Dodaj do ulubionych

flash + php

12.02.10, 12:37
Witam,

Chciałbym zrobić formularz we flashu tak jak na tej stronie www.meinhaus.pl
--> kontakt --> formularz. Tylko, że chciałbym inne pytania, bo te są jakieś
nieruchomości. Co muszę zrobić, aby ktoś wysyłał do mnie maile prosto ze strony?
Edytor zaawansowany
  • michal.gazeta 12.02.10, 16:06
    Nie jestem ekspertem od flash'a, ale maila wysłać to raczej tylko z php można.
    Jak prześlesz dane z formularza do php to za pomocą funkcji mail() lub
    phpmailer'a możesz wysłać dane na dowolny e-mail.

--
    Flex +AMFPHP
  • max-999 12.02.10, 19:16
    No tak przez php, ale jak użyję formularza który będzie we flashu tak jak na tej
    stronie www.meinhaus.pl to flash przekaże dane do php
  • michal.gazeta 12.02.10, 23:05
    Tak jak zauważył @krasz-online ten formularz nie jest we flash'u tylko w html'u. Szczerze mówiąc nie sprawdziłem tego poprzednim razem. W przypadku html'a jest to bardzo proste w atrybucie 'action' znacznika 'form' podajesz adres skryptu php, który ma wysłać maila. Np. action='wyslij_maila.php'. W pliku wyslij_maila.php robisz obsługę wysyłki.

--
    Poradnik webmastera
    Przekierowanie 301
  • krasz-online 12.02.10, 21:36
    Przywoływany przez Ciebie formularz nie jest wykonany we flashu.

--
    Słyszeliście o tym? Jeżeli puści się od tylu płytki z instalką Windows NT, to
    słychać satanistyczne treści. Ale to jeszcze nic, jeżeli puści się je od przodu,
    to one instalują Windows NT!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.