Dodaj do ulubionych

Solidny i tani wykonawca strony internetowej ????

19.10.17, 14:59
Potrzebuje solidnego wi taniego wykonawcy strony internetowej - to ma być strona firmy budowlanej, czytałem dużo pozytywnych opinii o firmie AW PROJEKT awprojekt-art.pl
Co myślicie?
Edytor zaawansowany
  • marcous_82 19.10.17, 15:01
    albo mają też drugą stronę z ofertą One Page.... nie do końca się w tym orientuję awprojekt-web.pl
  • kris_ju 25.10.17, 20:53
    potwierdzam również bardzo dobra firma. Mnie pozycjonują 2 serwisy i efekty widzę po 2 miesiącu. Nie wiem czy mogę powiedzieć że tanio ale na pewno profesjonalnie. Ceny raczej średnie, jeśli ktoś szuka cen po studencku to na pewno nie w agencji interaktywnej. Ale uważam że ceny bardzo przystępne w stosunku do jakości i to moją opinia.
    zdecydowanie polecam AW PROJEKT awprojekt-art.pl
  • nowopoznanie 01.12.17, 09:28
    słyszałam też dobre opinie o Hokito hokito.pl/
  • karikana12 03.02.18, 23:55
    Polecam firmę Astrabit - astrabit.com :) Robili mi sklep internetowy i współpraca przebiegła super :)
  • monika_755 06.02.18, 15:44
    Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, firma której powierzyłam moją stronkę to Hokito hokito.pl/. Byłam bardzo zadowolona.
  • autotrailer73 08.02.18, 20:26
    Polecam tą firmę: Strony www Bydgoszcz
  • smartantoni 02.03.18, 11:45
    Wiecie co, kiedyś współpracowałem z taką firmą vstorm.pl i w sumie bardzo fajną zrobili mi stronę cateringową, będąc w Warszawie zamówiłem stronę, ze względu na atrakcyjną ofertę, we Wrocławiu, zrobili mi indywidualny projekt graficzny, poprawili logo za darmo i od zera zbudowali stronę z płatnością online. Zdecydowanie polecam Agencję Interaktywną vStorm.

• smartantoni 02.03.18, 11:54
    Wiecie co, kiedyś współpracowałem z taką firmą vstorm.pl/ w sumie bardzo fajną zrobili mi stronę cateringową, będąc w Warszawie zamówiłem stronę, ze względu na atrakcyjną ofertę, we Wrocławiu, zrobili mi indywidualny projekt graficzny, poprawili logo za darmo i od zera zbudowali stronę z płatnością online. Zdecydowanie polecam Agencję Interaktywną vStorm.
  • metjuuuu 06.03.18, 15:52
    Jeżeli szukasz solidnej i niedrogiej firmy, która stworzy Ci profesjonalną stronkę to polecam agencję interaktywną Networkway. Chłopaki posiadają duże doświadczenie w tworzeniu stron i potrafią naprawdę dobrze doradzić jakich rozwiązań użyć na stronce. Polecam www.networkway.pl
  • natka-kowalska 27.03.18, 10:24
    Witam , zachecam do kontaktu z firma , która zakłada strony internetowe, sklepy, oraz aplikacje, polecam serdecznie !
    Firma jest godna polecenia
    addsite.com.pl/zakres-uslug/#budowastron
  • kowalskiwww 07.04.18, 14:50
    Witam, nie wiem czy poszukiwania wykonawcy zakończyły się już czy nadal trwają - tak czy inaczej jeżeli ktoś szuka webmastera to zapraszam do skorzystania z moich usług. Tworzę strony zarówno statyczne jak i z systemem zarządzania treścią WordPress, na szablonach lub w oparciu o autorskie projekty. Więcej informacji w tym cennik na mojej stronie kowalskiwww.pl
  • marek2402 13.04.18, 08:14
    Bardzo ciężko znaleźć solidnego i taniego wykonawce stron www. Nad stworzeniem porządnej strony internetowej musi czuwać więcej osób. Grafik UX, programista, tester.. Polecam poczytać co wpływa na koszty witryny internetowej. >> strony-internetowe.biz.pl/co-wplywa-na-koszt-witryny-internetowej/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.