05, 11:13
      Polecam dr Leszka Wojsę i dr Adama Tiszlera
    • 25.04.05, 11:46
      hej a czy ktos wie cos na temat Pana ginegologa M. Manzari zdaje sie?
      przychodnia Mederis(chyba)niedaleko dworca i kina Roma, kolezanka mi go
      polecalasmile Bede wdzieczna o wszelkie opiniesmile
      • 28.04.05, 00:15
        Gorąco polecam dr Adama Tiszlera. Rewelacyjny fachowiec, świadczyć o tym może
        fakt, że przyjeżdżają do niego ludzie aż z Częstochowy, Opola etc.
        Dzięki niemu jestem mamą 10-miesięcznego bobaska.
    • 30.05.05, 17:36
      A ja właśnie próbowałam się zarejestrować do dr Wojcieszka. Słyszałam na jego
      temat pozywtywne wypowiedzi- co o nim sądzicie????

Natomiast zdenerwował mnie okropny babsztyl, który odebrał słuchawkę (tzw.
      recepcjonistka- godna pożałowania zresztą!)- baba była niemiła i opryskliwa. No
      i pozostał niesmak...
      • 31.05.05, 09:54
        Słyszałam o nim dobre opinie, ale sama nigdy nie byłam.
    • 25.08.05, 08:12
      CYTAT
      dr_tusia 25.08.2005 07:58 + odpowiedz

Witajcie,
      mieszkam w Gliwicach, planujemy niedlugo powiekszenie rodziny- szukam
      naprawde godnego zaufania lekarza. Moze to byc czlowiek z Zabrza- a w kazdym
      razie pracownik Kliniki, zeby w razie potrzeby bylo odpowiednie zaplecze. Czy
      ktos ma jakies dobre doswiadczenia?
      W watku gliwickim pracownikow Klinik zabrzanskich nie znalazlam...
      Dzieki z gory za wszelkie wskazowki,
      pozdrawiam,
      --
      Tusia

--
      Zapraszam na forum dobrych ginekologów
      oraz forum trudne starania

• 25.08.05, 11:32
        Różnie się dziewczyny wypowiadają na temat kliniki w Zabrzu. Najczęsciej dobrze
        mówią o dr Pabianie, dr Kumaszka (kobieta)- oboje z Kliniki na Traugutta.
        Co do szpitala na Janika większość mówi - UNIKAĆ.
        Ja sama rodzilam w Tarnowskich Górach bo jakoś nie mam przekonania do Zabrza.
        --

