Dodaj do ulubionych

Salwirak unika naprawy usterek na osiedlu

08.04.14, 23:37
Odbyły się dwie rozprawy ugodowe z developerem Salwirakiem, dotyczące wykonania przez niego poprawek inwestycji na ulicy Połnocnej.
Salwirak konsekwentnie unika wykonania prac, poprawiających niedoróbki i usterki. Chodnik na osiedlu polozony jest krzywo, po deszczach stoi woda. Posadzka w garażu pęka, woda nie spływa, byle jak Salwirak załatał spękania i tyle. W mieszkaniach szwankuje wentylacja, były przypadki przeciekania dachu. Furtki osiedlowe nie domykały się, bramy wjazdowe na osiedle i do garaży psuły się po kilka razy w miesiącu. Salwirak zamontował najtańsze, tandetne rozwiązania. Wspólnota z wlasnych srodkow zakupiła nowe bramy i mechanizmy, i teraz wszystko dziala.
Nalezy wskazać developera Salwiraka, jako typowy przykład developera, od którego mieszkań kupować nie należy.
Edytor zaawansowany
 • Gość: arleta IP: *.dibre.com.pl 10.04.14, 14:36
  ja rowniez odradzam kupowanie mieszkań u dewelopera Salwiraka. szefem firmy jest Salwirak Marcin, który zrobi wszystko, aby tylko nie wykonać poprawek w spieprzonej przez siebie robocie.
  NIE KUPUJCIE MIESZKAN OD SALWIRAKA.
 • Gość: dyzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.14, 16:46
  no ja też slyszałem rożne opinie, ze facet się wymiguje i zostawia mieszkańcow na lodzie, generalnie źle sie o nim mowi.
 • Gość: Anty-rycyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.14, 14:02
  Drodzy desperaci z tego co się orientuje to panowie którzy byli obecni na tej rozprawie to jest pan Przybylek i pan Gnybek nie potrafili udowodnić sądowi ze usterki istnieją ponieważ jak tłumaczyli czasami są a czasami ich nie ma (takie mobilne usterki), może poprostu taka poważna funkcja jak zarząd wspólnoty was przerasta . ?:)
 • fajny_kwapisz 17.04.14, 16:31
  oho, salwirak się odezwał we własnej osobie, skoro wie, co było na rozprawie. No to my zapraszamy wszystkich na osiedle, pokażemy te żenujące i kompromitujące Salwiraka jako budowlańca niedoróbki: nierówny chodnik między klatkami schodowymi, gdzie po byle deszczu stoi woda, posadzkę w garażu, wykonaną bez dylatacji, skutkiem czego pęka beton, chamsko załatany jakims lepikiem i parę innych kwiatków Pana Salwiraka.
  No i obiecanki, cacanki: obiecał, ze wymaluje klatki po wprowadzkach ale uciekł jak cwaniaczek z tematu i już nie maluje. Owszem, tego nie musiał robić ale słowo do czegoś zobowiązuje?

  jak widać, nie pana Marcina Ewalda Salwiraka. NIE KUPOWAĆ U GNOJA MIESZKAŃ, ODRADZAMY.
 • Gość: ujke IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.04.14, 11:40
  A zastanawialiście się nad pozwem zbiorowym o zwrot poniesionych kosztów przez każdego z mieszkańców?
 • Gość: rozbawiony IP: *.centertel.pl 18.04.14, 18:12
  na razie wspolnota prowadzi rozmowy i chciała zalatwic sprawy drogą ugody sądowej, ale Salwirak obstawił się prawnikami i smieje się w nos wspolnocie.
  Polskie prawo pozwala takim cwanym "niby-developerom" wodzić za nos wszystkich. Jak ugody nie bedzie, mieszkancy beda zakladac sprawy indywidualnie.
  Salwirak to ostatnia firma, od jakiej warto cokolwiek kupować. Absolutnie należy odradzać. Takie firmy powinny pójść z torbami.
 • Gość: brama IP: *.centertel.pl 19.04.14, 01:44
  w osobnym wątku Kasia, czyli pewnie sam Salwirak albo jego złotousty "zastępca prezesa", przekonują, ze brama garażowa się nie psuła. Psuła się, dramatycznie często, nie było miesiąca, zeby pare dni garaż stał otwarty.
  Salwirak w mieście nie powinien już nic budować bo poziom, jaki reprezentuje jest żenadką.
 • fajny_kwapisz 22.04.14, 12:22
  potwierdzam, brama garażowa oraz brama wjazdowa na osiedle psuły się nieustannie. Salwirak zakupił tanie i zawodne, tandetne rozwiązania, taka prawda. Wszyscy mieszkańcy osiedla to potwierdzą.
 • Gość: kolores IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 12:47
  taaa...nalezy sie zastanawiać, kiedy dom budowany przez Salwiraka zacznie się sypać i trzeszczeć w szwach.... podłoga w garażu już pęka....
 • Gość: mieszkaniec IP: *.internetunion.pl 06.05.14, 21:04
  pANIE Salwirak.Trzeba było być na sprawie a nie jak tchórz chować głowę w piasek. Byłem na niej jako słuchacz i szkoda że nie mogłem się odezwać bo to co mówił pANA adwokat to smiech na sali. Mówienie że brak odwodnienia jest winą liści, śmieci to świadczy o nim .To wy zamontowaliście kraty przy wjeździe do garażu w miejscu spękania betonu a on i tak dalej pęka. Tak samo zaprojektowaliście śmietnik miedzy budynkami a później w swoich pismach piszecie że zapadanie się kostki jest naszą winą że na teren osiedla wjeżdżają śmieciarki i wiele innych durnych projektów. Pod chodnikami źle został zagęszczony grunt i wiele innych rzeczy nie mówiąc już o garażu. Braki spadków to jedno ale powierzchnia jest już popękana. To wszystko świadczy o was i na pewno na tym stracicie
 • veronicc 09.05.14, 15:27
  no to weźcie byka za rogi i do sądu z nim, jakiś zbiorowy pozew czy coś w tym stylu, mnie by coś trafiło gdybym miała sie użerać z takim gościem, na szczęście mój deweloper jest rzetelny :)
 • Gość: zdziwiony IP: *.centertel.pl 10.05.14, 14:37
  dwie rozprawy już były, próby ugody. Bezczelny Salwirak i jego prawnik śmieją się jednak w nos mieszkańcom. Takie mamy w Polsce prawo że podobne nierzetelne firmy mogą sobie gwizdać. Ale warto przyszłych nabywców przestrzegać przed zakupem mieszkań u salwiraka. Rynek jest szeroki, inwestycji sporo. Jemu akurat nie warto dać zarobić.
 • ewaevita1 04.08.14, 18:22
  Zna Pni Inz. Marcina Salwiraka? Napewno nie! Gdyby tak bylo,to nie wtracala by sie Pani do tych watkow,ktore pisza, nie zdolni mieszkancy!!!!!!
 • tay2 24.04.14, 12:00
  czekamy na wypowiedzi samego Salwiraka.
 • Gość: tania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.14, 16:00
  uważam, ze Salwirak mocno cwaniakuje a nie oferuje dobrej jakości robót.
 • Gość: Koniu IP: *.dibre.com.pl 02.05.14, 15:32
  polskie prawo zezwala takim badziewiackim firmom jak salwirak na jawne kpiny. Nic go nie zmusi do tych poprawek. On to wie, więc się smieje w nos wszystkim: sprzedał badziewie i nie można zmusić trolla budowlanego do wykonania poprawek.
  Dlatego dobrze ze sie o tym pisze, niech ludzie wiedzą, ze to maniana.
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.14, 22:04
  No i chyba całe szczęście no bo jaka wiarygodność jest konia , tani i innych , co wpis to nowy login , takie forum może kreować nawet jedna osoba i bezkarnie napisać najwieksza głupotę - w myśl zasady kłamstwo powielane w nieustannosc stanie się prawda.
 • Gość: Koniu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.14, 22:11
  No właśnie , ja mieszkam na osiedlu North i chodniki mi się podobają .
 • Gość: tania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.14, 22:13
  tez nie mogę narzekać , mieszka się super :)
 • tay2 04.05.14, 12:23
  tania, koniu i gość: jeden IP, jeden user. Pewnie to Marcin Ewald Salwirak z pięknym tatutażem na ramieniu? albo jego cien i prawa ręka, mgr prawa Lukasz Tondel broni dobrego imienia Salwiraka?
  No niestety, fakty może kazdy zobaczyć na osiedlu, albo przyjsc na kolejną rozprawę do sądu. Panowie zbudowali tandetę i teraz próbują wymigać się od wykonania poprawek.
