Dodaj do ulubionych

Potrzebne auto zastępcze

30.10.16, 22:07
Hej - potrzebny samochód zastępczy we Wrocławiu - gdzie wynająć? Wczoraj miałęm stłuczkę i nie mam czym jeździć, a wiem że mi się takie coś należy na okres naprawy. Co polecicie?
Edytor zaawansowany
  • 31.10.16, 19:46
    U mnie w podobnej sytuacji dobrze sprawdził się PANEK. Na 3-4 dni w sam raz wypożyczalnia, w przypadku OC sprawcy kompletnie nic się nie płaci, w przypadku tej wypożyczalni wiele załatwiają papierów za Ciebie, więc jest pełen komfort.
  • 27.11.16, 12:37
    Panek - jak najbardziej dobry wybór. Fakt faktem, że w Warszawie korzystałem, ale chyba we Wrocłąwiu też mają oddział. Właśnie z OC sprawcy korzystając bardzo mi pomogli ze sprawami formalnymi, których przy stłuczce kilka jak wiemy jest.
  • 28.12.16, 19:46
    Chyba faktycznie Panek jest dobrą opcją, znajomy również polecał mi ostatnio przy okazji dzwona.
  • 31.08.17, 16:49
    mogę ich polecić. Parę razy skorzystałem, samochody są dobre, solidne, a do tego co roku wymieniają je na nowe. Obsługa na światowym poziomie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.