Dodaj do ulubionych

Turbo Serwis we Wrocławiu - Klimasa 4 - opinie

15.10.13, 12:18
Witam

Chciałbym poznać opinie Wrocławiaków, którzy korzystali z regeneracji turbosprężarek w warsztacie Turbo-Serwis przy ulicy Klimasa 4.

Chodzi mi o ceny, jakość wykonywania napraw, ogólne wrażenia.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adam IP: *.205.92.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.10.13, 15:04
    Ja ci Polecam, Robiłem jakiś rok temu u nich i wszystko Git

Czasem ciężko się dodzwonić bo mają dużo roboty z tego co wiem, ale obsługę mają super.
    Jak uda ci się do nich oddać turbo albo wtryski to będziesz zadowolony

Fajne dziewczyny w biurze ;-)

• 24.10.13, 01:22
    Ja też polecam. Profesjonaliści, system wysyłania i odsyłania turbin działa sprawnie, więc można polecić także tym nie z Wrocławia. Imponujący warsztat i obsługa z doświadczeniem.
  • Gość: kler IP: *.internetunion.pl 27.10.13, 23:22
    Witam. Ceny mają zbliżone do innych serwisów, jeżeli chodzi o jakość wykonania, to byłem zadowolony, osoba montująca mi turbinę przyznała, że wszystko jest zrobione zadowalająco (a tej osobie ufam), poza tym - co najważniejsze - jeżdżę samochodem już sześć tygodni i wszystko dmucha jak powinno. Ogólne wrażenia na plus.
  • Gość: jare1 IP: *.internetunion.pl 01.11.13, 01:29
    Ja jestem zadowolony Od chyba Kwietnia 2012 do dziś działa i nie ma z nią problemów. Ja zapłaciłem chyba 1100zł + zwrot starej. Dostałem 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrów. Do tej pory nic się nie wydarzyło. Wysłali mi turbinę za pobraniem. Miałem 14 dni na wymontowanie starej i zamontowanie nowej. W tym czasie miałemodesłać starą turbinę. Po zwrocie starej otrzymałem gwarancję. Ja mogę polecić. Wszystko tak jak należy.
  • Gość: Kasia IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.01.14, 10:28
    Dla mnie Turbo Serwis jest jak najbardziej ok, sprawną turbiną cieszę się od 2013.03 nadal wszystko wporządku na dodatek gwarancja długa i expresowa usługa. Nie mam zastrzeżeń
  • Gość: seko IP: *.internetunion.pl 28.10.13, 23:35
    Niektórzy mówią, że z regeneracją to jak z wróżeniem przysłowiowej babki. Ja na dwoje wróżyłem - albo zregeneruję i nie pójdę z torbami, albo kupię nową turbinę i ogłoszę bankructwo, bo kosztowałoby mnie to z jakieś 6 koła, przy czym mój vw niestety nie okazał się fortunnym zakupem i ciągle w niego ładuję :] turboserwis polecił mi znajomy mechanik, zregenerowałem i jestem zadowolony. Chłopaki robią robotę.
  • 29.10.13, 22:41
    Kondoro-dawniej u nich to była lipa, nie wiem jak jest teraz?? poprawili się??
  • Gość: Adrian IP: *.204.104.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.10.13, 22:49
    Ziomek
    To tak jakbyśmy pytali czy Mercedes S-klasa to dobre auto!

Wg mnie to liderzy w tej branży
    Bez dwuch zdań

Jak mi zrobili wtrysk po innych badziewiakachi to mam ochotę im jeszcze raz flache postawić jak mi się przypomina

Ja polecam ich na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 31.10.13, 23:10
    Dzieki za odpowiedź. Czyli uważasz, że się poprawili? A jak z cenami stoja w porównaniu do innych warsztatów?
  • Gość: Cytryna85 IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.13, 19:41
    Poprawili się zdecydowanie, 3 lata temu mieli tam trochę bałaganu, byłem przed świętami po odbiór turbiny to wszystko gra i zrobione błyskawicznie. Jeszcze kawę za darmo dają w biurze.

Cena: 900 zł. Bardzo tanio i 2 lata gwarancji dali..
  • Gość: Kamilos IP: *.204.104.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.10.13, 23:05
    Ja robiłem kiedyś w olesnicy ale miałem qrwa przeboje z nimi

Pózniej słyszałem o niby dobrych z Jaworzna
    Drogo to musi być dobrze :-/

Fuck z nimi wszystkimi

Na Klimasa jak mi zrobili dmuchawke to śmiga już dwa lata bez niczego

Miałem 2 lata gwarancji PRAWDZIWEJ a nie jak u innych ściema

Ja też ich polecam

Aha, jakiś czas sprzedawalem ich turbiny i nieźle na tym zarabialem ale stara mi brzęczała że mi klienci za dużo dzwonili i zająłem się inną robotą

W każdym razie polecam ci ich bo fachowcy są naprawde
  • Gość: trespas IP: *.internetunion.pl 30.10.13, 00:09
    Wiem o nich od kolesia, który ma warsztat, współpracuje z nimi i wysyła turbiny do niemieckich fur. Układa im się już chyba od dwunastu lat, skoro wysyła dmuchawki na zachód to musi być dobrze, w rajchu nikt by lipy nie przepuścił i szybko pożegnali by się ze współpracą.
  • Gość: Adam IP: *.204.104.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.13, 06:55
    Dołączam się do pozytywów
    Ja robiłem wtryski w dwuch autach i turbo.

Robią dobrze, mam od 7 lat warsztat
    wiem co mówię
    Polecam
  • Gość: Kostek IP: *.internetunion.pl 01.11.13, 01:02
    Wszystko to prawda. Wykonują regenerację prawidłowo, na oryginalnych częściach i można im ufać jak mało komu we Wrocławiu.
  • Gość: Sylwek IP: *.internetunion.pl 03.12.13, 01:35
    Od naprawy zrobione 15 tys. Nic nie cienkie. Dziękuję panom z Klimasa i polecam Panu chętnie. Koszty przyzwoite, obsługa supermiła.
  • Gość: Piku IP: *.internetunion.pl 03.12.13, 02:00
    oooo, ja u nich robiłem turbo 2 lata temu. Byłem, a nawet nadal jestem zadowolony. Cena chyba mnie nie zabiła, bo nie przypominam sobie szoku, żebym jakiś przeżył. Pamiętam profesjonalną atmosferę, więc polecam.
  • Gość: mecha dosko IP: *.internetunion.pl 03.12.13, 03:23
    mam doswiadczenia z warsztatami regenerujacymi hehehe umiem zrobić trzode jak cos pojdzie nie tak, bo zdarzalo mi sie juz nie raz regenerowac suszarki w roznych samochodach. n a klimasa bylem dwa razy i dwa razy bylo ok.
  • 03.12.13, 16:14
    ogólnie wszystko spoko
  • 22.12.13, 13:12
    Cóż, w moim BMW 7 żaden warsztat nie chciał się podjąć "robienia turbo" dopiero w turboserwisie (4 odwiedzony z kolei warsztat) się tym zajęli.

Było to 3 lata temu, turbina działa do tej pory bez żadnych awarii czy 'zastoju'.

Polecam!
  • Gość: Maniek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.01.14, 10:23
    też miałem robioną turbosprężarkę w turboserwisie. Oni zrobią to czego inni się boją ruszyć, serio. Już drugi rok i działa jak nowa
  • Gość: karpiu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.14, 22:21
    turbo faktycznie jest dobrym serwisem. Byłam tam u regeneracji
  • Gość: Mirek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 22:45
    bardzo dobry serwis jest w .... a tu klik klik kliknij
  • 18.11.14, 22:44
    Chyba jeden z gorszych... ja już drugą turbosprężarkę regenerowałem na Klimasa i jest wszystko super, chociaż dużo kilometrów jeszcze nie zrobiła :) Ale w BMW turbo nadal działa, kolejny już rok, zatem da się to zrobić dobrze.

--
    Dobre, solidne i sprawdzone kredyty tylko na forum kredyty hipoteczne. Zajrzyj, za darmo, bez opłat!
  • Gość: Rafał IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.01.14, 12:13
    dobrze wiedzieć jak to robią:) jednak sam bym się tego nie podjął, wolę oddać swój samochód do specjalistów
  • Gość: miki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.14, 18:15
    Kurczę słodko aż mdli.........
  • Gość: Jarek S. IP: *.146.69.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.01.14, 10:10
    Turbo Serwis z klimasa 4 to dla mnie chyba najlepszy zakład w tej branży.
    Mogę ich zdecydowanie polecić!

Dawałem kilka aut na turbo i na robote wtrysków
    i zawsze było zrobione szybko i bardzo konkretnie.

Jak miałem coś innego w aucie rozwalone to mi powiedzieli i musiałem to zrobić żeby mi znów wtrysków nie rozwaliło itd.
    mają wiedzę i duże doświadczenie, trzeba im przyznać

Są firmy co pod nich się podszywają, i nie dziwie się.
    Jest kilka turbo serwisów w polsce ale ja polecam Klimasa 4

Szacun dla Was i dziękuję!!! Jarek S.
  • 29.01.14, 23:49
    No to ja miałem pecha. 3 lata temu regenerowali mi tam turbinę. Po naprawie turbina praktycznie nie działała. W ramach "gwarancji" polecono mi wymienić jakieś zawory, później inne części, co kosztowało dodatkowo kilkaset zł i nie przyniosło żadnych efektów. Po kolejnych wizytach i regulacjach wreszcie dało się jeździć, ale turbina pracowała bardzo głośno i bardzo często się nie załączała. Wg fachowców z Turbo Serwis to jak najbardziej normalne. Sam poziom obsługi zostawiał też wiele do życzenia. Może po paru latach coś się tam poprawiło. Ja jednak już tego zakładu nie odwiedzę i nie polecam.
  • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.14, 21:21
    Czyli w końcu polecacie czy nie?? Mam właśnie zamiar swoją oddać gdzieś i obecnie rozważam albo turbo we wrocławiu albo danmarbis i sama nie mam pojęcia co wybrać i tu i tu czytałam różnie. Ktoś podpowie tutaj jest strona tych drugich danmarbis niby robią niedrogą naprawę turbin i tak jak mówiłam czytałam pochlebne opinie.
  • Gość: Warsztat Poznań IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.14, 21:26
    Jeśli pytasz czy Turbo Serwis czy jakiś inny to Zdecydowanie Wrocław Turbo Serwis!!!

Jeśli chcesz mieć pewność że zawsze dojedziesz z dziećmi do domu to tylko Wrocław Turbo Serwis

Jestem oddanym im Klientem, właścicielem Warsztatu z Poznania i wysyłam wszystko zawsze na Wrocław
  • Gość: antekmacieRR IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.04.14, 12:55
    Ja ich generalnie nie polecam. Wystarczy posłuchać, jak rozmawiają, to wystarczy za referencje. Raz sknocili mi robotę. Tani serwis jest na armii ludowej 11, tubrojulita - turbojulita.pl
  • Gość: Zajączek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.14, 11:29
    Polecany jest też Bosch Service regeneracja turbin znajomy mechanik robi u nich wszystkie turbiny i nie ma żadnych problemów.
  • Gość: kurier_a IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.14, 22:41
    Lepszy jest Turboserwis, przynajmniej nie korzystają z chińskich części, tak jak oni. Lepiej wydać więcej niż potem płakać, że się rozsypała znowu.
  • Gość: nataniel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.16, 16:35
    Też polecam!
    Trbiniarze z Klimasa z Wrocławia robią przeważnie za granicę do serwisów dużo,
    i ciężko się doprosić żeby zrobili ale przynajmniej wiem że tam robią dobrze i ja wole poczekać dzień dłużej i mieć pewność że mi nie pier...nie na trasie
  • 16.02.16, 19:34
    Jest to bardzo dobra firma, korzystanie z ich usług to była czysta przyjemność :D Można śmiało tam jechać i nie bać się o swoje auto :P
  • 21.02.16, 20:01
    Miałem przyjemność być u nich ostatnio i wszystko zostało zrobione naprawdę fachowo. Nie ma się nad czym zastanawiać, możesz bez obaw tam jechać
  • Gość: yuu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.16, 19:12
    Nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał na Turboserwis, też mogę polecić wszystkim
  • 19.05.16, 15:00
    Gość portalu: yuu napisał(a):

> Nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał na Turboserwis, też mogę polecić wszystk
    > im

Możesz napisać coś więcej na temat www.turboserwis.pl/ chce naprawić swoje turbo w miarę szybko
  • Gość: tawrio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.16, 14:16
    Oni są świetni byłem tam z paorma autami juz i wszystko jest git
  • Gość: tawrio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.16, 14:18
    oni są świetni bylem u nich juz kilka razy z róznymi autami i wszystko bylo git
  • Gość: tawrio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.16, 14:19
    oni są świtni bylem u nich kilka razy z róznymi autami i wszystko git

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.