Dodaj do ulubionych

Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców

29.02.16, 21:21
Witam smile
Mam na imię Dominika. Jestem studentką pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. W tym roku będę bronić swoją pracę licencjacką. Własne doświadczenia, czyli rozwód moich rodziców przyczynił się do wyboru takiego, a nie innego tematu, jakim jest Syndrom Dorosłych Dzieci Rozwiedzionych Rodziców. Chcę zbadać w jakim stopniu rozwód naszych rodziców wpłynął na nasze dorosłe życie. Muszę Wam szczerze napisać, że im starsza jestem, tym bardziej odbija się na mnie rozstanie rodziców. Stąd też właśnie wzięła się moja decyzja o studiowaniu pedagogiki... Bardzo serdecznie zachęcam Was do wypełniania mojej ankiety.

Poniżej link do ankiety:

http://www.survio.com/survey/d/B2U2K9D2H1A8Q3U6C
Edytor zaawansowany
  • 05.10.16, 10:34
    Ech, chyba się spóźniłam z ankietą. Pozostaje zapytać, jak zatem poszło na obronie? Była 5-tka? smile
  • 06.05.17, 12:48
    Witajcie, ja również prowadzę badania na podobny temat.

Nazywam się Zuzanna Mrożewska, studiuję na Uniwersytecie SWPS. Piszę pracę magisterską pod opieką naukową dr Joanny Kwaśniewskiej na temat tego w jaki sposób wychowanie przez matkę wpływa na umiejętności poznawcze i zadowolenie z życia.

Poszukuję osób w przedziale wiekowym 23-34 lata, których rodzice rozwiedli się albo rozstali zanim ukończyli 18 lat, chętnych do wypełnienia kwestionariuszy online: goo.gl/forms/nkaowjvZASYhdacm1

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.