Dodaj do ulubionych

Jak zrobić fałszywego ciąży brzuch z balonów

30.06.12, 22:07
By Missy Farage, eHow Contributor

Zrób sobie brzuch, że będą mieli Twoi znajomi rozmawiają.

Niezależnie od tego czy ciągnięcie praktyczny żart z przyjaciółmi, łącząc kostium lub przerażające swojego chłopaka, tworząc fałszywy ciąży brzuch jest stosunkowo prostym zadaniem, które będzie musiał znajomi rozmawiają. Zamiast wydawać dużo pieniędzy zakupu fałszywego ciąży brzuch, po prostu zrobić okrągły brzuch z napompowanej balonu i nosić odpowiednie mody i odzieży, aby pokazać swoje nowe (i fałszywe) wybrzuszenie dziecka.

Read more: Jak zrobić fałszywego ciąży brzuch z balonów | eHow.com www.ehow.com/how_8355887_make-fake-pregnant-belly-balloons.html#ixzz1zJD8MfwF

http://img.ehowcdn.com/article-new/ehow/images/a07/v0/1f/make-fake-pregnant-belly-balloons-800x800.jpg
Edytor zaawansowany
  • tropem_misia1 30.06.12, 22:42
    przecudnej urody tłumaczenie,wstrząsem jest la mię ,że trzeba sobie zrobić brzuch by znajomi mogli rozmawiać...........tongue_out
    --
    Chcesz się wyprać?
  • debi_bebi 01.07.12, 07:48
    Właśnie ze względu na tłumaczenie wkleiłam to cudo. Podejrzewam, że to dzieło automatycznego tłumacza, niemniej jednak uśmiałam się serdecznie i z tłumaczenie, i z konceptu brzusznego smile
  • tropem_misia1 01.07.12, 07:50
    to automat, który strasznie sie stara
    nieraz klikałam w "tłumacz stronę"
    zdarzyło mi się kompletnie nie zrozumieć sensu
    --
    Chcesz się wyprać?
  • debi_bebi 01.07.12, 07:59
    Nie da rady, automaty są bezmyślne, ciągną z zasobów pierwsze napotkane znaczenie słowa, i potem wychodzą takie hocki klocki smile
  • tropem_misia1 30.06.12, 22:46
    ja myślę,że najlepiej kupić prezerwatywę.
    Co by było tak tragikomicznie.
    Wsadzić prezerwatywę...o nie,nie...nie tak jak myślicie, a więc wsadzić te prezerwatywę pod sweter, potem wsadzić pod sweter głowę , a przynajmniej usta...i dmuchać, nie, nie, nie...nie tak jak myślicie...powietrze dmuchać...
    Prezerwatywa potrafi być olbrzymia, nawet taka dziewięciomiesięczna.
    Wiem , bo kiedyś byłam na sylwestra za młody, gdzie prezerwatywy robiły za balony.
    --
    -
    Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której trochę się znam.
  • rybka.11 30.06.12, 22:54
    A nie lepiej zrobić "prawdziwego ciąży brzuch"? big_grin Nie dość, że naturalny bedzie to jeszcze ile przyjemności z robienia tego prawdziwego ciąży brzucha...wink))
    --
    Prawdziwe słowa nie zawsze są piękne, piękne słowa nie zawsze są prawdziwe....
    forum.gazeta.pl/forum/f,188512,Akwarium_rybki_jedenastej.html
  • tropem_misia1 30.06.12, 23:05
    no dobra, ale co potem?
    --
    Uprzejmie proszę, nie traktować poważnie mojego pisania, ani dosłownie.
  • voxave 01.07.12, 00:02
    Potem trzeba niestety rodzić ....brrrr
  • debi_bebi 01.07.12, 08:01
    Nooo. Wolę tego wspominać.
  • debi_bebi 01.07.12, 08:07
    No, a poza tym wtedy też by znajomi mieli o czym mówić, i to nie przez jeden wieczór, ale przez 9 m-cy i jeszcze dłużej smile
  • tropem_misia1 01.07.12, 08:18
    miłe , gdybym była głównym tematem do rozmów...khym.

--
    -
    Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której trochę się znam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka