Dodaj do ulubionych

Szukam starszego mężczyzny

30.12.16, 23:03
Mam 22 lata, poszukuję starszego mężczyzny (przyznam, że mam słabość do dużo starszych, po 30, a nawet i więcej). Nie zależy mi na szukaniu przygód, niezobowiązującego seks.u, tylko na rozwinięciu dłuższej znajomości, znalezieniu osoby, która będzie opiekuńcza i lubiąca się przytulać :) z którą można porozmawiać, spotkać się. Preferuję nieżonatych, nie chcę nikomu niszczyć związku
Edytor zaawansowany
  • Gość: piotr IP: *.ip4.greenlan.pl 10.01.17, 18:04
    Dobry wieczór witaj bardzo miło mi będzie poznać Cię koleżanko i z przyjemnością porozmawiam może udało by nam się zaprzyjażnić na zasadzie szacunku ,zaufania i zrozumienia z czasem wspólny obiadek zjeść ,kolacje lub mały wyjazd na 2lub 3 dni w góry jestem otwarty na taką relacje ,serdecznie pozdrawiam Piotr 39 l
  • 12.01.17, 17:48
    Mi również jest bardzo miło poznać, w jaki sposób możemy się skontaktować? Mail?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.