Dodaj do ulubionych

Last minute- w sierpniu? możliwe?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.12, 12:56
Witam. Czy orientujecie się, jak to jest z Last Minute w okresie wakacyjnym, konkretnie po 13 sierpnia? Szukam dobrej oferty, ale nie wiem czy jest szansa w tym terminie...a bardzo zależy mi na tej informacji, ponieważ planuje wysłać rodziców na urlop za granicę...i fajnie by było gdyby trafiła się nie droga oferta. chodzi mi o wakacje, lub wycieczkę max 8dni. Czy znajdzie się ktoś na forum, kto był już w sezonie w dobrej cenie? Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 13:07
    Nikt, nic nie poradzi?
  • voyager747 24.05.12, 15:12
    Szansa jest, ale konkretnie nie wiadomo ile biura mają miejsc, ile ludzie wykupili, to jest loteria.
    Jakieś lasty będą, ale jakie ceny, to nie wiadomo. Ja tylko raz latałem w sierpniu z lasta, do Turcji, płaciliśmy ok. 2200 os osoby za 5 * hotel,ale to było bardzo dawno.
    --
    www.panoramio.com/user/279993

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: Anq28 IP: *.173.6.103.tesatnet.pl 24.05.12, 16:10
    Trzeba umieć zadawać pytania jeżeli chce się na nie uzyskać odpowiedź. Nie napisałaś dokąd, jaki standard, jakie miasto wylotu, czy w grę wchodzą kierunki UE czy inne też...itd. Widzisz dostałaś odp. że za 2200zł trafił się last do 5*. Ale wynalazła go osoba obcykana w wyjazdach. Ty musisz liczyć na fora lub biuro skoro się nie znasz i nie wiesz gdzie szukać. Pewnie, że znajdziesz tanie oferty, tylko że one mogą być tanie dla mnie a nie dla Ciebie;) Napisz co Ci się marzy to powiemy czy to realne.

Np. Czy jest szansa na LM samolotem z Poznania na Wyspy Kanaryjskie na 2 tyg, w pierwszej połowie sierpnia, fajny hotel 4* all za 2000zł? To Ci napiszemy, że nie. Jak zapytasz czy jest szansa na LM na tydzień do Tunezji do hotelu 4* HB z wylotem z Wawy w drugiej połowie sierpnia za 1500zł to Ci napiszemy, że tak. Sprecyzuj pytanie.

• voyager747 24.05.12, 18:58
    my lataliśmy z GTI, pamiętam, że tańsze oferty też były, zależy jaki kierunek, ale myślę, że Turcja powinna jakaś być, tego sporo biura mają, a inne kraje, nie wiadomo. Nie wiadomo czy ludzie do Grecji będą chcieli latać, bo Kreta, Rodos, Korfu to popularne kierunki i też każde biuro ma je w swojej ofercie.
    Trzeba szukać na wakacje.pl, travelplanet itp.
    --

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: Arik IP: *.183.159.56.dsl.dynamic.t-mobile.pl 25.05.12, 22:13
    Więc nie szpanuj tylko napisz gdzie szukać ...........
  • voyager747 25.05.12, 22:16
    żenada :(
    --

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: Anq28 IP: *.173.6.103.tesatnet.pl 26.05.12, 02:59
    Jakbym wcześniej przeczytała, że tak mi bezczelnie odpisałeś na moją rzeczową odpowiedź to bym Ci w innym wątku nie odpowiedziała...No trudno.
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.12, 20:29
    Lasty są nieprzewidywalne, niestety. Rok temu ustrzeliliśmy fajną cenę na sierpień, tydzień później nie było już nic, bo fatalna pogoda w Polsce zagnała ludzi do biur podróży.
    W tym roku teoretycznie lasty powinny być fajne, bo sprzedaż w biurach raczej słaba. Ale nie wiadomo, co będzie z Grecją. Jeśli mocno się tam popsuje, to biura będą przerzucać ludzi na inne destynacje (albo ludzie sami pozmieniają rezerwacje)...
  • des4 24.05.12, 21:19
    Sprzedaż w biurach jest w tym roku bardzo duża.
    --
    Idealna kobieta jest w kuchni kucharką, na salonach damą, a w łóżku k...wą. Gorzej gdy się coś pomyli.
    Jest dla innych mężczyzn świętą dziewicą, a dla swego męża ostatnią dz...ką. Gorzej gdy na odwrót.
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.12, 09:52
    A na jakiej podstawie tak twierdzisz?
    Mam nadzieję, że nie na podstawie tego, co bredzą przedstawiciele biur w mediach ;-).
    Gdyby sprzedaż była dobra, to biura nie kasowałyby destynacji, wylotów z lotnisk lokalnych, nie kombinowałyby z międzylądowaniami... I na pewno nie kupiłabym wyjazdu w wysokim sezonie tak tanio, jak jeszcze nigdy do tej pory :-).
  • Gość: nelle76 IP: *.piekary.net 24.05.12, 20:51
    Ja w zeszłym roku nie miałam problemu z lastem, oczywiście wybór jest zawężony, ale oferty są. A ceny... no cóż, nie zawsze last jest tańszy. Jak dla mnie póki co najlepiej jednak sprawdzały się oferty First ewentualnie późniejsze promocje. W każdym razie w sierpniu załatwiłam bez problemu last na początek września w 7 islands, bo akurat mieli ofertę jaka mi odpowiadała czasowo i w miejscu gdzie chciałam, cena nie była specjalnie atrakcyjna, ale tak zdecydowałam i nie żałuję, bo jak pojechałam do innej miejscowości, gdzie był tańszy hotel z oferty to jednak warto było dać trochę więcej i mieć zapewnione to czego się oczekiwało.
  • Gość: bs IP: *.jmdi.pl 25.05.12, 07:54
    Czekając na lasta w sezonie dużo ryzykujesz. Jeśli liczba miejsc w samolocie będzie bardzo mała, to wręcz podniosą ceny ( tak było w zeszłym roku - upatrzony hotel dla 2 osób zdrożał przez weekend o 1200 zł). To jest spore ryzyko. Chętnych nia wycieczki nie brakuje- wiem, bo jestem agentem.
  • Gość: mob-os IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.12, 22:44
    To również wiesz że lasty takie jak w tym roku nie byly przynajmniej od 5 lat konkurencyjnie cenowo .Szukajcie na wakacje .pl .: travelplanet .pl:.oceniacz.pl.:easygo.pl :traveligo.pl: holidaychack.pl,: travelzone.pl.Miłych wakacji !
  • Gość: Cecylia IP: *.unknown.vectranet.pl 26.05.12, 23:22
    Jeśli szukasz dobrych cen w sezonie, to polecam itakę;)
  • tetsuo2 29.05.12, 14:11
    Tak jak pisał kolega wyżej, last minute jest możliwe w każdym terminie, ale zawsze to jest loteria - nigdy nie wiesz czy znajdziesz coś, co Cie zadowoli...
    --
    lubię pić i grać w gry, a jak się tym zmęczę to nawet robię szkolenia handlowe ale zazwyczaj tylko siadam i oglądam amerykański wrestling w TV. Mój ulubiony zawodnik to John Cena :-)
  • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.12, 16:55
    Witajcie! Powiedzcie mi (pierwszy raz bede leciec z biura podrozy na wczasy) czy w sierpniu znajde jeszcze jakies względne last minute z All inclusive czy kupwac juz teraz??
    - kierunki typowo popularne, egpit, turcja, tunezja do kwoty ok 1700 zł? Wiem, ze zalezy to od mnostwa czynnikow, ale zastanwaiam sie jakie byly tendencje i ceny w porpzednich sezonach :)
    Chce sie wybyczyc, ciagle jezdze na wlasna reke a teraz chcialabym pomieszkac w hotelu z jedzonkiem i obsluga ;) Ot takie zwykle ludzkie wygodnictwo. Bede wdzieczna za jakas odpowiedz naprowadzajaca ;)
  • Gość: Tati33 IP: *.creanova.org 17.06.19, 10:16
    Oferty last minute trzeba śledzić na bieżąco tak naprawdę. Mi tak własnie udało się dużo taniej polecieć na wycieczkę na którą bardzo chciała jechać, a mianowicie Mozaika Izraela z Konsorcjum. Z tego co pamiętam ofertę znalazłam 2 dni przed wylotem, szybko się przygotowałam do wyjazdu i póki co była to najlepsza moja podróż ;)
  • Gość: Keralka IP: *.30.52.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.08.19, 09:56
    ja pojechaam na last minute z Coral Travel. Swietne biuro, doskonały organizator. mi sie bardzo spodobało i mam zamiar jeszcze nie raz z nimi jechać! polecam
  • dodekanezowiec 11.08.19, 12:16
    Spam coral travel
  • Gość: Pini IP: *.147.104.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.19, 12:06
    no możliwe. ja tak byłam na last minute z coral travel. udało mi sie z tym wyjazdem, szczerze mówiąc nie liczyłam ze w tak dobrej cenie znajdję wyjazd w sierpniu! rewelacja!
  • dodekanezowiec 07.09.19, 13:45
    Coral Travel spam spam spam spam spam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka