Dodaj do ulubionych

Hotel Gradac Rainbow Tours wczasy

27.07.16, 16:23
Witam serdecznie, bardzo proszę o opinię na temat hotelu Gradac w Chorwacji. Wybieram się na początku sierpnia na wczasy organizowane przez Rainbow Tours i znalazłam w internecie bardzo niepochlebną opinię na temat hotelu w którym będę i zaczynam się martwić nad tym co zastanę na miejscu.
Edytor zaawansowany
  • 27.07.16, 21:01
    Też się tam wybieram , też w sierpniu też z Rainbow TOURS proszę o informację gdzie mogę przeczytać tę opinię bo też się martwię . z rozmowy z przedstawicielem tour operatora wynikało ,że nie ma zzzzłych opini a 2, które znalazłyśmy były dobre.Czekam z niecierpliwością
  • 27.07.16, 22:40
    Dzisiaj natknęłam się na opinię pani Ilony, która z tego co widzę była w lipcu 2016 na tej wycieczce, wysyłam link www.wakacje.pl/opinie/biuro/rainbow-tours.html?str-2 ,właściwie żadnych konkretnych informacji odnośnie tego co dokładnie przesądziło o tym, że nikomu nie poleca tego hotelu nie napisała ale może jeszcze się wypowie tu ktoś kto był i rozwieje nasze wątpliwości. Jeśli mogę spytać to w jakim terminie jest Pani wyjazd? także widziałam 2 pozytywne opinie i dlatego trochę się przestraszyłam tym wpisem..
  • 28.07.16, 10:53
    Zanim przeczytałam Pani ostrzeżenie obejrzałam zdjęcia tego obiektu na stronie RN i bardzo mnie zaniepokoiły , Ostatecznie tym razem miałam szczęście i wycofałam się(byłam na etapie rezerwacji). Dziękuję Zrobiłam zamianę na inną ofertę , a czy nie będzie z kategorii " zamienił stryjek siekierkę na kijek " zobaczymy . Pozdrawiam
  • 29.07.16, 16:38
    Dlaczego Panią zaniepokoiły zdjęcia obiektu? chodzi o te zdjęcia na stronie rainbow tours? Dobrze, że miała Pani możliwość wycofania się z oferty, oby inna ok. Również pozdrawiam :)
  • 29.07.16, 20:26
    Tak naprawdę najbardziej zaniepokoiły mnie 2 zdjęcia , stołówki i holu ( jakoś tak biednie).
    Reszta ok . Ale tak naprawdę to nie musi się przekładać na kuchnię , może być smacznie , czego życzę i pozdrawiam.
  • Gość: Pajera IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.16, 14:59
    Niedawno wróciłam z wczasów, mieszkaliśmy właśnie w tym hotelu o którym tu mowa. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam. Generalnie nie wiem jak było w tamtym roku i kilka lat wstecz, teraz widać, że hotel po remoncie, wszystko jest schludne, czyste i pachnie świeżością. Nie oczekujcie cudów, to nie jest hotel *****, ale jak najbardziej pasuje do swojej kategorii gwiazdkowej. Jeśli chodzi o wyżywienie to było ok, wprawdzie problemem było to, że rzadko jedzenie było naprawdę gorące, a my Polacy jesteśmy jednak przyzwyczajeni do parujących obiadów, ale mam wrażenie, że Chorwaci tak po prostu jedzą, a zwłaszcza w okresie letnim. Jak nie pasuje to zawsze można się wybrać na pobliską promenadę i iść tam do knajpy. Za to jedzenie dość rozmaite, dobre mięso i naprawdę pyszne ryby. Morze i plaża cudne, woda przejrzysta, okolica urokliwa.
  • 03.08.16, 08:22
    Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź :) właśnie chodziło mi głównie o czystość pokojów, bo z jedzeniem to nie ma większego problemu żeby sobie coś zakupić na miejscu. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.
  • Gość: Pajera IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.16, 10:23
    Bardzo proszę, jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania to proszę się nie krępować, chętnie odpowiem.
  • Gość: martyx IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.16, 12:04
    Czekam na informację, jakie wrażenia Pani przywiezie - wybieram się do tego hotelu we wrześniu.
  • 15.08.16, 08:28
    Wróciłam z wczasów i jestem pozytywnie zaskoczona. Wszystko było na wysokim poziomie. Obsługa wymieniała ręczniki, ścieliła łóżka itp. W razie czego w pokoju był telefon z którego można było zadzwonić do recepcji. Pokoje duże- mój był dwuosobowy, prosiłam wcześniej w biurze o osobne łóżka i jedno łóżko było wielkie(podwójne), a drugie zwykłe w drugiej części pokoju więc fajnie, że było tak jak prosiłam. Duże szafy i wieszaki na ubrania są, nowa klimatyzacja, balkon z pięknym widokiem na morze i kawałek gór, lodówka. Jedzenie każdy wybierał sobie co zje na obiadokolacje z 3 dań dzień wcześniej na kartce, oprócz tego zawsze jakaś zupa do wyboru i dodatkowo każdy dostawał mały, darmowy deser po głównym posiłku. Co do śniadań to jestem w szoku bo było dosłownie wszystko czego dusza zapragnie- wielki wybór-myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego napoje co kto chce. Obsługa uśmiechnięta, pomocna. Okolice piękne. Są też połączenia autokarami do Makarskiej, Dubrownika, Mostaru itp. Jak przerastają nas ceny wycieczek organizowanych przez biuro to zdecydowanie polecam te wycieczki, które organizuje się samemu. Z portu w Gradac jest stateczek Jadran, który płynie na Hvar, Peljesac, i ma jeszcze w swojej ofercie jakieś fish picnici i imprezy- też nie wychodzi to drogo. Generalnie czysto, okolice śliczne, dobra baza wypadowa do innych części Chorwacji. W miasteczku jest market Studenac i drugi zaraz przy hotelu Konzum- ceny przystępne. Dojazd do hotelu z postojem na 15 minut po drodze żeby coś zjeść, skorzystać z darmowej toalety w hotelu. Trwał on około 2,5 h. Widoki po drodze niesamowite. Transfery i czartery wszystko o czasie więc też super. Ja jestem bardzo zadowolona. W razie pytań proszę pisać.
  • Gość: Pajera IP: *.adsl2.static.versatel.nl 15.08.16, 14:13
    Cieszę się, że było podobnie jak mówiłam i się Pani nie zawiodła urlopem, a wypoczęła jak należy, bo to najważniejsze, żeby niczym się nie stresować. Zgadzam się, akurat o czystość to dbałość wręcz ponad normę i obsługa niesamowicie uczynna, jak z hotelu *****
  • 15.08.16, 19:59
    Oj tak a Pani mnie uspokoiła przed wyjazdem :) dziękuję raz jeszcze
  • Gość: martyx IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.16, 21:41
    Bardzo mnie cieszy ta pozytywna opinie i dziekuję za szczegółowy opis :) ja własnie jestem na etapie pakowania sie przed wycieczką :) hotel to nie jest co prawda miejsce, gdzie chcę spędzac duzo czasu, ale jednak warto, żeby przywieźć calościowe dobre wspomnienia z wyjazdu :) dziekuję!
  • Gość: hubster IP: *.dynamic-ww-08.vectranet.pl 13.10.16, 19:52
    Witam serdecznie,

Cieszę się z Pani udanego urlopu :)
    Proszę o odpowiedź, czy hotel ten posiada basen? Na zdjęciach publikowanych przez Rainbow widać kilka. Natomiast nie widzę i rzucie w google maps.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

hubster
  • Gość: Inga IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.16, 01:17
    Ja mogę odpowiedzieć na pytanie, bo byłam w rzeczonym hotelu. W samym obiekcie nie ma basenu, ale można bez problemu korzystać z tego w hotelu obok (pewnie on jest na zdjęciu). Trzy kroki z Gradac i w czasie kiedy ja byłam nie było zbyt wiele ludzi.
  • 25.08.16, 01:35
    Witam, a czy korzystał ktoś ze zorganizowanych wycieczek z Gradacu? Czy warto się wybrać z rainbow czy lepiej coś samemu zorganizować ??
  • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.16, 20:08
    Z Rainbow byliśmy w Bośni (wycieczka zwiedzanie Mostaru i Medżugorje), a w porcie kupiliśmy bilet na rejs na wyspę Korcula.
  • 09.09.16, 15:51
    witam! za chwilkę mam urlop i przygladam sie imprezie z Rainbowtours do gradac.
    Włąsnie....gdzie z tej okolicy biuro orgaznije i z aile wycieckzi fakultatywne?
    Czy raczej wybrac sie samemu? co radzicie? polecacie? Bardzo pilnie prosze o info!
    nie chce siedziec dniami na plazy...chce ogladac, zwiedzac....
    pozdrawiam i czekam na wiesci,
    DZIĘKUJĘ
  • 09.09.16, 15:52
    i jak było? jakie wycieckzi fakulatatywne?
    Mysle o tej wycieczke...ale nei jestem przekonana...Chciłabym jak najwiecje zoabczyc....

pozdraiwam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.