Dodaj do ulubionych

W końcu :)

13.04.15, 12:25
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17745034,Prezydent_podpisal_konwencje_antyprzemocowa.html
--
5/4 Polaków nie zna się na ułamkach.
Edytor zaawansowany
  • verdana 13.04.15, 12:37
    Lepiej późno, niż wcale.
  • joa66 14.04.15, 12:13
    A widziałyście wypowiedź Dudy n/t ?

Nie wiedziałam, że można upaść az tak nisko. To znaczy wiedziałam - nie wiem dlaczego cały czas się dziwię.

"nie boję się lewackich mediów z Europy" "rodzina jest zagrożona"...itd
  • sebalda 14.04.15, 16:02
    Dla mnie to duża ulga także dlatego, że gdyby nie podpisał, nie miałabym na kogo głosować. Obiecałam mu solennie, że nie zagłosuję na niego, jeśli nie podpisze, ale się najwyraźniej przestraszyłbig_grin
    A tak na poważnie, mam nadzieję, że zdawał sobie sprawę, ile jest takich osób jak ja, kobiet w większości, które by mu tego nie darowały. Bo elektorat pisowy i tak stracony, a wśród pozostałych wiele osób by zraził. Zwlekanie to takich chwyt marketingowy, czy on faktycznie nie był zdecydowany, ciekawe.
  • sebalda 14.04.15, 16:05
    Hi, hi, właśnie przeczytałam na "pewnym" forum, że to było podpisywanie w pośpiechu, by się podlizać lewicowym środowiskom. Cóż, jak to różnie ludzie postrzegają pewne sprawy. I jak strasznie trzeba mieć zlasowany mózg, by twierdzić, że ta konwencja jest wielkim zagrożeniem. Ja tego jednak nie ogarniam, jak mi Bóg miłysmile
  • verdana 14.04.15, 18:45
    Też uzależniłam głosowanie od podpisania. I co gorsza podejrzewam, ze niewiele osób (z tych, co wypowiadają sie publicznie) ma zlasowany mózg i naprawdę uznaje ustawę za zagrażającą czemukolwiek. Mam raczej wrażenie, ze to zwykła gra. Dla wielu środowisk wróg jest niezbędny do istnienia - elektorat uwielbia głosować na środowiska wskazujące na wroga. Gender chyba już sie wypaliło, no to mamy ustawę.
  • sebalda 15.04.15, 10:15
    Nie no, jasne, że politycy sami w to nie wierzą, ale prosty lud to kupuje. A co gorsza, nie tylko prosty lud, ale także pozornie inteligentne jednostki, których ortodoksja jest jednak tak daleko posunięta, że wyłącza kompletnie samodzielne myślenie, bo biskupi nie mogą się mylić. Dla mnie to wciąż kosmos. Osoby, ktore deklarują, że tekst konwencji przeczytały. I to te osoby właśnie muszą mieć zlasowany mózg, bo inaczej sie tego wytłumaczyć nie dasad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka