Dodaj do ulubionych

Uwaga na firmę EISS WEBDESIGN LTD i Kopański.net

07.02.16, 18:30
Zamówiłam wykonanie strony www, ale miałam pecha, bo trafiłam na pseudowebmastera Pawła Kopańskiego i firmę EISS WEBDESIGN LTD, portfolio na Kopański net. Efekt jest taki, że nie mam strony i 800zł . Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z usług tej firmy chętnie udostępnię korespondencję emailową z realizacji tej strony. Jest bardzo obszerna i pouczająca. Nie dajcie się nabrać na piękne słówka i obietnice bez pokrycia tego ,,super" webmastera. Szkoda czasu i nerwów.
Edytor zaawansowany
  • 23.02.16, 12:50
    Witam, równiez zawarlam umowe z tą firmą . Czy moglabym prosić o korespondencję o której Pani pisała??
  • 02.01.17, 13:51
    Zmieniają nazwy, jak rękawiczki, znany również jako WEBMISTRZ, a firma ta sama. Strata pieniędzy i nerwów, nierzetelni, nieterminowi, szkoda słów.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.