Dodaj do ulubionych

Fotograf i kamerzysta na wesele

02.04.13, 21:39
Witam może ktoś z Was zna lub może polecić fotografa i kamerzystę na wesele. Konkretnie z Zawiercia i okolic. Z góry dziękuję:)
Edytor zaawansowany
  • 10olivka 03.04.13, 15:53
    Mogę polecić EL-KRIS ewentualnie FOTO-ZBYSZEK z Kromołowa. Namiary poszukaj sobie w necie bo kontaktów nie znam i lepeij zadzwonić wcześniej bo terminy mogą być troche dłuższe.
  • lar23 03.04.13, 21:00
    Dzięki za informacje, co prawda mam jeszcze troche czasu do przyszłego roku ale sierpien jest chodliwym miesiącem i wolałabym już kogoś zamówić.
    Jeżali macie jakieś jeszcze sprawdzone osoby lub kogoś znacie to piszcie.
  • noma84 10.04.13, 00:19
    Witam.
    Ja polecam fotografa Łukasza Szymańskiego www.szymanskiphotography.pl/
  • smoczek_zabrze 03.04.13, 21:15
    ja mogę polecić Przemka z okolic Katowic, ale wiem, że dojeżdża nawet do Łodzi, więc Zawiercie nie powinno być problemem. Robi świetne filmy za niewielką kasę.

oto jego strona internetowa:
    www.wideofilmowanie.maresz.pl
  • karolekolek 04.04.13, 18:06
    Witam polecam z Bzowa El-Kris profesjonalni i Kasperek Media również.
  • lili.anaa 06.04.13, 22:49
    Mogę polecić Magic Studio Dzibice super:)
  • ebud4321 08.04.13, 15:26
    Witam ja mogę polecić fswozniak.pl/ mają bogatą ofertę cudne ujęcia i wiele pomysłów, tylko nie wiem czy ich strona już działa bo ostatnio mieli w rozbudowie ale powinni być na stornie planujemy wesele. Fotograf z kamerzystą to młodzi ludzie którzy są na czasie i wychodzą naprawdę naprzeciw oczekiwaniom młodych. Sądzę że dojadą gdzie będzie trzeba. Gorąco polecam
  • lar23 08.04.13, 18:43
    Bardzo dziękuję za pomocne informacje:)
  • video-foto-kris 20.04.13, 22:58
    Nasza strona internetowa www.video-foto-kris.pl. reralizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Posiadamy kamerzystów i fotografów wraz z nowym - profesjonalnym sprzętem. Zapraszamy.
  • igorekon 07.05.13, 19:27
    Polecam OKO KAMERY Molenda z Zawiercia
  • lar23 13.05.13, 07:49
    Dzięki bardzo za info
  • luis888 08.07.13, 21:36
    Polecam Neo Film Studio. Ich strona to www.neofilmstudio.pl
    Porządne filmy i fajne podejście do tematu.
  • mbkstudio.pl 02.08.13, 23:09
    Śluby, wesela, to niezapomniane chwile przywołujące najwspanialsze wspomnienia. Nasza firma istnieje, aby pomóc Państwu w uwiecznieniu tych uroczystości oraz aby najszczęśliwsze momenty w Waszym życiu stały się naprawdę nieprzemijalne. Dlatego też MBKstudio oferuje Państwu najwyższej jakości usługi wideo i foto, miłą atmosferę oraz profesjonalne wykonanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania i fotografii.
    Zapraszam na MBKstudio.pl
    tel:535882516
  • lar23 08.08.13, 20:18
    Dzięki za namiar
  • noma84 12.08.13, 00:35
    Jaki wybór jeśli mogę spytać?
  • gankiewicz 20.08.13, 20:11
    Witam i polecam... siebie :) Ponieważ najlepiej o mojej pracy powiedzą zdjęcia, podaję link do portfolio: www.gankiewicz.com.pl Oczywiście wykonuję fotoalbumy w najwyższej jakości (super ekskluzywne) jak i tradycyjne albumy z odbitkami. Jeżeli spodobają się Państwu moje zdjęcia, proszę o kontakt. Pozdrawiam!
  • s3ka-wka 27.09.13, 07:02
    kamerzysty nie mieliśmy ale jeśli szukacie jeszcze fotografa to polecam Panią fotograf z Zawiercia - Agnieszkę Ziętek. Jeśli jednak piszecie o sierpniu 2014 to jak już zapewne wiecie czas najwyższy na decyzję i zaklepanie terminu;)
  • omagi 08.10.13, 22:21
    Witamy, polecamy Raw Create Marcina Szatana marcinszatan.pl Jest z Zawiercia i jak na tak rewelacyjną jakość odziwo nie kosztuje tak dużo. Super podejście :) zero stresu związanego z obecnością ekipy :) Po podejściu do pracy już przed dostaniem materiałów wiedzieliśmy że będziemy zadowoleni :P Ale jak dobrze wiemy, każdy ma inny gust i wybiera to co jego zdaniem będzie dobre... mamy nadzieję że nie podejmiesz takiej decyzji jak nasza koleżanka która po odebraniu zdjęć u kogo innego, musiała robić sesję u Marcina ( jak by nie było z naszego polecenia :P). Nasze zdjęcia znajdziecie nawet na jego blogu blogu :)
    Pozdrawiamy i mamy nadzieję że będziecie zadowoleni z dobrego wyboru.
  • pijany_nietoperz92 17.10.13, 18:59
    czytam wasze wpisy i jestem w szoku Agnieszka Ziętek nie jest zbyt dobrym fotografem a "firma" M. Szatana to obcina nogi i głowy ludzie wychodza bez stóp jak kaleki jesli chcecie brac kolejnego fotografa na pleneri tracic kase i nerwy bierzcie ich pamiętajcie że się nie da powtórzyć kościoła ani sali ślub jest tylko raz w życiu
    jak widziałem u znajomych zdjeciaod tych ludzi to sie przeraziłem ja bym ich nie bral na swoj slub i wesele
  • omagi 17.10.13, 20:33
    widzę pseudonim pasuje jak ulał. jakoś nic nam nie ucielo xD nie wprowadzaj ludzi w blad. każdy weźmie tego kogo będzie uważał za odpowiedniego. portfolio wymienionych wyżej fotografów mówi wszystko o jakości i profesjonalizmie.
  • wygimnastykowany_marian 18.10.13, 15:17
    a propo pseudonimu. Omagi to pseudonim facebookowy pana Marcina. Więc czyżby pan Marcin sam sobie robił reklamę? jeżeli tak to jest ona wyjątkowo nieudolna i żałosna. No chyba że był pan tak bardzo zadowolony z usług pana Marcina że aż przyjął jego pseudonim?
  • hzuczekh 22.10.13, 19:47
    co za siara robić w taki sposób samemu sobie reklame... inni jakoś normalnie polecajom sami siebie, a omagi cuduje i podszywa sie pod mlodą pare na dodatek w mało inteligentny sposób... masz szczescie chłopie ze mało kto tu zaglonda bo reklama taka to antyreklama cfaniakowanie i wogle...
  • hzuczekh 22.10.13, 19:49
    no twoje podejscie nie jest zbyt profesjonalne skoro marian zauwazyl, ze omagi i pan Marcin o którym nibyto piszesz to jedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po za tym malo kto tak zacieńcie broni obcego...
  • wiola.gw 18.10.13, 15:37
    Polecam katalog www.foto-video.gdziewesele.pl , tam na pewno znajdziecie jakiegoś profesjonalnego fotografa ślubnego , mnie się właśnie tam udało znaleźć!
  • donaldostuskos 22.10.13, 20:09
    Polecam "Oko Kamery", pan Krzysztof zrobi takie zdjęcia jakie chcecie i nakręci dokładnie taki film jak chcecie. Satysfakcja gwarantowana. U nich każdy film wygląda inaczej.
    Co do innych wpisów widze że się zrobiła afera w okół "Omagi" heh podrabianie samego siebie to po prostu nieudolna próba zyskania klijentów bo chyba ludzie nie chcą go brać i musi znizać si do niskiego poziomu aby przeżyć.
    Nie mam nic do nigo ani jego rodziny bo nazwisko "Szatan" kojarzy mi sie z małżeństwem chodzącym po weselach, mam kilku znajomych co brali u nich fotografa i kamerzystow i mimo upływu lat ich filmy zwsze są takie same. Mało wstawek jakiś dziecinny fragment z bajki na początku filmu i nic tylko taniec taniec taniec ciąg tańca i lekko nużące to jest. Zdjęcia też bez rewelacji. Od lat ten sam motyw łapania stopna jakaś walizka i szampan. Brak ciekawych koncepcji. Jak widziałem zdjęcia kolegów od nich to te z 2008 roku wyglądają tak samo jak te z 2012 i nic się nie zmiania tylko młoda para inne twarze. Chyba nie mają drygu do zdjec tlykoi oklepane motywy.
    Pani Ziętek też chyba robi na jedno kopyto.
    Zdjęcia ludzi z Kromołowa EL-KRIS o których piszecie też mnie urzekają siostra ich miała i jakby mieli termin tez bym ich wzioł ale mieli zajęty i trafiło na "Oko kamery" i to też był strzał w dziesiątke. Moich zdjęć i filmu nie zamienilibyśmy za nic.
    Powodzenia
  • rawcreate 22.10.13, 20:47
    Witam, przeglądam sobie google i tu trafiam na takie coś... Kocham konkurencję =_= czego to oni nie wymyślą :)
    Nie wiem co za de....l założył na mnie konto... ? Równie dobrze mógł napisać login Marcin Szatan, a nie pseudo z fb Szook. Ludzie jeśli jesteście niezadowoleni lub chcecie mnie ośmieszać lub krytykować w internecie to róbcie to oficjalnie a nie takie dziadostwo... I jak teraz takiego dziada znaleźć ? Nie da się bo internet jest anonimowy. Kpina (sam bym nie wymyślił żeby coś takiego zrobić... każdy pisze krytyczne komentarze a tu odmiana Oo pod moim pseudonimem)
    Przeprasza za tą osobę i zgłaszam to do admina.
    Ps. musiałem przez takie coś założyć konto na tym forum xD.
    Jeśli ktoś ma do mnie jakąś sprawę niech pisze śmiało. Każda krytyka mile widziana :)
    Siebie nie polecam bo jeśli ktoś szuka fotografa pewnie trafił na moją stronę.
    Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za tego człowieka.
  • rawcreate 22.10.13, 20:57
    Świetnie konto usunięte...
  • wygimnastykowany_marian 23.10.13, 13:07
    Oj, panie Marcinie... Bije pan rekordy żenady. Czy pan rzeczywiście myśli że "Gazeta" usunełaby komuś konto tylko przez to że używa takiego samego nicku jak pański? i to w tak krótkim czasie? tak jak Pan wspomniał, internet ma to do siebie że każdy może pisać co chce i podawać się nawet za samego Szatana i nikt nie będzie usuwał mu za to konta. Zresztą "omagi" nigdzie nie napisał że nazywa się tak jak Pan, a nawet gdyby to co? nie jest pan jedyną osobą o takim nazwisku - ma Pan chyba za duże mniemanie o sobie... Niech pan już lepiej skończy się tłumaczyć bo z każdym kolejnym postem pogrąża się Pan jeszcze bardziej. jeszcze te same "buźki" w każdym poście...
  • rawcreate 23.10.13, 13:58
    pisałem że konto jest usuniete a nie że admin je usunął. nie wciskam innych poglądów. ja się z tego śmieje a nie tlumacze.
  • wygimnastykowany_marian 23.10.13, 17:51
    ano tak, osoba która się pod Pana podszywała ze strachu usuneła konto i opuściła kraj.... Swoją drogą ta osoba to musi być profesjonalista bo bardzo dobrze Pana udawał, taki sam styl pisania, te same buźki itp...

Panie Marcinie my też się śmiejemy ale bynajmniej nie z tego samego co Pan...
  • rawcreate 23.10.13, 18:42
    A proszę się śmiać :)
    Ja dobrze wiem co sobie myślicie... używam emotikonów to już jestem ten sam ;p Nie przejmuję się opiniami bo ten kto mnie zna, sam dobrze wie jak robię robotę :)
    ps. Chciałem spisać maila z tamtego konta ale niestety jest albo zawieszone albo usunięte.
  • adamos8519 28.10.13, 18:29
    My zdecydowaliśmy się na EL-KRIS i byliśmy dość zadowoleni, bardzo przyjemni i nie robili nic na siłę. Plener bardzo pomysłowy i byliśmy zadowoleni, ze zdjęć z wesele trochę mniej ale też było okej. Jedyne co to za mało zdjęć dostaliśmy... przynajmniej wg nas
    Miałem tez okazję być na weselu gdzie zdjęcia robił Marcin Sz. Z wesela wszystko okej, za to plener raczej nic szczególnego. widać było brak kreatywności, oklepane schematy i to o czym wspomniał ktoś wcześniej... poucinane nogi. Sam sprzęt nie jest gwarantem dobrych zdjęć i bycia profesonalistą Do tego na miejscu Marcina darowałbym sobie żartowanie na weselu i robienie klimatu. Był mało śmieszny. O robieniu samemu sobie reklamy nie będę wspominał, leżącego się nie kopie.
    Oko kamery nie miałem przyjemności widizeć w akcji ani widzieć efektów ich pracy. Słyszałem jedynie opienie na ich temat od znajomych i były różne...
  • lar23 28.10.13, 20:19
    Bardzo dziękuje za informację są bardzo pomocne na pewno skorzystamy:)
  • fotojd 15.11.13, 14:00
    Zapraszamy do współpracy jd-foto.manifo.com/

Pracujemy na dwa aparaty co nie zdarza się często. Oferujemy atrakcyjne ceny!
  • monika.m.87 18.02.14, 18:43
    Polecam magic-studio.info
  • bimageltd 17.09.14, 13:40
    Polecam odwiedzić II Jurajskie Targi Weselne, 9 listopada 2014 roku w sali Rotunda, w Zawierciu. Będzie tam można poznać lokalne firmy zajmujące się obsługą wesel oraz zyskać atrakcyjne rabaty! Więcej info wkrótce na facebook.com/Weselne
  • zadowolonamezatka 31.07.14, 12:51
    polecam Videofilmowanie - Videodare studio znajduje się w Zawierciu :) filmowali moje wesele i film wyszedł po prostu świetny :D www.foto-video.gdziewesele.pl
  • lar23 31.07.14, 16:22
    Witam ja już mam tylko fotografa i zespół. Ślub już za parę dni:))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka