Dodaj do ulubionych

odbiór mieszkania z fachowcem prosba o namiary

IP: 89.174.37.* 26.03.13, 15:08
witam.
poszukuije sprawdzonego fachowca do odbioru mieszkania- dom szeregowy z wrocławia
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: 78.9.157.* 26.03.13, 19:09
    Polecam: odbiorymieszkan.com
    Przetestowałam osoboście, właśnie odebrałam mieszkanie, po pierwszej weryfikacji jakości Pan Zbigniew znalazł takie wady, o których nawet bym nie pomyślała aby to sprawdzić, a które zgodnie z umową umożliwiały mi odmowę odbioru mieszkania.
    Drugi odbiór - i sukces, większość wad usunięta, deweloper wiedział że bubel nie przejdzie. Deweloperzy znają już chyba Pana Zbigniewa, bo przy pierwszym odbiorze osoba przekazująca mieszkanie próbowała mi wmówić, że Pan Zbigniew się czepia :). Nie ustąpiłam i myślę, że zaoszczędziłam dzięki temu sporo kasy, bo usunięcie wad kosztowałoby mnie dużo więcej niż dwukrotny odbiór. Naprawdę warto zainwestować w fachowca.
  • Gość: Maciej IP: *.internetunion.pl 26.03.13, 19:32
    Potwierdzam za przedmówcą.
    Jest kompetentny, rzeczowy i słowny.
    Mogę z czystym sumieniem polecić.
    Pozdrawiam,
    Maciej
  • Gość: ... IP: 78.10.90.* 27.03.13, 15:30
    hehe
    fajną sobie sami reklamę robią - i myślą, że się nikt "nie kapnie", że to podstawione ludziki piszą :P

+ za kreatywność
    - za wykonanie
  • Gość: Bullet IP: *.centertel.pl 27.03.13, 17:34
    Ja mam nadzieje ze jestem poza kręgowych podejrzeń:)
    Planuje zakup mieszkania i póki co mam tylko namiar na powyższą firmę jednak cena mnie troszkę wprawia w zadume- trochę niższej kwoty sie spodziewałem.
    Tak więc chętnie uzyskam info o innych firmach osobach świadczących takie uslugi
  • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.03.13, 18:34
    Witam,
    Nikt tu nie robi reklamy. Napisałam jak było. Tanio nie jest to fakt, ale za jakość zwykle się płaci. I nikt nikomu nie każe korzystać z usług tej firmy.
    Może ktoś poleci kogoś innego, podejrzewam jednak, że osoba posądzająca o autoreklamę skrytykuje każde polecenie.
    Twój wybór.

Pozdrawiam
  • Gość: ... IP: 78.10.90.* 28.03.13, 10:04
    No to reklamy ciąg dalszy... :P hehe

Panie lub Panowie - to naprawdę ma odwrotny skutek...
  • Gość: Marek IP: 78.8.136.* 08.08.13, 14:06
    Polecam
    odbiorymieszkan.blogspot.com/2013/08/odbiory-mieszkan-wrocaw.html
  • Gość: Klaudia IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.14, 16:37
    Polecam Pana Marcina 503762371, który przez większą część swojego życia pracował po drugiej stronie - przekazywał mieszkania klientom, więc ma naprawdę pojęcie.
  • Gość: sabinkac IP: *.play-internet.pl 22.03.14, 10:15
    polecam www.nawiew.eu lub tel 692667116 ponieważ posiadają stosowne uprawnienia budowlane. W moim przypadku nie miałam poprawnej wentylacji czyli źle zamontowane nawiewniki okienne (otwory wiertarką). Wykonują badania wilgoci w mieszkaniach oraz osuszają ściany.
  • 25.01.15, 04:05
    witam. poszukuije sprawdzonego fachowca do odbioru mieszkania- dom szeregowy z Wrocławia. Tylko jeden godny polecenia [url=http://mtrela.wix.com/odbiory-mieszkania] Odbiory Mieszkań Wrocław[/url]
    http://mtrela.wix.com/odbiory-mieszkania
  • 27.01.15, 17:11
    witam,
    Zajmuję się odbiorami oraz wykończeniem - domów, mieszkań - Firma Perfekt - Remonty Wrocław
  • 08.02.15, 10:38
    Profesjonalny Odbiór Mieszkania
    mtrela.wix.com/odbiory-mieszkania
  • 22.09.15, 14:16
    Ja trafiłam z polecenia na tych dwóch chłopaków. Wcześniej pracowali dla dewelopera więc wiedzą
    gdzie zajrzeć. Sprawdzali wszystko a na końcu dali protokół ze zdjeciami wiec mogłam dopilnowć czy faktycznie mi wszytsko naprawia. maja stronke fminzynieria, mam tylko kontakt 785 350 888
  • 15.02.16, 19:19
    Kupiłeś nowe mieszkanie od lokalnego dewelopera?

Pomożemy Ci upewnić się, że stan techniczny Twojego mieszkania jest zgodny z umową i powszechnie przyjętymi normami budowlanymi.

Nie płać za usterki, które powinien usunąć deweloper!

Zamów profesjonalny odbiór i rzetelne doradztwo

Zajmujemy się również wykańczaniem wnętrz, jeżeli wykańczamy mieszkanie, to odbiór gratis!

Ilja Dunin-Barkowski
    tel. 796 979 979
    duninbud@gmail.com
  • 18.04.16, 04:34
    Profesjonalny Odbiór Mieszkania Wrocław i okolice 503-762-371
    mtrela.wix.com/odbiory-mieszkania
  • 15.11.16, 11:55
    Obiory Mieszkań Wrocław i Okolice.
    --
    Profesjonalny Odbiór Mieszkań, Domów i Lokali. tel. 503-762-371
    mtrela.wixsite.com/odbiory-mieszkania
  • 22.11.16, 11:17
    Najbezpieczniej wybrać dewelopera, który ma za sobą już kilka inwestycji i można osobiście podjechać, porozmawiać z osobami już tam mieszkającymi. Poszukać opinii w internecie. Tak naprawdę jeśli użyte są słabe materiały - ściany, instalacje elektryczne, sanitarne - to nawet fachowiec może tego nie zobaczyć. Np. domardevelopment.pl/ ma już kilka zakończonych inwestycji i wydaje się zaufany. Poza tym jeśli deweloper dba o swój wizerunek to po prostu nie zrobi czegoś źle, bo wie, że straciłby swoją markę. Ale jeśli kompletnie się na tym nie znasz to dobry pomysł, o ile fachowiec faktycznie ma wiedzę, a nie jest byłym sprzedawcą nieruchomości :)
  • 09.12.16, 22:23
    Odbiory Mieszkań - to widzę wszędzie, ale kto odbiera? Nasi pracownicy ;)) czyli kto ??
    Sprawdź osobę która będzie Cię reprezentowała przed Deweloperem:
    Ile mieszkań odebrała (czy ponad 1000 szt)?
    Jakim sprzętem dysponuje ? Czy wartość przekracza 5 tyś ?
    Co odbiera ? 27 głównych pozycji ??
    Czy ma odpowiednią wiedzę i uprawnienia budowlane?
    Czy wystawia Faktury i czy kwota odbioru to netto czy brutto ?

jeśli znajdziesz we Wrocławiu taką osobę to masz szczęście ;)

--
    Profesjonalny Odbiór Mieszkań, Domów i Lokali. tel. 503-762-371
    mtrela.wixsite.com/odbiory-mieszkania
  • 10.01.17, 16:24
    Mogę polecić solidną firmę: www.przeglady-budowlane24.pl/kontakt.php . Mają konkurencyjne ceny.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.