Dodaj do ulubionych

Strony internetowe soluma

08.05.19, 12:54
Witam. Szukam dobre firmy do zrobienia strony internetowej dla firmy kosmetycznej. Czy ktoś ma stronę zrobioną przez agencje soluma? szukam opinii o tej agencji, ponieważ mam wytypowanych kilka firm do stworzenia strony i oni mnie najbardziej interesują, ale potrzebuje opinii obiektywistycznych.
Edytor zaawansowany
  • adamigle 09.05.19, 14:52
    Hahaha, anettamaz, chyba obiektywnych :D Sorry, ale to przejęzyczenie zrobiło mi dzień :D

Co do pytania – mam osobiście stronę internetową od Solumy, chociaż z zupełnie innej branży, niemniej jest dokładnie taka jak chciałem. Teraz pytanie, co to znaczy wg Ciebie dobra firma. Obiektywnie, agencja soluma opinie ma dobre, więc to już mówi samo za siebie. Inna kwestia, że nawet jeśli jesteś laikiem, ale masz mniej więcej pomysł na to co chcesz mieć na stronce, to soluma Ci to zrobi. Ja miałem mocno mgliste pojęcie o tym jak strona ma wyglądać, ale ostatecznie wyszło super, oni sporo proponują od siebie i pokazują najkorzystniejsze rozwiązania.
  • macinwe 13.05.19, 12:59
    Jak masz kilka wytypowanych firm to już połowa sukcesu, teraz musisz sprawdzić czy mają w ofercie to czego potrzebujesz J Ja akurat strony internetowej od soluma nie mam, ale było blisko :P tylko biznes ostatecznie nie wypalił :P Tak czy inaczej, robiłem spore rozeznanie w necie szukając opinii o agencji soluma, jak chcesz mieć OBIEKTYWNY obraz to po prostu przejrzyj ich realizacje to ci dużo powie. Z tego co pamiętam, Soluma ma też na stronie ostatnie realizacje, coś mi się kojarzy, że był tam też jakiś salon kosmetyczny, to sobie ogarnij jak podeszli do tego tematu i będziesz wiedzieć, czy o coś takiego ci chodzi czy nie.
  • anettamaz 15.05.19, 15:33
    No to się popisałam elokwencją -_-

Sprawdziłam sobie wg sugestii realizacje na stronie solumy, faktycznie były tam dwa salony kosmetyczne, o coś takiego mniej wiecej mi chodzi. W międzyczasie okazało się, że mój znajomy zamawiał też stronę internetowa od solumy, więc to też mi trochę rozjaśniło. Raczej jestem już zdecydowana na nich, popsrawdzałam sobie też na własną rękę opinie o agencji soluma, ale nie zamykam wątku, może ktoś jeszcze skorzysta.ie zamykam wątku, może ktoś jeszcze skorzysta.
  • anettamaz 31.05.19, 13:50
    Sorki za dubla z góry, ale jestem po wstępnych rozmowach z solumą, wydaje się, że faktycznie znają się na rzeczy a wyobrazalam ich sobie raczej inaczej, więc pozytywne zaskoczenie :D Muszę faktycznie wypełnić ten brief no i przede wszystkim zastanowić się jak chce, żeby ta strona internetowa od solumy wyglądała, oni w miedzy czasie podeślą mi trochę swoich propozycji bo chyba się zorientowali, że jestem zielona w te klocki :D wstrzymam się jeszcze z wystawieniem agencji soluma opinii ostatecznej do czasu az wykonaja zlecenie, ale poki co jestem mile zaskoczona

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.