• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jakiego CMS polecacie ?

• 08.09.07, 14:42
    Witam, jakiego cms'a polecacie ?? I z kad do niego pobrac themy, mody itp. ;)

ja polecam:
    php-fusion
    php-fusion.pl/
    extreme-fusion
    extreme-fusion.pl/
    a themy z:
    themes.extreme-fusion.pl/theme.php
    albo robić swoje :)
    --
    foto forum Siedlce! Zapraszam!!
    fotoforum.gazeta.pl/72,2,857,59382356.html
    Edytor zaawansowany
    • 10.09.07, 17:53
      Używam i polecam PHP-Nuke :) skiny i inne znajdziecie bez problemu na google :)
      dobre jest tez Mambo :) ale i tak wole zrobić wszystko samemu niż używac gotowców :P
      --
      www.bazarstron.pl
      • 15.09.07, 10:05
        Nie wymieniłeś tego, którego ja używam :)
        --
        WebSS Studio
        Świeża wizja twojego Sukcesu!
        webss.lap.pl
    • 15.09.07, 16:33
      Sorry ale to jak bys pytal co jest lepsze, statek czy samochod. Jak mozna polecic jakiegos cms'a? Przeciez to zalezy od zlecenia, nie ma sensu na prehistoryczym i wielkim NUK'U stawiac niewielkego serwisu. Tak samo z Joomla. Jest masa lekkich i nowoczesnych skryptow jak typo3 czy xaraya. Ja wogole tego nie uzywam bo latwiej jest skozystac z frameworka. Zawsze masz to co chcesz...
      --
      What we see and what we seem are but a dream, a dream within a dream.
      Fitter, Happier, More Productive
      404 Found
    • 29.12.16, 11:07
      Jaki CMS wybrać decyduje każdy sam dla siebie. Wszystko zależy jakie zadania można przed nim postawić. Radzę poczytać blog stronyinternetowepila.com.pl/strony-internetowe/ranking-darmowych-systemow-zarzadzania-trescia/. Tam o CMS wiele przydatnych informacji jest napisane, co , jak i dlaczego.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.