Dodaj do ulubionych

Solidny i tani wykonawca strony internetowej ????

19.10.17, 14:59
Potrzebuje solidnego wi taniego wykonawcy strony internetowej - to ma być strona firmy budowlanej, czytałem dużo pozytywnych opinii o firmie AW PROJEKT awprojekt-art.pl
Co myślicie?
Edytor zaawansowany
  • 19.10.17, 15:01
    albo mają też drugą stronę z ofertą One Page.... nie do końca się w tym orientuję awprojekt-web.pl
  • 25.10.17, 20:53
    potwierdzam również bardzo dobra firma. Mnie pozycjonują 2 serwisy i efekty widzę po 2 miesiącu. Nie wiem czy mogę powiedzieć że tanio ale na pewno profesjonalnie. Ceny raczej średnie, jeśli ktoś szuka cen po studencku to na pewno nie w agencji interaktywnej. Ale uważam że ceny bardzo przystępne w stosunku do jakości i to moją opinia.
    zdecydowanie polecam AW PROJEKT awprojekt-art.pl
  • 01.12.17, 09:28
    słyszałam też dobre opinie o Hokito hokito.pl/
  • 07.01.18, 23:47
    mysle, ze solidny wykonawca nie bedzie tani. za jakosc i profesjonalną usluge trzeba troche zaplacic. ze swej strony moge polecic Live market. wykonali dla mnie projekt strony www, obecnie jestesmy w fazie wprowadzania projektu 'w zycie'. ogolnie wspolprace oceniam na plus- projekt zostal stworzony w oparciu o moje wytyczne, wskazowki, a oni zajeli sie tym, by strona byla nie tylko ladna, ale tez funkcjonalna. nie korzystali z gotowego szablonu, jak wiekszosc firm, a w swej pracy wykorzystuja bardzo nowoczesne technologie, dzieki ktorym strona jest w stanie przyciagnac wiecej odbiorcow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.