 • fajny_kwapisz 07.05.14, 00:43
  cwaniactwo Salwiraka widać jeszcze po innych sprawach. Na osiedlu North podpisał umowę na uwaga uwaga, dziesięc lat na wyłączność z dostawcą internetu i telewizji kablowej. Mieszkańcy są więc skazani na monopol. Ciekawe, jak się odbyło to dogadanie się Salwiraka z Moico, bo to oni monopolizują osiedle. W mieszkaniach Salwirak zamontował takie gniazdkam które wykluczają podłączenie sobie na przykład satelity oraz kabla, Musi być albo jedno albo drugie.
  Oddał też zarząd osiedla firmie Krotli, ktora całe osiedle ma centralnie w pupie. Też kolesie pewnie.
 • rycyna_olga 07.05.14, 13:17
  Przykłady kunsztu Salwiraka, jako budowniczego tego osiedla:
  - podłoga w garażu, spękana
  - woda stojąca przed garażem.
  - wadliwa obróbka cokołów,
  - zalewanie klatek schodowych,
  - popękane, czesto krzywo przybite deski na elewacji,
  - przemakanie niektórych ścian (brama 24),
  - zła izolacja północno zachodniej części budynku,
  - montaż nieustannie psujących się bram wjazdu na osiedle i do garaży.
 • rycyna_olga 07.05.14, 13:18
  no i śmieszny, krzywy chodnik między bramami, gdzie po każdym deszczu stoją kałuże wody.
 • Gość: arleta IP: *.dibre.com.pl 08.05.14, 15:33
  dodaj jeszcze ogólne tandetne wykończenie, podjazd pod śmietnik na przykład, już sie zapada. Wiadomo było, ze po smieci przyjedzie smieciarka, wiadomo było. A ten bałwan Salwirak mówi teraz, ze zbyt ciężkie auta wjeżdzały na podjazd.
  Bydlackie tłumaczenia.
 • Gość: marcinek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.14, 11:16
  no i salwirak i jego prawe ramię, bokser Tondel, zamilkli.. w obliczu faktów.
 • rycyna_olga 13.05.14, 17:32
  kiedy rozprawa kolejna? trzeba będzie wnieść o ściganie go.
 • Gość: sandra IP: *.centertel.pl 15.05.14, 23:43
  na gorę salwiraka, niech widzą i czytają
 • rycyna_olga 19.05.14, 11:39
  dajcie informacje, jak będzie kolejna rozprawa, powiadomię media, prase, radio, niech przyjda zobaczyć jak salwirak robi unii
 • ewaevita1 04.07.14, 11:56
  Tak zrob to powiadom prase,radio, najlepiej wszystkie media!!!! Udowodnic i tak nic nie mozesz,bo nie ma nic! Ale reklama,jest zawsze reklama!!!!
 • 9kamila123 08.07.14, 13:00
  Mieszkania "Butterfly" to jedne z najpiękniejszych i najlepiej prosperujących mieszkań we Wrocławiu. Nieliczne usterki zdarzają się na każdej budowie. Pan Marcin jest bardzo sympatycznym człowiekiem, kochającym to co robi. Zawiść i złość wobec niego nie robią z Was lepszych.
 • ewaevita1 04.07.14, 11:34
  Wydaje mi sie,ze te wszystkie komentarze co do Pana Inzyniera Marcina Salwiraka tylko od jednej maksymalnie dwoch(namowionych przez kogos)osob sa!!!! Pan Inzynier Marcin Salwirak,pracuje bardzo ciezko i sumiennie! Trzyma sie prawa,wiec miej pan/pani zal do tych ktorzy to prawo ustalili,a ze zyjemy w demokracji to pewno tez do samego siebie!!! Kupilem mieszkanie od Pana Inzyniera Salwiraka dla siebie i tez dla swich dzieci!!! Mieszka sie nam wszystkim wspaniale,a gdy bylo cos nie tak co nie jest zawsze winna firmy budowlanej,ale sklada sie z wielu faktorow jak np.Srodowiso,nawet globalne ogrzanie!!! Autor tego,ze" Salwirak unika naprawy usterek na osiedlu",pisze ktos kto niema nic innego do roboty,ale tylko czlowieka ktory ciezko pracuje ,chciec zrownac z ziemia,ale powody sa smieszne! Wiem ze Firma jak i sam pan Salwirak akrybicznie liczy,kazdy cm, ziemi na ktorej bedzie budowal!!!
 • ewaevita1 04.08.14, 18:17
  Tak, tak!!!! Wszystko zwalac na jednego ! Pan Marcin nie Andrzej Salwirak, mysli 24 godziny na dobe,jak by to dogodzic mieszkancom!!! Wy pojecia nie macie!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.