07.02.16, 18:30
Treść postu jest niedostępna.
Edytor zaawansowany
 • spinka1212 23.02.16, 12:50
  Witam, równiez zawarlam umowe z tą firmą . Czy moglabym prosić o korespondencję o której Pani pisała??
 • nqz 02.01.17, 13:51
  Zmieniają nazwy, jak rękawiczki, znany również jako WEBMISTRZ, a firma ta sama. Strata pieniędzy i nerwów, nierzetelni, nieterminowi, szkoda słów.
 • dziennikarz1111 12.06.17, 13:46
  Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z Panem Kopańskim. Jest doświadczonym profesjonalistą, niezwykle utalentowanym. Realizowałem już wiele stron z różnymi firmami i Pan Kopański jest zdecydowanie jednym z lepszych developerów. Cechuje go bezproblemowa realizacja, kreatywność i inicjatywa.
 • dr-kaminski 24.01.18, 17:00
  Ja również polecam! Współpracę z tą firmą podjęłam na początku bieżącego roku. Realizacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Skorzystałem z ogromnego doświadczenia Pani Alicji, Pana Kamila i reszty zespołu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.
 • jan_trytko 02.09.18, 13:00
  Dużo by opisywać moją sytuację, ale jest zbliżona do powyższych. Każdemu kto będzie chciał współpracować z firmą Webmistrz, którą sygnuje swoim nazwiskiem Pan Paweł Kopański oraz z Panem Ryszardem Bednarczykiem SERDECZNIE odradzam, oszczędzi nerwów, czasu i pieniędzy. Strona miała być gotowa w 10 dni, po dwóch miesiącach udało mi się uzyskać półprodukt. Kontakt - tragedia. Wieczne powoływanie się na umowę, która przez nich nie jest w żaden sposób respektowana.
  Poprawki, o które prosiłem przez miesiąc jako totalny laik byłem w stanie wprowadzić w 2 dni, co świadczy tylko o indolencji i niekompetencji osób pracujących w Webmistrzu. Piszę aby przestrzec wszystkich, którzy zastanawiają się nad współpracą z ww. firmą. Oczywiście w razie potrzeby jestem w stanie wszystkie słowa poprzeć odpowiednią korespondencją mailową (60 e-maili).
 • ofelia123 21.07.17, 09:11
  Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, niestety.
  Strona miała być wykonana w 10 dni, a minał miesiąc i pomimo wpłaty i faktu, że strona jest gotowa, nadal nie otrzymalam plikow.
  Po wplacie drugiej czesci oplaty za strone kompletny brak kontaktu, nie odpowiadaja na maile i sms, nie odbieraja telefonow.
  Szkoda nerwow i czasu, zwlaszcza, ze cena za wykonanie strony z gotowego szablonu nie poraza swoja przystepnoscia.
 • ofelia123 04.08.17, 06:38
  webmistrz opinie cd...
  Historii cd.
  Kiedy już wreszcie, po terminie udało mi się uzyskać pliki do strony, to, że odebrało mi mowę to mało powiedziane.
  Po instalacji strony na serwerze okazało się, że zamiast na moją domenę przekierowuje ona na stronę testową, wszystkie linki i odnośniki prowadzą także tam. Na stronie liczne błędy i niedoróbki.
  Strona miała być zainstalowana na moim serwerze, ale ze względu na przewlekłość ich działania, musiałam wziąć inną osobę do wykonania tego.
  Kontakt do dziś ŻADEN. Po wpłacie pieniędzy mają cie głęboko. Własciciel także nie reaguje na maile.
  Bubel jakich mało. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
 • wiklinowski 08.02.18, 10:43
  Współpracowałem z wieloma firmami przy tworzeniu stron, jestem prezesem Spółki Orange i wykonałem już ponad dziesięć realizacji z Panem Kopańskim. Polecam go wszelkim profesjonalistom. Niestety taki mamy rynek, że czarny PR panoszy się bezwiednie i "negatywne" opinie przesyłane przez złośliwą i zazdrosną konkurencję będą się pojawiać. To samo mam ze swoimi spółkami, pomimo najgłębszych starań nad obsługą klienta. Polecam i pozdrawiam, Karol Wiklinowski.
 • zzbikowa 08.02.18, 12:23
  W tym wypadku nie chodzi o konkurencję. Założyłam ten post, ponieważ chodzi o brak profesjonalizmu, cwaniactwo i nierzetelność. Mam zawód medyczny i nie jestem konkurencją.
 • wiedzacyaz 09.07.18, 11:00
  Oczywiście, Komentarz pisany przez właściciela webmistrza, proszę sobie zakonotować że prezes firmy Orange nie skorzysta z jakiejś firmy spod Bydgoszczy... a do tego powołanie się na "prezesa Orange" świadczy o złych zamiarach i na siłe próbuje uwiarygadniać powagę webmistrza. Osobiście zapłaciłem połowę kwoty za stronę i pomimo wysłania ponad 10 dni temu finalnej wersji tekstów na stronę ,brak do dzisjaj jakiegokolwiek konytaktu ... wzór strony przesłany który średnio zdolny informatyk wykonałby w 15 minut i to cała jak dotąd praca web"mistrza". Kontakt telefoniczny - brak, mailowy co 2-3 tygodnie. Strona zamówiona dokładnie 15.05.2018... i do dzisiaj praktycznie nie mam nic. Jestem na etapie zastanawiania się nad zgłoszeniem na Policję. Proszę się głęboko zastanowić nad jakimkolwiek kontaktem tą jeszcze nazwę "firmą"
 • zzbikowa 10.01.19, 09:28
  Ja byłam na Policji, ale powiedziano mi że i tak umorzą postępowanie. Szkoda czasu i energii na taką firmę. Najlepiej ją omijać.
 • monika_nextmove 04.09.18, 18:50
  Zapraszamy do nas - wywiązujemy się z umów :)
  next-move.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka