Dodaj do ulubionych

Jakiego CMS polecacie ?

• 10.09.07, 17:53
    Używam i polecam PHP-Nuke :) skiny i inne znajdziecie bez problemu na google :)
    dobre jest tez Mambo :) ale i tak wole zrobić wszystko samemu niż używac gotowców :P
    --
    www.bazarstron.pl
  • 15.09.07, 10:05
    Nie wymieniłeś tego, którego ja używam :)
    --
    WebSS Studio
    Świeża wizja twojego Sukcesu!
    webss.lap.pl
  • 15.09.07, 16:33
    Sorry ale to jak bys pytal co jest lepsze, statek czy samochod. Jak mozna polecic jakiegos cms'a? Przeciez to zalezy od zlecenia, nie ma sensu na prehistoryczym i wielkim NUK'U stawiac niewielkego serwisu. Tak samo z Joomla. Jest masa lekkich i nowoczesnych skryptow jak typo3 czy xaraya. Ja wogole tego nie uzywam bo latwiej jest skozystac z frameworka. Zawsze masz to co chcesz...
    --
    What we see and what we seem are but a dream, a dream within a dream.
    Fitter, Happier, More Productive
    404 Found
  • 29.12.16, 11:07
    Jaki CMS wybrać decyduje każdy sam dla siebie. Wszystko zależy jakie zadania można przed nim postawić. Radzę poczytać blog stronyinternetowepila.com.pl/strony-internetowe/ranking-darmowych-systemow-zarzadzania-trescia/. Tam o CMS wiele przydatnych informacji jest napisane, co , jak i dlaczego.
  • 14.02.17, 23:20
    Zdecydowanie polecam WordPressa.

--
    Serwis drukarek i komputerów Warszawa. www.tomi24.pl
  • 16.02.17, 18:53
    Ja polecam nasz autorski system CMS do tanich stron www: www.offon.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.