Dodaj do ulubionych

Turcja-Gruzja muzułmańsko - chrześcijański mezalia

IP: *.toya.net.pl 17.03.12, 09:50
Witam, może ktoś była na tej wycieczce organizowanej przez Rainbow T. Podzielcie się proszę opiniami, planujemy tę wycieczkę w sierpniu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ekoss IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 10:46
    byłam w ub roku super wycieczka dużo zwiedzania,urokliwe miejsca ale kondycja potrzebna za dodatkową opłata zwidzilismy również ponadplanowe obiekty zbaczając trochę z trasy przepiekne widoki,ciekawe obiekty w sumie bardzo ciekawe i takie troche inne najważniejsze że z dala od tras turystycznych więc nie było tloku też byłam w sierpniu dla mnie temperaturowo super a wniektórych rejonach np.w okolicy Karsu polarek sie przydał o poranku i wieczorem bardzo polecam
  • Gość: violka IP: *.toya.net.pl 17.03.12, 18:28
    dziękuję za odpowiedź :-) A czy hotele były w miarę przyzwoite? I czy nie jest tak, ze większość czasu spędza się w autokarze? Tego się najbardziej obawiam.
  • Gość: ekoss IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 20:13
    hotele sa całkiem przyzwoite może tylko na jeziorem van taki sobie posilki sa w wiekszości serwowane częsciej sniadania w formie bufetu my bylismy w okresie ramadanu co tez determinowało sposób a zwłaszcza godziny wydawania posilków w hotelach spedza sie niewiele czasu jest gdzie sie wykapać po podrózy łózka wygodne.zwiedzanie i przejazdy w miarę zrównowazone widokim za oknami ciekawe,drogi tez ciekawie przeprowadzone przez góry-dostarczaja wrażeń Autobus przyzwoity,wygodny kierowce mielismy super jechał z fantazją ale uwaznie Musze powiedziec że ta wschodnia Turcja zrobiła na mnie ogromne wrażenie zupełnie inne krajobrazy niżdotychaczas przeze mnie ogladane uroliwe miasteczka a wiekszośc obiektów do zwiedzania wysoko polozona także nie szczędzono nam wspinaczek Ale warto sie pomeczyc żeby zobaczyć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.