07.02.16, 18:30
Treść postu jest niedostępna.
Edytor zaawansowany
  • spinka1212 23.02.16, 12:50
    Witam, równiez zawarlam umowe z tą firmą . Czy moglabym prosić o korespondencję o której Pani pisała??
  • nqz 02.01.17, 13:51
    Zmieniają nazwy, jak rękawiczki, znany również jako WEBMISTRZ, a firma ta sama. Strata pieniędzy i nerwów, nierzetelni, nieterminowi, szkoda słów.
  • dziennikarz1111 12.06.17, 13:46
    Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z Panem Kopańskim. Jest doświadczonym profesjonalistą, niezwykle utalentowanym. Realizowałem już wiele stron z różnymi firmami i Pan Kopański jest zdecydowanie jednym z lepszych developerów. Cechuje go bezproblemowa realizacja, kreatywność i inicjatywa.
  • dr-kaminski 24.01.18, 17:00
    Ja również polecam! Współpracę z tą firmą podjęłam na początku bieżącego roku. Realizacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Skorzystałem z ogromnego doświadczenia Pani Alicji, Pana Kamila i reszty zespołu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.
  • ofelia123 21.07.17, 09:11
    Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, niestety.
    Strona miała być wykonana w 10 dni, a minał miesiąc i pomimo wpłaty i faktu, że strona jest gotowa, nadal nie otrzymalam plikow.
    Po wplacie drugiej czesci oplaty za strone kompletny brak kontaktu, nie odpowiadaja na maile i sms, nie odbieraja telefonow.
    Szkoda nerwow i czasu, zwlaszcza, ze cena za wykonanie strony z gotowego szablonu nie poraza swoja przystepnoscia.
  • ofelia123 04.08.17, 06:38
    webmistrz opinie cd...
    Historii cd.
    Kiedy już wreszcie, po terminie udało mi się uzyskać pliki do strony, to, że odebrało mi mowę to mało powiedziane.
    Po instalacji strony na serwerze okazało się, że zamiast na moją domenę przekierowuje ona na stronę testową, wszystkie linki i odnośniki prowadzą także tam. Na stronie liczne błędy i niedoróbki.
    Strona miała być zainstalowana na moim serwerze, ale ze względu na przewlekłość ich działania, musiałam wziąć inną osobę do wykonania tego.
    Kontakt do dziś ŻADEN. Po wpłacie pieniędzy mają cie głęboko. Własciciel także nie reaguje na maile.
    Bubel jakich mało. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
  • wiklinowski 08.02.18, 10:43
    Współpracowałem z wieloma firmami przy tworzeniu stron, jestem prezesem Spółki Orange i wykonałem już ponad dziesięć realizacji z Panem Kopańskim. Polecam go wszelkim profesjonalistom. Niestety taki mamy rynek, że czarny PR panoszy się bezwiednie i "negatywne" opinie przesyłane przez złośliwą i zazdrosną konkurencję będą się pojawiać. To samo mam ze swoimi spółkami, pomimo najgłębszych starań nad obsługą klienta. Polecam i pozdrawiam, Karol Wiklinowski.
  • zzbikowa 08.02.18, 12:23
    W tym wypadku nie chodzi o konkurencję. Założyłam ten post, ponieważ chodzi o brak profesjonalizmu, cwaniactwo i nierzetelność. Mam zawód medyczny i nie jestem konkurencją.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.