Dodaj do ulubionych

Rainbow Tours - Zima-egzotyka 2013/2014 Informacje

03.06.13, 15:31
Witajcie,

Jeżeli kogoś interesują nowinki gdzie najlepiej pojechać, czy jest bezpiecznie, co wybrać na Egzotykę, służę pomocą. Niedawno byłem na szkoleniu z Rainbow tours, i jeżeli macie pytania chętnie się podzielę kilkoma newsami o Kubie, Rejsach po Karaibach, Tajlandii, Krajach afrykańskich.

Kto chętny popisać zapraszam na mój mail l.walcawek@pebowakacje.pl
Obserwuj wątek
      • esadora Re: Rainbow Tours - Zima-egzotyka 2013/2014 Infor 14.06.13, 18:30
        Uwaga na first minut z Rainbow Tours!!!!
        4 czerwca zarezerwowałam "zimowy Senegal i Gambię", z promocją 24%. Po dwóch tygodniach zauważyłam w internecie (błogosławiony internet!), że promocja na "moją" wycieczkę wynosi 25%. (BYĆ MOŻE BRAK CHĘTNYCH, KTOŚ ZAREZERWOWAŁ NIE WPŁACIŁ ZALICZKI WIĘC WZROSŁA?) Zareklamowałam, obniżono mi cene dopłaty do wplaconej już zaliczki o ten 1% ( w moim przypadku 40 zł). ....ale nie przeproszono, twierdząc, że tak się moze zdarzyć bo promocja jest ruchoma (trwa do 19 lipca), i teraz juz tej promocji nie znajde bo zmieniono ją w internecie na 23% . a pożniej pewnie będzie następna i następna......
        Rainbow potrafi tworzyć też dodatkowe terminy ( w przypadku bardzo chodliwych wycieczek np. Chiny) Uczestniczyłam w takiej 3 lata temu. Na miesiąc przed moim wyjazdem zorientowałam się , że utworzono dodatkowy termin ( 3 dni póżniejszy wyjazd o 1000 zł tańszy)Odwoływałam się od mojej ceny, niestety nic nie osiągnęłam. W grzeczny, aczkolwiek olewający klienta sposób wytłumaczono mi, że tak bywa. Wykupiłam wycieczkę wcześniej w cenie jaka biuro wynegocjowało. Później udało im sie taniej...podobno.(program, warunki, takie same)
        polityka marketingowa biura opiera się na zasadzie - jedni przepłacają
        Placąc wcześniej możesz płacić więcej, jak się okazuje. Taki jest marketing w Rainbow.....
        Obserwuję też, że lasty często mają ceny niższe od promocyjnych!!!!
        Zastanówcie się dobrze zanim zamrozicie swoje pieniądze na dlugie miesiące . To nie jest biuro, które uczciwie traktuje swojego klienta
    • beata_tychy88 Re: Rainbow Tours - Zima-egzotyka 2013/2014 Infor 19.06.13, 12:54
      Mam do sprzedania bon wakacyjny rainbow tours na kwotę 2000zl ważny do 22.10.2013. mozna nim płacić jak gotówką. Chcę za niego 1799zł wiec macie Państwo 200zł kieszonkowego :) Bon kupić mozna poprzez serwis Allegro, link poniżej:
      allegro.pl/bon-wakacyjny-voucher-kupon-rainbow-tours-2000-zl-i3337057995.html
      zapraszam do kupna
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka