Dodaj do ulubionych

Forumowicze, proszę o opinie o ZZN WAM Sp. z o.o.

22.08.12, 08:20
Witam serdecznie.
Proszę o opinie o zarządcy przy ul. Slowiczej [ZZN WAM Sp. z o.o. Oddział Wrocław].
Jak zarządza waszymi nieruchomościami, czy jest godny polecenia?
Edytor zaawansowany
 • Gość: zawiedzieniZZN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.12, 13:05
  WITAM,
  PROSZE UWAZAC NA FIRME. OBIECUJE SPRAWNE DZIALANIE ORAZ POMOC PRAWNA A W REZULTACIE NIE ROBI NIC. JESLI CHCECIE PANSTWO DOWIEDZIEC SIE CZEGOS WIECEJ O "PRZEKRETACH" LUB PROBLEMACH Z ROZWIAZANIEM UMOWY Z ZZN MOZNA SKONTAKTOWAC SIE ZE WSPOLNOTA KTORA MA BARDZO DUZE PROBLEMY Z FIRMA ADRES ZARZAD@GAGARINA.WROCLAW.PL
 • Gość: mag IP: *.free.aero2.net.pl 26.11.12, 19:37
  to jest nasz trzeci zarządca i nareszcie trafiony w 10....nie rozumiem w czym problem, wypowiedzenie umowy jest zawarte w umowie którą wspólnota zawiera..... i co tu "przekręcać"....tam przynajmniej wszystko jest transparentne i każdą złotówkę opiniująco najmniej 4 osoby...widziałam fakturę i szok u poprzedniego zarządcy albo nikt,albo czasami ksiegowa nieczytelną parafką.
 • Gość: lokator IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.12, 11:13
  zdecydowanie odradzam i nie polecam
 • Gość: Wesoła IP: *.171.198.150.static.cdpnetia.pl 29.08.12, 21:04
  Chyba piszecie o innym zarządcy. Jestem mieszkańcem wspólnoty przy ul. Wesołej i do ZZN z ul. Słowiczej nie mamy żadnych zastrzeżeń. W porównaniu z innymi wrocławskimi zarządcami są całkiem sensowni.
 • Gość: misiek IP: *.ip.netia.com.pl 30.08.12, 08:25
  Witam
  najlepiej udać się na Słowiczą, popytać jakimi Wspólnotami zarzadzają i pojechać na te budynki a są w róznych rejonach Wrocławia
  jesli chodzi o mnie to polecam
 • Gość: Ania W. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 09:22
  Witam,

  ZZN o/Wrocław jest zarządcą nieruchomości, w której mieszkam, odkąd pamiętam.Rzeczywiście różne opinie krążą o nich po mieście,ale nie przasadzę,jeżeli napiszę,że nasza współpraca układa się wzorcowo!Krótko mówiąc - profesjonalizm,dynamika działania,terminowość i fachowość oraz dyspozycyjność,tak pokrótce można scharakteryzować ZZN.Jednym słowem POLECAM!
 • barbara4.12 28.01.13, 19:48
  Witam,
  Jestem po kolejnej rundzie walki z ZZN. Czara się przelała i chyba trzeba rozgladac się za innym zarzadcą. Jeżeli nie będzie lepiej to będzie inaczej. Mamy problemy z wyegzekwowaniem realizacji uchwal. Zarządca nie ma czasu na nadzór nad wspólnotą. Nie kontrolują firm sprzątających. Olewaja totalnie. Nie poleca, ale to Panstwa decyzja
 • Gość: bozena IP: *.internetunion.pl 23.11.13, 08:38


  osobiście nie polecam krętacze i nie ma z kim rozmawiać nie realizują uchwal lekceważą wszystkie poczynania wspólnoty sami decydują o wszystkim ubezwłasnowolnili właścicieli . Ich dewiza to płacić i się nie odzywać oni już wiedza jak maja wydawać nasze pieniądze a już na pewno nie pozwolą na to żeby ich kontrolować bo oni sobie tego nie życzą NIE POLECAM
 • Gość: zła IP: *.internetunion.pl 23.11.13, 08:42
  POPIERAM ZE SA SAME PROBLEMY I NIE POLECAM TEGO ZARZĄDCY
 • Gość: bezradny IP: *.internetunion.pl 23.11.13, 09:09
  To nie zarządca tylko dyktat pomyliło im się wspólnota to nie wojsko ,bez prawa glosy tylko rozkazy się liczą to nie tedy droga no chyba ze pasuje Wszej wspólnocie ze ktoś za Was myśli i niekoniecznie na Wasza korzyść NIE POLECAM
 • Gość: po zebraniu IP: *.internetunion.pl 23.11.13, 09:34
  NIE POLECAM po zebraniu już ręce opadają jak potrafi zamieszać ludzią w głowach i osiągają wszystko co chcą a jak nie to maja swoich popleczników zawsze takich sobie znajda we wspólnocie i oni zrobią tak jak chce ZNN Wam wiec uważajcie i zastanówcie się nim podejmiecie decyzje o bycie z nimi bo wyrwać się później nie będzie łatwo zrobią wpis do księgi i macie posprzątane nie będzie łatwo się ich pozbyć nie chcą zarządu bo zarząd i zarządca to ONI i nikt nie będzie im dyktował niczego NIE POLECAM
 • Gość: wlasciciel IP: *.internetunion.pl 24.11.13, 10:42
  przykro pisać ale nie polecę tego zarządcy bo robi wszystko żeby właściciele nie mieli nic do powiedzenia wpis do księgi wieczystej która 'ubezwłasnowolnia' Fakt oni rządzą a my tylko płacimy a teraz jeszcze zmienili nazwę likwidując w nazwie WAM ale to ci sami ludzie patrzący na własny interes i teraz są ZNN sp z.o.o zastanówcie się nim się z nimi zwiążecie bo rozwód z nimi możne być nie możliwy albo bardzo ciężki my od kilku lat walczymy i jakoś się nie udaje trochę wina właścicieli ale tez ich popleczników jak to ktoś już napisał wczesnej u nas tez tak jest oni sobie zawsze znajda wśród właścicieli nie polecam
 • Gość: Zaciekawiony IP: *.ip.netia.com.pl 27.11.13, 11:46
  Ciekawe, że wszystkie ZŁE opinie na temat ZZN są z JEDNEGO adresu -internetunion - czyli pisze TA SAMA osoba - obrzucając błotem firmę.
  Rozumiem, że można miec własne zdanie i odczucia, ale pisanie jako 4 rózne osoby jest nadużyciem.
  Jeśli cos sie robi - trzeba to umiec robić. Pozdrawiam zacietrzewione osoby.
 • Gość: Niezadowolony IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.13, 16:00
  Popieram Gości: Zawiedzeni, Barbara, bozena, zła, bezradny, po zebraniu, właściciel.
  ZZN WAM przy ul. Słowiczej we Wrocławiu źle gospodaruje pieniędzmi wspólnoty - nie oszczędza, nie realizuje wszystkich uchwał a niezrealizowane w danym roku nie są wykonywane w latach następnych. Wybiera Firmy do różnych remontów zbyt drogie. Żadnej pomocy prawnej.
  Brak kontroli przez inspektorów po wykonanych pracach remontowych.
  Udają że coś robią a właściwie nic nie robią.
  Jedynie co im dobrze wychodzi to wyciąganie pieniędzy od wspólnot.
  Tego administratora NIE POLECAM.
 • bezradna_wobec_wamu 27.08.14, 18:20
  Makabra! Ze wszech miar odradzam. Mistrzostwo świata w mydleniu oczu i całkowita nieskuteczność! Remonty przeprowadzone bez nadzoru. Odbieranie robót - mimo ewidentnych wad! Klient jest traktowany jak intruz. Miesiącami czeka się na odpowiedź na pisma. Miesiącami czeka się na oględziny. Ręce opadają! Każdy najdrobniejszy problem tu rośnie do niebotycznych rozmiarów. Chaos i brak kompetencji. Do tego tupet. Bardzo nieprzyjazny,a wręcz utrudniający życie zarządca.
 • barbara4.12 27.08.14, 18:36
  To zmień zarządcę. To jest do zrobienia i wcale nie jest trudne. W ubiegłym roku odeszliśmy z ZZN. Mamy nowego zarządcę i jesteśmy zadowoleni.
 • rosa_sj8 16.09.16, 11:37
  NIE POLECAM!!!!!! - Z CAAAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ - NASZ GORZOWSKI ZZN OKŁAMUJE MIESZKAŃCÓW, NARAŻA NA NIESAMOWITE KOSZTY, DOGADUJE SIĘ Z WYKONAWCAMI - NA SZKODĘ MIESZKAŃCÓW , a odwołania-skargo do ZZN w Warszawie nic nie dają!!!! PRZESTRZEGAM i ODRADZAM!!!!
 • alakonda 17.01.17, 01:14
  Witam.

