• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Austria, ale bez nart. Dodaj do ulubionych

• 05.11.09, 19:36
    Witam.
    Chciałbym pojechać zimą do Austrii, ale bez tego "narciarskiego szaleństwa".
    Mam ochotę na spacery,leżakowanie, dobrą i koniecznie niezdrową kuchnię.
    Okolica może być górzysta, lub tylko pagórkowata.
    Miasteczko może być malownicze, ale niekoniecznie, byle ludzie byli
    sympatyczni. Gorące źródła mile widziane. No i jak zaznaczyłem, bez narciarzy,
    deskarzy, saneczkarzy, skipasów itp. Istnieje coś takiego?
    Zaawansowany formularz
    • 06.11.09, 11:57
      myślę, że jak najbardziej masz szansę coś takiego znaleźć...my w lecie
      spędzaliśmy czas w Salzkammergut. Dwa lata temu byliśmy w Tyrolu i ten region
      był zdecydowanie bardziej nastawiony na narciarzy według mnie, niż ten, w którym
      teraz byliśmy, może to akurat ta miejscowość , w której w tym roku byliśmy, ale
      my trochę narzekaliśmy nawet, bo chcąc łazikować po górach w Tyrolu więcej
      możliwości mieliśmy (po prostu w w więcej miejsc można się dostać wyciągami,
      kolejkami itd).
      No, ale wracając do Salzkammergut, to my podjechaliśmy sobie do Bad Ischl, to
      taki ichniejszy dość słynny kurort, nie wiem, czy o taki Ci chodzi.
      Jak chcesz więcej info, to napisz do mnie na priv, nie chcę być posądzona o
      reklamę, czy coś takiego...napiszę Ci, gdzie byliśmy.
      --
      Japonia
      Kryminały i sensacje
      • 06.11.09, 15:05
        Dziękuję za życzliwy odzew.Znam dość dobrze Salzkammergut, i o ile pamiętam,
        wszędzie, gdzie można były wyciągi, nawet sezonowe. Właśnie tego chcę uniknąć.
        Marzy mi się senna mieścina, gdzie mało kto zagląda,gdzie każdy przechodzień
        mówi "dzień dobry". Jestem bardzo zabiegany, i chciałbym odpocząć w miejscu,
        gdzie cisza dzwoni w uszach.
        Ponieważ takich miejscowości próżno szukać w sieci, dlatego zapytałem tutaj. W
        każdym razie dziękuję za odzew, i pozdrawiam.
        • 06.11.09, 19:05
          zapytaj na tym forum:
          forum.gazeta.pl/forum/f,34545,Austria_turystycznie.html
          tam bywają Austriomaniacy ;-), na pewno coś doradzą
          --
          www.pajacyk.pl
          ulubione forum Gwiazdki 2001:
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
          *** GWIAZDKI 2001 ***
        • Gość: natalii24 IP: 213.25.153.* 16.11.09, 11:20
          Polecam Bad Waltersdofr, mała senna mieścina, pagórkowate tereny + termy. Na
          miejscu znaleźliśmy pokój w domu prywatnym, ze sniadaniem płaciliśmy 55 EUR/3
          osoby. Oboj niedaleko też terazy Bad Blumau itd.
          • 16.11.09, 13:43
            Nocowałem kiedyś w Bad Waltersdorf, ale do było dawno, jeszcze płaciłem
            szylingami. Ale dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę, tym bardziej, że dojazd
            dobry i stosunkowo niedaleko.
            • 04.12.09, 22:47
              A my mieszkamy w Hall in Tirol albo w Absam albo w okolicy. Wyciągi narciarskie
              są daleko i tylko biegacze po śniegu ale zawsze z okolicy. Nie ma praktycznie
              turystów zagranicznych. Nam jest wystarczająco anonimowo. Pani z Polski pracuje
              w informacji turystycznej w Hall i pomaga znaleźć zakwaterowanie najbardziej
              dopasowane do wyobrażenia potrzebujących. Moim zdaniem jest tam dość blisko do
              Włoch a jeszcze bliżej do Innsbrucka.
              • 18.12.09, 19:30
                To bardzo interesujące. Zapamiętam, chociaż w tym roku już nie pojadę.
                Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.