Dodaj do ulubionych

Jak zaprojektować stronę www?

06.12.18, 23:41
Nasze doświadczenie w tworzeniu stron WWW oraz znajomość zagadnień związanych z marketingiem w Internecie pozwala nam dostosować strony - zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością - do specyficznej grupy ich odbiorców. Czytelny układ, atrakcyjna szata graficzna, elementy aktywne oraz ciekawa animacja wstępna są niewątpliwymi atutami tworzonych przez nas serwisów internetowych. Kod strony pisany jest z uwzględnieniem wszystkich najnowszych standardów. Wykonujemy również strony przystosowane do urządzeń mobilnych - tak zwane strony responsywne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz projekt był najwyższej jakości.

Tworzenie stron www to nasza pasja.

Przejrzysta struktura serwisu z intuicyjnym systemem nawigacji, dająca szybki i łatwy dostęp do informacji zawartych w serwisie gwarantuje szybkie dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Oferujemy możliwość samodzielnej aktualizacji i zarządzania serwisem.

Projektowanie stron WWW - Jak to robimy, czyli wykorzystywane techniki.

Najnowsze techniki formatowania stron typu xHTML, DHTML. Profesjonalne, multimedialne animacje FLASH. Systemy zarządzania treścią (CMS) dostosowane pod użytkownika, wykonane w technologii PHP, ASP oparte na bazodanowych rozwiązaniach typu MySQL, PostgreSQL. Zawiera panel administracyjny, dzięki któremu możecie Państwo zarządzać treścią strony. Dynamiczne skrypty JavaScript umożliwiają implementację różnego rodzaju aplikacji i apletów. Definicja zaawansowanych arkuszy stylów CSS
proinformatics.pl/
Polecamy również usługę pozycjonowania stron internetowych.

Pozycjonowanie abonamentowe jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów ceniących sobie komfort i wygodę, a także zdecydowanych na osiąganie wysokich wyników przez długi czas. Zapewniamy, że przez cały czas pozycjonowania Twoja strona będzie widoczna na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Ze względu na to, że pozycjonowanie to proces wymagający ciągłości, usługa abonamentowa zapewnia stałą kontrolę wyników i doskonały efekt na długi czas. Marka Twojej firmy w Internecie będzie z dnia na dzień rosła w siłę.
Pozycjonowanie "za efekt" jest propozycją dla wszystkich tych, którzy lubią płacić za namacalne efekty. Nie ponosisz kosztów, zanim Twoja strona nie znajdzie się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania w interesujących Cię wyszukiwarkach. Jeżeli nie sprawi Ci kłopotu zmienność opłat, zależnie od osiąganych miejsc przez Twój serwis, oraz chcesz dokładnie i szczegółowo widzieć, za co płacisz, pozycjonowanie za efekt jest ofertą dla Ciebie.
Zamawiającym wykonanie strony WWW w naszej firmie, nieodpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją nowej domeny lub przeniesieniem obecnej na serwer.
proinformatics.pl/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka