Dodaj do ulubionych

Praga sylwester expres kto był ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 09:36
szukam niedrogiej oferty Sylwestrowej
znalazłam Pragę za 159 PLN przejazd , zwiedzanie, ubezpieczenie, zabawa na głównym placu i nad ranem powrót. Czy ktoś był czy warto? Boję się że jest to dość męczący program no ale kusi mnie być za 159 zł w Pradze.Widzę że takie programy pojawiają się w wielu biórach co prawda też w różnych wyższych cenach, zainteresowanie jest
Proszę o opinie kogoś kto był
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rachela IP: *.aster.pl 16.11.10, 22:16
    byłam w Sylwestra w Pradze samodzielnie i powiem, że nigdy więcej. masakrycznie dużo ludzi, faceci sikający gdzie popadnie, latające butelki, pełno szkła, a Most Karola to jedno wielkie kłębowisko. nawet za 160 zł bym tego nie powtórzyła. wolałabym kupić świetnego szampana i bawić się we własnym gronie.
    z tym zwiedzaniem też bym nie przesadzała, bo 31 grudnia raczej wszystko jest już pozamykane. no chyba, że muzeum Alfonsa Muchy lizane przez szybkę...
  • dianka89 10.12.10, 20:13
    Sylwester i święta Zakopane, Kościelisko od 60zł/os
    Pokoje Gościnne u Agaty. Zapraszamy na sylwester i święta w góry i na narty. Lokalizacja: Kościelisko- Rysulówka, 5min samochodem od Zakopanego. Noclegi w cenie 60 zł za osobę. Mamy jeszcze wolne miejsca na sylwestra! Adres naszej strony: koscielisko.website.pl
  • lw82mkow 02.01.15, 09:21
    Wpisz swoją odpowiedźPrzed wyjazdem szukałem w necie cen jakich mogę się spodziewać podczas Sylwestra w Wiedniu, teraz po powrocie podzielę się informacjami:
    Torcik Sachera 4 porcje + 3 kawy melange i 1 cappucino zapłaciłem w kawiarni (w samym centrum !!!) 25E
    Wiener Schnitzel z ziemniakami z odrobina surówki bodajże 8,5E
    dwa razy większy + kartoffelsalat 14,5 E - boczna uliczka w samym centrum przy katedrze św. Stephana (lokal polecony jako jeden z tańszych przez przewodnika jedzenie jednak bardzo smaczne)
    Coś w rodzaju gulaszu duża porcja ( ! ) dużo mięsa, smaczna, gęsta na prawdę syta potrawa (jedliśmy na pół z żoną) 10E + 1,5E kaucji za tackę + miseczkę :) w budce na dziedzińcu przed Schonbrunn
    Pieczone ziemniaki z sosem od 4 do 8E
    chleb ze smalcem lub innymi dodatkami np. bekon , cebula, sery? od 4 E
    Kiełbasa z serem (cos ala parówki serowe jedynki mi nawiasem mówiąc bardzo smakowała) u Turka w budce z musztarda , ketchupem i bułeczką 5E hot-dog z kiełbasą ? ogromny - porównywalna kwota
    grzane wino lub poncz około 4 do 6E + średnio 2E kaucji za kubeczek który można zatrzymać na pamiątkę :)
    Toaleta 0,5E czasami można znaleźć TOY-TOYa za free
    metro 2,5E za przejezd w dowolne miejsce w jedna stronę niezależnie od ilości przesiadek ? metro kursuje co 5 minut
    I jeszcze ciekawostka cenowa
    Alkohol na stacji benzynowej najtańsza wódka 0,5l ? 15E
    Jack Daniels malutka butelka (0,35l) 20E
    Mam nadzieję iż pomogłem :)

Korzystając z okazji i z nadzieją iż dużo osób przeczyta ten post chciałem pozdrowić stado kurtyzan które dosiadło się do autokaru w Cieszynie (wycieczka Sylwestrowa 2014/2015 biuro INDEX autokar nr2) nie wspomniał bym o tym gdyby nie pozostała część Lumpenproletariatu im towarzysząca w szczególności absztyfikant blondyneczki (pisząc to podkreślam jej poziom intelektualny który z ostentacyjny sposób prezentowała wręcz ekshibicjonistycznie wszystkim dookoła że nie wspomnę o tym jak uniemożliwiła korzystanie z toalety zarzygując ją po pierwszej godzinie podróży co oczywiście nie przeszkadzało jej w kontynuowaniu chlania?) wracając do tego że tak sobie zażartuje inteligenta i gentelmana który swe męstwo i odwagę chciał prezentować zapraszając kobiety na cytuje ?solówki? ? ech szkoda gadać? jedynym rzeczownikiem jakim mogę go określić to barachło
    Niestety jak mimo woli musiałem wysłuchiwać i oglądać (nie tylko w autokarze) jaką reklamę poza granicami kraju robi nam ta cała ELYTA i że tak powiem zapisuje kolejne karty w pamiętnikach wspomnień z 1000 i 1 nocy? wyrazy współczucia dla rodziców (lata edukacji nie przyniosły rezultatów), pozostałych członków rodzin, przyszłych bękartów, sąsiadów mieszkańców miast? oszczędzę czytającym kolejnych szczegółów zapewniam jedynie iż kanony dobrego wychowania są im zupełnie obce i wykluczam aby jakiekolwiek cenne wartości moralne przekazali potomstwu?

• Gość: Anna P IP: 94.232.35.* 30.11.10, 07:40
    Witam
    BYŁAM I BYŁO SUPER
    Niezapomniana noc sylwestrowa
    Najpierw zwiedzanie a zgodnie z programem byliśmy wszędzie, dużo zobaczyliśmy :Hradczany, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Kościół św. Mikołaja, Most Karola, Ratusz. Jestem bardzo zadowolena z przewodnika, ktory doskonale organizowal wycieczke co pozwolilo na wygospodarowanie czasu wolnego, zrobienie fajnych fotek, kupienie pamiątek. Sylwester był najlepszy. Nie ma jak wypić szampana w bajkowej sceneri w tle piękna muzyka i dużo dobrej zabawy
    Polecam
  • dianka89 01.12.10, 17:20
    Sylwester w górach do 50% taniej
    Oferty sylwestrowe nawet do 50% taniej. Spędź sylwester 2010/2011 w górach. Obecne oferty dla: Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Witów, Murzasichle, Chochołów, Poronin, Ząb, Czarny Dunajec. Nocleg, wyżywienie, zabawa sylwestrowa już od 320 złotych za 6 dni! Dodatkowo możliwość uzyskania zniżki do 40 złotych. Wkrótce także oferty: bal dla wszystkich i sylwester studencki. Szczegóły na stronie: sylwestercentrum.pl
  • Gość: Wisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.10, 09:07
    Oferta Sylwestrowa
    www.nawyjazdy.pl/category/38/sylwester.htm
    Praga, Wiedeń, Budapeszt, Paryż ,Wenecja,Rzym ,Lwów oraz oferta krajowa
    ZAWSZE NAJLEPSZE CENY
  • rerer102 30.12.10, 22:38
    Niestety trzeba liczyć się ze sporymi tłumami ludzi ale chyba lepsze to niż Zakopane.
    --
    mojepagory.blogspot.com/
  • Gość: kasztanos IP: *.adsl.inetia.pl 04.01.11, 20:50
    Witam :)

Wraz z chłopakiem się wybraliśmy na zeszłoroczną edycję takiego sylwestra express w Pradze[biuro z Katowic, In..x - studencka książeczka):) re we la cja :) biorąc pod uwagę,że koszt pociągu z Wrocławia do Pragi w jedną stronę to całe 19 euro, to bardzo opłacalną wycieczkę znaleźliśmy w internecie :)

Super pilot,oglądaliśmy sporo ciekawych miejsc(plac Wacława,most Karola,Stary Rynek,zamek....itd). Mieliśmy bardzo dużo wolnego czasu(9 godzin -a można by w tym czasie np. zobaczyć tańczący budynek czy też tą słynną fontannę).

Babka zabrała nas w samo centrum Pragi, nie musieliśmy wydawać koron na przejazdy w korkach i tłoku oraz na wejścia do kościołów(a to mieliśmy wolny czas, o ile ktoś chciał). Poszliśmy do sklepu po typowe-TANIE czeskie specjały(wódka,piwo,rum,czekolada studencka,knedlik).

Autokar full wypas,we Wrocławiu był pełen :) bardzo duże zainteresowanie było tą wycieczką i mnie to nie dziwi :) za takie pieniądze warto jechać i zobaczyć piękną "złotą" Pragę :)

Ludzi-turystów-w Pradze PEŁNO,ale nie było problemów z bojkami czy też przejściem przez miasto.

Kolejny plus za podejście do nas,klientów-pani pilot opowiadała nam historię Pragi i jej zabytków takie,jakich w książkach nie znajdziecie :) Plus pokazała nam miejsca, w których można tanio i dobrze zjeść czeskie przysmaki :) Polecamy knajpę"3+3+3" jedna z uliczek przed głównym deptakiem prowadzącym na most Karola.

Niestety nastawcie się na bardzo niemiłą obsługę i doliczany do rachunku napiwek w kwocie od 10 do 20%.Rosjanie,Włosi zostali mile przywitani,obsłużeni,pożegnani(wszyscy dostali rachunek na talerzyku w serwetce-my rzucony na stół jak w Polskim kebabie...).

Plus dla prażan za znajomość języka angielskiego :) Nie siłujcie się z rozmówkami polsko-czeskimi, angielski wystarczy :)

Pozdrawiam :)

Zdecydowaliśmy się pojechać i nie żałujemy :) A kto wie,może już w przyszłym roku Wiedeń... :)
  • Gość: danka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 12:56
    Byliśmy ze znajomymi razem 9 osób - bawiliśmy się śietnie wszyscy

Natomiast jest to oferta dla osób co lubią chodzić
  • Gość: Ania IP: *.219.24.98-static.tedata.net 06.12.11, 13:17
    W zeszłym roku byłam na takim sylwestrze 149 PLN z Wrocławia z firmą Mój Londyn z Krakowa Polecam ale męczące :)
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.14, 12:45
    Witajcie, jestem świeżo po wyjeździe do Pragi ze wspomnianym biurem "Mój Londyn" z Krakowa. Miałam świadomość na co się porywam - wyjazd wieczorem, jazda nocą i cały dzień zwiedzanie i wszystko za stosunkowo nieduże pieniądze, jednak totalny brak organizacji i osoba nieprzygotowanego przewodnika (więcej dowiedzieliśmy się z przewodników drukowanych) odebrała przyjemność z wyjazdu, długo zapamietam wyjazd i będę wspomniane biuro omijać dużym łukiem. Nie mówiąc o tym, że przewodnik/pilot wysiadł na trasie i nie dowiózł nas na miejsce. Nie polecam i szczerze odradzam.
  • Gość: Sendo IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.12, 11:50
    Dokładnie 24 h na nogach ale polecam za nie wielka kasę dużo atrakacji :) W kryzysie to dobra propozycja dla tych, którzy nie mogą usiedzie na mijscu :)
  • andrzejwilczak 08.10.12, 13:40
    Z Warszawy (nie wiem czy wspomniana oferta miała) wyjazd droższy i godzin więcej na nogach,
    ale wybrać się też można.
    --
    Andrzej Wilczak
    www.nesto.pl
    tel. +48 (22) 408 37 37
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.11, 13:00
    Mój Lodnyn z Krakowa ma te wyjazdy za 149 PLN Mają też Wiedeń w dobrych pieniążkach
  • Gość: Robo IP: *.centertel.pl 18.12.11, 22:35
    Mój Londyn Pragę ma za 159 zł jak coś :) Sprawdziem
  • Gość: sylwester ekspress IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.01.12, 10:05
    Byłem w 2011/2012. Ogólnie w porównaniu z kilkoma laty wcześniej nędza, bida i smutek.
    Pozwolono pić alkohol na pokładzie (na bezczela, z kieliszków wóda się lała w niektórych miejscach) - kończyło się wymiotami, oszczanymi gaciami itp - na szczęście tę historię znam tylko z opowieści powracających z Berlina. Obszczaniec z Kielc po przesiadce w Katowicach do naszego autobusu długo jeszcze na powrocie pił i nie dawał spokoju reszcie współpasażerów. Nie dano się w czasie podróży TAM wyspać ludziom w nocy przez zbyt częste przesiadki i głośne radio (pewnie aby kierowca nie zasnął) - efekt że każdy wyglądał jak zombie i raczej nie było frajdy. W Budapeszcie nie było imprez na świeżym powietrzu, malutko fajerwerków. Nastawiono się na drogie eksluzywne restauracje i bale. Na mieście było kilka budek z jedzeniem i to wszystko. Trochę za dużo jak na łażenie od 10 rano do 2 w nocy w zimnie.
    Nikt nie kupuje wycieczki za 200zł aby spędzić ją w ekskluzywnej restauracji raczej. Ludzi mało i się nie dziwić. Węgrzy oszczędzają najwidoczniej i nie lubią turystów, którzy robią to samo. Na mieście można spotkać raczej tylko wieczorem ludzi śpieszących do lokali lub wymarźniętych Polaków. Ogólnie ostatni raz wycieczka autokarowa na Sylwestra. Najbardziej irytujące oceniam ogromną ilość przesiadek, pozwolenie na bezczelne chlanie w autobusie, brak klimatyzacji (albo gorąco albo za zimno). Kwestia parkingów też nie była jasno ustalona i przez to biegania co niemiara. Aha - autobus z Katowic do Budapesztu chyba był przerabiany na chińską rozmiarówkę - bardzo mało miejsca na nogi - nawet jak na niska osobę.
  • Gość: Antonia IP: *.in-addr.btopenworld.com 20.10.12, 17:27
    Bylem z firma moj londyn w Pradze bylo super zabawa zaczela sie juz w autobusie ;)
  • Gość: :) IP: *.zax.pl 13.11.12, 15:22
    Tanio i było ok. z www.mojlondyn.pl z Krakowa
  • Gość: Wesolek IP: *.play-internet.pl 19.12.12, 00:26
    Jadę z nimi właśnie z Krakowa za takie pieniążki nie siedzę w domu W DROGĘ RODACY !!!nazwa firmy Mój Londyn :) troszkę dziwna ale ufam iż zobaczę Pragę a nie Londyn heheh
  • Gość: Alicja IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.12, 12:54
    Ja polecam Sylwester w Pradze z Centrum Turystyki Oskar za 149zł:
    www.oskar.com.pl

• Gość: mak52 IP: *.sta.asta-net.com.pl 16.11.12, 20:54
    ile ci zapłacili za reklame
  • Gość: Stachu IP: *.zax.pl 13.11.12, 15:18
    Ja byłem z www.mojlondyn.pl dwa lata temu w Pradze Polecam :)
  • Gość: :) IP: *.play-internet.pl 15.11.12, 21:55
  • Gość: Surtas IP: 203.116.11.* 10.12.12, 14:01
    Bylem na ich stronie www.mojlondyn.pl jak mozna zorganizowac sylwestra w pradze za 149 PLN ? to jest bardzo ciekawe!!
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.12, 14:27
    Polecam restaurację "U knihovny" niskie ceny, miła obsługa, smacznie i mówią po polsku. Zawsze kiedy jesteśmy w Pradze idziemy tam na obiad.

www.uknihovny.cz/restaurace_index.html
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.12, 14:31
    Mapka z zaznaczoną restauracją " U knihovny"

maps.google.pl/maps?hl=pl&q=praha+veleslavinova+ulice&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x470b94e6194106f7:0x8e775ab9e41c7ec0,Veleslav%C3%ADnova,+Praha,+Czechy&gl=pl&ei=dMHRUM2kO6z44QSHq4CgAQ&sqi=2&ved=0CDEQ8gEwAA
  • Gość: tur IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.15, 12:58
    Ważne jest też skąd jedziesz. Jeśli te 159 kosztuje podróż z pobliża granicy to może się udać, ale jak jeszcze będzie kawał Polski do pokonania to moim zdaniem nie warto. Ja mam takie doświadczenia z podróżami sylwestrowymi za granicę. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka