Dodaj do ulubionych

Firma pozycjonuąjca strony godna polecenia, która?

17.04.14, 14:56
Z końcem kwietnia dobiega końca współpraca w firmą Noril, która pozycjonowała nam stronę istna porażka! Poszukuję naprawdę dobrej firmy, która wypozycjonuje nam stronę w top5, ale naprawdę rzetelnej, a nie takiej do której będę musiała co chwilę dzwonić, bo nie jestem zadowolona z rezultatów pozycjonowania i tak przez 2 lata, a efektów 0!! Ciągle tylko obietnice i ściemnianie.
Może cie kogoś polecić?
--
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/l22ncwa1k2ktfd0m.png[/img][/url]
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hbp3w9q7q.png[/img][/url]
Moje dwa Szczęścia:
Pola (29.02.2008), Lena (26.01.2013)
Edytor zaawansowany
  • martaaa123 17.04.14, 14:56
    Przepraszam za suwaczki:), zapomniałam skasować:)
    --
  • magnol.ka 07.05.14, 13:54
    jesli nadal interesuje Cie ten temat, sprawdz moze firme Enterso, przymierzam się do wspołpracy z nimi, zajmuja sie tez pozycjonowaniem
  • 1mareczek1212 08.07.14, 15:54
    Polecam freelancera: www.lukaszzontek.pl . Znajomi korzystają i są zadowoleni :)

--
    dentysta zabrze,studio graficzne,noclegi szczecin,specjalista seo
  • vivamachine 25.07.14, 15:07
    Pozycjonerzy to przeszłość.
    Samemu trzeba robić SEO. Są już aplikacje, które potrafią skutecznie wypozycjonować wszystko
    --
    www.conceptteam.pl - Skuteczny landing page
  • magnol.ka 10.03.15, 16:28
    wiadomo, że praktycznie wszystko można zrobić samodzielnie, ale jednak trzeba się trochę orientować, co i jak zrobić żeby pozycjonować,a nie każdy ma czas, żeby się tym zajmować :)
  • radom-asdf 26.07.14, 12:27
    Lepiej zapytać realnych znajomych albo sprawdzić kto pozycjonuje konkurencję z top 5 :)
    --
    www.radomoglasza.pl
  • ri-de 31.07.14, 02:45
    Ja czytałem o Ditum.org. Mają naprawdę wiele pozytywnych opinii. Szukałem na kilku forach więc to widocznie prawda. Sam jeszcze z nią nie współpracowałem ale jeśli miałbym wybierać to właśnie tę firmę. Tutaj macie link do ich strony:www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html. A może ktoś już z nimi miał do czynienia?
  • kindle.addict 18.11.14, 16:38
    samo czytanie nic nie da, na wdrozenie wiedzy trzeba czasem i parę tygodni

--
    organizujesz imprezę? [url=http://pinesquare.pl/]meble eventowe warszawa[/url] czekają na Ciebie!
  • camp7 07.02.15, 21:49
    My się polecamy :)

Pozycjonowanie stron - CAMP7</a>
  • semcore 02.12.14, 18:37
    Witam
    Nasza firma od dawna zajmuje się synergią pozycjonowania czyli procesem dzięki, któremu strona może znaleźć się na najwyższym miejscu w wyszukiwarce. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą i nawiązania z Nami współpracy.
    Zapraszam do kontaktu
    tel. 885-238-881
    mail: biuro@sem-core.pl
  • karol_nowacki 10.03.15, 16:51
    Pozycjonowanie ma sens, ale z tego co wiem, tylko na frazy lokalne. Stronę mojej firmy wypozycjonowało Studio Lokomotywa - www.studiolokomotywa.pl . Efekty są bardzo duże, a koszty niewielkie.
  • magnol.ka 12.04.15, 10:06
    a np sklepy internetowe też na frazy lokalne? nie jestem przekonana czy do wszystkiego można lokalnie..
  • wesolutka666 30.06.15, 14:52
    Ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić poznańską agencję interaktywną Grupa Tense. Do wyboru szeroka paleta usług: pozycjonowanie, optymalizacja, kampanie AdWords, marketing. Przekonała mnie też darmowa wycena pozycjonowania i płacenie tylko za efekty. Korzystam z ich usług już ok 3 lat i nigdy nie zdarzyło mi się, aby pojawiły się problemy z brakiem efektów pracy. Zajrzyj na ich stronę www.grupa-tense.pl/oferta/ i zobacz czy odpowiadają Twoim wymaganiom. Jak dla mnie warto.
  • za_mszowe 11.05.16, 18:52
    specjaliste do windykacji zatrudnili podobno (klienci nie placa za nieskuteczne uslugi)
  • xxxxx9090 06.10.15, 12:29
    Lepiej zlecić to firmom, które się tym zajmują, gdyz samemu mozna tylko zaszkodzić, polecam Ci sprawdzona firm która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych - wamasoft.pl/
  • pandzia4 07.10.15, 18:44
    Polecam gorąco greenparrot.pl/ To profesjonalna agencja interaktywna, która gwarantuje wysoką jakość i skuteczność. Naprawdę warto wybrać ofertę tej firmy. Są terminowi, rzetelni i tworzą super projekty.
  • roksanna666 30.10.15, 13:20
    Polecam firmę www.position1.pl/ Jedna z lepszych firm w Polsce:) zachęcam do zapoznania się z ich ofertą, atutem jest to że płacisz tylko za wynik czyli za Top10. Uważam że jest to fair!!!
  • a_ga_90 27.11.15, 11:44
    Polecam Ci sprawdzić porządną i odnoszącą sukcesy agencję interaktywną. Sprawdź portfolio i opinie na innych stronach. Ja ze swojej strony mogę polecić: [url=https://solv.pl]agencja interaktywna[/url]
  • majkel_katowice 12.01.16, 20:53
    Z doświadczenia wiem, że samo pozycjonowanie to za mało. Pomyśl szerzej - o kompleksowym marketingu internetowym, coś ala gugiel.pl - u mnie zdziałało cuda. Powodzenia!
  • hunterdaver 31.03.16, 16:36
    Hej polecam firmę Textter (textter.eu/). Pozycjonuję u nich swój sklep rowerowy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Na efekty musiałem trochę poczekać (ok. 4-5 miesięcy) ale teraz ładnie się utrzymają, na plus również kontakt z firmą. Polecam!
  • natalia158n 02.07.16, 20:43
    Proponuję agencje C4. Kontakt : biuro@c4agency.pl
    Płatność za efekty wchodzi w grę, także nie będziesz musiała się przejmować opłatami za zerowe efekty ;)
  • kiwik50 19.07.16, 17:00
    Wykonamy strony www, tanio, solidnie z gwarancją:
    - budowa i projektowanie stron www
    - tworzenie logo, wizytowek itd.
    - budowa sklepow internetowych
    - strony budowane są na CMS Joomla
    - roczna gwarancja z pełnym wsparciem IT
    - niskie ceny ? strony od 700 zł
    - strony w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych
    - pozycjonowanie stron

www.pinmedia.pl/

Kontakt: 694 353 434 lub kontakt@pinmedia.pl
  • axe007 16.12.16, 20:56

A ja polecam eksperta SEO CopywriterExpert.pl :) Godni zaufania i promocyjne ceny na strony firmowe oraz blogi :)
  • mirek_7_5 06.09.17, 16:42
    Agencja godna polecenia to zdecydowanie AW PROJEKT strony internetowe
    jestem bardzo zadowolony ze współpracy, po miesiącu moja firma była na pierwszej stronie Google a po 3 miesiącach na 1-3 pozycji w zależności od frazy. Naprawdę polecam awprojekt-art.pl/
  • arkam30 18.10.17, 21:16
    polecam Pozycjonowanie Stron Internetowych w firmie AW PROJEKT z doświadczenia mogę powiedzieć, że: bardzo dobre ceny, szybkie efekty i dobra długoterminowa współpraca.
  • solise87 19.02.18, 13:06
    A ja polecam usługi firmy pozycjonowanie-gdynia.com która gwarantuje korzystne ceny i indywidualne podejście do klienta.
  • natka-kowalska 27.03.18, 10:57
    Witam , polecam serdecznie firme , która tworzy strony, sklepy, oraz aplikacje, godna polecenia !
    addsite.com.pl/zakres-uslug/#budowastron
    Serdecznie Polecam !
  • karolek1232 26.02.19, 10:30
    polecam firmę greenview.org.pl strony www, sklepy, aplikacje - wszystko w jednym miejscu
  • amadeusz79 02.03.19, 15:02
    polecam Ci wykupić przynajmniej 2-3 artykuły sponsorowane, w których możesz zareklamować swoją stronę/sklep. Takie artykuły można wykupić na niektórych blogach, ja mogę polecić sprawdzone w tym temacie miejsce Praktycznyblog.pl – artykuły sponsorowane, content marketing, building link, SEO
  • maxcyrek 03.03.19, 16:35
    Postaw na specjalistów z własnym działem R&D, którzy prowadzą liczne testy SEO np.
    O tym jak śledziłem Google Bot'a przez trzy miesiące i co z tego wynikło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.