• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co warto przywieść z Chin? Dodaj do ulubionych

• 16.12.11, 21:11
    Witam,

W kwietniu wybieram się do Chin i chętnie poznam opinie osób które już tam były, co warto przywieść z Chin.

Pozdrawiam
    --
    www.serwisstron.pl
    Zaawansowany formularz
    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 16.12.11, 23:11
      warto przywieŹć podkoszulki, dużo !
      • Gość: opt IP: *.150.155.63.internetia.net.pl 16.12.11, 23:27
        To zależy co kogo interesuje: tanie zabawki na uwięzi i zdalnie sterowane, np. helikoptery, samoloty, podroby zegarków znanych marek, wyroby z bawełny i jedwabiu, perełki, kołdry jedwabne,fajne wycinanki i hafty, ja kupiłem za grosze osprzęt rowerowy, fajną pelerynę do jazdy na rowerze, ohydną 54% czystą za równowartóść 6 złotych ale w pięknej butelce ze złotymi chińskimi napisami,dostaje się również certyfikaty na wywóz staroci a są piękne.
    • 17.12.11, 10:11
      kołdry z jedwabiu, leciutkie, a bardzo ciepłe. Ważne, nie otwierać po zapakowaniu, bo już się tak fajnie przed wylotem ich nie zapakuje :-)
      • Gość: no co ty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.11, 10:34
        Nic, sam chłam...niestety
        • 17.12.11, 13:39
          a byłeś ty w tych Chinach chociaż, czy swą wiedzę opierasz na t-shitach kupionych na bazarze?
          • Gość: no co ty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.11, 12:27
            Tak, zmuszona tam byłam jeździć zawodowo po wielokroć, prywatnie w życiu bym się tam nie wybrała. Pieniądze lepiej przeznaczyć na wyjazd do o wiele ciekawszych i mniej monotonnych krajów. Ludzie bez kultury, towar przez nich produkowany to chłam.
            • 18.12.11, 15:46
              > h i mniej monotonnych krajów. Ludzie bez kultury

kraj monotonny, ludzie bez kultury? chyba w różnych Chinach byłyśmy...
      • Gość: limba IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 18.12.11, 13:08
        oczywiście najbardziej wartościowe są wspomnienia, ale podpisuję się pod kołdrami i dorzucę od siebie porcelanę.
        • Gość: tamade IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.11, 23:19
          kołdry i pościel jedwabna, wyroby z laki, meble pokryte laką (jak ktoś lubi i ma dojście, żeby nie przepłacać), perły, biżuteria z kamieniami szlachetnymi (Hong Kong).
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.