Dodaj do ulubionych

kontrola ebola

13.07.14, 11:35
tak teoretycznie..................ponieważ średnio mnie obchodzi historia jakaś sprzed lat iluśtam, aleeeee niezmiennie bawi mnie głupota, choć w tym przypadku zabawna nie jest.

ludzie gadają, rząd zaprzecza, a jednocześnie.......................

Mac Slavo, SHTFPlan.com
USA
2014-04-22
Choć urzędnicy Światowej Organizacji Zdrowia gorączkowo pracują, by zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa Ebola, którego ogniska znajdują się w siedmiu krajach afrykańskich, ich wysiłki mogą iść na marne. W Gwinei, centrum śmiertelnej zarazy, rządowi urzędnicy powiedzieli, że wybuch jest prawie pod kontrolą. Jednak, Reuters donosi, że rząd "planuje wstrzymać publikację liczb zgonów by uniknąć niepotrzebnej paniki."

Mimo dołożenia wszelkich starań przez pracowników służby zdrowia, wydaje się, że wirus może podążyć z Afryki do Europy.

Ogniska wirusa Ebola w siedmiu krajach Afryki Zachodniej przedostały się na zewnątrz mimo wszystkich działań powstrzymywania i rozprzestrzeniają się jak ogień. Według chrześcijańskich grup pomocy pracujących w Gwinei i Liberii, liczba potwierdzonych zakażeń skoczyła o 15% tylko w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponadto 40 nielegalnych emigrantów, pracowników migrujących z okolicy wybuchu epidemii, którzy przybyli na ląd w Pizie, Włochy, mają oznaki infekcji Ebola i zostali odizolowani w Pizie we Włoszech z powodu gorączki i "zapalenia spojówek" (krwi wokół oczu).

Według Światowej Organizacji Zdrowia, ten szczep wirusa Ebola jest całkowicie nowy i chociaż jest blisko szczepu Zair, jest inny, przez co przez całe tygodnie testy na chorobę wykazywały brak zakażeń! Te ujemne wyniki spowodowały, że ludzie, którzy byli rzeczywiście zakażeni wirusem ebola, wrócili do swoich rodzin i okolic w celu leczenia się z tego co ich zdaniem było grypą lub przypadkiem zatrucia pokarmowego, tylko po to by dalej rozprzestrzenić wirusa. W rezultacie mamy całkowitą utratę ograniczania rozprzestrzeniania się tej gwałtownej fali wirusa ebola.

Przy prawdopodobnym przybyciu zakażonych wirusem ebola do Pizy, Włochy, również kontynent europejski staje się poważne zagrożony. Włoscy urzędnicy zaprzeczają raportom, ale alternatywne media w kraju sugerują, iż wirus jest powodem dla którego w pełni zamknięto szpital w Pizie, gdzie uważa się, że jest około 40 zakażonych osób. Spływające inne raporty, z różnych źródeł takich jak media społecznościowe wskazują, że wirus mógł również pojawić się około 50 mil od Pizy w Toskanii we Włoszech.

Niepokojąco, historia o wybuchu choroby, która pojawiła się w krajowych doniesieniach prasowych została usunięta przez włoski rząd "z powodów bezpieczeństwa narodowego", co sugeruje, iż w raportach tych jest coś na rzeczy, coś co włoscy urzędnicy nie są gotowi wyjawić publicznie. Choć zaprzeczyli, że szpital w Pizie został zablokowany z powodu wirusa ebola, to jednocześnie wydaje się że mówią o możliwości wystąpienia ciężkiej epidemii w Rzymie i Mediolanie.

Jak podaje Vnews24: “Napięcie rośnie, choć Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że w mało prawdopodobnym przypadku wybuchu epidemii, Rzym i Mediolan będą gotowe zmierzyć się z epidemią.”
www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/raport_epidemia_ebola,p741289562
--
http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
Edytor zaawansowany
 • kogucik.2872 13.07.14, 11:39
  Wirus Ebola jak nigdy wcześniej rozpanoszył się w Afryce. „Obecne rozprzestrzenienie się wirusa Ebola jest najgorszym od czasu jego odkrycia w Zairze w 1976 roku, specjaliści nie są w stanie nic poradzić” – mówi Niemiec Bart Janssens z organizacji „Lekarze bez Granic”. W Europie także odkryto przypadki wirusa Ebola: symptomy odkryto u osób, które przybyły z Afryki.

  Mowa o Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Służby sanitarne i policja nie potwierdzają, że u tych osób rzeczywiście odkryto wirus Ebola. Pacjentów umieszczono w kwarantannie. W tej chwili zajmują się nimi pracownicy specjalnych pododdziałów policji w odzieży ochronnej, będący w stanie stałej gotowości. WHO i jej specjalny oddział ds. Wirusa Ebola w Genewie nie odpowiadają na pytanie czy infekcja rzeczywiście dotarła do Europy. Specjaliści, z którymi udało nam się połączyć, unikali odpowiedzi podkreślając, że wyjaśnień może udzielić tylko służba prasowa. Ale tam nikt nie odpowiedział. Rzecznik policji oświadczył, że to nie Ebola. Niemniej jednak, szereg źródeł w Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech mówi o pojawieniu się na kontynencie wirusa Ebola. Potwierdzenie obecności wirusa utrudnia to, że jego symptomy są podobne do symptomów malarii. Być może europejskie służby za wszelką cenę dążą do ukrycia informacji?

  alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/31730-wirus-ebola-zagro%C5%BCeniem-dla-europy#
  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 11:45
  Wirus Ebola już w Europie? Włoski rząd cenzuruje informacje

  Światowa Organizacja Zdrowia robi co może, by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa Ebola poza siedem państw afrykańskich dotkniętych już epidemią. Te wysiłki mogą jednak pójść na marne, ponieważ wiele wskazuje na, to, że wirus dotarł już do Włoch. - poinformował Reuters.

  Rząd Włoch zakazał rozpowszechniania jakichkolwiek informacji na ten temat, a te, które się już się pojawiły nakazał usunąć „ w związku z bezpieczeństwem narodowym”.

  Według włoskiego portalu Vnews24, oaoby izolowane w szpitalu w Pizie, to ci, którzy ostatnio przybyli na wyspę Lampedusę - to tam najczęściej przybijają łodzie z imigrantami.. W portalu pojawiła się również informacja, że wirus, również za pośrednictwem nielegalnych imigrantów dotarł do Toskanii. Włoskie Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że nie ma zagrożenia wirusem, a pacjenci szpitala w Pizie „mają niewielką gorączkę w związku ze stresującą podróżą”.


  thepolishreview.co.uk/index.php/europa/960-wirus-eboli-juz-w-europie-wloski-rzad-cenzuruje-informacje.html

  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 11:59
  polish.ruvr.ru/2014_07_09/Czy-wirus-Ebola-moze-dotrzec-do-Europy-1664//
  /
  /
  /
  www.wprost.pl/ar/442779/Ebola-w-Europie-Francja-izolacja-pasazerow//
  /
  /
  /
  www.sott.net/article/277778-Has-the-Ebola-outbreak-hit-Europe-Broken-through-all-containment-efforts-cases-suspected-in-Pisa-Italy


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • wscieklyuklad 13.07.14, 12:17
  Rozumiem, że to Koguciku Twoja reakcja na posty zaniepokojonych motylków?
  Szczerze mówiąc: jak można tłumaczyć tumanowi, który nie rozróżnia śmiertelności już wywołaną chorobą (umiera 90% zarażonych), od zakaźności (WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM KRWI I PŁYNÓW USTROJOWYCH!!!).
  Po drugie primo: motylki forsują tezę, iż to ja "zaraziłem nieistniejącą Sonię wirusem Ebola". Motylki mające przecież (przynajmniej tak się wydaje) pamięć absolutną, nie dość dokładnie w tym przypadku pamiętają, kto po raz pierwszy napisał o tym schorzeniu.
  Cóż polemika z motylkami jest zawsze jednakowa.
  Motylek popiera np. przerwanie ciaży w przypadku... porzucenia kobiety cieżarnje przez "sprawcę ciąży" (to już absolutna zgroza dowodząca mikrogenezji mózgownicy autorki tego stwierdzenia - aborcja, jako forma zemsty na niewiernym mężczyźnie??? RANY BOSKIE!!!), lub z powodu kaprysu matki, tażę się nie czującą.
  Jednocześnie motylek -zwolennik aborcji "bomisię", jako lekarz absolutnie nie dokonałaby mordu (!!!!) na płodzie! Cóż motylek ma podwójną moralnosć - jest za a nawet przeciw mordom aborcyjnym.

  RATUNKU! Czy jest na tym forum psychiatra?
  Bo chyba są jakieś granice śmieszności i absurdu?
  Pardon: w przypadku motylków absurd sięga daleko dalej niż w potocznym tego słowa znaczeniu.

  Na zakończenie powtórzę jednak: (jak Ty do znudzenia w przypadku kart płatniczych - z efektem beznadziejnym, gdyż z góry skazanym na brak szansy zrozumienia Twojego wykładu)
  Umieralność (90%) znaczy tyle, że jeśli ktoś ulegnie zarażeniu i rozwiną się u niego pełne objawy choroby, to ma 10% szans na wyzdrowienie.
  Zakźność zaś oznacza ilość osób, które są obarczone ryzykiem zachorowania w przypadku kontaktu z wirusem dowolnym (tu rozprzestrzeniającym się WYŁĄCZNIE droga płynów ustrojowych zwłaszcza krwi).
  Gdyby Sonia wiedziała, że problem ten nie został rozwiązany w minimóżdżkach i będzie stanowił punkt wyjścia do w9ecznego błaźnienia się "demaskatorek manipulacji" to pewnie pochlastałaby się a priori w trakcie spaceru po Rzymie i Watykanie o jakim pisała. Najbardziej korzystnym w tym celu miehjscem byłaby zapewne lodziarnia.

  W poście wykazałem sporą dozę tolerancji dla głupoty "specyalistek" od epidemiologii - zwłaszcza pewnego motylka psajchologicznego.
  Wklejam zatem link, w którym doczytać się można, iż liczba skazanych na śmierć nie jest aż tak porażająca, gdy spojrzeć na lewą stronę przedziału wartości (dla niedoszłej absolwentki astronomii - pojęcie przedział oznacza zakres wartości. Lewa strona oznacza mniejszą z liczb tego przedziału.
  Piszę nie licząc na zrozumienie adresatek.
  Podobnie, jak Ty.

  niezalezna.pl/53733-wirus-ebola-rozprzestrzenia-sie
 • ulisses-achaj 13.07.14, 12:23
  Czy ślina to płyn ustrojowy?
  --
  Ulisses
 • wscieklyuklad 13.07.14, 12:27
  W podobnym stopniu jak motyle smarki.
 • kogucik.2872 13.07.14, 12:32
  no
  lepiej uważać, żeby nikt nas nie opluł big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > Czy ślina to płyn ustrojowy?


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 12:37
  smile smile smile smile Logika, Feniksie, osławiona logika... smile
  --
  Ulisses
 • ulisses-achaj 13.07.14, 12:39
  Wersja tejże: Jeżeli A+B=C to C-B=A
  Chyba, że akurat uważam inaczej.... smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 12:50
  należałoby uściślić, czy owe A, B, C w wartości bezwzględnej podane, czy też zawiera niewidoczne znaki, mogące wynik radykalnie zmienić


  ulisses-achaj napisał:

  > Wersja tejże: Jeżeli A+B=C to C-B=A
  > Chyba, że akurat uważam inaczej.... smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 12:44
  umysł ścisły winien owąż logiką biegle się posługiwać, bo ja humanista, raczej przyczyn szukawszy, wytłumaczeń różnistych, a mimo to jakoś w całość mi się to ładnie zeszło big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > smile smile smile smile Logika, Feniksie, osławiona logika... smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 12:31
  przede wszystkim, to - o czym nie raz przypominam - nie mam zielonego pojęcia o co chodziło w tej historii z ebolą.

  natomiast strasznie bawi mnie ograniczoność i zwapnienie umysłu. Na pierwszy artykuł trafiłem przypadkiem. I jakież było moje zdziwienie lub też przerażenie wręcz, kiedy przeczytałem, że władze Włoch robią wszystko, żeby ukryć fakt możliwego zagrożenia, zasłaniając się kwestią bezpieczeństwa narodowego, tudzież obawą przed wybuchem paniki - usuwając wszelkie wzmianki na temat możliwych przypadków wirusa w Pizie.

  i w tym momencie przypomniało mi się, że kiedyś czytałem wrzaski radosne demaskujące - że

  jak toooooooooooooooo
  wirus był a nikt nie trąbił ??????????????????
  KWAAARANTANYYYYYY NIE OGŁOSILIIIIIIIIII ???????????????
  nie było informacji dla opiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii publiczneeeeeeeeeeeeeeeeeejjjj ????????????


  no właśnie. Z artykułów wynika, że władze takie rzeczy starają się zwyczajnie ukrywać. Nie wiem, co prawda w jakim celu, ale jednak. Mało tego, w następnym artykule doczytałem, że prawdopodobnie pojawiły się też przypadki wirusa w Niemczech i Hiszpanii.
  To jak to w końcu z tym jest.
  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • wscieklyuklad 13.07.14, 12:38
  Co najgorsze Koguciku, po drodze między Włochami a Niemcamy jest jeszcze JAWSTRIA!
  Pomyśl, co by było, gdyby okazało się, że Ebola kroczy przez Jewropę. Że przekroczyła brzegii Salzach! No ja pierniczę! Wycieczki rowerowe - do lamusa! Niedżwiedzi czosnek - nie do zerwania!
  Wprawdzie ryby i rośliny łajrusa nie przenoszą, ale co tam, na wszelki wypadek absolutna KWARANTANNA!
  A jakby się w Niemczech dowiedzieli, że łajrus juz tam jest TO JA PIER...!
  Jeszcze by nam emigracja do Oyczyzny Naszey Ukochaney wróciła!
 • kogucik.2872 13.07.14, 12:48
  APAGE SATANAS !!! złowróżbna to wizja pandemii straszliwej !!!

  w trzy tygodnie od złapania cholery podstępnej, nim się wyklują oznaki krwawe, można zali pół świata oblecieć i karę boską na grzeszników rozwlec, skutecznie do czyśćca wszystkich wysyłając !!


  wscieklyuklad napisał:

  > Co najgorsze Koguciku, po drodze między Włochami a Niemcamy jest jeszcze JAWSTR
  > IA!
  > Pomyśl, co by było, gdyby okazało się, że Ebola kroczy przez Jewropę. Że przekr
  > oczyła brzegii Salzach! No ja pierniczę! Wycieczki rowerowe - do lamusa! Niedżw
  > iedzi czosnek - nie do zerwania!
  > Wprawdzie ryby i rośliny łajrusa nie przenoszą, ale co tam, na wszelki wypadek
  > absolutna KWARANTANNA!
  > A jakby się w Niemczech dowiedzieli, że łajrus juz tam jest TO JA PIER...!
  > Jeszcze by nam emigracja do Oyczyzny Naszey Ukochaney wróciła!


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • wscieklyuklad 13.07.14, 12:56
  Żal doooopę ściska, kiedy widzi się, jak matoł podkłada móżdżek pod topór.
 • kogucik.2872 13.07.14, 13:03
  ja się nie znam na epidemiach. Nie wiem o co chodzi z tą całą awanturą. Ale wrodzona przekora każe mi się zbuntować przeciwko jawnej głupocie.

  bo otóż, skoro ja, taki cymbał ogłoszony niejednokrotnie z idiotą niemalże - potrafię - zanim coś palnę - doczytać u źródeł.

  Nie wkurza mnie niewiedza. Nie każdy musi być mądry, zdolny, pojętny. Wkurza mnie natomiast wciskanie ogółowi bzdur z owej niewiedzy wynikających, z misją przekonania, że tak jest bo tak.

  a przecież w dzisiejszych czasach dostęp do wiedzy i informacji mamy praktycznie nieograniczony...............


  wscieklyuklad napisał:

  > Żal doooopę ściska, kiedy widzi się, jak matoł podkłada móżdżek pod topór.
  >


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • sorel.lina 13.07.14, 13:21
  kogucik.2872 napisał:

  > I jakież było moje zdziwienie lub też przerażenie wręcz, kiedy przeczytałem, że władze Włoch robią wszystko, żeby ukryć fakt możliwego zagrożenia, zasłaniając się kwestią bezpieczeństwa narodowego, tudzież obawą przed wybuchem paniki - usuwając wszelkie wzmianki na temat możliwych przypadków wirusa w Pizie.
  > w tym momencie przypomniało mi się, że kiedyś czytałem wrzaski radosne demaskujące - że

  jak toooooooooooooooo
  wirus był a nikt nie trąbił ??????????????????
  KWAAARANTANYYYYYY NIE OGŁOSILIIIIIIIIII ???????????????
  nie było informacji dla opiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii publiczneeeeeeeeeeeeeeeeeejjjj ????????????


  no właśnie. Z artykułów wynika, że władze takie rzeczy starają się zwyczajnie ukrywać


  Trzeba jak najszybciej wystosować i podpisać petycję z żądaniem natychmiastowego odwołania rządu włoskiego, a na wszelki wypadek także niemieckiego, francuskiego i austriackiego!
 • wscieklyuklad 13.07.14, 13:34
  I w dodatku ten pszerarzajoncy film!

  tvnmeteo.tvn24.pl/archiwum-2014-07-02,1/liczba-ofiar-eboli-rosnie-wirus-wymyka-sie-spod-kontroli,127253,0.html
  Zobaczcie sami! Kobieta ocierająca twarz zebolizowanego, nie ma (w odróżnieniu od osoby pobierającej krew, a więc bezpośrednio narażonej na kontakt z nią) ŻADNEGO POZA RĘKAWICZKAMI ZABEZPIECZENIA!
  TO MIĘDZYNARODOWY SKANDAL UWIECZNIONY NA KLiSZY WIDJA!
  A co, gdyby zebolizowany kichnął nagle w twarz ocierającej jego lico? EBOLA JAK NIC! ODPAŁ JAK NAJBARDZIEJ!

  A TE DZIECIACZKI NIEWINNE, z pewnej odległości przyglądające się temu naruszającemu wszelkiego zasady epidemiologii procederowi?

  BOSZEEEE! Nie ma wątplwiości, że dzieciatka te nie doczekały ochrzeczenia! I nie ma wątpliwości, że zasiliły już gronko aniołków.
  Ja pierwiaszczę, gdy myślę, jak krucho w tej Jafryce z Jepidemiologią!
  Cała nadzieja, że to tylko odpowiednio skompilowana całość, po to,by wywołać w odbiorcy współczucie - Tatuś umiera na oczach dzieciątek! Odpowiedzialny Rząd Narodowy nie dopuściłby słitfilmu prezentujacego zachowanie absolutnie aepidemiologiczne!
  A jeśli świadomie dopuścił, to natychmiast trzeba otworzyć wątek, na którym można podpisać petycję w sprawie jego odwołania! Jeśli liczba "protestantów" przekroczy 105 tys, rząd ten winien spieprzać, gdzie pieprz rośnie! Albo, gdzie pieprzą bez granic!
 • kogucik.2872 13.07.14, 14:22
  AVE ANARCHIA !!!!!!!!!!! big_grin


  sorel.lina napisała:

  > Trzeba jak najszybciej wystosować i podpisać petycję z żądaniem natychmiastoweg
  > o odwołania rządu włoskiego, a na wszelki wypadek także niemieckiego, francuski
  > ego i austriackiego!


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 14:33
  Long live Kropotkin! I nie tylko. Bakunin też, a co ! Czerwone i czarne, czarne i czerwone. Stendhal niekoniecznie... smile
  --
  Ulisses
 • ulisses-achaj 13.07.14, 14:40
  Dlaczego tylko kilka rządów? Odwołać wszystkie ! Jak to mówiono drzewiej (dla niezorientowanych - bardzo drzewiej) : "Polska nierządem stoi!"... smile smile smile
  Słyszałem, że mohery wysmażyły petycję w sprawie odwołania rządu... smile Wszedłem na tę stronę i mam dla jej autorów kilka twórczych pomysłów: "Petycja w sprawie całkowitego zniesienia podatków", "Petycja w sprawie zakazu noszenia zbyt krótkich spódniczek", "Petycja w sprawie zakazu uprawiania wyuzdanego seksu" (autor: ks. Oko), "Petycja w sprawie: "żebyśmy wszyscy byli zawsze młodzi, zdrowi i bogaci", "Petycja w sprawie przeniesienia Polski w rejony bardziej rozwinięte gospodarczo", "Petycja w sprawie uwolnienia niedźwiedzia niesłusznie przetrzymywanego w zoo" etc etc...
  --
  Ulisses
 • ulisses-achaj 13.07.14, 14:42
  No i oczywiście "Petycja w sprawie mianowania Jarosława Zbawiciela dożywotnim premierem RP, po nim zaś jego kota, a następnie krewnych".....
  --
  Ulisses
 • sorel.lina 13.07.14, 14:47
  Ulissesie, litości nie masz! Ja, biedne egzaltowane kobieciątko, przez Ciebie uduszę się z egzaltowanego do extremum... nie, nie szlochu bynajmniej! big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
 • kogucik.2872 13.07.14, 14:48
  o !! będzie porno !! big_grin big_grin big_grin


  sorel.lina napisała:

  > Ulissesie, litości nie masz! Ja, biedne egzaltowane kobieciątko, przez Ciebie u
  > duszę się z egzaltowanego do extremum... nie, nie szlochu bynajmniej! big_grinbig_grinbig_grin
  > big_grinbig_grin


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 14:53
  A nie mam! Patriotom tsza bydź! I za nierządem petycje podpisywać.
  "Petycja w sprawie zakazu zakazu nierządu, którym Ojczyzna umiłowana nasz długo stała i dobrze było" smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:00
  petycja w sprawie wprowadzenia nierządu z okazji odwołania rządu !!! o !!! big_grin big_grin big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > A nie mam! Patriotom tsza bydź! I za nierządem petycje podpisywać.
  > "Petycja w sprawie zakazu zakazu nierządu, którym Ojczyzna umiłowana nasz długo
  > stała i dobrze było" smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:03
  O, i bardzo dobra petycja! Nierząd i słowo "stoi" w języku polskim nierozdzielne są .... hmmmmmm ....... chyba słusznie... smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:06
  jak leży, to żaden nierząd nie pomoże big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > O, i bardzo dobra petycja! Nierząd i słowo "stoi" w języku polskim nierozdzieln
  > e są .... hmmmmmm ....... chyba słusznie... smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 14:47
  ale z tym seksem, to wycofaj suspicious no nie bądź wiśnia !! suspicious

  big_grin big_grin big_grin

  ulisses-achaj napisał:

  > No i oczywiście "Petycja w sprawie mianowania Jarosława Zbawiciela dożywotnim p
  > remierem RP, po nim zaś jego kota, a następnie krewnych".....


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 14:48
  A w życiu: mohery są pryncypialnie anty - ucieszą się .... smile
  --
  Ulisses
 • sorel.lina 13.07.14, 14:58
  kogucik.2872 napisał:

  a ta petycja to w Hameryce wzięła i powstała


  ulisses-achaj napisał:

  > No i oczywiście "Petycja w sprawie mianowania Jarosława Zbawiciela dożywotnim premierem RP, po nim zaś jego kota, a następnie krewnych".....


  God bless the true polish patriots! smile
 • kogucik.2872 13.07.14, 14:59
  jednakowoż podjąłbym pertraktacje, w tej końkretnej kwestii, albo sam wystosuję petycję - precz z preczem oraz zakaz zakazywania !!

  ulisses-achaj napisał:

  > A w życiu: mohery są pryncypialnie anty - ucieszą się .... smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:02
  Coś ty? To Paryż 1968! Podłe lewackie ekscesy zboczeńców!! Zwolenników przestrzegania prawa Konstytucji i innych zboczeń, od których strzeż nas Chazan i wszyscy biskupi! Amen.
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:05
  a Ciebie strzeż suspicious mnie bez łachy - ja się sam....... no big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > Coś ty? To Paryż 1968! Podłe lewackie ekscesy zboczeńców!! Zwolenników przestrz
  > egania prawa Konstytucji i innych zboczeń, od których strzeż nas Chazan i wszys
  > cy biskupi! Amen.


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:09
  No nie , "Petycję w sprawie swobodnego powszechnego i bezpłatnego romantycznego nierządu uprawiania" chyba bym podpisał ... smile smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:10
  no to mamy kompromis big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > No nie , "Petycję w sprawie swobodnego powszechnego i bezpłatnego romantycznego
  > nierządu uprawiania" chyba bym podpisał ... smile smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:11
  Bo ludzie inteligentni zawsze się dogadają... smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:14
  nie każdy ma ciągoty rozmawiać na.................patryjoty.... big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > Bo ludzie inteligentni zawsze się dogadają... smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:11
  PS A swoją drogą ponad sto tysięcy "inteligentnych inaczej" to jest coś!!!
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:12
  czy ja wiem....? marginalny problem narodu.... big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > PS A swoją drogą ponad sto tysięcy "inteligentnych inaczej" to jest coś!!!


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:15
  "Coś" w znaczeniu "to jest "miś" na miarę ich potrzeb i możliwości" .... smile I wiesz co, dam sobie uciąć mało potrzebną część ciała (np. mały palec u lewej nogi), że to NIE jest ich ostatnie słowo! smile
  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:19
  no ba.....
  ja wręcz liczę na nowe ciekawe pomysły big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > "Coś" w znaczeniu "to jest "miś" na miarę ich potrzeb i możliwości" .... smile I
  > wiesz co, dam sobie uciąć mało potrzebną część ciała (np. mały palec u lewej n
  > ogi), że to NIE jest ich ostatnie słowo! smile


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • ulisses-achaj 13.07.14, 15:20
  PS Propozycja hasła dla "Ruchu Petycyjnego"

  "Dlatego też te zniknięte parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi!"


  --
  Ulisses
 • kogucik.2872 13.07.14, 15:40
  o jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee big_grin big_grin big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > PS Propozycja hasła dla "Ruchu Petycyjnego"
  >
  > "Dlatego też te zniknięte parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi!"
  >
  >


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif
 • kogucik.2872 13.07.14, 14:46
  a ta petycja to w Hameryce wzięła i powstała big_grin

  100 tys człowieków podpisało - a dzie reszta do załóżmy 20 milionów zdatnych do petytowania z racji wieku dorosłego ? big_grin


  ulisses-achaj napisał:

  > Dlaczego tylko kilka rządów? Odwołać wszystkie ! Jak to mówiono drzewiej (dla n
  > iezorientowanych - bardzo drzewiej) : "Polska nierządem stoi!"... smile smile smile
  > Słyszałem, że mohery wysmażyły petycję w sprawie odwołania rządu... smile Wszedł
  > em na tę stronę i mam dla jej autorów kilka twórczych pomysłów: "Petycja w spra
  > wie całkowitego zniesienia podatków", "Petycja w sprawie zakazu noszenia zbyt k
  > rótkich spódniczek", "Petycja w sprawie zakazu uprawiania wyuzdanego seksu" (au
  > tor: ks. Oko), "Petycja w sprawie: "żebyśmy wszyscy byli zawsze młodzi, zdrowi
  > i bogaci", "Petycja w sprawie przeniesienia Polski w rejony bardziej rozwinięte
  > gospodarczo", "Petycja w sprawie uwolnienia niedźwiedzia niesłusznie przetrzym
  > ywanego w zoo" etc etc...


  --
  http://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttp://artal.republika.pl/strzalka.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka