• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

prostytutki pzy dworcu Dodaj do ulubionych

• IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.08.09, 21:07
    ile biora prostytutki przy dworcu?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: rat IP: *.media4.pl 12.08.09, 11:10
      a gdzie stoja?
      • Gość: www IP: *.walbrzych.vectranet.pl 16.08.09, 15:49
        przy parku
        • Gość: pet IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.08.09, 17:05
          Przy którym parku? Nie widziałem parku koło dworca we Wrocławiu, chyba że waść
          mówisz o wałbrzyskim dworcu
          • Gość: www IP: *.walbrzych.vectranet.pl 20.08.09, 19:38
            a gdzie w Wałbrzychu jest park przy dworcu?znawco dworców i parków
            • Gość: pet IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.08.09, 09:27
              Nie wiem czy jest, a jeżeli to gdzie, ale piszesz Waść z Wałbrzycha, więc tak
              się z ciekawości zapytałem, bo jedyne panienki za kasę we Wrocławiu widziałem
              przy Kościuszki, dopóki im miejsca zbiórki nie zrównali z ziemią:) Takoż z
              ciekawości pytam gdzie to ów park się znajduje. Zrozumiale się wypowiedziałem?
              Nie trzeba Ci tego wykładać dokładniej?
    • Gość: Bogdan IP: 80.50.132.* 26.08.09, 06:57
      po co chodzić po jakiś dworcach i szukać :) lepiej wejść na jakiś
      serwis z ogłoszeniami lasek np: www.anonseerotyczne.pl i ma
      się duży wybór i nie trzeba chodzić szukać :)
    • Gość: defent our objecti IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.08.09, 06:24
      oooo niesmialy alfons z konkurencji na forum PYTA ile ku... biora -zal
      • Gość: Viz IP: *.152.133.124.dsl.dynamic.eranet.pl 09.04.10, 18:28
        Ciekawy watek... szkoda ze nie kontunuowany.
        Warto by wiedziec gdzie szukac we Wrocławiu... a anonse w
        internecie - dla mnie jak karta dan, bez emocji :)
        • Gość: anonim IP: 109.243.128.* 30.04.10, 17:11
          panienki stoja we wroclawiu na kosciuszki ,gwarnej ,skrzyzowanie
          kolataja,poczatek gajowej,dabrowskiego pzry starym dworcu pks, ceny to 50zl za
          loda 60 zl za numer mozna sie targowac!
          • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 07.07.13, 16:23
            podaj mi numer telefonu i ja sie z tobiom umuwie na ru...ie to muj numer 531952288 mozesz tylko sms pisac ja chce do domu i jak najszypcej
        • Gość: Przwodnik IP: 82.160.91.* 23.12.10, 03:23
          Że tak napisze: dam lekkich obyczajów :D we Wrocławiu jest sporo tylko trzeba wiedzieć gdzie dokładnie szukać i nie dać się wyrolować
          1. Kościuszki teraz przeważnie w weekendy od 20:00 zaczynają się tam zlatywać.
          2. Na orląt lwowskich pod senso niestety są to bardzo tanie dziewczyny ( 40 - 70 ) zł za godzine i wiele pijaczyn i ćpunów korzysta z tanich usług.
          3. cała długość ulicy krakowskiej od księża małego to trójkąta bermudzkiego ( w weekend przeróżne oferty i przeróżne ceny
          4. a jeśli chcecie sie poniżyć do tego stopnia że chcecie cyganke brudą i tanią ;D w takim razie brochów wzdłuż głównej ( na lewo od cygańskich kamienic ) na końcu pętla i pod blokiem który żuca się w oczy od kiedy pamiętam co noc puszczają się tam cyganki, kolega z tamtąd często dostaje oferty kiedy przechodzi obok nich "oferty za np. 5 papierosów" także tanio ;]
          MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM ;]
          • Gość: Anonim IP: 82.160.91.* 23.12.10, 03:27
            kościuszki legendarne miejsce we wrocku a na tym brochowie kiedyś była akcja że zlikwidowali burdel w postaci całej kamienicy ;O a najlepsze jest to że on działał kilka metrów od kościoła ^^
            • Gość: KulaGD IP: 82.160.91.* 23.12.10, 03:31
              A z tyłu galerii dalej robią lafiryndy biznes ? :D Bo z tego co wiem to ostatnio tam ładna zadyma była czyli:
              powysiadało kilku łysych karkÓw i siali tam zamęt a na koniec uciekli 10 sek. zanim psiarnia przyjechała :D
              • Gość: Facio IP: *.147.103.107.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.12.10, 14:54
                Zapomnieliście o ul.Gwarnej i Dworcowej. Też taniocha.
          • Gość: sokul IP: *.devices.net.pl 11.09.13, 22:56
            rzuca pisze się wlasnie tak, a nie "zuca", po za tym informacje zawarte w twojej wypowiedzi umiejscowione sa perfekcyjnie !!!
    • Gość: kazik IP: 87.105.201.* 29.10.10, 17:29
      jedz do grochotowa lub w strone jaworzyny ostatecznie swiebodzice za intermarche stoja dziwki 50zl komplecikj
      • Gość: paw IP: *.zone9.bethere.co.uk 05.11.10, 22:47
        O tej porze roku też stoją i marzną?
        • Gość: maarzi IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.11, 21:33
          dawno temu poruszany temat może jakieś aktualizacje?? Gdzie teraz stoją???? Na Kościuszki zaczęli budowę, nie ma drzewek przy których stały.pozdr
        • 29.11.12, 23:59
          mialem watpliwa przyjemnosc z taka jedna poszedlem z nia do hotelu piast,oczywiscie ja placilem pokoj cwaniara ciagla druta ,i chlala wode sam ja kupilem,myslala ze sie upije,pierw mialo byc za wszystko 150 pozniej chciala doplat,wyszlo tak ze mial byc tez anal w cenie ale tylko od tylu bylo i laska ,dala mi numer telefonu mowila ze czesto tu urzeduje,ale nie pol;ecam zalapalem chorobsko jebala sie bez gumy ja niemialem a jej bylo obojetne,teraz wiem dlaczego zanim zrobila loda dala mi ten numer telefonu ze zawsze jest podnimten numer tel.to511364320,jak zrobilem badania chcialem ja dorwacale odzywa sie sekretarka,znalazlem ja pod ogloszeniem w kontakcie podaje numer885938084,jako Anita,ostrzegam wszystkich zalapalem straszna chorobe przez glupote
          • Gość: Konrad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.13, 07:44
            Dzięki za ostrzeżenie
    • Gość: jacek IP: *.interkar.pl 25.05.14, 19:40
      ja zawsze odnajduje panienki za pomoca www.onlyfun.com.pl , kolesie piszą tam wszystko o pannach, opiniują , wymieniają sie fotkami i doświadczeniami, panienki poszukujące sexu płatnego tez tam możemy spotkać

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.