Dodaj do ulubionych

Tasta: firma niewiarygodna, odradzam!

08.11.11, 16:26
Tasta sprzedaje żaluzje, rolety itd. Podpiszesz umowe z firmą, dostaniesz czas realizacji 25 dni. Potem, w 25 dniu zostaniesz informacje, ze sorry, dostawca żaluzji sie nie wywiązał i Tasta dostarczy i zamontuje ci żaluzje za... dwa miesiące.
Tasta PRO Sp. z o.o.
ul. Jeleniogórska 59
54-055 Wrocław

tel. (71) 354 23 37
(71) 354 28 14

Edytor zaawansowany
  • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 09.11.11, 17:18
    mam podobne wrażenia ze współpracy z nimi.
  • Gość: Analityk IP: *.dibre.com.pl 10.11.11, 11:11
    drogo i strasznie długo sie czeka. Podpiszesz umowe ale co z tego. Zadzwonią do ciebie i powiedzą, sorry, żaluje będą za dwa miesiące. Żenada.
  • Gość: Xania IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.09.12, 16:12
    A możecie kogos sprawdzonego polecić? Chcę założyć rolety, może ktos miał pozytywne doświadczenie w tej kwestii?
  • Gość: kot IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 26.09.12, 19:22
    info sprzed dwoch lat, bo wtedy korzystalem, a wczesniej inni ludzie ktorzy mi polecali te firme
    www.lema.pl/
    wtedy spokojnie moglem polecic, mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo
  • Gość: Daria IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.10.12, 11:31
    ja mogę polecić Remos, mają ładne roletki, montaż i kontakt ok. Ja zakładałam swoje kilka miesięcy temu, więc myslę, ze to aktualne info.
  • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 04:39
    bo ja korzystałem z usług Tasty już trzykrotnie i dwa razy miałem towar i usługę przed czasem, a raz w terminie i jestem zadowolony z jakości obsługi. No chyba, że coś się zmieniło przez ostatni rok.
  • Gość: ZETI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.12, 15:51
    zamawialem w Tascie, czekalem, opozniali, przedluzali, dostawca sie spoznil, brakuje tego, tamtego.. zerwalem umowe, poszedłem do innej firmy, zrobili taniej i szybciej. Tasta? NIE.
  • Gość: Mario IP: 80.68.224.* 24.10.12, 12:20
    Hmm..powiem szczerze, że lubię wpisy na tym forum tego typu bo można w prosty i przyjemny sposób sprawdzić jak bardzo aktywne są firmy propagujące pijar i czarny pijar na forach internetowych w internecie. Jeszcze niedawno, fora internetowe były bardzo przydatnym narzędziem do zaczerpnięcia rzetelnej informacji na temat pozycji i reputacji danej jednostki gospodarczej na rynku, sposobu i jakości obsługi jak i jakości oferowanego towaru jakim byliśmy zainteresowani. W obecnej chwili forum internetowe, takie jak to dla przykładu stało się sposobem do zarabiania pieniędzy przez pijarowców na zlecenie którzy kształtują wizerunek firm w zależności od tego kto więcej zapłaci, albo jeżeli w ogóle zapłaci. Mam nadzieję że ludzie odwiedzający tego typu strony nie sa pozbawieni własnego rozumu i pomimo wielu wypowiedzi negatywnych i pozytywnych sprawdzają jeszcze samemu co i gdzie lepiej kupić. Osobiście byłem klientem firmy Tasta kilkukrotnie i autor tego tematu wydaje się nigdy nie zajrzeć nawet do ich salonu bo informacje przez niego wypisywane nie mają żadnej realnej podstawy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.12, 15:44
    Uważam, że opinie typu: to zła firma, to dobra firma, to zły człowiek itp. czyli podanie tylko negatywnego lub pozytywnego przymiotnika bez opisu konkretnego zdarzenia na podstawie którego wydaje się ocenę, nie powinny być publikowane.
    Prosta sprawa: administrator forum po prostu odrzuca takie opinie, które zawierają tylko samą opinię (dobrą lub złą).
  • Gość: Kendzi IP: *.dynamic.mm.pl 17.11.12, 21:19
    Moje odczucie jest całkiem inne, zamówiłem, dostałem rabat, wszystko na czas i tak jak w umowie. . . .
  • Gość: Xania IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.11.12, 21:10
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Faktycznie jeśli chodzi o przydatnośc forów w uzyskaniu rzetelnych informacji, to aktualnie róznie to jest. Zawsze to jednak jakieś info, które mogę dodatkowo sama zweryfikować. Zastanawiałam się nad podanymi tutaj dwoma miejscami i ostatecznie sprawę załatwiłam w Remosie. Nie mam się do czego przyczepić - rolety takie jak chciałam, cena ok, zamontowane dobrze. Sama moge polecić.
  • Gość: konkretny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.12, 21:20
    A tak a propos, to jakie konkretnie rolety masz od Ramosa:
    - wymiary
    - kolor
    - z jakiego materiału
    - ile sztuk
    - rodzaj sterowania
    - inne dane.
  • dabrusia 20.07.18, 12:53
    Bardzo niewiarygodna firma - opóźnienie w zamówieniu, montażysta przyjechał bez potrzebnych elementów do montażu, zmarnowałam dzień wolnego który specjalnie wzięłam w pracy, jestem wściekła i stanowczo odradzam tą firmę, nigdy wiecej nie skorzystam z usług Tasta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.