• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

szkoła policealna

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:46
    czy może ktoś polecić dobrą szkołe policealną , gdzie będzie atmosfera
    sprzyjająca nauce z dobrymi wykładowcami ? Lub może odwrotnie, jakich szkół
    należy się wystrzegać? Człowiek jak kończy LO , to nie wie gdzie iść , żeby
    nie pogrążyć rodzinę (finansowo)i żeby nie żałować wyboru.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Komar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.06, 01:10
      Dlaczego nie chcesz iść do pomaturalnej?Ceny średnio kształtują się w granicach
      100-200 zl. za miesiąc.
      • Gość: mucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 15:10
        chcę iść do pomaturalnej , tylko do jakiej !? wiem ,że wybór jest , ale może
        ktoś ma wiedzę o tych wyróżniających się szkołach . Liceum , które ukończyłam,
        nie postawiłabym wysokiej noty. Rozumiesz , trzy lata zleciało , trzeba działać
        dalej. To jak , mogę liczyć na jakieś podpowiedzi ? pozdrawiam - mucha
    • Gość: mira11 IP: *.GRAB.verizone.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.06, 09:44
      jeżeli taka tematyka będzie Cię interesować to polecam.
      www.sppss.edu.pl./
      • Gość: olala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 10:52
        chodziłam do tej szkoły przez jakiś czas, zrezygnowałam.

W sumie nie trzeba chodzić na zjazdy-każdy i tak wszystko zalicza.

Ta szkoła nie zasługuje na miano dobrej...

I zjazdy są w piątki i soboty. Mi to się nie pokrywało, musiałam zwalniać się z
        pracy.. egzaminy są w tyodniu a nie w wekeendy...
        Oczywiście mówię o trybie zaocznym...

Na dziennym nie wiem jak jest=]
    • Gość: Agnieszka Ł. IP: *.wroclaw.mm.pl 14.05.06, 18:42
      Bardzo, bardzo, ale to bardzo polecam Policealne Studium Administracji " cosinus
      III " na Paulińskiej 14.
      Sama rewelka.
      Wykładowcy sa przesympatyczni, kierownictwo szkoły również.
      Szkoła nie jest droga ok. 70-80 zł (w tym I rok nauki gratis) miesięcznie i
      różne kierunki (administracja, hotelarstwo, informatyka itd.).
      Atmosfera jest bardzo przyjacielska, dobre i ciekawe wykłady. Nic dodać nic ujac.
      ABY TAKICH SZKół WIECEJ.
      POZDRAWIAM.
      • Gość: Agnieszka Ł. IP: *.wroclaw.mm.pl 14.05.06, 18:45
        aaa....
        to link mojej szkółki
        www.cosinus.pl/
        Polecam bardzo gorąco !!!
    • 09.08.16, 12:49
      Ja z czystym sumieniem polecam szkołę Delta Edukacja :) Fajni nauczyciele i wszystko :D
    • Gość: miniaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.16, 15:07
      W tym roku skończyłam naukę w NOVA czy i było na prawdę bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone były sumiennie, nauczyciele wykwalifikowani i na prawdę dobrze przygotowywali do pracy w zawodzie. Byłam na techniku usług kosmetycznych w gdańsku, polecam
    • 17.08.16, 15:19
      Pogrążyć finansowo? Nie wszystkie szkoły są przecież płatne. Ja kończyłam Edicusa - zupełnie za darmo. I jestem super zadowolona, ponieważ bez problemu znalazłam później pracę. Bardzo polecam, bo atmosfera panująca w tej szkole jest świetna. Pomagają ze wszystkim - praktyki, praca, jak coś nie idzie na kierunku...
    • Gość: olllaaaaa IP: *.macauditor.pl 22.08.16, 08:19
      Ja polecam szkole gowork- ukończyłam fizjoterapie i jestem bardzo zadowolona
      • Gość: Ziębula IP: *.play-internet.pl 27.09.16, 15:13
        Ja zato zupełnie odradzam szkole policealna Gowork ! Jeszcze nigdy w swoim życiu edukacyjnym nie spotkałam sie z takim brakiem kompetencji i braku zaangażowania w nauczanie. Ja uczyłam sie na kierunku technik dentystycznym i stwierdzam ze to totalne dno. Nie dośc ze płacimy za ten kierunek to w dodatku trzeba było kupować swoje narzędzie i niektóre materiały. Nauczyciele maja totalnie gdzieś aby wykształcić techników na dobrym poziomie, co więcej Pani miała nawet problem z odpowiedzią na zadawane przez nas pytania. Jej głównym zajęciem było przeglądanie ciuszków na zalando. Co do dyrekcji i reszty pracownikow to juz sie nawet nie wypowiadam bo szkoda moich nerwów. Ogólnie mówiąc nikomu nie polecam !
    • 31.10.16, 13:31
      Ja polecam Cosinusa. Skończyłam tam opiekunkę dziecięcą, ale mają duży wybór innych kierunków i wszystko jest za darmo. Poza tym są we wszystkich większych miastach więc z dotarciem myślę że nie byłoby większego problemu.
    • Gość: dariaaa IP: *.macauditor.pl 28.11.16, 08:13
      Ja tez polecam szkole gowork- super profesjonalizm od nauczycieli i duza wiedza - a zajecia prowadzone na fajnym poziomie, duzo materiałow daja nauczyciele no i co najzwazniejsze bardzo duzo zajec praktycznych
    • 05.12.16, 09:18
      Ja również zapisałam się do Cosinusa i myślę ze dobrze zrobiłam. O szkole czytałam różne opinie, ale wiem że bzdury te np o karach albo coś piszą ludzie którzy ze szkołą nie mieli styczności. Jestem na drugim semestrze i nie spotkałam się nigdy ze złym traktowaniem. Nie zapłaciłam również ani grosza. Szkoła naprawdę w porządku
      • 13.12.16, 14:20
        Potwierdzam, ja tez chodzę do Cosinusa i dobrze czuje się w tej szkole. nie ma dyskryminacji, że ktoś jest lepszy/ gorszy albo starszy...
        Poza tym szkoła jest darmowa. Skonczyłam tam administrację i przez dwa lata nie zapłaciłam ani grosza za nauke.
    • 31.12.16, 10:06
      podłączam się do dziewczyn. Sam tam chodziłem i było fajnie :) polecam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.