• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

klub z męskim striptizem Wrocław?

• 20.03.11, 16:52
    Pomocy. Czy we Wrocławiu jest w ogóle klub, gdzie kobitki mogłyby pójść na męski striptiz? Przeszukałam net i tragedia:(((
    Edytor zaawansowany
    • Gość: asiaczek IP: *.elektrosat.pl 28.05.11, 16:41
      a żebyś wiedziala..tragedia..i tragedą jest też to, że nawet Ci nikt nie odpisał, poszłabym chętnie z koleżankami do takiego klubu.., a tu niestety nikt o nas nie myśli i wszędzie gołe baby!!!
      • 02.06.11, 19:28
        Chyba nie ma takiego klubu typowego z facetami ale jest kilka firm gdzie można takiego Pana zaprosić by coś potańczył np. na wieczory. Ale klubu jako takiego, że idziesz i oglądasz chyba nie ma..
        • Gość: ala80 IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.06.11, 23:37
          nie ma czegoś takiego -- najlepszych facetów łowi się z netu i z biur matrymonialnych :)
          moja znajoma ma gościa z www.elza.wroc.pl/
    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 12:24
      zajrzyj jeszcze na taki portal wroclaw.pogodzinach.pl i tam są opisane niemal wszytskie kluby i restauracje we Wrocławiu do tego są tam recenzje, także pomoże tam znajdziesz informacje o takim miejscu, bo na pewno ludzie Ci tam podpowiedzą
    • Gość: lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.12, 00:55
      Dziewczyny ! Zastanawiam się nad otworzeniem takiego właśnie lokalu ! Jednak to strasznie duże ryzyko i dopiero zbieram opinie na ten temat. Powiedzcie mi zatem proszę- jak często i czy w ogóle chodziłybyście do takiego lokalu ? Jakie są opinie Waszych koleżanek ? Bo krążą pogłoski, że wiele kobiet by się 'wstydziło'. Pozdrawiam wszystkich !
      • Gość: R. IP: *.centertel.pl 23.01.12, 00:54
        Według mnie taki klub/ lokal jest potrzebny. Na pewno wiele kobiet robiłoby w nim np. wieczór panieński. Z tego co wiem to jednak kobiety szukają takich "atrakcji". Ja osobiście szukałam takiego lokalu we Wrocławiu, ponieważ chce zrobić szalony prezent mojej mamie na urodziny :D
      • 23.05.12, 11:06
        To jest bardzo dobry pomysł, wiele dziewczyn szuka takiego klubu, a tylko ciągle damski striptiz się pojawia. Wiesz jakbyś chciał to na stronie www.striptizclub.pl możesz przejrzeć wszystkie kluby ze striptizem we Wrocławiu, i faktycznie nie znajdziesz żadnego z damskim striptizem. No chyba, że jakąś pojedyncza imprezę
      • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.13, 17:24
        Niestety. Cały ten biznes opiera się na potężnych pieniądzach. Nikt zajmujący się taka profesja nie będzie robić tego za zwykłą pensje. A jak wiadomo to wlasnie pijany facet jest skłonny do szastania kasa. Wystarczy mu pokazać kawałek zgrabnego kobiecego ciała. Podejrzewam ze takie miesce nie miałoby racji bytu. Tym bardziej ze według przyjętych norm społecznych to wlasnie facet jest częstszym bywalcem takich miejsc i większość kobiet miało by opory przed przed taka rozrywka. Przynamniej tak mi się wydaje ale mogę się mylić:)
    • 23.05.12, 11:03
      Raczej nie ma, czasami są występy z np okazji dnia kobiet. Lecz łatwo to monitorować. Jest taka strona zajmująca się tylko striptizem, tzn spis wszystkich klubów damskich i męskich oraz informacja o jednorazowych występach www.striptizclub.pl, myślę, że na niej znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
      • Gość: mary jane IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.12, 14:42
        na pewno miło by było obejrzeć raz na dwa-trzy tygodnie jakiś ostrzejszy, profesjonalny taniec w wykonaniu wysportowanych Panów. szukam takiego miejsca we Wrocławiu i NIC.
    • Gość: miaster IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.12, 15:39
      hej poszukaj www.striptizclub.pl, jeśli tam nie ma to nie ma to nie ma.
    • Gość: livia IP: *.play-internet.pl 25.06.15, 07:26
      He szukam klub. Z męski striptis czy jest na terenie Wrocław
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.