Dodaj do ulubionych

Tanie strony internetowe - szybka realizacja

28.06.18, 19:27
Serdecznie zapraszam na stronyzagrosze.pl

Tanie strony internetowe z dedykowanym panelem CSM. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

www.StronyZaGrosze.pl
Edytor zaawansowany
  • adam3343 29.06.18, 09:58
    Ostatnio od kumpla usłyszałem o firmie www.highland-soft.com/strony-internetowe-krakow/ . Ona bardzo dobrze projektuje strony.
  • krypi.a 11.07.18, 13:17
    dedykowany CSM to bardzo dobry pomysł, jednak szablony wordpressa już chyba kończą swoją żywotność.. zwłaszcza te bezpłatne, połowa sieci na tym siedzi, zero jakiejś innowacyjności i pracy dla klienta, tylko gotowce. Jednak wybór dobrego wykonawcy, a przede wszystkim cierpliwego to nie jest proste zadanie :D od jakiegoś czasu śledzę blogi różnych firm w tym Netgrafu i przekonuę się, że jak coś ma wyglądać dobrze to niekoniecznie musi być tanie. Ale taka inwestycja bardzo szybko się zwraca. Z resztą sam jak wchodzę na nieatrakcyjną stronę, nawet jeżeli oferuje tańszy produkt to jakoś nie sprawia mi przyjemności robienie tam zakupów i uciekam :)
  • irekolsztyn 16.07.18, 14:30
    Warto zastanowić się nad stroną wykonaną na WordPress. Ze swojej strony mogę zaoferować pomoc w doborze motywu, utworzenie lub dobór i instalację odpowiednich wtyczek. No i oczywiście dostosowanie do urządzeń mobilnych a także pozostałe usługi związane ze stronami - tworzenie, pozycjonowanie, reklamy Google Adwords. Wszystko szybko i w korzystnych cenach stronybib.pl/tworzenie-wtyczek-pluginow-wordpress/
  • b_radek 05.09.18, 11:57
    Zdecydowanie mogę polecić Agencję Interaktywną Manley :) do każdego podchodzą z inwidualnym podejściem ;) manley.pl/
  • agalella 06.09.18, 12:25
    Ponieważ długo szukałam wykonawcy strony internetowej chciałabym podzielić się swoją opinią.
    Do wykonania mojej strony internetowej makemyplate.pl skorzystałam z oferty AW PROJEKT Agencja Interaktywna - Strony Internetowe Łódź
    Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania oraz ceny. Do tego bardzo miła, profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo. Każdemu kto szuka profesjonalisty w zakresie stworzenia strony internetowej zdecydowanie polecam Tworzenie stron internetowych Łódź - AW PROJEKT Agencja Interaktywna
  • monika_755 19.10.18, 16:07
    Serdecznie polecam firmę Hokito Strony Internetowe - zrobili stronę www dla mojej koleżanki, jest piękna! Stworzyli ją na podstawie swojego projektu, a nie z szablonu - hokito.pl/ tutaj macie ich realizacje. Każdą stronę internetową robią w wersji responsywnej, w zasadzie to już podstawa.
  • pabloby 22.01.19, 11:15
    Stronę, jako wizytówkę firmy najlepiej, najłatwiej założyć na CMS-Wordpress, oczywiście według mojej opinii. Jest tam zdecydowanie najłatwiejszy panel do dodawania oraz edycji treści. Jeżeli zaś chodzi o sklepy to Presta oraz clickshop będą najlepsze. Jeżeli poszukujecie firmy która to za was ogarnie to strony-katowice.cba.pl/ powinni spełnić wymagania.
  • gosia_1993 28.01.19, 09:00
    Osobiście korzystam z Vsweb www.vsweb.pl Tworzą nie tylko strony internetowe ale prowadzą też mojego fanpage, usługi graficzne mi wykonują, wysyłają kampanie mass mailingowe ect. Wszystko w super miesięcznej opłacie! Kontakt z ludźmi w biurze super !
  • irekolsztyn 28.01.19, 15:23
    Strony dostosowanie do urządzeń mobilnych wg think the mobile first ale także ulotki, wizytówki... z atrakcyjnymi projektami graficznymi profiles.wordpress.org/eugeniusz/
  • monika_755 12.02.19, 15:06
    Moją stronę internetową wykonała firma Hokito Strony Internetowe hokito.pl/ - serdecznie ich polecam. Stronę www zaprojektowali mi bardzo szybko, pokazali różne wersje, pokierowali wszytskim od początku do końca. Od zaprojektowania poprzez wdrożenie gotowego projektu do internetu. Niczym się nie musiałam przejmować :) Bardzo polecam firmę Hokito Strony Internetowe!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka