Dodaj do ulubionych

Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada

28.05.10, 22:11
chcialabym zapytac czy ktoś z Was był na takim wyjeździe, ja bylam w zeszlym roku na objazdówce z Triady Hiszpania-Andaluzja i bardzo mi się podobało, daltego w tym roku chętnie wróce do Hiszpanii i zobaczę jeszcze Lazurowe Wybrzeże, poszukuje zatem osób ktore były na tymwyjeździe, jakie wrażenia?
pozdr
kira
Obserwuj wątek
    • kira_a Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 01.06.10, 21:15
      chciałam dodać, że nie jestem zainteresowana opiniami o biurze Triada tylko samy produktem - czyli wycieczką Hiszpania - Riwiera Francuska. Jak się zwiedza, jakie tempo, jakie hotele, może ktoś niedługo pojedzie i będzie mógł się podzielić wrażeniami, skoro jak piszecie to produkt wznowiony w ofercie biura.

a wracając do samego biura - ja jestem z nich zadowolona - na moje potrzeby jest ok, byłam na objazdówce w Turcji - było ok, a w tamtym roku na objazdówce Hiszpania Andaluzja, bardzo fajna pilotka - rzeczowa, konsekwentna, ale jednocześnie po bliższym poznaniu bardzo fajna - Pani Magda (jeśli dobrze pamiętam)

czekam zatem na opinie o Riwierze od Triady :)))
      pozdrawiam
      kira
      • Gość: ostry Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.aster.pl 28.06.10, 19:12
        W sobotę wróciłem z wycieczki. Objazd rozpoczął się od przejazdu do Andory.
        Dotarliśmy we wczesnych godzinach popołudniowych do hotelu (dobry) po zakupach w
        sklepie bezcłowym (uwaga jest to niedziela a prawo andorskie od niedawna
        zakazało handel, wszystko zamknięte). Do końca dnia czas wolny lub wycieczka
        fakultatywna 14 euro od osoby do parku z basenem termalnym. Następny dzień
        jedziemy do Francji piękne widoki do miasta Carcasonne i tu pierwsza plama firmy
        Triada. Zwiedzanie górnego zabytkowego miasta dodatkowo płatne 35 euro. Ci co
        nie zapłacili zostali zostawieni po prostu na ulicy na 3 godziny. Nie bardzo
        wiadomo za co ta kwota dodatkowa. Miasto zwiedzać można zupełnie za darmo oprócz
        zamku a przewodnik lokalny mówił po francusku. Tłumaczenie dość ubogie. Dalej
        trasa o.k. z jednym zastrzeżeniem hotele francuskie marne w szczególności w
        drodze do Nicei "Bonzai". Wyżywienie we Francji bardzo pomaga w odchudzaniu. Na
        pobycie w Hiszpanii wszystko bardzo dobrze można powrócić do dawnej wagi.
        Ogólnie na 4
        • Gość: dziuniak Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: 109.243.176.* 08.07.10, 10:51
          Też się szykuję na tę wycieczkę, choćby jej część pobytową, tylko po
          primo boję się trochę TRIADy a po wtóre to chodzu mi o to czy w
          hotelach w nocy straszna duchota czy da sie usnąć? , bo nie
          przypuszczam, zeby w hotelach bukowanych przez Triadę była klima czy
          wiatraczek. Pytam o hotele podczas objazdu czyli we Francji bo
          chciałanbym bardzo własnie w sierpniu wyskoczyć bo mam urlop bez
          łaski<Żle znoszę upały na powietrzu to co innego ale pokoje - klatki
          trochę mnie przerażają. Proszę, napiszcie bo w razie czego wybłagam
          przełożenie tygodnia urlopu na wrzesień. pozdrawaiam dziunia
            • Gość: FRANKA Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.w109-213.abo.wanadoo.fr 10.07.10, 13:46
              dzis jest 10 lipiec godz 13,40 na dworze upal nie do wytrzymania ,my
              tubylcy jestesmy przyzwyczajeni do upalow ale troche nizszych ,ty
              bedziesz strasznie cierpiala z tego powodu ,radze przesunac ten
              wyjazd na koniec sierpnia lub wrzesien bo i tak tu jest goraco i
              pewnie bedzie taniej bo posezonowo ---jesli pojedziesz teraz to
              pomysl czy w autokarze jest klim i czy autokar sprawny w tak daleka
              podroz ,(ostatnio czytalam ze znow wypuscili niesprawney pojazd na
              salette a ten sie rozkraczyl przy podjezdzie zostawiajac 50 ludzi
              na szosie),,,,upal ,upal ,upal 40 °w cienieu ,wlasnie schodze do
              chlodnej piwnicy na drzemke,,,pozdrawiam
    • Gość: dziuniak Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: 188.33.52.* 18.07.10, 12:32
      Dzięki waszym poradom zdecydowałam się na wyjazd we wrzesniu , jutro
      idę kupować, pobyt planuję w hotelu PRESIDENT, ale to wtóra sprawa.
      JESTEM Bardzo pod wrażeniem trasy wycieczki po Lazuroeym Wybrzeżu i
      tak bym chaciała przezyć ją pięknie i noie denerwować sie jakimiś
      nieprzewidzianymi numerami TRIADY. Dziasiaj przeczytałam watek niGDY
      więcej z TRiadą o organizacji objazdówki na Sycylii i skóra mi
      ścierpła. Mam świadomość,że przeciwnicy TRIady powiedzą mi,że trzeba
      być wariatem żeby jechać z Triadą ale tylko ona ma wycieczkę
      Hiszpania + Lazurowe Wybrzeżę samolotem. Ja na objazdówki autobusowe
      (w tym sensie,że do Francji czy Hiszpanii drogę pokonuje się
      autobusem, a potem dopiero objazd właściwy, który tak nie daje w
      kość)nie mam ochoty ani zdrowia psychicznego, bo noclegi autokarowe
      mnie nie frapują. daltego po wyrażeniu niniejszej opinii nie
      oczekuję od malkontentów czy własciwie osób myślących logicznie
      słów krytycznych i wyśmiewania się. Jestem natomiast zainteresowana
      opisem tej wycieczki i wrażeniami co do jej przebiegu. Będę
      b.wdzięczna pozdrawiam dziunia
      • Gość: Andi Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: 109.243.64.* 26.07.10, 00:34
        Wróciliśmy z tej imprezy 24go lipca. Byliśmy tylko na części
        objazdowej. Pilotką była Pani Magda-osoba kompetentna, konsekwentna
        i zarazem miła. Co do hoteli: hotele z klimatyzacją (oprócz hotelu w
        Andorze). Jedzenie niezłe (tylko jedno śniadanie typowo
        kontynentalne), w Andorze śniadanie i kolacja w formie bufetu.
        Autobus z klimą. Przewodnicy obcojęzyczni (tłumaczyła i rozszerzała
        temat Pani Magda). W Nicei, Monako i San Remo przewodnik
        polskojęzyczny.
        Ogólnie - wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni. Standard hoteli
        i wyżywienie na tej imprezie w porównaniu z objazdówkami innych biur
        wypada bardzo dobrze. Wiem co piszę, bo nie była to nasza pierwsza
        objazdówka. Natomiast pierwszy raz jechaliśmy z Triadą i jesteśmy
        mile zaskoczeni.
        Radzimy wykupić obiadokolacje.
        • kira_a Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 26.07.10, 22:48
          Witam, bardzo dziękuję za wypowiedź, do mojego wyjazdu zostało kilka dni, ciesze się że macie taką dobrą opinię o wycieczce.

Mam pytanie co do temperatur, jak było w górach? z jakich wycieczek fakultatywnych korzystaliście, co warto a czego nie warto zobaczyć?

pozdrawiam
          kira
          • Gość: dziuniak Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.home.aster.pl 27.07.10, 12:34
            Oj to balsam na moje serce, bardzo dziękuję za wieści o wycieczce bo
            jak przeczytałam narzekaania jednego pana o słabej organizacji
            wycieczki na Sycylię to mi skóra nieco ścierpła. Ja się nie mogę
            doczekać objazdu po Riwierze Francuskiej i nie chciałabym sie
            rozczarować. Cieszę się,ze wróciłaś zadowolona. Ja jadę 18 wrze.
            Jestem trochę zdiwiona ,że byłaś tylko na ojazdówce, ja też chciałam
            sam objazd (bo na Costa Brava już byłam) ale pan w biurze Triady
            powiedział mi,że to nie wchodzi w rachubę i tylko wersja 7=7 wchodzi
            w rachubę. Ale nie załuję,oby tylko wszystko było dobrze. A jak
            sprawował się autokar, czy jest z klimą? Jak uznasz za stosowne żeby
            coś jeszcze dodać to proszę napisz. A! ile wynoszą jeszcze dodatkowe
            koszty zwiedzania opcjonalnego, bo że trzeba mieć ze sobą ok. 140 E
            to wiem. Pozdrawiam Dziunia
            • Gość: Andi Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: 109.243.178.* 27.07.10, 19:46
              Nie kupowaliśmy imprezy z biura Triady. To, że wyjazd tylko na część
              objazdową jest możliwy mamy na naszym przykładzie.
              Klima w autobusie była. Temperatury 30-35 st.C. W Andorze też
              ciepło - noc bez klimy przy otwartym oknie, ale obfite śniadanie i
              kolacja w tym hotelu rekompensowały tą niedogodność.
              Nie byliśmy na termach w Andorze. Wykupiliśmy Carcassonne (warte
              obejrzenia). Nasze wyobrażenia o Carcassonne i Avignon były
              odbiegające od tego, co ujrzeliśmy, ale to nasze subiektywne
              odczucia.
              Dopłata u pilotki z uwzględnieniem Carcassonne - 160 euro.
              Kończąc objazd pilotka rozliczając się z nami z kosztów imprezy z
              tej kwoty zwróciła kilka euro, co było miłym zaskoczeniem.
              Życzymy Wam tej samej pilotki Magdy, z którą nam dane było zwiedzić
              Riwierę Francuską.
              Dodam, że w godzinach południowych w każdym mieście był czas wolny
              dla siebie.
                  • kira_a Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 28.07.10, 15:31
                    witaj amanda :)
                    ja jadę 31 lipca :)))

w Triadzie jest opcja- za dodatkowa opłatą można mieć pewność, ze najpierw będzie objazd a potem pobyt

nie wiem dlaczego nie miałaś takiej opcji do wyboru??
                    ja nie zdecydowałam się na dodatkowe opłaty i w związku z tym czeka mnie niespodzianka - albo objazd albo pobyt :)

Z którego lotniska wylatujesz?
                      • kira_a Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 28.07.10, 17:11
                        hej, ja lecę z Katowic
                        już mam wykupione obiadokolacje, to jest chyba 300 pln za osobę

decyzja należy do Ciebie, ja w tamtym roku byłam na objazdówce po Hiszpanii i wieczorem kiedy zajeżdżaliśmy do hotelu to naprawdę ciężko było iść do miasta i szukać knajpki, raz koło Madrytu nocowaliśmy koło supermarketu i wtedy z ewentualna kolacją na mieście nie byłoby problemu, natomiast czasami te hotele na objeździe są w oddaleniu od czegokolwiek i wtedy jesteś w kropce
                        druga tez strona że te wykupione obiadokolacje nie zawsze są super, ale można się posilić i iść spać :))))

pozdrawiam i udanej wycieczki :)
                        kira
                        • Gość: dziuniak Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.home.aster.pl 28.07.10, 22:07
                          ja też miałam wybór , za pierwszy objazd placiłosię 90 zł, ale nie
                          skorzystałam z tego ani z opcji niezmiennej ceny, bo jak trzeba
                          będzie dopłacić to itak mnie ta opcja nie uratuje, mam nadzieję,że
                          może nie podniosa cen. Bardzo mnie cieszy,że pilotka fajna,miła ,
                          kompetenta i rzetelna, bo misię dotychczas nir zdarzyło,żeby sie
                          pilot z nami rozliczył. Czy jesteś rozczarowana Avignonem,ja go
                          sobie wyobrażam prze pryzmat siedzibt papieży i mostu, o którym
                          spiewa siepiosenki. Dlaczego odradzasz termy w Andorze? W istocie
                          taka słabizna,że szkoda pieniędzy. A jak podobało Cisię Carcasonne,
                          A jak wrażenia po pobycie w San Remo, dzięki za wszelkie info. Ja
                          lecę pod konieć września i dobrzem,że tak popstanowila, bo
                          naszeupały odchorowałam, tam przecież znacznie gorzej. A jak udał
                          Ci się pobyt na Costa Brava, byłaś może na własną rękę w
                          Barcelonie? pozdrawiam dziunia
                          • milosh247 Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 28.07.10, 23:13
                            Osobiście nie wierzę w atrakcyjność wycieczek zorganizowaych po Europie. Moim zdaniem dużo bardziej opłaca się zarezerwować osobno i samodzielnie lot i hotel i pojechać na własną rękę. W momencie kiedy korzystamy z biura podróży które z tych dwóch rzeczy tworzy pakiet zawsze to będzie droższe - musimy opłacić przecież ich placówki, tysiące sprzedawców ich usług, kolorowe foldery drukowane w milionach. Myślę że cenowo zdecydowanie wygra zawsze internet :)
                            --
                            Milosz
                            www.HotelCalculator.com/
    • Gość: dziuniak Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.home.aster.pl 31.07.10, 10:15
      Kira i Amanda, zyczę Wam wspanaiłej wycieczki i pięknych wrażeń, C\y
      w rezultacie zdecydowałaś się na obiadokolacje? Czy posiłki te są w
      innym miejscu niz hotel, czy też w rerstauracji hotelowej? Jeżeli
      restauracja jest w hotelu - na miejscu to można tam coś przekąsić
      ewentualnie, bo posiłki dla zbiorowego zywienia nie zawsze mi
      podchodzą. Ja nie wtykupiłam obiadokoacji podczas objazdu i nie
      wiem na razie jak jest lepiej.Ale co tam jedzenie..... Proszę o
      polecenie mi przewodnika o tematyce naszej wycieczki. Na Costa Brava
      juz byłam więć najbardziej zależy mi na wiedzy o trasie objazdu
      czyli Lazurowym Wybrzezu. Przewodników na ten ttemat jest sporo, ale
      który Waszym zdaniem wydaje się godny polecenia. Basiu, dlaczego
      rozczarował Cię Avignon. Pozdrawiam Was i czekam na wskazówki
      dziunia
          • Gość: GR Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 18:52
            Wróciłem 18 września z tej objazdówki.

Przewodniczką była Ania M. miła ale z małą wiedzą na temat regionu gdzie jesteśmy co starała się nadrobić ksiązkami które miała ze sobą. Książki były jednak po hiszpańsku więc gdy udawała że mówi z głowy to się jękała i powtarzała (podobno jej specjalnością jest Hiszpania z Andaluzją).
            Darujcie sobie obadokolację - skromna, zazwyczaj około 20, taniej kupicie po drodze bo co 2-4 zatrzymywaliśmy się. Raz jedliśmy kolację w baraku, 2 razy w rosyjskiej restauracji, tylko kolacja w Andorze była na poziomie.

Podczas objazdu hotele nieciekawe, poza Andorą. We Francji hotele 2 gwiazkowe Etap i podobne co przekłada się na sniadania chleb, słodka bułka, dżem, miód, jogurt, niektórzy kupowali wędlinę w sklepie, podobnie jak owoce i warzywa.

Objazd nie wart takiej ceny.

Później pobyt w Hotelu President miło wspominam. Dużo i dobre jedzenie.

W razie pytań piszcie.

GR
            • Gość: ga Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.chello.pl 14.10.10, 17:51
              Witam ! Czytam Twoje wspomnienia i tak myślę czy jechać w przyszłym roku. Mam wielką ochote i trochę zmartwiła mnie Twoja ocena , że objazd nie jest wart tej ceny.Teraz Triada ma wielka premierę i super ceny. Ja nie zdecyduję się wcześniej jak w styczniu jeżeli ... wiadomo ,że na objeżdzie wszędzie niestety hotele są słabsze i to nie tylko w Triadzie. A tak szczerze : jechać ? pozdrawiam
              • kira_a Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada 14.10.10, 22:21
                witaj, jeśli jeszcze nie byłaś na objazdówce po Hiszpanii to proponuję wybrać ta wycieczkę, generalnie objazdówka po Lazurowym nie jest najlepiej zorganizowana - to nie tylko moje zdanie, jak pewnie przeczytałaś w tym wątku.

słabe hotele, słabe punkty programu - czasem słabo zrealizowane czasem słabo zaprezentowane (byłam wściekła - teraz mi już przeszło, gdy 2 h musiałam snuć się po Monako a na Muzeum w Monako, które ma 4 poziomy było 1/2h!!!!) słabe obiadokolacje i słaby pilot...

natomiast jesli chodzi o objazdówkę po Hiszpanii mogę mówić długo i w samych superlatywach :))) szkoda że moja ulubiona Pani pilot już tam podobno nie rpacuje :(

pzodr
                kira
            • Gość: dziuniak Re riwiera z triadą IP: *.home.aster.pl 03.01.11, 14:38
              Dopiero teraz piszę, bo miałam moc zajęć, ale wróciłam z objazdówki i z pobytu w hotelu President bardzo zadowolona. Objazdówka fajna, ciekawa. Pilotka bardzo do rzeczy, z dużą wiedza i dobrą znajomością języka i z troską o swych podopiecznych. rozczarowała mnie bardzo Marsylia,ale to nic. Pobyt był w hotelu President w miejscowości Celella. Miejscowość i hotel dla mnie były prima. W hotelu pracuje Czeszka, z którą zawsze mozna było się dogadać, Pokoje duże , ładne i czyste. Może klima słabo chodziła, my bylismy juz po sezonie, koniec wrszęnia,więć nam to nie doskwierało. Bałam się podrózować z triadą alez tej wycieczki byłam bardzo zadowolona i poleca, Terazmyslę o Portugali 7+7 z triadą na początku maja, czy to bardzo upalny czas. Napiszcie coś na ten temat. Pozdrawiam z Nowym Rokiem. Dziuniak
              • analazka Re: Re riwiera z triadą 10.03.11, 20:54
                w portugalii byłam na początku czerwca, grupa która była na pobycie na
                koniec maja na wybrzeżu lisbońskim bardzo zmarzła bo temperatury były po
                15 stopni i deszczzowo
                ja byłam w Algarve i najpierw pobyt było ciepło ale ocean zimny i nie
                bardzo dało się kopać, nawet w basenie przy hotelu była lodowata, potem
                na objeździe temperatury były akurat bo po 22-23 stpnie więc idealne i
                już nie padało
                dletego wybierając portugalnie proszę zastanowić się czy koniec maja nie
                jest za wcześnie chociaż napewno temeratury co roku są inne więc pewnie
                to nie regóła, ale ocean jest zawsze zimniejszy niż chociażby Morze
                Śródziemne. Pozatym Portugalia bardzo piękna i każdemu polecam
    • Gość: Janina Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.play-internet.pl 19.09.11, 15:07
      Właśnie wróciłam z wycieczki ( 3-17.09.2011) objazd Riwiera Francuska pobyt Hiszpania Calella - hotel President.Był to mój 21 wyjazd urlopowy zagraniczny i zaliczony do najbardziej udanych.5 krajów ( Andora,Francja,Monaco,Włochy i Hiszpania) może program nie taki jak bym marzyła, ale o.k. Nieprawdą jest złe wyżywienie na objeździe we Francji, wprawdzie sniadania kontynentalne, ale pyszne pieczywo w kilku gatunkach, masło, dżemy,nutella,biały serek, jogurty,kawy, herbaty z expresu i soki z automatów. I wszystkiego do woli w formie stołu szwedzkiego. Pokoje w hotelach Etap jak dla krasnoludków, ale dało się przeżyć. Hotel President w Calelli to zaskoczenie w sensie pozytywnym. Nieopisana wyżerka, różnorodność i smak potraw zaskakująca w hotelu z 3*.Pokoje obszerne z dużym balkonem z ręcznie sterowaną klimatyzacją. Za tą cenę którą zapłaciłam dostałam więcej niż oczekiwałam. Na Triadzie po raz kolejny się nie zawiodłam, gorzej z przewożnikiem (7 godz na lotnisku w Geronie). Jednym słowem polecam!!!!!!!
      • Gość: Piotr Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.12, 16:33
        Wybieram się z żoną na przełomie czerwca i lipca na objazd + pobyt w President. Proszę o odpowiedź na kilka pytań:
        - jakie są ceny napojów do kolacji?
        - czy jest lodówka w pokoju?
