07.02.16, 18:30
Treść postu jest niedostępna.
Edytor zaawansowany
  • 23.02.16, 12:50
    Witam, równiez zawarlam umowe z tą firmą . Czy moglabym prosić o korespondencję o której Pani pisała??
  • 02.01.17, 13:51
    Zmieniają nazwy, jak rękawiczki, znany również jako WEBMISTRZ, a firma ta sama. Strata pieniędzy i nerwów, nierzetelni, nieterminowi, szkoda słów.
  • 12.06.17, 13:46
    Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z Panem Kopańskim. Jest doświadczonym profesjonalistą, niezwykle utalentowanym. Realizowałem już wiele stron z różnymi firmami i Pan Kopański jest zdecydowanie jednym z lepszych developerów. Cechuje go bezproblemowa realizacja, kreatywność i inicjatywa.
  • 21.07.17, 09:11
    Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, niestety.
    Strona miała być wykonana w 10 dni, a minał miesiąc i pomimo wpłaty i faktu, że strona jest gotowa, nadal nie otrzymalam plikow.
    Po wplacie drugiej czesci oplaty za strone kompletny brak kontaktu, nie odpowiadaja na maile i sms, nie odbieraja telefonow.
    Szkoda nerwow i czasu, zwlaszcza, ze cena za wykonanie strony z gotowego szablonu nie poraza swoja przystepnoscia.
  • 04.08.17, 06:38
    webmistrz opinie cd...
    Historii cd.
    Kiedy już wreszcie, po terminie udało mi się uzyskać pliki do strony, to, że odebrało mi mowę to mało powiedziane.
    Po instalacji strony na serwerze okazało się, że zamiast na moją domenę przekierowuje ona na stronę testową, wszystkie linki i odnośniki prowadzą także tam. Na stronie liczne błędy i niedoróbki.
    Strona miała być zainstalowana na moim serwerze, ale ze względu na przewlekłość ich działania, musiałam wziąć inną osobę do wykonania tego.
    Kontakt do dziś ŻADEN. Po wpłacie pieniędzy mają cie głęboko. Własciciel także nie reaguje na maile.
    Bubel jakich mało. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.