  Witam. Również nie polecam tej firmy. U nas jest identycznie. Wspólnoty tracą ogromne pieniądze.
  Szykanowany jest ten właściciel , który kontroluje, a przecież takie prawo daje nam ustawa o własności lokali.
  Witam. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. U nas jest identycznie. Wspólnoty tracą ogromne pieniądze !!! Właściciele podejmujący się kontroli są szykanowani, a przecież Ustawa o własności lokali daje nam takie prawo ! Dobra rada- poznajcie swoje prawa i obowiązki-Ustawa o własności lokali. Zdobywajcie wiedzę, żeby z nimi walczyć. Pozdrawiam.


 • 8merlin 04.01.17, 21:49
  to największy oszust w dziejach ...wyprowadzają kase ze wspólnot zawyzonymi kosztorysami
 • maggy84 31.01.18, 15:59
  Moja współpraca z ZZN układa się bardzo pozytywnie. Wiadomo, że niektórych rzeczy nie załatwią z dnia na dzień czy z minuty na minutę, ale zawsze moje sprawy znajdują pozytywny finał. Ze swojej strony polecam administracje.
 • tomekk_779 29.05.18, 13:52
  Niestety ale ZZN Wrocław (obecnie pod marką Tumieszkamy.pl) funkcjonuje jak w XX albo nawet w XIX wieku. Bałagan organizacyjny w firmie, ogrom spraw załatwianych jest papierowo (a mamy XXI wiek) co powoduje że jest mnóstwo błędów lub sprawy w ogóle nie są załatwiane i jako wspólnota musimy wielokrotnie interweniować w tej samej sprawie.
  Ponadto ZZN jako zarządca nieruchomości kompletnie nie kontroluje kosztów wspólnot, przez co rosną one z roku na rok - istnieje domniemanie graniczące z pewnością, że to jest sposób na wyprowadzanie pieniędzy ze wspólnot za pośrednictwem naciąganych faktur (przoduje tutaj firma ADVISER MANAGEMENT Rafał Banasiak, która potrafi wygenerować wiele takich samych faktur za rzekome awarie i usterki, z których nie potrafią się kompletnie wytłumaczyć i rozliczyć).
  I chociaż niektórzy pracownicy starają się rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, to firma robi wszystko aby im to utrudnić i żeby wszystko działało jak w latach słusznie minionych.
  Zdecydowanie nie polecam nawiązywania współpracy z ZZN Wrocław.
 • maggy84 30.05.18, 12:15
  Kurdę, a ja odniosłam zupełnie przeciwne wrażenie. Administrator liczy się z nami co do grosza i wszystko idzie sprawnie. Może to kwestia osoby, a nie firmy? U nas przeważnie idzie gładko. Na zebraniach jest sporo ludzi, głosowania idą szybko i sprawnie. Wszystko jest kwestią organizacji.
 • marecki_op 25.07.18, 14:28
  a ja się nie zgodzę z przedmówcą .W TuMieszkamy czy ZZN wszystko na czas, papierowo załatwiane ? przecież wiele spraw przez Strefę Klienta jest załatwiane, nawet liczniki. Czuje że jakaś konkurencja rośnie :)
 • marecki_op 25.07.18, 14:25
  Współpraca układa się rewelacyjnie , podlegamy pod biuro w Opolu Katowicka . Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko na czas, możliwość obsługi przez internet, Zarządczyni zawsze doradzi i odbiera telefony z awarią nawet o 3.00 w nocy . Po roku współpracy jestem gotowy polecić Zarządce .
 • maggy84 26.07.18, 09:44
  Wiecie jak to jest ludzie są różni. Mój administrator to łebski facet, wszystko potrafi sobie w głowie poukładać i każdemu podaje realny termin załatwienia sprawy. Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje, ale wiem, że ludzie bywają różni i Wy możecie mieć problemy, ale wystarczy to zgłosić do jego przełożonego.
 • marecki_op 08.08.18, 12:54
  Dziwą mnie te opinie ! Współpracujemy jako wspólnota w Opolu z zarządcą od 5 lat , współpraca układa sie na najwyższym poziomie. Zarządca zawsze jest przed czasem na spotkaniach , nigdy się nie spóźnia. Zawsze przygotowany z kompletem dokumentów . Zebrania prowadzone w sposób profesjonalny. Mamy dostęp w każdej chwili do dokumentów.Remonty robione przez profesjonalne firmy , nadzorowane . Nie żałujemy ani przez chwile, że wybraliśmy ZZN OPOLE , przemiłe osoby zatrudnione w biurze, aż chce się tam przychodzić. POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.