        - proszę polecić fajną i niedrogą knajpke w Callela (okolice hotelu)
        - jakie są przykładowe ceny żywności w Francji i Hiszpani?
        - jakich można się spodziewać temperatur na objeździe pod koniec czerwca i czy nie męczące?
        - o której godzinie zaczynają się wyjazdy na objeździe i o której kończą?
        - jak wygląda transfer pierwszego dnia na objazdówce z lotniska i na koniec objazdówki do hotelu ?
        Mam jeszcze mnóstwo pytań i z czsem z pewnością coraz więcej. Jest to pierwszy wyjazd 7+7. Pszepraszam za rozpisanie, ale jest to jedyny sposób na otrzymanie informacji o przyszłych wakacjach, które pomogą w miłym spędzeniu zasłużonego odpoczynku i zwiedzaniu. Proszę również o podanie swoich subiektywnych uwag dotyczących objazdu, hotelu i Calleli, oraz wycieczek podczas części pobytowej. Ale się rozpisałem;))
      • Gość: ga Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.158.208.44.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.02.12, 16:55
        Witam! Byłam w zeszłym roku w czerwcu ... ale masz bardzo dużo pytań i jak przeczytasz wszystkie poprzednie wątki to będziesz wszystko wiedziała. Jest kierowca hiszpański no bo wyjeżdzamy z Hiszpanii i nasza pilotka polska . A potem sa lokalni przewodnicy którzy albo mówią po polsku albo nie i wtedy nasza pilotka tłumaczyła.Po tygodniowym pobycie w Santa Susanna wyjechaliśmy z Hiszpanii do Andory /w niedzielę z Girony /i tam spaliśmy potem do Francji do Carcassonne.M.in.trzy noce spaliśmy w Nicei w hotelu etap.Ostatnia noc to już na terenie Hiszpanii wracając z Marsylii...Wycieczka była super i super przewodniczka Pani Kasia.
        Pozdrawiam
          • Gość: ga Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.play-internet.pl 28.02.12, 19:10
            Witam! Sniadania w hotelach etap na objeżdzie typowo turystyczne wszystko jednorazowe opakowania ale w dowolnych ilościach. Natomiast obiadokolacje w restauracjach ale jest to posiłek podawany do stołu - podadzą wodę w karafkach ale wino czy piwo już za dodatkową opłata. I jest to już po całodziennym zwiedzaniu około godz. 19-20.Podczas zwiedzania raczej nie ma możliwości zjedzenia czegoś ciepłego bo nie ma czasu tylko jakieś przekąski w wolnym czasie ,którego jest bardzo mało. Ale zdąży się zjeść lody czy wypić kawę wszystko zależy gdzie. Np. w San Remo czy Monaco nie było czasu ale w Marsylii czy Cannes mieliśmy niecałą godzinę wolnego.Ale było cudownie......pozdrawiam
            • Gość: Piotr Re: Hiszpania - Riwiera Francuska 15 dni -triada IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 12:38
              Wybieram się z żoną na przełomie czerwca i lipca na objazd + pobyt w President. Proszę o odpowiedź na kilka pytań:
              - jakie są ceny napojów do kolacji?
              - czy jest lodówka w pokoju?
              - proszę polecić fajną i niedrogą knajpke w Callela (okolice hotelu)
              - jakie są przykładowe ceny żywności w Francji i Hiszpani?
              - jakich można się spodziewać temperatur na objeździe pod koniec czerwca i czy nie męczące?
              - o której godzinie zaczynają się wyjazdy na objeździe?
              - jak wygląda transfer pierwszego dnia na objazdówce z lotniska i na koniec objazdówki do hotelu ?
              Mam jeszcze mnóstwo pytań i z czsem z pewnością coraz więcej. Jest to pierwszy wyjazd 7+7. Pszepraszam za rozpisanie, ale jest to jedyny sposób na otrzymanie informacji o przyszłych wakacjach, które pomogą w miłym spędzeniu zasłużonego odpoczynku i zwiedzaniu. Proszę również o podanie swoich subiektywnych uwag dotyczących objazdu, hotelu i Calleli, oraz wycieczek podczas części pobytowej. Ale się rozpisałem;))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka