Dodaj do ulubionych

Selectour=Sun&Smile ?

15.01.11, 14:56
www.tur-info.pl/p/ak_id,788,,sun_smile,selectours,yousra_baklouti,warszawa,saska_105_lok_21,emilii_plater_36.html
Nie na darmo pisząc o upadku Selectours podawaliśmy dokładne dane członków zarządu upadłego biura. Od jakiegoś czasu krążą po forach informacje o tym, iż osoby związane z zarządem upadłego biura otwierają nową działalność.
Chodzi tu konkretnie o wpis działalności gospodarczej w Warszawie - za rejestrem:
Numer ewidencyjny : 519182
Imię : Yousra
Nazwisko : Baklouti
Nazwa : Sun & Smile YOUSRA BAKLOUTI
Data rozpoczęcia działalności : 2010-11-22
Adresy miejsc wykonywania działalności
03-914 Warszawa, Saska 105 lok. 21 (Adres siedziby przedsiębiorcy)
00-113 Warszawa, Emilii Plater 36 lok. 36
Opis przedmiotu wykonywanej działalności
51.10.Z - Transport lotniczy pasażerski, 55.10.Z - Hotele i podobne obiekty zakwaterowania, 51.21.Z - Transport lotniczy towarów, 55.20.Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania, 52.10.B - Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów, 55.30.Z - Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe, 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, 55.90.Z - Pozostałe zakwaterowanie, 79.11.A - Działalność agentów turystycznych, 79.11.B - Działalność pośredników turystycznych, 79.12.Z - Działalność organizatorów turystyki,

Przypominając:
Co warto zwrócić uwagę, upadła spółka SELECTOURS & TELEMAC Sp. z o.o. z zarządem SAMI BAKLOUTI (CZŁONEK ZARZĄDU) i ZOUHAIER ATTIA (CZŁONEK ZARZĄDU). Natomiast nie mamy informacji o drugiej spółce "SELECTOURS" Sp. z o.o. z zarządem tych samych osób SAMI BAKLOUTI (WICEPREZES ZARZĄDU) i ZOUHAIER ATTIA (PREZES ZARZĄDU).

W/w osoby pełniły także funkcje członków zarządu spółek YASMIN HOLIDAYS Sp. z o.o. i AZ INVESTMENT Sp. z o.o. (według danych z marca 2009), ale obecnie spółką YASMIN HOLIDAYS zarządza JAMIL GHARBI, a spółką AZ INVESTMENTS zarządza ADAM CHABIOR (dane z KRS na dzień 2010-09-14).

Selectours upadł 13 września, natomiast w/w firma uruchomiła się nieco ponad 2 miesiące później. Wbrew chęciom internautów, nie można zabronić otwierania działalności członkom zarządów upadających firm (choć samym byłym członkom zarządu można). Należy jednak zastanowić się na współpracą z każdą nową firmą na rynku. W obecnej chwili, aby móc ocenić na plus reputację osób należy najpierw oczekiwać na pełne wyjaśnienie sytuacji związanej z upadłym Selectours i pełne pokrycie strat.

Bowiem w turystyce szczególnie ważny jest dobór partnerów i bez partnerów (np. agentów dla touroperatora) firmy nie da się prowadzić. Zatem to od każdego z nas zależy, czy nowa firma będzie mogła wejść na rynek.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka