Dodaj do ulubionych

Sklepy internetowe w PrestaShop oraz WordPress

14.05.18, 16:36
Jeśli potrzebny Wam nowoczesny i dobrze wypozycjonowany sklep internetowy to polecam Strony Internetowe Łódź
Agencja z Łodzi, robią sklepy internetowe w WordPressie oraz PrestaShopie. Czas realizacji jest bardzo przyzwoity, cena bardzo konkurencyjna i co ważne zajmują się też pozycjonowaniem. Współpracuję z tą firmą już 3 rok i muszę powiedzieć, że efekty są zdumiewające.
Tworzenie sklepu internetowego
Edytor zaawansowany
  • kozakiewicz1221 18.05.18, 19:43
    Polecam agencję Click Design. Współpracuję z nim juz kilka sezonów. Robią dobrą robotę. Kase niewielką biorą .
  • monfro 06.06.18, 14:51
    polecam firmę AW PROJEKT Strony Internetowe solidny wykonawca stron, tworzą sklepy w WordPress oraz w PrestaShop - mają atrakcyjne ceny AW PROJEKT Sklepy Internetowe Tanio
  • gdziejestjerz 14.06.18, 20:55
    A ja polecam DND-SYSTEM.PL .Nawet nie uwierzycie jakie oni robią wspaniałe sklepy internetowe i strony www. A jak tanio, nie uwierzycie, sprawdźcie sami.
  • marcinprofeszop 20.07.18, 11:05
    mi sklep robiła Lemonova - www.lemonova.pl
    jestem zadowolony i w dobrej cenie zrobili
  • hibiskus123 16.01.19, 09:01
    Polecam firmę, która poza zrobieniem profesjonalnego sklepu internetowego, zadba także o budowę marki i cały marketing. www.vsweb.pl
  • arkam30 18.02.19, 21:36
    Polecam również Agencję AW PROJEKT - sklepy internetowe łódź
  • amadeusz79 02.03.19, 15:00
    od lat współpracuje z Agencją AW PROJEKT, polecam Wam tą Agencję, są specjalistami w wielu obszarach, tworzenia stron, pozycjonowania, copywritingu oraz marketingu internetowego. sklepy internetowe łódź
  • agalella 06.04.19, 00:37
    Ja polecam AW projekt www.awprojekt-art.pl
    Działają już 9 lat. Podoba mi się ich portfolia. Stawiają na nowoczesność i kreatywność.
  • arkam30 22.05.19, 17:30
    AW PROJEKT Sklepy Internetowe to zdecydowanie sprawdzony wykonawca sklepów internetowych na dwóch popularnych CMS - Wordpress oraz PrestaShop.
  • pawelolczyk3223 23.05.19, 20:36
    Tworzenie stron internetowych. Polecam ci tą firmę mają inne rozwiązania niż prestashop i wordpress mi zrobili jakaś integracje z shopify czy coś takiego i działa to mega sprawnie. Wcześniej miałem presta i tak średnio

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka