Dodaj do ulubionych

Net Holiday

IP: *.inowroclaw.mm.pl 01.05.13, 10:25
Dodałem 3 dni temu na Oceniaczu informację pod biurem Net Holiday że obecni właściciele biura to dawni i dyrektorzy sky Club oraz Triady. Wpis już dzisiaj został usunięty :) Widać, że cenzura powróciła :)
Edytor zaawansowany
  • grekan 01.05.13, 11:00
    To dziwne, a przeciez wszedzie informuje sie aby aby turysci przeswietlali istniejace biura, kto ich zakladal i jaka ma przeszlosc. Nigdy nie kupilbym imprezy w biurze gdzie kierownictwo spowodowalo upadlosc biur poprzednich i nadal chca nabic w butelke kolejnych klientow. Kto im wydaje zezwolenia, gdzie kary!?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.13, 14:00
    Taki artykuł znalazłam....nooo dziękuję bo matematyka faktycznie nie kłamie a wątpliwości cała masa
    www.travelmaniacy.pl/artykul,net_holiday_-_nowe_biuro_podrozy-,3714,1,0.html
  • Gość: super IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 22:46
    Tunezja za 699 zl - zaczeli rozdawac wczasy :-)
    www.netholiday.pl/index.php?m=MDS_Offer_Hotel&hotel_id=NBEDRE&month=5&depn=Warszawa&srv=2&rm=DBL&adt=2
  • Gość: lola IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.13, 22:52
    Cisza taka że strach się bać..a w turystyce już się zaczęło....Szczerze pisząc gdybym nie zaglądała na to forum nie wiedziałabym że takie coś jak Net Holiday istnieje i co to za twór jest w ogóle??!Ciekawe czy agenci wciskają oferty nieświadomym dla których każdy touroperator to jedn pies....
  • Gość: Sid1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.13, 23:28
    Skoro R'Tour się sprzedawał to i pewnie Net Holiday się sprzedaje...
  • darrek4.pl 06.06.13, 23:36
    Gość portalu: Sid1 napisał(a):

> Skoro R'Tour się sprzedawał to i pewnie Net Holiday się sprzedaje...

Ale Net ma "wielokrotne doświadczenia".....
  • Gość: menka IP: 158.66.1.* 24.03.14, 12:47
    To Biuro to jedna wielka porażka!!!Niestety ja o facie, że to są ludzie z poprzednich biur upadłych dowiedziałam się zdecydowanie za późno. No, ale wakacje się odbyły i były jednymi z najgorszych jakie mogły być :). Teraz już nie dam się wkręcić w wylot z nimi pomimo w miarę atrakcyjnych cen.
  • Gość: ken IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.13, 16:41
    Prawdopodobnie wpis został usunięty, bo napisałeś nieprawdę. Członek zarządu a właściciel, to 2 różne rzeczy.

I szczerze - na rynku jest kilka znanych firm których obawiałbym sie bardziej niż Neta.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.13, 17:51
    mysle ze nie oni juz w dwoch firmach oszukali ludzi
  • naturalny80 14.07.15, 18:57
    mam też pytanie co do tego biura, warto? Jeśli chodzi o Bułgarię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka