Dodaj do ulubionych

Kenia, Rainbow Tours- problem z wyborem hotelu.

03.11.12, 12:46
Witam. Po przeczytaniu wielu opinii wciąż mam problem z podjęciem decyzji dotyczącej hotelu na tygodniowy pobyt w Kenii, po safari. Waham się między hotelem Sentido Neptune Paradise Village ( okolice Mombasy), a Coral Key ( Malindi). Za wyborem Coral Key przemawia Mombasa ( możliwość odwiedzenia miasta, nie tylko spędzania czasu nad basenem) ale czytałam, że plaża nie jest zbyt ładna, okresowo występuje także problem z rzeką, która "zanieczyszcza" ocean. Za wyborem Sentido Neptune przemawia ładniejsza plaża, lecz tutaj okolica nie jest już tak ciekawa. Z drugiej strony rezydentka w biurze podróży bardzo polecała wybór Malindi. Bardzo proszę o opinie osób, które były w tych hotelach, a także innych, mających pewną wiedzę na temat tych okolic. Czy poświęcić Malindi w imię czystszej plaży, czy też może pogłoski o nieciekawym wybrzeżu przy Coral Key są przesadzone ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: benq IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.12, 18:12
    W zapytaniu coś pokręciłaś. Dlaczego za wyborem Coral Key przemawia Mombasa?
    Byliśmy w 3 hotelach na wybrzeżu ( ale nie w tych nad którymi sie zastanawiasz) i polecam Sentido Neptune Paradise Village. Hotel naprawdę fajny i super jedzenie. W Malindi warto mieszkać jeżeli chcecie zwiedzać okolice : ruiny Gegi, Arabuko Sokoke albo nurkować. Jeżeli nie to lepiej blisko Mombasy i Parku Hellera. Nie sugeruj się plażą - nie są aż tak ważne :) i tak nie będziesz się opalać na plaży.
  • Gość: Alojza IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.14, 21:21
    Byłam w Kenii na wypoczynku z biurem Rainbow Tours i wypoczywaliśmy w hotelu Kenya Bay. Polecam, bo plaża jest przepiękna, kilkanaście km od centrum Mombasy, wokół fajne miejsca typu bary i puby, ale nie jest to męczące, na plaży biały cudowny piasek. Polecam, wypoczywało się świetnie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka