Dodaj do ulubionych

październik/listopad na wakacje

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 16:02
witam witam,
wakacje mam dopiero pod koniec października niestety ale własnie teraz sobie je planuję. Gdzie najlepiej w tym okresie pojechać? Nie musi być wielkich upałów - żeby było przyjemnie, spokojnie...10 dni dla singielki szukającej wytchnienia od dużego miasta. Raczej Europa. Czekam na opinie :-)
Edytor zaawansowany
  • voyager747 07.03.11, 19:07
    w Europie to już chłodno, może Madera, Cypr?
    --
    www.panoramio.com/user/279993

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.11, 18:57
    hej zdecydowanie jakies Kanary polecam
  • Gość: wiśnia IP: *.159.56.194.static.crowley.pl 10.03.11, 15:18
    no jak ma być raczej Europa to też bym poleciła Cypr... jak u nas spadł pierwszy śnieg na przełomie listopada i grudnia to tam ponoć 30 stopni było :) ponoć o tej porze roku rzadko występują tam aż takie temperatury ale nawet niech będzie te 20 stopni :) Z nie Europy ale nie tak daleko polecam Izrael (Ejlat), jesienią będą tam przyjemne temperatury i nie tak gwarno jak w sezonie, byłam w tym roku w lutym. Możesz sobie spokojnie spacerować sama promenadą i nikt cię nie powinien zaczepić bo Izraelczycy nie są narwani tak jak Arabowie ;) Dużo atrakcji masz w Ejlacie i ciekawe wycieczki fakultatywne (Petra, Jerozolima, Morze Martwe).
  • Gość: AnnaDziewanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 10:25
    w październiku/litopadzie to raczej wszędzie będziesz miała cisze i spokój, turystów tez nie będzie wiele. ja byłam w tamtym roku na początku października na KOS w Marmari Palace. Trochę sobie wakacje odwlekłam ale było warto bo za to zafundowałam sobie porawdziwy full wypas :D hotel-marzenie.do jedzenia wszystko_od makaronow po owoce morza, wokół hotelu cisza i spokój, poza tym w pokojach elegancko i przestrzennie. można i się pobawić i poodpoczywać w ciszy.było pięęęęęęęęęęęknie:PPP
  • amat1 05.04.11, 12:46
    Zdecydowanie odradzam Europę. Koniec października i listopad to najlepszy czas na Egipt. Jeśli chcesz odpocząć w ciszy i spokoju wybierz Tabę lub Marsa Alam. Temperatury powietrza 30-32 wody 27 st. C. W linku poniżej w "pogoda w kurortach" znajdziesz wykaz temperatur z tego okresu w wielu miejscach na świecie
    pozdrawiam
    --
    naszewojaze.cba.pl/
  • Gość: mortimer IP: *.ghnet.pl 16.09.11, 13:59
    również polecałabym egipt, jako że mąż zazwyczaj dostaje urlopy właśnie w listopadzie czy wręcz grudniu to najczęściej tam jeździmy - do taby właśnie. jest cicho, spokojnie, lokalni też jakoś sympatyczniejsi bo turystów mniej...
  • Gość: asaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 15:43
    egipt, teraz są fajne ceny na *****
  • Gość: milo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.11, 15:40
    Gość portalu: asaa napisał(a):

> egipt, teraz są fajne ceny na *****

Fajne ceny???? to znaczy jakie???

Fajne ceny to były w maju, a nie teraz.
  • Gość: Sommerka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.09.11, 22:46
    Może Grecja? :) takie przyjemne Rodos np., urocze miejsce :) no i możesz poszalec ze sportami wodnymi, ale oczywiście słodkie lenistwo jak najbardziej możliwe :)
  • Gość: mortimer IP: *.ghnet.pl 20.09.11, 01:08
    ale na rodos chyba w październiku/listopadzie już będzie chłodno? i raczej ciężko znaleźć ofertę wyjazdu tam w tym terminie...
    ja bym jednak pozostała przy egipcie. przynajmniej masz gwarancję dobrej pogody :)
    (do dzisiaj z drżeniem wspominam wrześniowe wakacje we włoszech, zimno, opustoszały kurort i ciągłe sztormy. brrrrrr...)
  • Gość: Sommerka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.11, 14:40
    No tak, ale autorka mówi, że nie musi tam być upałów ;) a Rodos też jest piekne :) co oczywiście nie znaczy, że Egipt jest zły ;-)
  • Gość: mortimer IP: 193.200.150.* 24.09.11, 01:00
    upały upałami - zwiedzanie w sztormie, ulewie, wiejbie i tego typu pogodzie jest chyba po prostu nieprzyjemne... a takiej właśnie pogody można doświadczyć poza sezonem, niestety, i to raczej częściej, niż rzadziej :( dlatego chyba warto pojechać gdzieś, gdzie sezon nadal trwa. jednak wakacje to ma być czas odpoczynku, prawda?
  • Gość: bzz IP: *.leaseweb.com 24.09.11, 01:27
    testingtesting
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 20.09.11, 09:23
    nie napisałaś budżetu więc zaproponuję Fidżi - 14 dni za ok 4 tysiące lot + zakwaterowanie
  • voyager747 20.09.11, 09:27
    napisała: raczej Europa, to Fidżi chyba się nie łapie :)
    --

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 20.09.11, 17:48
    jeśli byłbym politykiem rzekłbym: wszystko jest kwestią interpretacji :)
    prawnikiem: ewidentnie autorka używając słowa "rzekłbym" pozostawiła furtkę :)
  • Gość: ewka IP: *.ip.netia.com.pl 20.09.11, 13:07
    Wyspy Greckie, Włochy, Hiszpania, Portugalia
  • Gość: toja IP: 217.153.153.* 20.09.11, 14:02
    jak dla mnie to wszędzie już woda za zimna. Chyba, że październik i Kanary
  • Gość: bzz IP: *.wejherowo.vectranet.pl 24.09.11, 01:06
    test
  • Gość: bzz IP: *.wejherowo.vectranet.pl 24.09.11, 01:19
    testing
  • Gość: kanarki IP: *.leaseweb.com 24.09.11, 01:38
    też byśmy obstawiali kanary - może głównie dlatego, że jako zmarlźluchy uważamy, że zimą na wakacje jeździ się przede wszystkim wygrzać ;) aczkolwiek może nie to autorka miała na myśli...
    my w każdym razie na kanary wybieramy się za dwa miesiące, właśnie w celu uzupełnienia zapasów ciepła na zimę.
  • voyager747 24.09.11, 10:07
    z tym, że tam wcale aż tak ciepło nie jest, byłem w listopadzie na Teneryfie, woda bardzo zimna br... basen tylko podgrzewany trzeba mieć w hotelu, bo inaczej to kiszka.
    --

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: Kar.olina IP: *.acn.waw.pl 25.09.11, 09:36
    W sumie w tym okresie pazdziernik/listopad spokojnie mozna pojechać do Egiptu, temeparatura jest bardzo przyjemna. ja akurat myślałam o Egipcie - Taba.
  • maria.netka 25.09.11, 22:39
    taba to zawsze dobry pomysł <3
  • Gość: milton IP: *.kalisz.mm.pl 20.09.11, 20:26

szkoda mi was i waszych propozycji
    kobieta
    zadala pytanie w marcu
    dawno wrocila z wakaxcji a wy sie jeszcze tym tematem zajmujecie
    dajce sobie spokoj
  • Gość: toja IP: 217.153.153.* 21.09.11, 09:32
    wg mnie temat jest wciąż aktualny, dla tych, którzy teraz planują wyjazdy. Więc z jakiej niby racji mamy sobie dać spokój?
  • gazeta_mi_placi 25.09.11, 13:21
    Dokładnie.
  • nchyb 26.09.11, 06:30
    > szkoda mi was i waszych propozycji

a nam szkoda ciebie...
    na kalendarzu się nie znamy?

> kobieta
    > zadala pytanie w marcu
    > dawno wrocila z wakaxcji

w marcu pytała o październik, a nawet początek listopada, a my ciągle mamy jeszcze wrzesien, do października trochę czasu zostało...

> dajce sobie spokoj
    nasze propozycje ciągle aktualne, ty daj sobie spokój, jak nie rozumiesz co czytasz...
  • Gość: Mart IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 19:49
    poszukałabym na twoim miejscu ofert w Hiszpanii :) Tam jest pięknie, będzie jeszcze ciepło. Ja wybierałam się work temu w podobnym okresie sama i wyszły mi koszta takie jakby w biurze podrozy wykupywała, akurat oferty Itaki przeglądałam. To ja zachęcam i udanego wyjazdu życzę :)
  • maria.netka 28.09.11, 01:12
    to chyba zależy o jakim środku transportu mówisz, i jakim resorcie... w większości wypadków chyba jednak nocleg, wyżywienie i przede wszystkim TRANSPORT! wyjdą taniej z biurem podróży, przecież oni negocjują ceny hurtowe...?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka