Dodaj do ulubionych

tanie wakacje

IP: 95.108.92.* 07.10.11, 18:04
witam serdecznie!
polecacie jakies tanie biuro podrozy na przyszly sezon? chcialbym wybrac sie z kilkoma znajomymi do Chorwacji- co polecacie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: wakacjowicz IP: 216.151.191.* 07.10.11, 18:12
    Hmm... Polecam biuro podróży Zu Ways. Tych wakacji wyjechałem z nimi do Chorwacji. Spodziewałem sie niższego standartu jako, że to w miare nowe biuro podróży jednak zostalem bardzo pozytywnie zaskoczony. Tanio i przyjemnie. Polecam
  • Gość: olek IP: *.play-internet.pl 08.10.11, 08:53
    biuro podróży Tęcza www.tecza.pl/
    osoby które znam są bardzo zadowolone ze świadczonych przez to biuro usług
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 11.04.12, 18:36
    witam czy ktoś ma jakieś inf. na temat biura podróży ZU ways z Poznania wybieram się na wczasy do Albani w sierpniu , ale powiem szczerze że mam obawy co do tego biura proszę o jakieś inf. jesali ktoś je posieda
  • Gość: ktos IP: *.itvmedia.pl 08.08.12, 23:05
    jeżeli Koszysta się tylko z bazy noclegowej, bez pilotek, bez kierowców, i bez rezydentki, to oki wszystko faktycznie na wysokim poziomie, ale sam przejazd był koszmarem, w tym roku byłam z tym biurem w Albanii, było pięknie tylko dojazd - 39 godzin z Warszawy - to dłuższa podróż niż do Grecji, po awanturach w autokarze, powrót zabrał 34 godziny do Łodzi
  • wakacyjna_agentka 11.10.11, 16:22
    jest już spory wybór autokarówek do Chorwacji, Czarnogóry, Bułgarii, Albanii już od 900zł na 10 dni, co prawda bez wyżywienia, ale nocleg w cenie
  • Gość: Marko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.11, 17:02
    Kupiłem na lato 2012

www.nawyjazdy.pl/item/95/chorwacja-autokarem-bon-repos-hb-p-r-o-m-o-c-j-a.htm
    zakupiłem przez internet jadę w czerwcu pierwszy termin zobaczymy jak wrócę
    chciałem sie wybrac na kilka dni w jakies sloneczne miejsce w Chorwacji z wyżywieniem
    Skusiła mnie cena
    Napiszę po powrocie
  • Gość: Karol IP: *.146.132.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.10.11, 20:08
    Polecam Biuro Podróży Alexia www.alexiatravel.pl Jestem w tym biurem zaprzyjaźniony i powiem, że wyjątkowo dobra obsługa i ludzie chętni do pomocy w każdym temacie. Sami spróbujcie :)
  • rudzik89 21.04.12, 19:40
    Funclub ma fajne oferty wyjazdow do Chorwacji, a dokladniej Makarskiej. Noclegi w dzielnicy willowej, cichej spokojnej ale zarazem polozonej spacerkiem bardzo blisko miasta:))
  • ruella 09.08.12, 14:16
    Wątek z zeszłego roku się nagle odświeżył i dobrze! ciekawe jak teraz na to zapytanie zapatrują się forumowicze.
    --
    last minute
  • Gość: Adamx90 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.12, 00:33
    Fakt wakacje może są tanie, ale biuro Zu Ways to zgraja oszustów!! Tydzień temu wróciłem z wakacji w Bułgarii z tymże biurem. To co oni mają w katalogach to kompletna bzdura!! W opcji all inclucive miały być napoje non stop za darmo w godzinach od 15-23 a okazalo sie ze tylko do posiłków po jednej szklance, a na lunch dostaliśmy ciasteczko z Lidla warte 40 groszy!! Następnie było spotkanie z rezydentką, która powiedziała, że biuro zmienilo ofertę w marcu i to jest all inclusive light, przed wyjazdem dokładnie sprawdziłem ponownie i żadnej zmiany nie było a na dodatek dzwoniłem żeby się upewnić i Pani mnie zapewniała ze będzie jak w umowie! Poza tym w drodze do Bułgarii jechaliśmy przez Rumunie non stop górskie serpentyny i podróż trwała 32 godziny!! Ceny wycieczek fakultatywnych zdecydowanie się różnią niż te na ich stronie- wycieczki do Istanbułu to różnica nawet parunastu Euro na osobe. Do tego klimatyzacja miała być w cenie, a okazało się, że jest płatna, co najgrosze my trafiliśmy na pokój bez klimatyzacji na 4tym piętrze gdzie nie było windy, od razu poszliśmy do obsługi że mieliśmy mieć pokój z klimatyzacją, a nie pokój na ost piętrze obok sprzątaczek, na to oni, że nie ma wolnych pokoi i nic sie nie da zrobić i ewentualnie zamiana pod koniec naszego pobytu na inny. W drodze powrotnej dowiedziałem się od osób spędzających urlop w innych hotelach, że standard bardzo odbiegał od tego jaki był prezentowany w katalogach i byli wściekli, że coś takiego miało miejsce.
    Na dodatek w Katowicach po powrocie miało się zjehcać 6 autobusów, które wracały z kilku wycieczek żeby zrobić połączenia antenowe do konkretnych miejsc w Polsce. Okazało się, że autokar w Czarnogórze się zepsół i inny z Czarnogóry zabrał turystów, kolejny autobus godzine krążył po Katowicach bo nie wiedział jakim wyjazdem zjechac z autostrady mając włączonego GPSa!!! PARANOJA!! Kogo oni zatrudniają do przewozu ludzi!! Ludzie czekali zmarznięci na dworze 2-3 godziny!! Wszyscy byli wściekli na to biuro i nie jedna osoba mówiła o skardze na to biuro bo to przechodziło ludzkie pojęcie.
    Nigdy więcej nie pojade z tym biurem i ODRADZAM!!
  • Gość: Jarek89 IP: 195.160.253.* 09.10.12, 12:45
    Witam,

Chciałbym odnieść się do tego co napisał mój przedmówca.
    Wszystko co napisał jest prawdą.
    Jechałem z Katowic oczywiście czekaliśmy strasznie długo bo autokary do których mieliśmy wsiadać były sporo opóźnione.
    Kiedy przyjechały pierwsze autokary dalej nie było wiadomo do którego mamy wsiadać.
    Panował straszne zamieszanie piloci też nie wiedzieli o co chodzi i za bardzo nie starali się to szybko i sprawnie wyjaśnić.
    Byli ludzie których w ogóle nie było na listach.
    NIe muszę pisać że było zimno i to jeszcze dodatkowo opóźniło wyjazd o kolejne godziny.
    Kiedy już super Pan Krzysio pilot który po 40 razy sprawdzał swoją listę (na której nas niby nie było on tak twierdził) okazało się że jednak jesteśmy wsiedliśmy do autokaru.
    Autokar okazał się nie klasy luks jak podawało biuro tylko przeciętny autokar.
    Dostaliśmy miejsce zaraz za kierowcą który podczas jazdy cały czas palił papierosy za kierownicą i nic go nie obchodziło.
    Pan Krzysio(pilot) maksymalnie nie ogarnięty robił straszne problemy i zabraniał wszystkiego np. korzystać z wc. W Czechach super Krzysio chodził i spisywał numer dowodów okazało się że jeden z podróżnych był troszkę słaby i nie mógł odszukać dowodu.
    I co zrobił nasz super Krzysio z kierowcą co palił za kierownicą wywalili go na zbity pysk w Czechach w jakiejś kiepskiej nazwijmy to restauracji gdzieś przy jakieś bocznej tranie.
    Nie wezwali policji ani nikogo nie poinformowali o tym że on się tam znajduję tylko go wywalili nie robiąc sobie nic z tego.
    Jechaliśmy strasznie długo w strasznie słabym autokarze gdzie podręczny bagaż musieliśmy trzymać między nogami gdzie już było strasznie mało miejsca bo w na półce nad głowami sie nic nie mieściło bo taka była ta półka.
    Cały czas mieliśmy postoje bo z autokarem były problemy a to koło wymieniali a to cały czas zaglądali do silnika a to coś dolewali.
    W końcu dotarliśmy do holetu.
    W holetu niby 4 gwiazdki wszystko popsute szafki spłuczka oswietlenie drzwi itp.
    Kiedy przyszedł dzień wyjazdu mieliśmy się do 12 wymeldować a jak się później okazało wyjechaliśmy o 24.
    Mało tego że wyjechaliśmy tak późno czekaliśmy parę godzin na odjazd to jaki autokar podjechał to przebił 20 razy ten którym jechaliśmy.
    Okazało się że nasz autokar się popsuł i tylko taki jest na cała Bułgarię autokar który może nas zabrać. Nie muszę wspominać że autokar był na Bułgarskich numerach i kierowcy też byli z Bułgarii. W autokarze nic nie działało wszytsko było brudne rozwałone zniszczone itp.
    NIe działała klimatyzacja łyse opony brak wc nawiewy zaklejone taśmami powkładane chusteczki w dziury nie da się tego opisać jaki fatalny był ten autokar mało miejsca na nogi nie które siedzenia miały popsute oparcie i były opuszczone do połowy.
    Proszę sobie wyobrazić jak można tak wysiedzieć 36 godzin.
    Na początku autokaru było ciepło wszyscy rozebrani a na końcu wszyscy przykryci i ubrani po zęby bo było strasznie zimno.
    A co robiła Pani pilot to już jest gorzej niż tragedia nie robiła nic żeby ułatwić na podróż.
    Mimo że wiele razy było jej mówione że ten autokar się nie nadaje do jazdy i że to jest nie bezpieczne upierała się że autokar się nadaje bo ma przegląd nic do niej nie docierało.
    Na postojach zatrzymywała się w najgorszych miejscach gdzie w toaletach nawet much nie było bo takie były fatalne warunki zasrane całe kible a jak miały kobiety się wysikać w takichg warunkach a w autokarze nie było wc.
    Oczywiście to też nie docierało do naszej Pani pilot była nawet propozycja żeby wezwać policje ich sprawdzi czy można jechać tym autokarem.
    Oczywiście Pani pilot robiła wszystko żeby do tego nie doszło kierowcy też się w to mieszali i twierdzili że jak tak się stanie to wywala nas na stacji i będziemy siedzieć z 30 godzin i czekać na jakiś autokar który po nas przyjedzie a na pokładzie było koło 65 osób bo tak jak już pisałem w całej Bułgarii nie ma takiego autokaru oprócz tego który może nas zabrać.
    Więc jechaliśmy dalej autokar cały podskakiwał zgrzytał podczas zmiany biegów na wyświetlaczu u kierowcy paliły się różne ikonki (to raczej nie świadczyło o tym że ten autokar jest sprawny) ale nasz pani pilot dalej się upierała że jest.
    Autokar jak miał podjechać pod małą górkę ledwo co jechał z 10 na godzinę podskakiwał cały.
    Szyby w nie których miejscach się całe ruszały mało co nie wypadły ale to już szczegół.
    Nasz super pani pilot twierdziła że cały czas informuje o wszytskim biuro i sugerowała nam że biuro mówiąc brzydko nas olewa. Myślę że jest to prawdą ale nie zmienia faktu że ona też nie robiła nic żeby chodź trochę na ułatwić podróż.
    Może o tym wskazywać że nie jechaliśmy cały czas autostradami tylko bocznymi drogami.
    NA Słowacji i w Czechach jechaliśmy troszkę przez góry proszę sobie wyobrazić jak się jechało tym autokarem mając na uwadze co pisałem wyżej jak działał ten sprzęt.
    NA Węgrzech na granicy czekaliśmy dłużej i przepuszczaliśmy inne autokary tylko dlatego że mieliśmy bułgarski numery i że nasz autokar wyglądał jak złom.
    Tak jak pisałem jechaliśmy bocznymi drogami a okazuje się tylko dlatego że nasz Pani pilot w umówionej restauracji miała darmowe posiłki i dlatego nie jechaliśmy autostradą bo ona tam jadła za DARMO.
    Kilka razy było jej zgłaszane że inny luksosowy autokar jedzie niepełny oczywiście ona mówiła że to są brednie a parę osób mogło jechać w lepszych warunkach co spowodowałoby że w tym też byłoby troszkę lepiej więcej powietrza można było się wymienić trochę rozłożyć fotel i spróbować się przespać ale nie udało się tego zrobić bo pilotka robiła wszystko żeby tak się nie stało.
    Po dojechaniu do Polski okazało się że czekał na część osób autokar który miał ich zabrać do Warszawy oczywiście w tym autokarze byli już ludzie którzy dodatkowo czekali koło 12 godzin na odjazd bo takie mieliśmy opóźnienie a chce podkreślić że ten autokar jechał z tego samego miejsca co my i jeszcze wyjechał po nas 45 minut.
    Nie polecam tego biura jest jedna wielka olewka na klienta.
    Piloci podróży to jakieś kompletne przychlasty nic nie mogą nic nie chcą i tylko utrudniają.
    TO co napisałem nie oddaje tego jak to fatalnie wyglądało.
    Proszę się zastanowić zanim kupicie urlop z tego biura ja wróciłem bardziej zmęczony niż byłem przed wyjazdem na urlop.

Pozdrawiam
  • Gość: Ania l IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.12, 14:51
    tanie wakacje to we wczesnych rezerwacjach
    Golden horn z opcją all inc light za mniej niż 800 zł autokarem 9 nocy
    zainteresowanym wyślę ofertę proszę pisać na
    lato2013@op.pl
  • Gość: Iliada IP: *.150.139.189.internetia.net.pl 03.12.12, 16:05
    Ja polecam OstatnieMiejsca.pl Kupowałam u nich w tym roku wycieczkę do Hiszpanii, jednak ponieważ są oni pośrednikiem- maja oferty wielu biur, to w swojej ofercie maja praktycznie wszystko, również Chorwację. Nie wiem skąd jesteś, ale ja byłam w oddziale w Tychach.
  • mlarka 26.03.13, 21:09
    Tanich wakacji polecam poszukać sobie w różnych porównywarkach cenowych. Znalazłam już nie raz. Moim zdaniem na wakacje na własną rękę nie opłaca się latać, nie wychodzi wcale taniej.
  • Gość: alinka29 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 18:28
    ja swoje tanie wakacje spedzilam rok i 2 lata temu nad morzem w Niechorzu. Nocleg - dom wczasowy KORMORAN -> i to moje najwspanialsze wakacje jakie pamiętam :))) polecam goraco te miejsca. w tym roku chyba znow tam zawitamy :))
  • Gość: gość IP: *.ibs.net.pl 27.03.13, 23:28
    Akurat do Chorwacji to najlepiej i najtaniej wybrać się na własną rękę.
  • 3jw 28.03.13, 12:55
    student.travel.pl/wyjazd_J13999 bardzo fajne wyjazdy studenckie. Szczególnie polecam Eurotrip, im wcześniej się rezerwuje tym cena jest troszkę niższa.
  • Gość: Hanka IP: *.play-internet.pl 28.03.13, 13:07
    Ja zwykle korzystam z jakiejś porównywarki ofert biur podróży, wtedy ma się najlepsze porównania i zawsze można coś wybrać, jeszcze się nie zdażyło żebym była nie zadowolona.
  • aga.aga21 31.07.13, 00:37
    Ja zawsze organizuje sama podróż, wyszukuje połączenia jakie mnie interesu i zakupuje bilet na eloty.pl, tanio i łatwo. Ostatnio byłam w Hiszpanii trafiłam na fajna promocje na twej stronce :)
  • Gość: tymon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.13, 15:17
    turystykastudencka.pl <-- najtańsze i do tego sprawdzone przez wiele tysięcy młodych ludzi oferty do: Bułgarii, Chorwacji, Włoch, Czarnogóry i Hiszpanii.
    Oferty zaczynają się już od 549 PLN.

Jest to jedno z najstarszych typowo studenckich biur, organizują wyjazdy od ponad 9 lat

Polecam :)
  • Gość: artos IP: *.205.6.40.dsl.dynamic.t-mobile.pl 06.07.13, 09:49
    ja na takim tanim wyjeździe ze znajomymi byłem z margotravel. to była zorganizowana wycieczka, czyli przejazd nocleg i można bylo też wyzywienie.
    a w tym roku jedziemy autami, tylko wcześniej rezerwujemy noclegi, żeby nie trzeba było szukać na miejscu:)
  • mariaign5 10.07.13, 16:04
    CYPR-APARTAMENT DO WYNAJECIA-od2-4osob 14dni1100zl

w opisie

Super Niska Cena !!!

WITAM

Mam do zaoferowania panstwu apartament z wyposazeniem dla 2 -4 osob.

W pieknej malowniczej miejscowosci PAFOS -TOMS OF THE KINGS

Znajduje sie w odleglosci 10 minut pieszo od plazy i 15 minut do centrum Pafos autobusem

Cena za dobe za caly apartament 79 zl ,14 dni -277 euro

Od lipca do pazdziernika

Wiecej informacji pod tel: 003 579 7612368
  • owieczkalbn 11.07.13, 13:54
    student.travel.pl/wyjazd_mgl Super ceny mają i wyjątkową ofertę byłam z nimi w zeszłym roku ale na majówce w Grecji cudowne wspomnienia a teraz mam ochotę pojechać na tą wycieczkę student.travel.pl/wakacje_mgl,hiszpania-lloret-de-mar-2013 może na koniec sierpnia bo cena jest przystępna ! :)
  • Gość: Arek IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.07.13, 21:20
    Super tania oferta Bułgarii juz od 699 pln/os za 13 dniowa wycieczke (27.07-9.08)

turystykastudencka.pl/wyjazdy/pokaz/599/Sloneczna-Bulgaria-Obzor
  • Gość: NESTO IP: *.warszawa.vectranet.pl 30.07.13, 10:32
    Polecam biuro poróży Nesto, najtańsze wycieczki do Chorwacji:
    turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=335&o=2206
    turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=23&o=2789
  • Gość: kiho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.13, 10:42
    Nesto... te wycieczki do Chorwacji są bez dojazdu i opłaty klimatycznej, wiec ceny jakich wiele... żadna najtansza Chorwacja :]
  • Gość: Beata IP: *.tychy.vectranet.pl 30.07.13, 19:40
    mam do sprzedaży bon wakacyjny travelpass plus (niebieski) do realizacji w biurze podróży Travelplanet na wycieczki zagraniczne. Wartość 1000zł cena sprzedaży 950zł. ważnosć: 25.10.2013r Odbiór osobisty na terenie Tychów lub wysyłka. więcej informacji: 500499818 lub beata.gorel@o2.pl
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.13, 04:03
    ten wątek jest chyba dla nienormalnych :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka