Dodaj do ulubionych

Przychodnia w okolicy Nowego Dworu

IP: *.e-wro.net.pl 13.02.07, 10:23
Witam, od niedawna mieszkam na Nowym Dworze i w związku z tym szukam dobrej
przychodni, do której mogłabym się zapisać. Może ktoś mógłby mi jakąś polecić.
Wiem, że na osiedlu jest przychodnia, ale nie znam opinii na jej temat. Z góry
dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 23.02.07, 22:06
    Zależy czego oczekujesz? Podstawowe badania, grypa, miła rejestracja
    telefoniczna, badania krwi tanio, rentgen, popołudniowe godziny przyjęć? Tyle
    przetestowałam i jestem zadowolona. Nie polecam grubej dermatolożki - zero
    kompetencji, foch na twarzy. Ale np. interniści ok, a szczególnie rejestracja -
    pierwsza klasa.
  • 25.02.07, 12:51
    Bardzo dziękuję, bo dokładnie na takich informacjach mi zależało. Ważne jest to
    że można się rejestrować telefonicznie oraz że jest dobra opieka lekarska. W
    NZOZ Nowy Dwór, aby się zarejestrować trzeba wstać rano i odczekać swoje w
    ogonku, a obsługa pozostawia wiele do życzenia (tyle się dowiedziałam z opinii
    tamtejszych pacjentów). Dermatolożkę mogę omijać:)
  • 09.01.17, 11:07
    Widocznie niewiele Pani oczekuje . Internisci ok ? No to ja mam chyba jakiegoś pecha , jeszcze nigdy nie udalo mi się dostać do lekarza kiedy naprawdę bardzo potrzebowalam tego nagle . Podam przyklad : Przy bólu brzucha nawracającej 40 stopniowej gorączce ( zaczęło się od czwartku i trwalo do niedzieli , w miedzy czasie bylam na na sorze tam podno mi zastrzyki , ktore pomogly na 4 godziny ) W poniedzialek odmowiono mi przyjęcia w tej przychodni , odmowiono mi rowniez wizyty domowej choć zglosilam ja o czasie . Jesli zas chodzi o leczenie coz ... Kiedys trafilam do" doktora " ko.... ,ktory mnie zbadal i stwierdził ze "... To co mi jest , to nawet nie jest grypa , to jest grypobodobne mam brac doraźnie paracetamol i lezeć ( wtedy tez mialam 40 stopni gorączki ). Wypisal zwolnienie na tydzień ( w tym jest dobry jak ktos l4 potrzebuje to tylko do niego ). Nastepniego dnia wyladowałam na grabiszyńskiej z obustronnym zapaleniem pluc , spedzilam tam trzy tygodnie ! Do pani doktor z tej przychodni trafil moj maz z biegunką i znaczną utrata wagi w krotkim czasie ( 15 kg w 3 tyg.) i z krwią w stolcu . Szanowna Pani stwierdzila ze mąż jest za mlody (43 l.) zeby szukac jakis powaznych rzeczy i nie zlecajac zadnych badań wypisala jedynie leki na biegunkę ! Mąż miał raka a guz ktory byl w jelicie powodowal te delegliwosci . W tej przychodni trzymal mnie jedynie jeden lekarz dr. Szablewski - swietny diagnosta i nigdy nie odmowil pomocy jesli widzial ze faktycznie sie cos dzieje , zawsze siedzial do poźna , a pacjentow traktowal z szacunkiem, nie byl wyniosly - byl ludzki, to cecha ktora powinien miec kazdy lekarz . On z miejsca rozpoznal i moje zapalenie pluc i dolegliwosci u meza - wiec mozna ! Wystarczy tylko troche checi Niestety nawet lekarza, jedynego godnego polecenia nie udalo im sie utrzymac . Juz nie pracuje w tej przychodni :-( . Jest tez pani doktor , ktora zawsze ma komplet pacjentow i nigdy nie moze nikogo przyjac " nagle" ale jak czlowiek siedzi w przychodni , to ona wraca z torbami z zakupow w godzinach pracy . Zenada ! Wiec jesli ktos potrzebuje pomocy w przypadku grypy , lub czymś co sie nazywa grypopodobne ( cokolwiek to znaczy ) to przychodnia jest ok . Ale jesli cos sie dzieje gorszego , to doktorzy nie szukaja powodow dolegliwosci , nie wiem czy to lenistwo czy polityka oszczedzania . Tak, czy tak cierpią na tym zwykli ludzie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.