Dodaj do ulubionych

szkoła policealna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:46
czy może ktoś polecić dobrą szkołe policealną , gdzie będzie atmosfera
sprzyjająca nauce z dobrymi wykładowcami ? Lub może odwrotnie, jakich szkół
należy się wystrzegać? Człowiek jak kończy LO , to nie wie gdzie iść , żeby
nie pogrążyć rodzinę (finansowo)i żeby nie żałować wyboru.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Komar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.06, 01:10
    Dlaczego nie chcesz iść do pomaturalnej?Ceny średnio kształtują się w granicach
    100-200 zl. za miesiąc.
  • Gość: mucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 15:10
    chcę iść do pomaturalnej , tylko do jakiej !? wiem ,że wybór jest , ale może
    ktoś ma wiedzę o tych wyróżniających się szkołach . Liceum , które ukończyłam,
    nie postawiłabym wysokiej noty. Rozumiesz , trzy lata zleciało , trzeba działać
    dalej. To jak , mogę liczyć na jakieś podpowiedzi ? pozdrawiam - mucha
  • Gość: mira11 IP: *.GRAB.verizone.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 09:44
    jeżeli taka tematyka będzie Cię interesować to polecam.
    www.sppss.edu.pl./
  • Gość: olala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:52
    chodziłam do tej szkoły przez jakiś czas, zrezygnowałam.

W sumie nie trzeba chodzić na zjazdy-każdy i tak wszystko zalicza.

Ta szkoła nie zasługuje na miano dobrej...

I zjazdy są w piątki i soboty. Mi to się nie pokrywało, musiałam zwalniać się z
    pracy.. egzaminy są w tyodniu a nie w wekeendy...
    Oczywiście mówię o trybie zaocznym...

Na dziennym nie wiem jak jest=]
  • Gość: Agnieszka Ł. IP: *.wroclaw.mm.pl 14.05.06, 18:42
    Bardzo, bardzo, ale to bardzo polecam Policealne Studium Administracji " cosinus
    III " na Paulińskiej 14.
    Sama rewelka.
    Wykładowcy sa przesympatyczni, kierownictwo szkoły również.
    Szkoła nie jest droga ok. 70-80 zł (w tym I rok nauki gratis) miesięcznie i
    różne kierunki (administracja, hotelarstwo, informatyka itd.).
    Atmosfera jest bardzo przyjacielska, dobre i ciekawe wykłady. Nic dodać nic ujac.
    ABY TAKICH SZKół WIECEJ.
    POZDRAWIAM.
  • Gość: Agnieszka Ł. IP: *.wroclaw.mm.pl 14.05.06, 18:45
    aaa....
    to link mojej szkółki
    www.cosinus.pl/
    Polecam bardzo gorąco !!!
  • 09.08.16, 12:49
    Ja z czystym sumieniem polecam szkołę Delta Edukacja :) Fajni nauczyciele i wszystko :D
  • Gość: miniaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.16, 15:07
    W tym roku skończyłam naukę w NOVA czy i było na prawdę bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone były sumiennie, nauczyciele wykwalifikowani i na prawdę dobrze przygotowywali do pracy w zawodzie. Byłam na techniku usług kosmetycznych w gdańsku, polecam
  • 17.08.16, 15:19
    Pogrążyć finansowo? Nie wszystkie szkoły są przecież płatne. Ja kończyłam Edicusa - zupełnie za darmo. I jestem super zadowolona, ponieważ bez problemu znalazłam później pracę. Bardzo polecam, bo atmosfera panująca w tej szkole jest świetna. Pomagają ze wszystkim - praktyki, praca, jak coś nie idzie na kierunku...
  • Gość: olllaaaaa IP: *.macauditor.pl 22.08.16, 08:19
    Ja polecam szkole gowork- ukończyłam fizjoterapie i jestem bardzo zadowolona
  • Gość: Ziębula IP: *.play-internet.pl 27.09.16, 15:13
    Ja zato zupełnie odradzam szkole policealna Gowork ! Jeszcze nigdy w swoim życiu edukacyjnym nie spotkałam sie z takim brakiem kompetencji i braku zaangażowania w nauczanie. Ja uczyłam sie na kierunku technik dentystycznym i stwierdzam ze to totalne dno. Nie dośc ze płacimy za ten kierunek to w dodatku trzeba było kupować swoje narzędzie i niektóre materiały. Nauczyciele maja totalnie gdzieś aby wykształcić techników na dobrym poziomie, co więcej Pani miała nawet problem z odpowiedzią na zadawane przez nas pytania. Jej głównym zajęciem było przeglądanie ciuszków na zalando. Co do dyrekcji i reszty pracownikow to juz sie nawet nie wypowiadam bo szkoda moich nerwów. Ogólnie mówiąc nikomu nie polecam !
  • 31.10.16, 13:31
    Ja polecam Cosinusa. Skończyłam tam opiekunkę dziecięcą, ale mają duży wybór innych kierunków i wszystko jest za darmo. Poza tym są we wszystkich większych miastach więc z dotarciem myślę że nie byłoby większego problemu.
  • Gość: dariaaa IP: *.macauditor.pl 28.11.16, 08:13
    Ja tez polecam szkole gowork- super profesjonalizm od nauczycieli i duza wiedza - a zajecia prowadzone na fajnym poziomie, duzo materiałow daja nauczyciele no i co najzwazniejsze bardzo duzo zajec praktycznych
  • 05.12.16, 09:18
    Ja również zapisałam się do Cosinusa i myślę ze dobrze zrobiłam. O szkole czytałam różne opinie, ale wiem że bzdury te np o karach albo coś piszą ludzie którzy ze szkołą nie mieli styczności. Jestem na drugim semestrze i nie spotkałam się nigdy ze złym traktowaniem. Nie zapłaciłam również ani grosza. Szkoła naprawdę w porządku
  • 13.12.16, 14:20
    Potwierdzam, ja tez chodzę do Cosinusa i dobrze czuje się w tej szkole. nie ma dyskryminacji, że ktoś jest lepszy/ gorszy albo starszy...
    Poza tym szkoła jest darmowa. Skonczyłam tam administrację i przez dwa lata nie zapłaciłam ani grosza za nauke.
  • 31.12.16, 10:06
    podłączam się do dziewczyn. Sam tam chodziłem i było fajnie :) polecam
  • Gość: ewka IP: *.macauditor.pl 22.02.17, 10:10
    A ja polecam Szkołę Gowork- fajni nauczyciele i ludzie - atmosfera bardzo sprzyja:)
  • 22.02.17, 13:20
    no o tej szkole słyszałem różne opinie, chociażby takie że jest duża ilość opłat za różnego rodzaju egzaminy, poprawki, nieobecności wiec chociażby pod tym względem Cosinus jest lepszy. Byłem więc wiem jak to wygląda

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.