Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Parki atrakcji-wycieczka szkolna-prośba Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    Jestem nauczycielką ze szkoły podstawowej w Częstochowie. W kwietniu lub maju
    przyszłego roku planuję zorganizowanie wycieczki do 2-3 parków rozrywki w
    Europie. Mam w związku z ty do Was ogormną prośbę: może znacie biura podróży
    z południowej Polski,które oferują takie wyjazdy. Byłabym wdzięczna także za
    wszelkie uwagi odnośnie samej wycieczki (może sami byliście na podobnej; do
    jakiego parku warto na pewno jechać z uczniami, jak ewentualnie może wyglądać
    trasa takiej wycieczki; jak przedstawia się to cenowo...) Myślę, że w grę
    wchodzi wyjazd 4-5 dniowy. Proszę o ewentualne rady i adresy internetowe biur
    podróży. Pozdrawiam!
    • Gość: Colberg IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 13.09.04, 00:04
      Proszę bardzo...

www.polan-travel.com.pl/parki_rozrywki.html
      www.beatur.lublin.pl/szkolne/menu.htm
      www.sindbad.pl/index?Act=show_doc&id_doc=54&id_dir=14
      Współczuję takiego pomysłu... Wycieczka autokarowa dla dzieci w szkole
      podstawowej na 4-5 dni i to w dodatku zagraniczno-monotematyczna to samobójstwo!
      Swojego dziecka bym na taki "gniot" nie posłał ani też sam bym takiej wycieczki
      nie poprowadził (jestem pilotem wycieczek).
      Ciekawe czy Twoje dzieci poznały chociażby Jurę... :-)
      • Gość: opti IP: *.szuwarowa.krakow.pl 14.09.04, 20:38
        Witam!
        Ja uważam ze taki wyjazd to niezły pomysł . Dzieci będa zachwycone zabawą w
        parkach rozrywki ( podobnie również niektórzy dorośli ) . Trzeba się jednak
        liczyc ze sporymi kosztami . Noclegi nie należa do tanich i sam bilet wstępu to
        wydatek 30-40euro. Najbliżej parki sa w Niemczech . poniżej link i opisy do
        wszystkich europejskich parków ( tych większych ) .
        www.rajnet.pl/category.asp?id=152&id2=0
        My byliśmy w Disneylandzie w Paryzu z dziećmi i zabawa była świetna. Jednak
        autokarem to kawał drogi i męcząca podróż . Wiem że organizuje go rainbow
        tours ale może sprawdz tanimi liniami lotniczymi ( wizz air ) .My lecieliśmy za
        około 1.000ZŁ za czteroosobowa rodzine. Noclegi mozna znależć w sieci tanich
        hoteli Formule 1 lub Etap - cena na poziomie 30 euro za pokój 3 osobowy.
        www.disneylandparis.com/uk/introduction.htm
        Podobno super jest też park Warner Bros w Niemczech i sporo bliżej ( okolo
        1.000km) www.sixflagseurope.com/movieworld/home/index_en.cfm?lg=en
        pozdrawim
        opti
    • Gość: mandelieu IP: 213.17.166.* 22.09.04, 13:00
      Polecam ci Gardaland w Italii. Jest przecudownie ,gały wychodzą z orbit .
      Niesposób skorzystać w ciągu 1 dnia z wszystkich atrakcji.
      Bilet wstępu kosztuje 23 euro , ulgowy 19,
      www.gardaland.it
    • Nie chce Cie Ewo zniechecac, ale to sa wieksze koszty jak sobie mozesz
      wyobrazic. Np. taka rzecz jak wyzywienie. Dzieci szaleja w takim parku i maja i
      wieksze pragnienie i wiekszy apetyt. Z domu mozesz zabrac kanapki (widzialam to
      u rodzin wielodzietnych), ale bedac na wycieczce jestes "skazana" na
      gastronomie, ktöra w takich parkach jest bardzo droga. Druga rzecz: jesli nie
      chcesz meczyc dzieci i zamiast autobusem polecicie tania linia: to jak
      bedziecie sie na miejscu poruszac?
      Nie da sie ukryc, ze jest to wielka atrakcja. Möj 12-letni siostrzeniec byl u
      mnie (w Niemczech) w lecie i bylismy caly dzien w takim parku. Choc chlopak nie
      z prowincji lecz z Warszawy (to nie zlosliwosc) i byl juz z rodzicami w Paryzu
      w Disney Landzie, byl tak rozbawiony i rozszalaly, ze juz w aucie w drodze
      powrotnej zasnal, a w domu mial lekka goraczke i silne böle glowy.
      Slyszalam juz z röznych stron o tym trendzie aby wysylac dzieci w rözne
      miejsca, na ktöre wiekszosci rodzicöw nie stac. A przeciez tak jak przedmöwca
      wspomnial, atrakcyjne pokazanie Jury czy wyjazd w Beskidy jest wiele, wiele
      tanszy, a zapewnia duzo atrakcji. To od Ciebie zalezy, jak taka wycieczke
      zorganizujesz. Ja moje szkolne wycieczki z noclegami czy w stodole (a jakze!)
      czy w schronisku mam w jak najlepszej pamieci!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.