• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

rejs po morzu śordziemnym Dodaj do ulubionych

• 03.10.12, 15:04
    Chcialabym sie wybrac na rejs po morzu srodziemnym, nie wiem kompletnie jak sie za to zabrac, z jakiego armatora skorzystac, jak zalatwic bilety, jaka trase polecacie? kiedy najlepiej rezerwowac? z duzym wyprzedzeniem czy na last minute? dzieki za wszelkie info
    Zaawansowany formularz
    • Gość: toja IP: 217.153.153.* 03.10.12, 15:54
      są firmy, które to organizują, np. Niebieska Mila czy Marco Polo. Można tez zarezerwowac rejs bezpośrednio u armatora i dolecieć np. do Genui, Rzymu czy Barcelony. A rejsy sa różne. Musisz sam wybrać czy interesuje cię rejs po Płw Arabskim, Wyspach Grackich, Morzu Adriatyckim czy Śródziemnym czy in.
      • Gość: toja IP: 217.153.153.* 03.10.12, 15:56
        a teraz widzę, że po M. Śródz. ale tam też jest kilka tras, z Afryką lub nie, z Kanarami lub nie, z Maderą, albo z Sycylią i Maltą. Różne, rózniste.
        • 04.10.12, 09:01
          Rejs po Morzu Śródziemnym to interesująca i niezapomniana przygoda. Ja wypływałem (i wracałem) z Cypru: po drodze zwiedzałem Santorini, Kretę , Kos, Pireus (Ateny), Marmaris. Kosztowało to około 4 tys. zł z wylotem z Warszawy i tygodniowym pobytem w hotelu na Cyprze. Ale było to wiele lat temu, teraz nawet już tego biura u nas nie ma (Ving) :)
          --
          supertanielatanie.pl
          • 04.10.12, 10:43
            Polecam Atlas Tours.Najwiekszy organizator rejsów w Polsce.Byłem z nimi kilkakrotnie na rejsach.Sprawdz sobie oferte na stronach www.namorzu.pl .Pozdrawiam
            • Gość: ak IP: *.static.chello.pl 05.12.12, 20:52
              Mozna tez zarezerwowac i oplacic wsio online na www.kruzy.pl. Korzystalem polecam.
          • Gość: gosc IP: *.ibs.net.pl 26.03.13, 15:35
            Teraz pewnie wychodzi znacznie drożej. A swoją drogą faktycznie było sobie kiedyś takie biuro Ving . Byliśmy z nimi w Turcji:)
        • Gość: morskikonik IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.12, 09:29
          Organizatorów jest wielu, warto dokładnie sprawdzić referencje, jaki firma ma ubezpieczenie; odradzam np. zeglowanie.eu tropical-siling, Konrad Tarasiewicz, dużo obniecują a bardzo kiepska realizacja. Są lepsi np. Globtourist, czy BlueWater
          • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 17.07.14, 20:57
            Ja się właśnie zastanawiam, gdzie by się wybrać. Kto może coś polecić?

• Gość: baib IP: *.204.165.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.14, 21:24
              O no nooo, ktos z wiedza na temat rejsow moglby sie udzielic...
              • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 17.07.14, 21:27
                Też czegoś szukasz?
                • Gość: baib IP: *.204.165.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.14, 21:34
                  Dokladnie. Też jakiegoś rejsu po morzu srodziemnym lub Adriatyku.
                  • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 17.07.14, 21:38
                    a pływałeś już gdzieś?

• Gość: baib IP: *.204.165.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.14, 21:47
                      Na razie tylko po Zatoce Gdańskiej i Mazurach, ale apetyt rosnie w miare plywania, wiec...
                      • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.14, 22:25
                        Panowie, z morza śródziemnego bardziej polecam Adriatyk. Na sam początek świetna jest Chorwacja
                        • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 17.07.14, 22:28
                          a jakaś strona albo organizator godny polecenia?
                          • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.14, 22:37
                            Ja pływam głównie na wyjazdy majówkowe bo są tańsze od wakacyjnych a jest dość ciepło. Wcześniej żeglowałem różnie ale od kilku lat jeżdzę z Tropical Sailing. Nie są najtansi ale czarterują tylko nowe sprawdzone jachty i dobre żarcie.
                            • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 17.07.14, 22:47
                              Tropical Sailing... coś obiło mi się o uszy. Czy onie nie nazywali się wcześniej Zeglowanie.eu Konrad Tarasiewicz ?....
                            • Gość: baib IP: *.30.44.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.14, 22:59
                              Coś należy przygotować, poza dobrym nastrojem i kasą ?
                              • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.14, 23:09
                                Najlepiej jakbys do nich zadzwonił i się dokładnie dowiedział, tu masz namiary www.tropical-sailing.pl, 58 732 25 05. Najlepiej proś Konrada, jak jest na miejscu to konkretnie wszystko wyjaśni, bez owijania w bawełnę.
                                • Gość: baib IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.14, 23:12
                                  Dzięki :)
                                  • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 17.07.14, 23:17
                                    Spoko. Jak się już na coś zdecydujesz- daj znać
                                    • Gość: konrad IP: *.tktelekom.pl 18.07.14, 08:37
                                      Dzięki za reklamę.
                                      • Gość: baib IP: *.204.7.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl 20.07.14, 18:09
                                        Już jestem po rozmowie. Ktoś jest zainteresowany jakie efekty? :D
                                        • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.14, 19:14
                                          Dajesz :)
                                          • Gość: baib IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.14, 19:16
                                            zdecydowałem się na rejs w terminie 16.08 do 23.08 w Dalmacji. Miałem chyba farta bo szef właśnie był między jednym rejsem a drugim. Prowadzić będzie ktoś inny bo oni w tym czasie mają jeszcze jakieś imprezy na Zatoce Gdańśkiej.
                                            • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 20.07.14, 19:53
                                              Z kasą u mnie różnie ostatnio. Ile ta przyjemność kosztuje? Marzę o tym, by spędzać wakacje nie tylko grillując. Sami wiecie :P
                                              • Gość: baib IP: *.180.254.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.14, 19:58
                                                Za całość 2000, myślę, że jak na taką full przyjemność to niewiele. Tyle zapłacisz za tydzień jak pojedziesz do Łeby do lepszego hotelu i wpadniesz w szał tych wszystkich smażonych rybek, pamiątek i innych świństw.
                                                • Gość: wolf IP: *.net-com.net.pl 20.07.14, 20:01
                                                  Noooo co racja to racja. Muszę się też w takim razie obeznać w temacie.
                                                • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.14, 20:08
                                                  Ja bardzo polecam, super przygoda, morze bajka, w ogóle taką przygodę pamięta się do końca życia... A w życiu trzeba mieć w końcu co pamiętać...
                                                  • Gość: baib IP: *.31.80.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.14, 20:25
                                                    Tym bardziej, ze dobrze o nich mówią. Okazało się że zaprzyjaźniona firma robiła u nich ostatnio imprezę w Gdańsku na motorówkach plus kite i było ponoć extra
                                                  • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.14, 20:30
                                                    Po powrocie podziel się wrażeniami :D Może wrzuć jakieś fotki ?
                                                  • Gość: baib IP: *.182.125.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.14, 20:32
                                                    Jasne :D
                                                  • Gość: kermit IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.14, 22:00
                                                    Przyjemności!
    • 04.10.12, 12:06
      Do tej pory nie myślałem o czymś takim. Jak to jest na takich rejsach, cumuje się i wychodzi podczas nich czy cały czas się pływa?
      • Gość: toja IP: 217.153.153.* 04.10.12, 13:32
        zwiedza sie codziennie inne miasto . Rano przybija statek do portu, zwiedzanie, a przez noc płynie do kolejnego portu
        • 04.10.12, 14:15
          Rejs można traktowac w dwojaki sposób.rewelacyjna objazdówka bo noca sie plynie a w ciagu dnia zwiedza dany port lub okolice a z drugiej strony nie ma obowiazku zwiedzania.kazdego dnia za oknem kabiny inny widok.Możesz sobie wziac kabine z balkonem i podziwiac wschody i zachody slonca,zjesc sniadanko w cudownej morskiej atmosferze...Rejsy to nie tylko zwiedzanie ..to korzystanie z 4/5 gwiazdlkowego hotelu i jego bardzo wielu atrakcji...Polecam te forme wypoczynku...ja sie zaraziłem i wracam na morze..Rewelacja
          • 04.10.12, 14:21
            Byłem ostatnio na fiordach norweskich i nikt mnie nie przekona ,że tą częsc europy można zwiedzic w lepszy sposób niż ze statku wycieczkowego.Mielismy polskiego pilota ktory organizoawł nam wycieczki o 50% taniej w portach niz te oferowane na statku..Polecam
            • 06.10.12, 09:13
              Rezydent, a jakim statkiem/jakiej linii pływałeś wśród fiordów? Kto organizował?
    • 05.10.12, 10:16
      Poniżej znajdują się zorganizowane rejsy. Mam nadzieję, że któraś z ofert Pana zainteresuje :)

SLONECZNE KRAJOBRAZY hotel****
      turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=36&o=19946
      SRODZIEMNOMORSKA BRYZA hotel***
      turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=89&o=19946
      WENECJA I WYSPY GRECKIE hotel****
      turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=68&o=19946
      TURCJA, CYPR I IZRAEL hotel****
      turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=63&o=19946
      BARCELONA I M.SRODZIEMNE hotel****
      turystyka-online.eu/web/?page=oferta&i=67&o=19946
      Pozdrawiam serdecznie
      Magdalena Nawrocka
      Biuro Podróży Nesto
      www.nesto.pl
    • 05.10.12, 19:40
      Wejdź na niebieskamila.pl i popatrz, teraz mają świetną ofertę na ferie zimowe, chyba zrezygnuję z nart.
      • 10.10.12, 10:24
        No mają to samo co wszyscy więc równe szanse.Nie mają oferty z polskim pilotem która moim zdaniem jest rewelacyjnym pomysłem na rozpoczecie przygody z rejsami wycieczkowymi.
        • 10.10.12, 11:33
          Moja rodzinka była na takim rejsie po morzu śródziemnym, było podobno bardzo fajnie. Jednak wielką wadą polskich organizatorów jest to, że rejsy z polskim pilotem są często odwoływane z powodu braku chętnych. Mojej rodzince odwołano tak 2 terminy. Na szczęście było mobilni i wreszcie popłynęli. Poza tym nawet jak się dokupi opcje all, to bardzo irytujące są obowiązkowe napiwki dla obsługi. Nie chodzi nawet o kwotę, tylko o ten obowiązek, który jest kłopotliwy i wymaga noszenia przy sobie drobniejszej gotówki.
          • Gość: Andy IP: *.104.hitech-net.pl 31.12.13, 14:48
            Nawiązując do postu renia266 - Na ten moment w rejsach z polskim pilotem odbywa się 95% imprez. Po porostu rynek rośnie i łatwiej jest zebrać grupę niż to było 3-4 lata temu. Napiwki? - Gotówką? nie spotkałem się z tym na statkach. Napiwki są doliczane do rachunku i płatne na koniec rejsu. Jest to po prostu zwyczaj dodatkowego wynagradzania personelu bezpośrednio obsługującego podróżnych - to jest ich premia, dużo klientów - dużo premii. Na zachodzie w restauracjach też dolicza się 10-15% do rachunku jako wynagrodzenie kelnera, ja tam to traktuję normalnie jak jazdę po lewej stronie drogi w Anglii - tak to tam jest.
    • 10.10.12, 12:52
      najlepiej wkręcić się w żeglarskie towarzystwo i czekać aż ktoś coś będzie organizował :) sama niedawno myślałam by wypłynąć w morze, ale to chyba jeszcze nie na moje umiejętności, zwyczajnie bym się bała :D
      • 11.10.12, 09:59
        Żeglarstwo to zupełnie inna bajka...Piękna ale nie dla każdego.Rejsy wycieczkowe to super pomysł na urlop zarówno dla "leniuchów" jak i dla turystów ciekawych świata,lubiacych zwiedzać
    • Gość: Gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.12, 11:49
      Z tego co mi wiadomo to Biuro Podróży Gryf www.gryftravel.pl zajmuje się wyjazdami na rejsy. Biuro załatwia wszystkie sprawy związane z rejsem, więc nie trzeba się o nic martwić.
    • Gość: NOWICJUSZKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.13, 14:39
      Pytam osoby które pływały wycieczkowcami po Morzu Śródziemnym np. z Wenecji na Wyspy greckie - czy na takim statku bardzo huśta ??????? Chciałbym się wybrać z rodziną we wrześniu 2013 ale nie wiem czego się spodziewać na morzu. Bardzo proszę o opinie.
    • Gość: limba IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 03.01.13, 17:03
      Ja byłam na rejsie po Morzu Śródziemnym Pogorią dwa lata temu, a teraz 18.01.13 wybieram się już drugi raz. Wspaniała impreza. Spróbuj na stronie Pogorii nieraz mozna się załapać do jakieś grupy jak nie mają kompletu.
    • Gość: ja, slask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.13, 23:19
      i co z tym rejsem, a jaki termin :)? juz cos wybrane?
      ja tez planuje i juz wiem nawet jaki wariant a jak ty :)?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.