Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Re: "Buenos dias Cuba" z Rainbowtours Dodaj do ulubionych

Ad. 1
Fakultety są raczej drogie i po 12 dniach zwiedzania wątpię, żeby znalazła się grupa chętna dalej zwiedzać, chyba, że na własną rękę. Hotel Sun Beach- nie mam zastrzeżeń dużo zależy od lokatorów w sąsiednich pokojach... Szczególnie że najczęściej są hotele to w opcji all... Zakupy to zależy co jak pamiątki to lepiej na bieżąco w trakcie objazdu jak cygara to można w Varadero, rum to co kto lubi ze 2 fabryki rumu są w programie razem z degustacją. W Varadero można zobaczyć dom Ala Capone jak ktoś chce i przy okazji napić się Mojito.
Ad. 2
Na objazdach hotele, są daleko od miast i raczej się nie wybierzesz na własną ręke do centrum wyjątek to hotel w Barracoa chyba był najbliżej miasta. Kilka wypadów wieczornych do miasta organizowała pilotka więc spoko myślę, że będzie podobnie.
Ad. 3
W części hotelach były mydła i żele do mycia a także szampony - najlepiej zabrać i rozdać tubylcom- towar deficytowy.
Ad. 4
To różnie część hoteli było w opcji all inclusive, część kolacja i śniadanie ciężko powiedzieć bywały też i lunche w cenie. W każdym hotelu był szwedzki stół tak więc jest w czym wybierać.
Ad. 5
Chodzi Ci o te wyszczególnione w opisie w katalogu? Płaciłem 170 Euro + 50 Euro za Show Parisien odpowiednik Tropicany - bardzo fajne przedstawienie i ponoć dużo lepsze i tańsze niż Tropicana.
Ad. 6
Przestrzegają norm tak jak wszędzie. Podręczne sprawdzają również, bardziej "trzepią" w na lotniskach w Europie
Ad. 7
Nier widziałem takich adapterów na Kubie, lepiej kupić sobie taką kostkę w sklepie elektrycznym w Polsce za 10-15 zł. Częśc hoteli ma wtyczki europejskie część amerykańskie.

Część atrakcji nie jest ujętych w programie. Tubylcy są bardzo kontaktowi i rozmowni, warto zabrać długopisy do rozdania, bo tam jest to towar bardzo deficytowy i pożądany.
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-119
(101-119)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.