• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

KNURÓW

• 02.02.05, 22:26
    Nie polecam dr Owczarka, który przyjmuje w przychodzi Sanvita w Knurowie.
    Byłam u niego kilka razy i po pierwsze: żeby się do niego dostać trzeba
    czekać kupe czasu, nie robi dokładnego wywiadu, chciał leczyć mi nadżerkę
    robiąc tzw. wypalankę (co jest nieodpowiednie w przypadku, gdy się jeszcze
    nie rodziło, bo uszkodzona zostaje macica i płód może się źle rozwijać), poza
    tym odniosłam wrażenie jakby mnie krytykował, nie jest miły. Nie wiem może
    dla młodych kobiet tylko taki jest, bo sądząc po tłumach jakie do niego walą
    można odnieść wrażenie, że jest naprawdę kompetentny. Kto wie... może woli
    starsze kobiety. Młodym dziewczynom go nie polecam!
    • 22.02.05, 21:24
      polecam dr Bębna. Miły i kompetentny. W szpitalu zajmował sie mna jakbym była
      jedyną pacjentką. Jak wystąpiły problemy sam ze mną rozmawiał na tematdalszego
      postepowania. Przyjmuje panstwowo na Koziełka a prywatnie w Sanviucie $0 zł - z
      cytologią i USG)
    • 29.06.05, 22:08
      Ja poznałam jedynego w miare miłego lekarza,nie pamiętam nazwiska ale wiem,ze
      jest ordynatorem na ginekologii.Pozostali niezbyt.Np.dr Szafranek uncertain
      • 23.07.05, 19:55
        Ordynatorem ginekologii w szpitalu jest chyba dr Słoniec.

Wiele osób nie poleca dr Rajperta (a raczej obydwóch) i dr Świerczyny...

Ja znalazłam świetnego lekarza. Dr Bartosz Bęben jest miły i zawsze wita mnie
        uśmiechem. Miło się z Nim rozmawia, no i przede wszystkim jest bardzo dobrym
        ginekologiem. smile
        • 15.08.05, 10:04
          To właśnie dr słoniec był nieprzyjemny,a ja nie pamiętam nazwiska tego miłego
          lekarza.Wogóle ginekologia to niezbyt fajny oddział w Knurowskim
          szpitalu.Dobrze,że chociaż siostry miłe.
        • 15.08.05, 10:06
          z dr.Bebnem mialam tylko usg.TAki chłodny lekarz,ale miły w porównaniu z
          pozostałymi,zwłaszcza Szafrańcem uncertain
    • 16.08.05, 23:34
      Ja spędziłam tydzień na oddziale ginekologii w Knurowie;
      - ordynatorem jest dr Marek Sitkiewicz;
      - poza tym inni lekarze tego oddziału,m.in.: dr Bęben,Dr Szafraniec,Dr. Arabski,
      Dr Słoniec ...
    • 20.08.05, 00:26
      Mam niecałe 18 lat i chciałam iśc do ginekologa. Ze względu na to, że jeszcze
      tam nie byłam, chciałam się zapytać, który z ginekologów w Knurowie jest
      najodpowiedniejszy na pierwszy raz?
      • 26.08.05, 15:59
        nie polecam zadnego z nich,
        • 12.12.05, 15:50
          Ja polecam dr Bębna. Bardzo miły facet. Jak pójdziesz do Niego, to zpayta kiedy
          ostatni raz byłaś u ginekologa i wtedy powiedz, że to pierwszy raz. Jak ja byłam
          pierwszy raz, to tłumaczył wszystko to, co robił po kolei. smile Poza tym bardzo
          delikatnie bada i nie spotkałam jeszcze negatywnej opinii na Jego temat, a w
          spzitalu na ginekologii kobiety tylko czekają aż będzie miał dyżur. smile
          --
          mamuska.mblog.pl

<a
          href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704;28/st/20060205/k/c326/preg.png"
          target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704;28/st/20060205/k/c326/preg.png</a>
    • 15.02.06, 15:20
      Właśnie wróciłam z prawie czterotygodniowego pobytu w szpitalu i mogę coś
      napisać o naszych ginekologach.

dr Sitkiewicz - ordynator; bardzo miły i konkretny facet; jeśli chodzi o badanie
      - potrafi być delikatny, ale jeśli jesteś tuż przed terminem porodu - przy
      badaniu rozciąga szyjkę, co może zaboleć; nie zdarzyło się jednak, żeby kobiety
      z planowaną cesarką skarżyły się, że badanie boli;

dr Słoniec - prawdopodobnie przyszły ordynator, bo wiecznie łazi za Sitkiewiczem
      i głównie On Mu asystuje; śmieszny jest i czasem niemiły; bada podobno w
      porządku, ale ja za dużo słyszałam o nieciekawych zabiegach w jego gabinecie;
      nie interesuje się swoimi pacjentkami w spzitalu - nawet ich nie poznaje;

dr Talik - gbur, strasznie oschły i często niemiły - raz przyszedł do nas i
      powiedział "Tylko nie rodzić mi na dyżurze w nocy, bo muszę się wyspać." i to
      wcale nie był żart - mówił poważnie;

dr Szafraniec - nie lubi jak się u Niego rodzi na nocnym dyżurze, poza tym
      wyjątkiem jest bardzo miły, lubi pożartować i interesuje się swoimi pacjentkami;

dr Zakrzewska - chyba najstarsza ze wszystkich lekarzy - jest
      taka...niedostępna, ale za to konkretna; choć jest najstarsza, to uczy się
      nowych technik badania (np. Doppler, którego potrafi obsługiwać tylko dwóch
      lekarzy - Bęben i Arabski)

dr Sobiech - bardzo obojętna, ale ja Jej nie ufam - chciała kiedyś usunąć
      znajomej ciążę, bo stwierdziła, że ta poroniła - na drugi dzień okazało się, ze
      dziecko ciągle żyje (za jakieś 3 miesiące przyjdzie na świat)

dr Arabski - miły facet, interesuje się swoimi pacjentkami, jeden z dwóch,
      którzy umieją obsługiwać Dopplera; lubi porody - nawet w nocy; ma strasznie
      przeszywający wzrok - jakby chciał Cię przejrzeć na wylot - na początku może to
      drażnić, ale da się przyzwyczaić

dr Bęben - mój lekarz i muszę Go baaardzo chwalić, bo jest naprawdę świetny;
      pamięta swoje pacjentki i interesuje się nimi; miły, konkretny i często dowcipny
      i zabawny (nawet przy porodzie); drugi, który potrafi obslugiwać Dopplera; bada
      delikatnie i jeśli robi coś dla Ciebie nowego, to dokładnie tłumaczy co będzie
      robił; jeśli chcemy znać płeć dziecka, to poświęci trochę czasu na poszukanie co
      tam dzidzia ma - jako jedyny chyba (inni specjalnie nie szukają - widać to
      widać, nie to nie); potrafi zostać po dyżurze jeśli Jego pacjentka rodzi; był ze
      mną przez cały poród i bardzo mi pomagał - nawet masował, podawał tlen i pomagał
      unosić głowę przy parciu - a inni lekarze siedzą w pokoju i przychodzą tylko na
      szycie; bardzo przejmuje się swoimi pacjentkami, ale nie olewa też innych; da
      się z Nim porozmawiać na różne tematy. smile

dr Zubik - narazie stażysta - robi właśnie specjalizację; kilka znajomych było
      przez Niego szytych i podobno robi to świetnie; bardzo się stara, jest miły i
      zawsze uśmiechnięty; wszystkim się interesuje; myślę, że to będzie ginekolog na
      wzór dr Bębna - zresztą obaj się lubią. smile

Eto wsio.
      smile
      --
      Eliza - 9.02.2006r, 3400g, 55cm, 10/10 pkt. Apgar

community.webshots.com/user/elizapawlowska
      • 10.05.07, 18:01
        Chyba dokładnie tak samo opisałabym knurowskich ginekologów...właściwie to nic
        dodać nic ująćsmile
        No i oczywiście najlepszy dr.Bęben-też mój lekarz. Zemną też był cały czas w
        czasie porodu, ani na chwile nie wyszedł z porodówki. masował mi
        brzuch,rozmawiał zemną i z moim mężem.A dr. Zubik bardzo miły i sympatyczny-
        oby był taki jak nasz dr.Bęben.
      • 16.11.07, 22:39
        cześć. Oglądałam zdjęcia twoje i elizy i tk mi kogos przypominalas.
        ale jak przeczytalam wypowiedz na temat dr sobiech i bębna juz wiem
        skąd cię znam. Leżałyśmy razem na septyku w pażdzierniku 2005 i na
        położnictwie luty 2006. Ja mam kamilka. Jak chcesz dostac te
        zdjecie co si na sali zroilam odezwij sie do mnie. ja mam na imie
        magda. Pozdrowienia
        --
        tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10710;49/st/20070212/e/birthday+Kamilka/dt/9/k/6eba/event.png[/img]
      • 01.09.13, 19:55
        jedna rzecz: stażysta to lekarz przed rozpoczęciem specjalizacji nie w trakcie, pozdrawiam
    • 11.06.06, 23:02
      Dzieki za garsc informacji.Kiedyś sie przydadzą.Ja osobiście nie przepadam za
      tym oddzialem w Knurowie.Mam zle wspomnienia.Wg mnie panuje tam chamstwo uncertain
    • 10.05.07, 17:53
      Ja również polecam dr. Bębna. Niezwykle kompetentny,zawsze miły i uprzejmy.
      Wita człowieka z uśmiechem. Udziela jasnych informacji i tak prowadzi rozmowe,
      że w zasadzie o nic nie trzeba pytać bo sam od siebie to mówi.Chodziałam do
      Niego całą ciąże, potem był obecny przy porodzie. Jestem z Niego bardzo mocno
      zadowolona.
    • 01.09.13, 19:49
      w jaki sposób uszkadza macicę i źle się rozwija płód? głupoty piszesz kobietko...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.