"Najbardziej z życia kocham ... ŻYCIE"
        • 09.11.05, 18:57
          Pozdrawiam a ja mam troche inne ,odmienne zdanie ,bardzo polecam klinike w
          Zabrzu na Traugutta a w szczególnosci dr.Wróblewskiego.Ma on równiez prywatny
          gabinet na ul.Degola w Zabrzu <na przeciwko dworca autobusowego> pozdrawiami
          polecam
          • 05.12.05, 12:15
            co do dr. Dłubaka - kiedyś byłam w potrzebie - nagły przypadek (bylam jego
            pacejntka) i przyjechałam bez umówienia, no i powiedział, że on nie ma czasu
            dla mnie, powiedziałam, że zaplace za wizyte, ale i tak odmówił. Brak czasu -
            co to za lekarz, który odmawia kobiecie z problemem?? No i go zmieniłam. A dr
            Tyczyński - słyszałam , że strasznie leci na kase, sam mi kiedys powiedział, że
            jest bardzo drogi. Dużo mówi, aby tylko przyjsc jak najszybciej na nastepna
            wizyte. Ja cgodze do dr Rajsa na Janika i uważam, że gość ma doświadczenie i
            jest naprawde dobrym lekarzem.
          • 17.04.07, 17:44
            Potwiedzam, też polecam Wróblewskiego choć ... czasem mógłby "zgrzeszyć"
            jakimiś dodatkowymi badaniami. Przyjmuje nie na "Degola" !!! tylko Goethego -
            pod dwoercem autobusowym.
    • 16.12.05, 21:17
      PILNIE POTRZEBUJE INFO GDZIE ZROBIE W NASZYCH OKOLICACH KARIOTYP NA KASE
      CHORYCH.... PROSZĘ WAS O POMOC
      • 14.01.06, 10:26
        W Rudzie Śląskie w Genomie przy ul. 1-go maja.
        • 12.03.06, 11:41
          mam pytanie? gdzie mogę znależć listę bezpłatnych badań? np.toksoplazmoza jest
          bezpłatna? poprosiłam mojego lekarza ginekologa p.Przybysz o skierowanie na
          toksoplazmozę,jestem po dwóch poronieniach. Powiedział mi,że jeżeli uważam, żę
          jest to badanie bezpłatne, to żebym sobie je sama zrobiła. Byłam w przychodni..
          jeśli chodzi o nadżerkę, to powiedział mi, że leczenie jej tylko u niego
          prywatnie 200zł. poza tym chodzę do niego juz długi czas (poronienie ostatnie w
          roku 2004) i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na temat koniecznych badań po
          poronieniu... "Trzeba się zastanowić.."-mówił. i tak z miesiąca na miesiąc.
          ?????
          • 14.03.06, 18:40
            zostawiłam ci wiadomosc na meilu adres gazetowy
    • 02.04.06, 11:32
      Mam pytanie czy ktoraś z was kobiet była prowadzona w ciąży przez dr.
      Bartlińskiego (on tez kiedyś pracował na Janika nie wiem czy teraz)?Jaki jest?
      • 31.08.06, 13:20
        Gorąco polecam dr Angelike Wawrzkiewicz. Jest świetnym specjalista, konkretna i
        przesympatyczna do tego.
        • 19.05.07, 14:10
          Cześć dziewczyny, czy któraś z Was leczyła się u prof. Piotra Skałba?
          Chciałabym poznać Wasze opinie. Staramy się z mężem o dzidzię już około 3 lat i
          jestem na etapie zmiany lekarza. Bardzo Was proszę o odpowiedź!!!
          Pozdrowionka ata
          • 01.06.07, 22:10
            W leczeniu niepłodności podobno jest bardzo dobry.
          • 13.06.07, 15:08
            Cześć Ata27,

Ja leczyłam się na endometriozę i równocześnie staralismy się o bobasa, ale u
            innego lekarza. Też miałam juz dość bezsensownego leczenia i zmieniłam właśnie
            na prof.Skałbe. I musze powiedzieć że warto było. Bardzo konkretnie i rzeczowo
            podszedł do sprawy, zamiast faszerować mnie hormonami (tak jak poprzedni
            lekarz) zrobił mi operację a dopiero potem zastosował konkretne leczenie, które
            zaowocowało ciążą. Dziś jestem szczęśliwą matka 9-miesięcznego Tomasza.
            Tak więc mnie osobiście pomógł.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
            Magda
            • 18.06.07, 15:11
              nie ja pierwsza zrezygnowałam z niego i wecej tam nie pojde, moze dobry,ale
              łasy na pieniądze, znam dobrze 5 przypadków dziewczyn ktore zrezygnowały z
              niego.A co kogoś znajomego spotykam i mowi ze chodził do Tyczyńskiego i
              komentarz jest jeden: nigdy wiecej!!!
            • 26.11.07, 22:30
              a czy mozesz napisac kto Cie operował na Ligocie? czy dr Witek? i
              jakie leki brałaś pooperacji i jak długo? kiedy po odstawieniu
              leków zaszłaś w ciążę? czy te leki przepisał Cui Skałba? czy zaraz
              po operacji zaczelas je brać czy odczekałas jakiś czas? czy ciąza
              przebiegasła normalnie? którego stopnia endometrioze mialas?
          • 18.08.08, 14:32
            Gorąco polecam dr Kowalskiego. Jest moim lekarzem od 7 lat. Prowadził moją
            pierwszą zagrożoną ciąże i był obecny przy porodzie. Obecnie jestem w drugiej
            ciąży i również jest ona prowadzona przez dr Kowalskiego. Najlepszy specjalista.
            Gorąco polecam. Przyjmuje w przychodni Salubris w Zabrzu (tj. przy ul. Wolności
            na przeciw Browaru). Przyjmuje w poniedziałki i w środy od 16.00.
            • 26.02.09, 12:02
              Dr Kowalski ma na imię Tomasz smile A cała reszta się zgadza - jest
              świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem.
      • 18.03.08, 22:45
        koleżanka nie była zachwycona- położył ją na korytarzu i pojawił się dopiero
        wieczorem...
    • 21.08.07, 20:48
      cytuje:
      irussuri 21.08.07, 18:48
      Tomasz Kowalski- najlepszy ginekolog jakiego znam, jeździłam do
      niego przez wiele czasu z Mikołowa. Teraz na szczęście mam bliżej.
      Polecam nie tylko przy ciąży, lecz również przy kłopotach z
      nadżerką. Przyjmuje w Zabrzu na Szczęść Boże 7-prywatna praktyka,
      jak również pracuje w szpitalu
      • 17.12.07, 02:22
        Z calym sercem polecam dr Cholewę.
        Dr. Cholewa pracuje w klinice w Zabrzu, ma gabiten w Salubrisie w Zabrzu,
        przeszłam 2 poronienia, 1 poród przedwczesny, a dzięki Niemu teraz kończę 9
        miesiąc! A oto co powiem na Jego temat:

1.podejście super - nigdy mego synunia nie nazwła inaczej jak dzidzia, czy
        dzidziuś, a nie płód, zarodek - i to od samego początku...
        2. Autentycznie się matwi pacjentkami - sam kilka razy dzwonił i wysyłał mi
        e-maile!
        3. nie pazerny na kasę - co się dalo ,zrobił mi na NFZ - 3xbadania USG, te drogie 3D
        4. no i robi wszelkie badania (ostatni mój przypadek z paciorkowcami, cieżką
        bakterią dla dziecka- nie musiał robić badania, a na wszelki wypadek zrobił i
        dzięki Mu za to..)

5. niezwykle kompetentny, interesuje się nowościami, chętnie i wyczerpująco
        odpowiada na wszystkie pytania
        6. można dzwonić o każdej porze ..
        Na prawdę polecam, a przeszłam wielu lekarzy niestety..
        • 17.12.07, 12:12
          Witam.

Zapraszam wszystkich na nowo otwartą wyszukiwarkę i ranking lekarzy!

Arrow --->>> www.znanylekarz.pl <<<----

Zapraszamy do wypowiadania się i oceniania swoich lekarzy.
          Jeśli go nie ma w łatwy sposób można go dodać i pozwolić ocenić innym.
          Dzięki temu inne osoby w bardzo łatwy i szybki sposób będą mogły znaleść
          informacje na temat swojego ulubionego lekarza!

Pozdrawiam KeBe
    • 22.08.07, 16:42
      Witam szukam solidnego i kompetentnego ginekologa na stale, bylam juz naprawde u
      wielu "specjalistów" szukam tego wspanialego za wzgledu na moja chorobę
      niewydolnosc nerki i nadcisnienie tętnicze szukam lekarza ktory zna sie na tym i
      kiedys poprowadzi moją ciążę bez przerazenia w oczach. Jezeli ktos ma podobny
      problem lub poprostu zna owego specjaliste bardzo prosze o podpowiedz, narazie
      po raz pierwszy umowiona jestem na wizyte u Doktora Szydełko w Sante ale to
      dopiero za miesiac, jeszcze raz bardzo prosze o odpowiedzi z gory dziekuje i
      pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.