Dodaj do ulubionych

i2 development

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.08, 18:56
i2 development - ktoś słyszał. Budują na Rymarskiej
Edytor zaawansowany
  • Gość: jola IP: 212.160.147.* 03.12.08, 15:52
    i2 development to nowa nazwa firmy inter invest. Mała firma, zbudowała 2 budynki
    w okolicach Rymarskiej. Kupiłam kawalerkę i jestem generalnie zadowolona, tylko
    trochę mało miejsca do parkowania samochodów.
  • Gość: Ania IP: 212.160.147.* 03.12.08, 16:49
    Ja słyszałam. Na rymarskiej budowali wczesniej ładne budyneczki, a
    teraz obok na racławickiej, wczesniej nazywali się bodajże Inter
    invest
  • Gość: cx IP: 79.97.244.* 03.12.08, 20:47
    jola = ania
  • Gość: tolas IP: *.dialog.net.pl 04.12.08, 00:53
    tak slyszelismy, nazywali sie juz inter invest, pozniej inter-invest 2, a
    jeszcze wczesniej howell, juz sam fakt, ze tyle razy zmieniali nazwe powinno ci
    dac do myslenia...
    poza tym ich wizualizacje na stronie wprowadzaja w blad, np budynki znajduja sie
    faktycznie blizej lacznika Raclawicka - Al. Piastow (ktory bedzie ruchliwa
    arteria) niz to jest na wizualizacji, a takze na wizualizacji nie pokazano
    jeszcze jednego budynku od strony juz istniejacych , na ktory jest juz
    pozwolenia na budowe, na wizualizacji jest to zielony trojkatny skwer ...
    skoro juz na tym etapie wprowadzaja w blad to ja bym osobiscie sie zastanowila,
    poza tym , jak napisal ktos wyzej, kiepsko z parkowaniem, a bedzie jeszcze
    gorzej ...
    zycze dobrych decyzji

tola
  • Gość: Olo IP: 194.187.145.* 05.12.08, 10:54
    Brzmi jak komentarz zazdrosnego developera :) Co tu dużo mówić: moim
    zdaniem jedna z najlepszych lokalizacji w mieście, architektonicznie
    trzyma się wszystko kupy i ceny w miarę rozsądne. Propocyzja warta
    rozważenia.
  • henning 05.12.08, 21:56
    chyba malo kolega zorientowany w temacie, wykonawca tej inwestycji jest firma,
    ktora niedawno pracowala dla geo, tuz obok, jak przedstawia sie jakosc tej
    budowy mozna poczytac tutaj na forum w watku geo atrium, ogolnie niejlepiej to
    wyglada w porownaniu do kosztow, ten sam wykonawca oznacza te sama niska jakosc
    budowy

ale jak to mowia, madry Polak przed szkoda i po szkodzie
  • Gość: ?? IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.12.08, 16:04
    Z tego co czytam to zarzuty są do złej jakości materiałów
    wykończeniowych albo lokalizacji śmietnika. Jak się orientuje to za
    projekt i określenie jakości używanych materiałów decyduje inwestor
    a nie wykonawca. Ale może się myle.
  • Gość: mgr inz IP: *.dialog.net.pl 10.12.08, 22:15
    to proponuje wizje lokalna na budynku wybudowanym przez geo gdzie wykonawca byl
    zbychpol, moze wtedy na wlasne oczy sie kolega przekona czy to jest dobre
    wykonastwo, kazdy zwraca uwage na rozne rzeczy ale ten budynek jest fatalnie
    wykonany, juz z zewnatrz widac zle polozone tynki dobrze to widac po opadach
  • Gość: profesor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.08, 10:40
    Zainteresowanym proponuję przejażdżkę na osiedle, gdzie buduje i2 (wcześniej
    Inter Invest)i przekonanie się na własne oczy jakie jest to wykonawstwo, a nie
    wyłącznie bazowanie na wizualizacjach. Gołym okiem widać różnicę pomiędzy
    rzetelnością wykonania budynków przez i2 a Geo.
    Mieszkania i2 są bardzo rzetelnie i estetycznie wykonane zarówno z zewnątrz jak
    i wewnątrz. Praktycznie nie mają żadnych wad. Nieistotne, że budynki zarówno i2
    jak i Geo realizował ten sam wykonawca. Jeżeli chce się na wszystkim przesadnie
    oszczędzać, jak w przypadku Geo, to takie są efekty. Mieszkam w mieszkaniu
    wybudowanym przez Inter Invest od 2 lat i jestem super zadowolony, a sama
    lokalizacja rewelacyjna.
  • Gość: profos IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.08, 21:35
    Wykonawca buduje to czego sobie życzy i za co płaci inwestor. Jeśli
    wykonawca źle coś wykonał to powinien to naprawić. Jeśli właściciel
    lokalu uważa że w jego lokalu jest coś nie tak to powinien zgłosić
    usterkę a wykonawca musi ją w terminie naprawić, łaski nie robi.
    Gwarancja z tego co się orientuje przeważnie wynosi 36 m-cy.
    Porównując sąsiadujące ze sobą budynki Inter Investu i Geo widać, że
    problem leży chyba po stronie inwestora a nie wykonawcy.
  • Gość: Piotr2222 IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.07.09, 07:55
    Osiedle moze i ma lokalizację dobrą, ale parkowanie to koszmar, wizualizacje
    kłamią, wykonawca partacz no i przyszła racławica - 4 pasmowa droga z ruchem non
    stop. Developer po zbudowaniu 1 domu znika - zmienia nazwę i formę prawną, daje
    do myślenia. PO za tym jak ktos kupi mieszkanie to bedzie mieszkał przez min. 5
    lat na budowie - najpierw kolejny etap budowy potem racławica......
  • Gość: romek IP: *.dialog.net.pl 11.07.09, 11:19
    oddaja budynki z wadami i nie chca ich usuwac dopoki nie pojdziesz z nimi do sadu
  • Gość: MAGDA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 10:03
    kłamiesz romek
  • Gość: do magdy IP: *.dialog.net.pl 19.07.09, 22:42
    magda, rozumiemy ze w i2 (bylym interinvescie) pracujesz...
  • Gość: Magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.09, 19:51
    Tak, pracuję :-).Nigdy nie mieliśmy żadnej sprawy sądowej z klientem.
  • Gość: januszek IP: *.203-62.cust.bluewin.ch 26.01.09, 11:14
    ale ty, jak widze kupilas, a teraz innych straszysz. Co za kacapstwo.
  • Gość: pik IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.08.09, 14:06
    Ja kupiłem i żałuję - developer kłamie roztacza piękne wizje, buduje dom
    sprzedaje i znika. Następna spółka budujaca kolejny dom nic nie wie o
    obietnicach poprzednika. Całe to osiedle to skandal. Ponadto widzę jak panowie z
    budowy codziennie śmigają cały czas po hektolitry piwa do pobliskiego sklepu:) -
    i jak tu nie ma być usterek i partactwa - chętnych zapraszam na wizję lokalną.
  • Gość: Jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 21:24
    pik, możesz trochę bardziej rozwinąć? W jakim sensie deweloper
    rozwija piękne wizje? Byłem u nich i o żadnych pięknych wizjach nie
    słyszałem. Zostałem rzetelnie poinformowanych o planach łącznika z
    Oporowem oraz o planach nowych budynków obok.
  • Gość: meggi IP: *.osowa.gda.osk.pl 03.06.10, 21:12
    nie wiem, jakie wizje roztacza developer. nie zdążę się chyba z nim
    umówić, zwłaszcza po tym, co zobaczyłam... villa (sic!) blanca
    wciśnięta między istniejące bloki. przecież tam powinien być jakiś
    skwer. Ludzie! Kto wydaje pozwolenia na budowę budynku na
    budynku... Masakra: jeden budynek drugiemu w taras zagląda...A my
    płacimy po pół miliona i nie mamy nawet, gdzie zaparkować... To
    jest masakra!
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 04.06.10, 01:31
    To własnie "urok" Krzyków:))) Nigdy nie będziesz się czuł tak
    samotny:)))))
  • Gość: treser IP: 109.243.252.* 04.06.10, 15:58
    istotne jest to o czym deweloper nie mowi podczas wizyty w biurze, ze to
    pozwolenie budowlane jest zaskarzone
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 04.06.10, 23:17
    Krzyki, Krzyki,zatkac kompletnie całe Krzyki:) ta dzielnica się
    stacza straszliwie. Tam się za parę lat w ogóle nie da mieszkać.
  • Gość: Olgierd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.10, 07:56
    jak się komuś Krzyki nie podobają, to niech się przeniesie na Maslice, to wolny kraj przecież
  • Gość: kapelusznik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.12.10, 08:51
    Życie na Ziemi nie było wynikiem przypadkowej ewolucji, lecz aktem stworzenia. Nie było też dziełem jakiegokolwiek Boga. Życie zostało stworzone w laboratorium przez istoty, które doskonale opanowały genetykę oraz biologię molekularną, dokładnie tak samo, jak zaczynają wykonywać to nasi najbardziej zaawansowani naukowcy. Jest to Przesłanie od Elohim, przybyszów z kosmosu, którzy posiadają bardziej zaawansowaną cywilizację od naszej, podyktowane Raelowi w kraterze wulkanu w Owernii, gdzie Rael został przez nich skontaktowany w grudniu 1973 roku.
  • Gość: Mela IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.12.10, 08:52
    Dawno temu, ludzie podobni do nas, którzy żyli na odległej planecie, odkryli tajniki Życia. Udało im się syntetycznie stworzyć żywe organizmy w laboratorium, dzięki całkowitemu opanowaniu syntezy kwasu dezoksyrybonukleinowego (D.N.A.) Istoty te szukały w kosmosie odpowiedniej planety do kontynuowania swoich eksperymentów, z dala od reakcjii zszokowanej opinii publicznej ich macierzystej planety. Wysyłając kosmiczne sondy w różne rejony naszej galaktyki (która jest również ich galaktyką), w końcu odkryli planetę z odpowiednią atmosferą do przeprowadzenia zamierzanych eksperymentów.
  • Gość: gosc IP: *.bihz.up.wroc.pl 09.04.13, 14:55
    Proponuje uważać na tego dewelopera!!!! w sprawie inwestycji na Zalesiu toczy się sprawa w sądzie a oni mieszkania sprzedają...
  • Gość: K. IP: *.man.tk-internet.pl 26.11.11, 16:39
    Ja i mój mężczyzna kupiliśmy 3M. Bardzo nam się podoba dzielnica, zabudowa, lokalizacja i oczywiście mieszkanie :-)
    Współpraca z i2 do tej pory jest przyjemna. Odbiór IQ 2012 r :-)))
  • Gość: gosc IP: *.internetia.net.pl 27.11.11, 17:12
    przeciez to az w oczy kuje, ze to ktos z i2 robi firmie forumowy PR, nie tedy droga do Klienta mili Państwo, inwestycje macie w sumie znośną to nie robcie sobie siary takimi wpisami.

Czy podoba sie Państwu dwupasmowa droga po sasiedzku, ktora po połączeniu z al. Piastów bedzie bardzo ruchliwa? :) (ostatnio zostaly wydane ostatnie decyzje prawne i uzgodnienia na temat budowy mostu, wiec jak tylko pojdzie decyzja z miasta o przyznaniu srodkow zacznie sie budowa)
  • Gość: K. IP: *.man.tk-internet.pl 28.11.11, 23:00
    Może to rzadkość czytać pochlebne opinie na temat dewelopera, bo zwykle na forach wypowiadają się niezadowoleni i zirytowani Klienci. Ja natomiast jestem w odwrotnej sytuacji i wypowiedziałam się bo szczególnie miałam nadzieję, że pojawią się jakieś inne głosy moich przyszłych sąsiadów lub opinie osób, które miały okazję współpracować z i2.
    ... nie osądzałabym zbyt pochopnie, że to deweloper pracuje nad PR w internecie, w końcu internet ma ogromny zasięg, a potencjalni nabywcy mieszkań raczej z niego korzystają.

Pozdrawiam
  • Gość: K. IP: *.man.tk-internet.pl 28.11.11, 23:04
    I jeszcze zapomniałam dodać, że czekam, aż drogę wybudują do końca. Mam okna od innej strony, a połączenie z Muchoborem się przyda. Niestety obawiam się, że może to szybko nie nastąpić, w końcu decyzje zostały wydane dawno, a prace nawet się nie rozpoczęły.
  • Gość: gosc IP: *.internetia.net.pl 28.11.11, 23:25
    w temacie: www.oporow.net/?cid=aktualnosci_all:

"Rada Osiedla Oporów informuje, iż zakończył się etap formalny budowy nowego mostu na Ślęzie, mającego połączyć al. Piastów i ul. Racławicką. Oznacza to, że cała potrzebna dokumentacja oraz pozwolenia są już gotowe. Mimo tego rzecznik spółki miejskiej Wrocławskie Inwestycje, Marek Szempliński nie był w stanie podać nawet przybliżonego terminu rozpoczęcia budowy. Jak stwierdził, nie posiada żadnych informacji świadczących o tym, jakoby inwestycja miała ruszyć w najbliższym czasie. Potwierdził natomiast wcześniejsze ustalenia, iż rozwiązania komunikacyjne na nowej drodze będą przed ich wprowadzeniem konsultowane z Radą Osiedla."

takze tego, pozwolenia sa, kasy nie ma. Mieszkam niedaleko to sie interesuje tym i ogladam okoliczne inwestycje, a wpisy K. i tlumaczenie sie to w miare udana proba pr-owa, no prawie dalem sie nabrac :) i bynajmniej nie mowie ze deweloper zly bo nie znam, ale generalnie jak ktos sie dwoi i troi w sprawie dobrego imienia i interesow dewelopera to odbiera sie to tak jak sie odbiera i basta
  • Gość: Piotr IP: *.u-strasbg.fr 09.01.12, 16:41
    chyba droga, nawet ruchliwa (w koncu to miasto!) lepsza niz rozkopy?
  • Gość: janek IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.12, 11:15
    są spoko
  • Gość: agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.12, 23:10
    Wszystkich potencjalnych nabywcow chcialabym przestrzec, ze WIZUALIZACA i MAKIETY w biurze i2 wprowadzaja w blad klientow, gdyz w ogrodzie miedzy bydunkami nie jest przewidziana roslinnosc ani trawa tylko aktualny stan podworka wg dewelopera jest docelowy (ziemia z kawalkami gruzow i cegiel)
  • Gość: klient IP: 85.114.48.* 14.09.12, 20:50
    Nie tylko na Rymarskiej.. - obecnie też na Starym Mieście, przy samym Arsenale (Old Town Residence) oraz na prestiżowym Zalesiu (Rezydencja Aretuza)
  • Gość: krystyna z gazowni IP: *.wroclaw.mm.pl 29.09.12, 18:49
    "Old Town Residence"? kto wymyślił tę nazwę? a może lepiej byłoby "The Most Beautiful Old Town Platinum Avangarde Prestige Residence Ever" ? :-)
  • Gość: Marketing i2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.12, 15:37
    Haha Krystyno fantastyczny pomysł z tą nazwą!:) Podaj maila lub skontaktuj się z nami chętnie rozpoczniemy z Tobą współprace przy wymyślaniu nazw następnych naszych inwestycji:)
    Pozdrawiamy,
    Dział marketingu i2 Development
  • Gość: pix IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.13, 10:48
    UWAGA TEN DEVELOPER TO BANKRUT!!!!
  • Gość: rewident IP: *.mad.idec.net 09.03.13, 17:48
    Sam jesteś bankrut, Ćwoku. Firma ma aktywa za ponad 200mln i prawie żadnego zadłużenia.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 21:50
    Prawie....?:)
  • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.13, 18:58
    Jak dla mnie nazwa super adekwatna do wygladu i prestiżu firmy i ich nieruchomości
  • Gość: wroclawianin IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 21:41
  • Gość: wroclawianin IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 21:43
    Uwaga
    Chcialem ostrzec ze mieszkania w Rezydencji Artuza oferowane przez i2 DEVELOPMENT na sprzedaz przy ul. Szymanowskiego 2c lacza sie z duzym ryzykiem zakupu, poniewaz sprawa budowy i dzialki obarczona jest duzymi niescilosciami prawnymi i rozpatrywana jest aktualnie przez Wojewodzki Sad Administracyjny we Wroclawiu
    Uwazajcie Ludzie
    Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 21:50
    Też słyszałam, że nieciekawie to wygląda.... a budynek już stoi i niektóre mieszkania wykupione. A przydałoby się trochę dokładniej sprawdzać developera, żeby później się nie rozczarować
  • kasia174ab 01.05.13, 09:23
    jestem zainteresowana kupnem mieszkania na Raclawickiej ale do tej pory wspolpraca z I2Developmnet nie jest zachecajaca, mam takie wrazenie ze nie zalezy im na klientach. jak Wam ukladala sie wspolpraca?
  • Gość: Zośka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.13, 13:25
    Ja kupiłam na Racławickiej i jestem bardzo zadowolona. Szybka i bezproblemowa transakcja. Zdecydowanie polecam.
  • Gość: A. Kowalski z i2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.13, 20:38
    "Wrocławianin", czyli złośliwy sąsiad , który utrudnia budowę, we własnej osobie.
    Mimo wszystko, po chrześcijańsku, życzę Panu wszystkiego najlepszego :)
  • Gość: Andrzej Kowalski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.13, 12:45
    Panie Sokoła, przestań Pan już wypisywać te brednie. Skąd w Panu tyle jadu i bezinteresownej złości? Idą Święta, lepiej się zająć wnukami, rodziną, zamiast wylewać żółć w internecie.

Pozdrawiam
    Wesołych Świąt :)
  • krzysztof2565 30.04.15, 11:08
    Witam wszystkie firmy podwykonawcze związane z budownictwem. Chciałbym przestrzec Państwa przed współpracą z i2 KPB. Developer ma problemy finansowe i dość, że negocjuje ceny za usługi poniżej opłacalnego pułapu, argumentując to tym, że mają bardzo dużo inwestycji i są w stanie zapewnić pracę na dłużej, to jeszcze mają potężne obsuwy w płatnościach faktur. Szczerze odradzam współpracy z tym developerem.
  • stolarz76 02.06.15, 14:15
    Panei krzysztofie bylem wykonawca i do tego pokrzywdzonym , prosze o kontakt na maila palisander@vp.pl
    dziekuje
  • Gość: krzysztof IP: *.play-internet.pl 29.04.14, 23:31
    zlodziejski developer , rozbijaja sie bentleyami a sprzedaja gowniane chaty
  • Gość: zazou123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.14, 10:34
    powinien jezdzic mluchem???
  • g00726 13.06.14, 19:35
    Czy ktoś już odbiera lokale?

Firma próbuje oddać lokale w, których hoduje grzyba od zacieków w lokalach na najwyższej kondygnacji oraz a pierwszym pietrze w pomieszczeniach przy balkonie sąsiadów z góry.

Sanitaria są pod złym kotem, ogólnie bardzo duża bezczelność ze strony firmy próbować oddać lokal w tak tragi-czym stanie. Gorzej niż lokal z rynku wtórnego.

• p.pl 17.07.14, 18:12
    Witam, byłem umówiony na przyszły tydzień właśnie lokalu na ostatniej kondygnacji. Dzisiaj dostałem tel że musimy przełożyć o 2 tyg. Teraz już wiem dlaczego;)
  • top5000 28.06.15, 14:26
    zdecydowanie odradzam zakup mieszkania u tego developera. Jakość wykończenia jest tragiczna, wszystko co może być obite i porysowane takie właśnie jest włącznie z windą czyszczoną chyba szczotką drucianą. Zgłoszone usterki nie są realizowane. Odradzam.
  • g00726 13.06.14, 22:09
    Odbiory, już podobno się zaczęły.

Zacieki na ścianach i potencjalny grzyb występują na pierwszym piętrze w pomieszczaniach gdzie jest łączenie balkonu sąsiadów z góry oraz w lokalach na najwyższej kondygnacji.

Jeżeli jest jakieś forum przyszłych mieszkańców - proszę o informację. Na pewno łatwiej będzie nam wyegzekwować prawidłową jakość lokali.
  • stolarz76 02.06.15, 13:52
    prosilbym o wpisy tutaj firmy ktore zostaly oszukane przez firme KPB
  • stolarz76 02.06.15, 13:52
    Prosze o kontakt firmy oszukane przez KPB , na maila palisander@vp.pl
  • pieczarska 07.07.15, 19:11
    tutaj próbka możliwości I2 Development
    współczuję
    forum.investmap.pl/dolnoslaskie-mieszkania-domy-f67/osiedle-zodiak-t9029-420.html
  • karol_wilczy 16.07.15, 21:25
    To są jakie żarty, te zdjęcia, które przedstawiają kanalizację - naprawdę żenujący poziom i to, że w ogóle ktoś może to oglądać. Na InfoDeweloper znalazłem informację, że i2 wykupiło nieruchomość znajdującą się zaraz obok Księcia Witolda (a może nadal to ta ulica? tam gdzie była hurtownia Costa) ale na razie żadnych prac nie widać.
  • karolinakrasnal 22.09.15, 13:56
    ja tez miałam przygody , wole nie myslec i dziekuje ze to juz za mna, mieszkam na Dubois, poki co narazie jest okej. przeczytalam kiedys na forum tutaj jakie problemy pojawiaja sie jakis czas po wprowadzeniu do mieszkania w stanie deweloperskim, to sie az włos na glowie jezy ze takie rzeczy dzieją sie w przypadku tak wartosciowych "zakupów" jak mieszkania, polecano wtedy wziecie osoby ktora bedzie potrafila znalezc te wszytskie wady i niedoróbki i faktycznie znalezlismy takich chlopakow którzy wcześniej pracowali dla deweloperów i wiedzieli gdzie zajrzeć, fminżynieria z Wrocławia . znalezli nam chyba z 40 rzeczy za ktore musielibysmy płacic później sami, dostalismy jeszcze protokol ze zdjecami wiec pomogli nam ustrzec sie oszustwa jak naprzykład płacenia za coś co istnialo tylko w umowie. tragedia poprostu
  • zodiak-2 30.09.15, 20:57
    witam, przymierzam się do kupna mieszkania w osiedlu zodiak2 i mam pytanie do osób które już kupiły mieszkania na tym osiedlu:
    jak współpraca z deweloperem, podobno odbiory budynku mają być do końca listopada 2015 czy wszystko do chwili obecnej jest w terminie jakieś problemy przy tej inwestycji?
  • marmar227 15.12.15, 14:15
    Jedna dobra rada - nie kupuj mieszkania od tego dewelopera! I2 zwodziło nas od czerwaca, że za dwa tygodnie będą odbiory... W końcu odebraliśmy mieszkanie na koniec października. Dalej nie ma pozwolenia na użytkowanie, prąd budowlany, brak ogrzewania, problem z ciepłą wodą, droga dojazdowa to koszmar i w dodatku kierownik jest gburem.
  • a_bilinska 22.12.15, 16:25
    Przestrzegam wszystkich przed Inwestycją Zodiak II jak i pozostałymi tego Dewelopera, bo myślę że podejście do wszystkich klientów jest podobne.
    Deweloper wydał mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie, nie wywiązując się z terminów wskazanych w umowie deweloperskiej, Deweloper nie ustosunkowuje się do pisemnych zapytań o wyjaśnienie z jakiego powodu wynika opóźnienie w uzyskaniu pozwolenia, ustnie pracownicy co rusz wskazują inne, coraz późniejsze terminy.
    Wykonanie lokalu - pozostawia wiele do życzenia, natomiast części wspólne to jakiś koszmar! Ohydztwo i paskudztwo wizualne, głównie poprzez fatalne wykonanie. Do dzisiaj nie zrobione są schody na zewnątrz, na "patio" stoi woda. Deweloper w ogóle nie współpracuje z klientem, z regulaminu wynika, iż jest możliwość usunięcia ścianek działowych, natomiast Deweloper nie wyraża na to zgody, bez podania przyczyny, nie mówiąc nawet, iż nie raczył odpowiedzieć na moje pismo.
    Jedna wielka porażka.
  • midnight12pm 04.02.16, 11:47
    Zgadza sie! oszusci, gnoje zaklamane! nigdy wiecej! a jak panie z biura sprzedaży na innych wroclawksich deweloperow! np. na murapol , to az uszy więdną. Siebie wychwalają pod niebiosa, jacy to solidni, co to oni nie budowali ..... a usterka goni usterke, i usterką pogania.

jesli chodzi o częsci wspolne, to nie dosc ze mokre , to jeszcze ciemne. Swiatla nwet nie potrafią podlączyc zeby sie za 2 dni nie zepsulo. I wiecznie znajdą jakiegos kozła ofiarnego, winnego za wszystko. Bo oni przeciez tak się starali .....
  • el_viajero 16.08.15, 01:34
    Czy ktoś orientuje się, jaka jest faktyczna kondycja finansowa tego dewelopera?

Zastanawia mnie, dlaczego ta inwestycja:
    www.i2development.pl/inwestycje-mieszkaniowe/leszczynowa
    nie jest dostępna w portfolio na ich stronie...
  • mateuszdwr 17.08.15, 13:59
    Kondycja firmy wydaje się być dobra. Zamierzają wejść na rynek główny GPW. W przeciągu 3 lat z zainwestowanych środków chcą wybudować we Wrocławiu ok. 100 tys. m2. Dla nabywców to jednak nie deweloper jest problemem, a zarządca który ma z nimi kontrakt na zarządzanie wszystkimi nieruchomościami, które wybudują. Oczyma duszy już widzę jak będzie egzekwował usuwanie usterek. M. in dlatego zrezygnowałem z zakupu lokalu od I2.
  • midnight12pm 28.01.16, 11:02
    Juz oni na pewno mają powód, złodzieje i oszuści!

A kondycja finansowa? znowu zmieniają nazwę, myślą ze w ten sposób uciekną od przeszłości!
  • 5marcin36 22.12.15, 17:27
    Ja osobiście preferuję domy na obrzeżach Wrocławia :)
  • el_viajero 23.12.15, 00:02
    Wybacz, to nie obrzeża, to za**pie :)
  • midnight12pm 28.01.16, 10:59
    Deweloper po raz kolejny zmienia nazwę! jednak nie dajcie się oszukać! kłamcy, chamy, profesjonalizmu brak! od pań w biurze sprzedaży, dla któych najważniejsze są wlasne tipsy (ewentualnie koleżanek), po techników, ktorym zgłasza się usterki (to dopiero zakłamane pajace!), po inżyniera marcina, który chodzi jak naćpany, śmierdzi, nie potrafi się wysłowić, stoi drapie się po głowie i głupkowato uśmiecha, zganiając winę na kolegów (konfident i donosiciel!) , po czym , jak sprawa wypłynie - ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d..! Zarozumiały, bezczelny , niewychowany gó...arz! Z tymi Ukraincami , ktorzy tyrają za dewelopera powinien się zamienić! jednym słowem brak słów , szkoda kasy na potpisywanie z nimi umów, bo i tak się ich nie trzymają! Radzę wszytskim 2 (a nawet 100! razy) dobrze się zastanowić, i jesli istnieje szansa - wybrać kogoś innego. No pewnie ze na wszytskich narzekają, ale i2 development to porażka do potęgi!!!!!!!!
  • wot94080 29.01.16, 17:11
    Pozwolę sobie potwierdzić powyższe - wszystko się zgadza. Ale jeśli ktokolwiek będzie tak zdesperowany aby nabyć cokolwiek u tego dewelopera to musi się liczyć z: oszustwami (np. sposoby pomiaru nieruchomości - wybiorą tą, która będzie dla nich korzystny), braku profesjonalizmu (zmiany w projektach bez uzgodnień z klientami, kompletna farsa przy odbiorach, niedoinformowani pracownicy, bez odpowiedniej wiedzy i kompetencji), gigantycznych problemach w komunikacji (kilka tygodni na odpowiedź to standard, a potem odpowiedź w stylu "nie poczuwamy się do odpowiedzialności" lub "decyzja Zarządu" itp.), niedotrzymywaniu zapisów umów (im właściwie one są do niczego niepotrzebne bo oni mają swoje terminy, swoje ustalenia, swoje "standardy"), wykonaniu wszystkiego możliwie najniższym kosztem (zastosowane technologie i materiały w wielu przypadkach nadają się do wymiany zaraz po wprowadzeniu się bo np. jest tak zimno, że nie da się mieszkać), nieprzemyślanych projektach (układy mało logiczne, gniazdka za wodomierzem itp.). Pewnie mógłbym tak wymieniać jeszcze długo ale w tym miejscu skończę. Wystarczy dodać, że właścicielem jest oszust, który w ten sposób znalazł się na liście jednych z najbogatszych polaków.
    Nie kupujcie mieszkań od I2, to może takie "chwasty" znikną z naszego otoczenia i nie będą dorabiać się kosztem uczciwych ludzi.
  • zzziii 06.05.16, 18:29
    zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Mieszkam na osiedlu zodiak 2.W momencie przeprowadzki okazało się,że mieszkanie moje i sąsiadów ma ten sam obwód elektryczny przez co tylko jedno z nas może mieć prąd w tym samym czasie. Zgłosiliśmy usterkę,przyjechał pan marcin...bez elektryków,zbywając nas na kolejny dzień.usterka do tej pory nie została usunięta.wyegzekwowanie jakiejkolwiek naprawy,usunięcia usterk graniczy z cudem,nie odbierają telefonów,nie odpisują na maile a nas klientów traktują jak dzieci,uważając że można nam wszystko wcisnąć. Mało tego budynek został oddany mieszkańcom w listopadzie,a w lutym dopiero odbył się formalny odbiór budynku przez UDT. Nie mogliśmy założyć liczników,bo nie było zielonych kart. Do końca marca korzystaliśmy z prądu budowlanego, gdzie na koniec zostały nam wystawione fv z ten prąd.mógłbym wymieniać w nieskończoność jak nieprofesjonalnie postępuje i2,dlatego naprawdę radze omijać tego dewelopera!
  • dietkacud 27.05.16, 11:10
    Proszę pomóżcie!
    Od kilkunastu dni przesiaduję nad planem mieszkania w którym nie wszystko mnie się podoba. Przeszkadza mi na parterze łazienka-wc którą umiejscowiono pomiędzy kuchnią a salonem.
    Przeniesienie jej raczej jest mało możliwe i będę chciała ją nieco pomniejszyć, skrócić....
    Przez to pomieszczenie nie widzę ładnej, przyjemnej dla oka aranżacji tego wnętrza.....
    Prośba do Was....co mogę zmienić na tym planie aby mieszkanie ciekawie zaaranżować.
    Bardzo mnie razi ta mała łazienka-wc umiejscowiona pomiędzy salonem a kuchnią...może ją nieco skrócić???
    Na piętrze pokoje niezbyt ustawne, jak zrobić aby wizualnie nie przytłaczało a dawało więcej przestrzeni.
    Ma ktoś jakiś pomysł?
    Jakieś podpowiedzi?
    www.fotosik.pl/zdjecie/bbba8f91fad1911a
    www.fotosik.pl/zdjecie/2e547cbd2e1486ff
  • tanitazaitceva 14.03.19, 09:39
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.