Dodaj do ulubionych

proszę o opinię o laser tag zona71

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.13, 00:41
Ostatnio słyszałem, że otworzył nowy laser tag we Wrocławiu na Fabrycznej. Był ktoś już może? Kiedyś raz grałem. Znacie ten system? Słyszałem, że labirynt jest spoko i duży. Z góry dzięki za informacje.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.13, 13:24
    Hej,
    ja byłem u nich i faktycznie labirynt jest spory, można pobiegać. Co do sprzętu to bardzo dobrze mi się grało, symulacja walki jest świetna, mają nawet replikę p90. Co do systemu to widziałem ze Arena w-5 w warszawie ma taki sam.
    mam nadzieje ze pomogłem.
  • Gość: gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.13, 22:01
    Może troche puźno ale powiem Ci tak, dziś miałem okazję w to grać i według mnie jest to niezbyt dokładny rodzaj rozgrywki ponieważ przed grą nie ma dokładnego wyjaśnienia zasad działania broni, celowniki są niezbyt celne, pozostała ilość amonicji w broni jest widoczna dopiero po zabiciu przez innego gracza, gdy stoi się tyłem do przeciwnika trzymając broń za ciałem to nie ma szans na deda . Równierz ciężko jest rozpoznać z jakiej drużyny są gracze, dostrzec to można dopiero po niewielkich opaskach na głowach (zielonych lub czerwonych, a w ciemnościach panujących tam ciężko dostrzedz kolor) nie były one zbyt higieniczne, gra na tym torze jest dosyć męcząca a opaska ta szybko wchłania pot. Tor przeszkód nie jest zbyt często czyszczony, wiem co mówię bo po pierwszym kucnięciu miałem całe kolana czarne :). Jednym słowem nie polecam za taką cenę. Gdy bym miał się w przyszłości tam wybierać to wolał bym nieco dopłacić i pojechać na tradycyjnego paintballa.
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.13, 17:09
    Słuszna uwaga - paintball nie brudzi ;-) Co do celowników, to generalnie wiązki czerwieni są dość celne - światło nie skręca w czasie lotu i nie opada jak kulki. Tylko trzeba celować wiązką, a nie światełkiem od podświetlenia :-P
  • Gość: hm IP: *.umwd.pl 25.06.13, 09:38
    ja mam podobne odczucia jak 'gracz', byłem tam raz za namowa kolegi. Czasami wpadam na sienkiewicza na lasera - uważam ze maja 'ten' klimat a widze że zona oprócz innego miejsca raczej nic nowego nie oferuje. Może kiedyś jeszcze wpadne ale na razie niekoniecznie.
  • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.13, 16:03
    Ja mam inne odczucia, niż poprzednicy. Zorganizowałem dla swojego znajomego wieczór kawalerski w zonie71. I muszę powiedzieć, że bawiliśmy się tam świetnie! Każdy wychodził zadowolony, nikt na nic nie narzekał. Miejsce jest dobrze rozplanowane, gra i scenariusze ciekawe. Wprowadzenie było dobrze zrobione,wszystko klarownie wyjaśnili, nawet to że opaski są codziennie prane :) Owszem, czasami nie widać z jakiej drużyny jest gracz, ale można to łatwo ułatwić, dodając opaski na ramię itp. Co do brudu, to nie zauważyłem żadnych uchybień. Także jak najbardziej polecam, gdyż planuję się tam jeszcze kilka razy wybrać. Sam strzelam się też w asg, a lasertag jest fajną odmianą, zwłaszcza w zimie :) Pozdrawiam. Piotr
  • Gość: Gekon IP: *.internetia.net.pl 02.07.13, 16:58
    Oczywiście laser tag jest świetną opcją na wieczór kawalerski i zimowe wieczory i osobiście wolę go jak asg, jednak jak mam wybierać miejsca to wolę Kwaterę. Kumpel zapalony zaciągnął mnie do Zony bo wie że lubie sobie pyknąć w lasery, jednak jak poprzednicy powiedzieli Zona nie ma klimatu, jest wtórna, słabo się broń obsługuje, nie widać kto jest z kim... dodatkowo nadziałem się tam na jakieś nieoznakowane krawędzi i mimo emocjonującej zabawy pozostał niesmak po otarciach i bardzo bolesnym obiciu jak się skopyrtnąłem z jakiegoś stopnia. Bajki o praniu codziennym opasek to mogą sobie wiecie gdzie włożyć :) a teksty o higienie to nie wiem jakim cudem bardziej higieniczna ma być opaska którą przede mną używało nie wiem ile osób od zwykłej kamizelki nakładanej na ubranie?
    Myślę że można pójść do Zony na zasadzie odmiany lub egzotyki, jednak na prawdziwą zabawę wybieram Kwaterę.
  • Gość: AvR IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.13, 17:51
    Klimat to kwestia gustu. Jedni wolą CSa, inni Battlefielda, a jeszcze inni kochają CoD. Kwatera była pierwsza i chwała jej za to, że propagowała Lasery we Wrocławiu. Ale labirynt mają mały, kamizelki często zakładałem mokre od cudzego potu, a otarcia zdarzają się wszędzie. To nie jest zabawa dla małych dziewczynek. Jeśli ktoś gra w piłkę nożną, kosza czy paintballa, to nie płacze, że sobie pobrudził gacie, czy stłukł kolanko. Grałem sporo w obu labiryntach i nie widzę różnicy w bezpieczeństwie. W obu się można podrapać, jeśli się nie przestrzega zasad. Zona71 ma dużo większy labirynt, a opaskę na głowę zawsze dostawałem pachnącą. Nie jestem fanem kampienia się, wolę taktyczne podejście do sprawy (jestem fanem CSa), więc rozwiązanie z opaskami na głowie i czujnikami na broni bardziej mi odpowiada. Ale to znów kwestia gustu. To co nie jest kwestią gustu to celowniki optyczne, którymi się jaram. Kwatera ich nie ma, a w Zonie sprawdzają się mega, taka namiastka Steyra. A jak ktoś ma chęć to i ze słoniem można pobiegać i przez lunetę heady walić. No i w Zonie można śmigać 10 vs 10 na luzie. Do kwatery mam sentyment, bo tam stawiałem swoje pierwsze kroki lasertagowe, ale chłopaki zostali lekko w tyle.
  • Gość: Marco78 IP: *.internetia.net.pl 03.07.13, 23:50
    W Zonie mi powiedzieli, że o konkurencji tylko dobrze, ale widzę że to działa tylko w jedną stronę ;-)

Lubię Kwaterę za klimat, ale chyba opinie nt. Zony nie są na bieżąco - zdecydowanie klimat tam jest. Nawet microklimat, bo byłem dzisiaj i klima dobra rzecz. Zwłaszcza w lipcu. Co do pierwszeństwa - 15 lat temu grałem w lasery w Laserdromie na Oławskiej w podziemiach koło Feniksu. Z ciekawostek, to ceny były takie jak dzisiaj w obu naszych obiektach wrocławskich ;-)
  • Gość: Asiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.13, 13:16
    lol widze ze ludzie z zony sami sobie wystawiaja opinie i komentarze, niepotrafiac sie pogodzic z opiniami o sobie i sugerujac ze to ktos z konkurencji jest 'nieuczciwy' lol ;-) NIe bylam w zonie i szczerze pierwszy raz teraz o niej slysze, i nie bede sie wypowiadac o tym czy jest lepsza czy gorsza, jednak smiesza mnie te piewy ;-)
  • Gość: Cdc IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.07.13, 22:32
    gralem w zonie w tym tygodniu z firmy (odczucia zachowam dla siebie), wlasnie szukalem info tak ogólnie o grach laserowych i nawet nie wiedzialem ze we Wrocku jest jeszzce jeden obiekt. Na stronie kwatery wyglada spoko, zobacze na ile sie roznia a na ile podobienstwa. No i musze zobaczyc o co kaman z tym klimatem:) I dam znac jesli w zonie okaze sie lepiej bo to chyba temu ma sluzyc ta strona?
  • Gość: Marco78 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.13, 14:02
    Pierwszy był laserdrom i nie są to żadne piewy. Miał stroje które wibrowały po trafieniu i samochód wojskowy (UAZ?) na środku hali. W powietrzu unosił się dym. Do tego leciało głównie techno. Więc jak na tamte czasu był super!
  • 17.10.16, 13:40
    Największy Laser Tag na Dolnym Śląsku!
    Rezerwacja na sobotę
  • 06.12.16, 14:50
    Byłem w Zonie71 ostatnio z kumplami. Świetna zabawa. Naprawdę polecam
  • 26.02.17, 21:23
    Mi sie mega podobało, dostaliśmy na święta taki wypad z rodziną i teraz wykorzystaliśmy. Extra zabawa w każdym wieku i dla nas i dla dzieci
  • 28.02.17, 12:17
    Właśnie w internecie szukałam opinii o tym lasertagu, zonie i tutaj mnie zachęciliście. Bardzo dziękuje, to była świetna zabawa, prawie wszyscy znajomi tak samo zachwyceni, może z wyjątkiem tych, którzy nie lubią sie za bardzo męczyć :p ale i tak im sie podobało

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.