• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Gdzie jest dobry fryzjer dla psów-yorków??

• IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.12.09, 17:50
    Czy ktoś się orientuje gdzie jest dobry fryzjer dla psa rasy
    yorkshire terrier??Najlepiej w okolicy dzielnicy środmieście!!Z góry
    bardzo dziękuję!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Amelia IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.01.10, 12:57
      Fajny fryzjer jest w okolicach Legnickiej we Wrocławiu. Doggy Diamond- Bulwar
      Ikara, chodzę tam ze swoja Yorczka i jestesmy zadowolone.
      • 11.10.10, 09:14
        Dobry fryzjer jest w Warszawie ;)
    • Gość: aniaa_aa3 IP: 188.33.41.* 07.04.10, 09:51
      polecam bardzo dobrego fryzjera: www.psi-fryzjer.wroclaw.pl
    • Gość: aniaa3 IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.04.10, 10:48
      polecam tu: www.psi-fryzjer.wroclaw.pl bardzo miła obsluga i bardzo
      ładnie ostrzygli mi mojego yorczka
    • Gość: Kinia IP: *.dynamic.chello.pl 14.02.11, 04:15
      najlepszy salon jest na Osiedlu Paderewskiego, tu masz stronke www.fryzjerdlapsow.katowice.pl
    • Gość: monwa IP: 82.160.97.* 09.03.11, 10:09
      salon lili we wrocławiu na ul. macedońskiej 3 jest super! niedawno otwarty, bardzo miła atmosfera, dziewczyna świetnie ścina i ceny ma promocyjne. na prawdę polecam, ostrzygła moje 2 diabełki pięknie!!!
      • Gość: Marzena IP: 188.121.22.* 27.03.11, 10:29
        jeśli chodzi o Wrocław to fryzjer Doggy Diamond, korzystamy juz od ponad roku i warto skorzystac
        • Gość: Adam IP: 188.121.22.* 29.03.11, 21:32
          Potwierdzam, Doggy Diamond dobry fryzjer we Wrocławiu, Bulwar Ikara niedaleko Legnickiej
          • Gość: Krzysiek IP: *.internetia.net.pl 05.04.11, 16:27
            O tak, to na prawde fajne miejsce jesli chodzi o strzyżenie psów. Doggy Diamond na Bulwarze to salon na mojej dzielnicy. Korzystam ze swoim psem z ich usług juz od ponad roku i polecam wszystkiem zainteresowanym tematem.
    • Gość: Ada IP: *.play-internet.pl 09.08.11, 21:56
      ja chodzę z moją Szilką do coco-psianel to jest na gaju, Szilka jest zawsze ślicznie ostrzyżona i pięknie pachnie, z czystym sumieniem polecam!
    • Gość: Fryzjer - PUPIL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 14:52
      Witam serdecznie
      zapraszamy do Mirkowa, na ul. Krótką 3 (wylot na Warszawę), gdzie mieści się kompleks dla zwierząt tzn.: fryzjer, hotel i sklep zoologiczny. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony [b]www.fryzjer-pupil.pl
      pozdrawiamy
    • 17.01.12, 16:03
      Zapraszamy do saloniku dla psów na ul.Kolarską 1 ,Wrocław Krzyki-Partynice.Strzyżenie,trymowanie,kąpiele w przyjaznej,spokojnej atmosferze,niskie ceny!!!
      Wizyty są umawiane telefonicznie lub mailowo www.fitwet.ecom.com.pl
    • 11.03.13, 15:05
      Polecam www.animals-centrum.com/us%C5%82ugi/ byłem i świetnie ostrzygli mojego yorka. Polecam:)
    • Gość: Jota IP: *.superkabel.de 28.03.13, 08:57
      Na macedonskiej koło apteki jest fajna fryzjerka, super podejście do psiakow, bezstresowo i fachowo polecam.
    • Gość: Zadowolona IP: *.31.23.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.04.13, 21:56
      Na ul. Zielińskiego 22, bodajże PsiArt. Bardzo ładnie ostrzyżony mój Yoreczek.
      Polecam.
    • Gość: Zuzia IP: *.30.16.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.09.13, 09:28
      Dobry fryzjer jest we Wrocławiu na ul. Zielińskiego 22, mały ale przytulny salonik.
      Urzekła mnie ich strona :) www.strzyzeniepsa.wroclaw.pl te małe yoreczki switaśne :)
    • Gość: roxi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.11.13, 13:47
      A ja znalazłam nowo otwarty salon fryzjerski dla zwierząt Centrum Reksia i baaaardzo go polecam! Mieści się on za przychodnią PCZ przy ul. Legnickiej ( róg Legnickiej i Wejherowskiej). Pani jest bardzo fajna i ma super podejście do psa. Moja Roxi to prawdziwy żywioł, a Pani świetnie dała sobie z nią rade. Ponadto ma czas dla psa i nie zerka na zegarek jak jest w innych salonach ( co przetestowaliśmy na własnej skórze). No i ceny są bardzo przystępne. Roxi na pewno skorzysta jeszcze nie raz z usług centrum Reksia. Polecam.
    • Gość: Astina IP: *.wroclaw.mm.pl 20.03.14, 20:21
      byłam dziś w centrum Reksia na wejherowskiej. Rewelacja mój york już zawsze będzie chodził do tej Pani. jest bardzo dokładna i pięknie strzyże. polecam
    • Gość: Erich Honecker IP: *.play-internet.pl 22.03.14, 22:36
      Jak piszesz cos w internecie,to nie pij denaturatu
    • Gość: ania IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.04.14, 16:25
      a ja polecam Psi Fryzjer Daisy na Żmudzkiej 19 lok.22 super podejście, mój shih tzu bezstresowo obsłużony, piękna fryzurka i ceny ok.
    • Gość: kka IP: *.play-internet.pl 28.04.16, 19:35
      Polecam Salonik Psia Minka.
      Pani Bardzo profesjonalnie i z pełną empatią podchodzi do kwestii pielęgnacji piesków.
      Polecam zajrzeć do galerii, gdzie są strzyżone psy
      Pozdrawiam.
    • Gość: Salon MONTIAGO IP: 5.174.18.* 24.07.16, 14:31
      Zapraszamy do
      Montiago - Salon Pielęgnacji Psów w Oławie
      Sportowa 2A, 55-200, Oława
      Tel.: 691-531-980
      www.salonmontiago.pl
    • 26.11.16, 21:32
      Bardzo dobry fryzjer jest na ul.Pułaskiego pomiędzy Kościuszki a Komuny Paryskiej. Chodzę tam od lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam.
    • Gość: Salon Montiago IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.16, 13:49
      W powiecie oławskim salon Montiago wspólnie z Oławskim Przytuliskiem dl zwierząt organizuje taką akcję: Szanowni Państwo,
      Adoptując pieska z Oławskie przytulisko dla bezdomnych zwierząt otrzymacie Państwo gratisową wizytę w Montiago - Salon Pielęgnacji Psów! Oferta obejmuje tylko mieszkańców pow. Oławskiego i jest ważna do odwołania. www.facebook.com/SalonMontiago/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.